Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: ''Irek'' i dziwne objawy...  (Przeczytany 1237 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Eli

  • Gość
''Irek'' i dziwne objawy...
« : 2005-08-22, 14:50 »
No wiec mamy nowego domownika... Nie wiem czy chwilowo czy juz na stale.
Mama TZ'ta powiedziala ze gdyby ktos sie zglosil to go odda..
Kocio z budowy, przyrodni braciszek mojego Olimpa, kolorystycznie mniej wiecej podobny wlasnie do brata, z tym ze ma kilka rudych plam i mniej bialej siersci, no i oczywiscie to czemu zawdziecze swoje imie - rudego irokeza na samym czubku glowy... Slicznie to wyglada :-)
Chwilowo moja cyfrowka jest w serwisie, ale jak tylko mi ja zwroca i Irek jeszcze bedzie, to zrobie mu zdjecie bo musze sie pochwalic ;)

No ale w sumie przejde do sedna...
Kocio ma 3 miesiace, jest malutki, zabralismy go z budowy ( nie wiem, tesciowa nie mogla go przez tydzien zlapac a mi sie to udalo w 5 minut  :lol: ) bo ma jakies takie niepokojace objawy...
Ma jakby chrypke, albo kaszelek, czesto chodzi z otwartym pyszczkiem i jezorem na wierzchu.... Tak strasznie chwilami charczy, ale poza tym juz drugiego dnia sterroryzowal psa i drugiego kota w domu, chodzi po calym mieszkaniu z uniesionym ogonem (trzeba uwazac zeby go nie zdeptac :lol: ) wyjada chrupki wielkosci jego glowy z miski psa, i uparcie stara sie zwiedzic swiat za szafa w pokoju TZta :lol:
Powinien sie nazywac terrorysta bo juz gryzie tymi swoimi mleczakami...

Nie wiem, powinnismy sie martwic tymi objawami?
Juz go odrobaczylismy... wiec to raczej nie wina robakow....
Zapisane

Robal

  • Gość
Odp: ''Irek'' i dziwne objawy...
« Odpowiedź #1 : 2005-08-22, 15:11 »
Najlepiej odwiedzić weterynaża oczywiście..ale skoro charczy to może ma cos z drogami oddechowymi, przełyk.....?O_o
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Odp: ''Irek'' i dziwne objawy...
« Odpowiedź #2 : 2005-08-22, 20:38 »
Może cos łyknął? Moze ma chore gardło, może cos poważniejszego. Dałabym go do obejrzenia wetowi bo te charczenie jest niepokojące.
Zapisane
BC + koci podrostek

Forum Zwierzaki

Odp: ''Irek'' i dziwne objawy...
« Odpowiedz #2 : 2005-08-22, 20:38 »

Gosik i sheltie

  • Gość
Odp: ''Irek'' i dziwne objawy...
« Odpowiedź #3 : 2005-08-24, 08:43 »
Mlode kociaki (ale nie tylko młode) często chorują na tzw koci katar, lub kocią grypę. Z tego co wiem powinien to leczyć weterynarz bo to jest niebezpieczna choroba.Więc najlepiej odwiedzić z kociakiem lecznicę.
Zapisane

Eli

  • Gość
Odp: ''Irek'' i dziwne objawy...
« Odpowiedź #4 : 2005-08-25, 22:13 »
Bylismy, dostal zastrzyki :]
ale jeszcze nie wiem comu bylo
Zapisane

Naomi151

  • Gość
Odp: ''Irek'' i dziwne objawy...
« Odpowiedź #5 : 2005-09-08, 18:33 »
i co z kotem i obiecanymi zdjęciami :) polepszyło mu się??
Zapisane

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: ''Irek'' i dziwne objawy...
« Odpowiedź #6 : 2005-09-11, 08:45 »
Eli ,  mam nadzieje że jest ok z kociem... a ja chciałabym ( nie otwieram nowego wątku) dowiedzieć się ,czy koty mogą zachorować na reumatyzm?? I jeśli tak , to jak się objawia? W przezłości miałam psa, Owczarka nizinnego i niestety chorował na reumatyzm, zauważyłam u Soni te same początkowe objawy. Ale może się mylę, hm... oby!
Zapisane

Kucyk_Hermiona.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3865
Odp: ''Irek'' i dziwne objawy...
« Odpowiedź #7 : 2005-09-11, 12:55 »
No czekam na fotki i mam nadzieje, że Irkowi nic nei bedzie oraz mam jeszcze jedna wiadomosc do ciebie Eli- oby został u Was!!!hehe piszę to tak malą czcionką ze wzgl na twoja mamę :;p:

aha Marioka mam nadzije ze to nie jest reumatyzm, bo mi sie zdaje ze ta chroba rowniez wystepuje u Miauczków.3mam kciuki!
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.056 sekund z 24 zapytaniami.