Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Dziwne kichanie przypominające czkawke.. co to jest ??!!  (Przeczytany 6641 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kama , kicia

  • Gość
Ja nie wiem... mój kot od dwóch dni wydaje takie odgłosy jakby miał naprawde bardzo silną czkawke i w połowie przypomina mi to kaszel albo coś w stylu kataru a że nie znam się na ty to prosze  :help:
by ktoś mi powiedział co się dzieje z moim kotem bo strasznie się martwie :ojojoj:.Jak jeszcze przez choćby godzine będzie tak czkał to zwariuje ...  :lol:. Strasznie się boje że będe musiała iść do weta z moim kotem... :cry: bo tak strasznie nim rzuca że podskakuje aż do sufitu  :jupi: .
Zapisane

kate8828

  • Gość
Odp: Dziwne kichanie przypominające czkawke.. co to jest ??!!
« Odpowiedź #1 : 2006-04-16, 13:48 »
A nie myslałas o tym aby jechać z kotkiem to weterynarza??? To chyba nie jest normalny odgłos moja maja miała raz cos takiego tylko ona sie lekko zakrztusiła przy piciu wody i wtedy tak sobie kaszlała inaczej ale nie codziennie......nie wiem jak teraz w swieta ale chyba jakas lecznica powinna byc otwarta bierz kotka i leć do weta...
Zapisane

misss_11

  • Gość
Odp: Dziwne kichanie przypominające czkawke.. co to jest ??!!
« Odpowiedź #2 : 2006-04-17, 22:29 »
Lepiej idz do weta bo to moze sie zle skonczyc!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Kama , kicia

  • Gość
Odp: Dziwne kichanie przypominające czkawke.. co to jest ??!!
« Odpowiedź #3 : 2006-04-18, 08:39 »
uhu to jest tylko zatrucie albo coś tam z nerkami ale i tak straciłąm 5 dych na weta i jeszcze jutro, szok.
A tak dla poprawienia chuorku http://www.spokorobi.prv.pl/
« Ostatnia zmiana: 2006-04-18, 16:54 autor Kama , kicia »
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Odp: Dziwne kichanie przypominające czkawke.. co to jest ??!!
« Odpowiedź #4 : 2006-04-18, 22:44 »
...to jest tylko zatrucie albo coś tam z nerkami...tak straciłąm 5 dych na weta...
To nie jest tylko zatrucie, to może się źle skończyć. Czy ty napewno kochasz swojego kota, a może bardziej cenisz te 50zł?
Zapisane
BC + koci podrostek

Kama , kicia

  • Gość
Odp: Dziwne kichanie przypominające czkawke.. co to jest ??!!
« Odpowiedź #5 : 2006-04-19, 11:05 »
Ja kocham swojego kota nad życie  :serce:, a to jest prawdopodobnie naprawde bardzo silne zatrucie jakimś chemicznym h@#$#m  :woda: . Boję się że trzeba będzie uśpić mojego kochanego Szuwarka :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:
Zapisane

misss_11

  • Gość
Odp: Dziwne kichanie przypominające czkawke.. co to jest ??!!
« Odpowiedź #6 : 2006-04-19, 17:42 »
  :kocham: :kocham: No To OpIeKuJ sIe PoTwOrNiE sWoIm KoTeM :kocham: :kocham: jak go tak kochasz!!
Zapisane

Kama , kicia

  • Gość
Odp: Dziwne kichanie przypominające czkawke.. co to jest ??!!
« Odpowiedź #7 : 2006-04-19, 17:59 »
Na 99% jutro trzeba będzie uśpić mojego kotka  :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry: ::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:(:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Dziwne kichanie przypominające czkawke.. co to jest ??!!
« Odpowiedź #8 : 2006-04-19, 19:23 »
Spróbuj jeszcze u innego weta, może ten nie dał z siebie wszystkiego?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Pustułka

  • Gość
Odp: Dziwne kichanie przypominające czkawke.. co to jest ??!!
« Odpowiedź #9 : 2006-04-20, 22:06 »
No niestety...
  • współczucia. Szuwar dzisiaj był uśpiony, byłam z tobą.
Zapisane

kate8828

  • Gość
Odp: Dziwne kichanie przypominające czkawke.. co to jest ??!!
« Odpowiedź #10 : 2006-04-21, 19:44 »
Bradzo mi przykro że nie dało sie nic zrobic teraz zostaje nam tylko myslec że bedzie mu dobrze a nawet lepiej tam za teczowym mostem...
Zapisane

Kama , kicia

  • Gość
Odp: Dziwne kichanie przypominające czkawke.. co to jest ??!!
« Odpowiedź #11 : 2006-04-23, 11:34 »
tak masz racje mam nadzieje że teraz jest mu lepiej...
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Dziwne kichanie przypominające czkawke.. co to jest ??!!
« Odpowiedź #12 : 2006-04-23, 23:44 »
Hmm... coś mi tu śmierdzi... najpierw taki tekst :
Cytuj
uhu to jest tylko zatrucie albo coś tam z nerkami ale i tak straciłąm 5 dych na weta i jeszcze jutro, szok.
wielkie narzekanie, ze wet wziął 50 zł.

Na drugi dzień, że kot "prawdopodobnie zostanie uśpiony"
na trzeci, że został uśpiony - sory, ale "coś" mi tu nie pasuje... nerki, czy zatrucie (pomijam fakt, że objaw w postaci czkawki nie pasuje ani do jednego ani do drugiego) leczy SIę - I TO NIE PRZEZ JEDEN DZIEń...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

kate8828

  • Gość
Odp: Dziwne kichanie przypominające czkawke.. co to jest ??!!
« Odpowiedź #13 : 2006-04-24, 11:44 »
Iras jak tak napisałas to pokolei to też wydaje mi sie to podejrzane....... no cóż może właścicielka powie co sie stało......
A na te 50zł to nie komentuje.......powiem tak że już zostało to bardzo dobrze skomentowane przez Ekoteczke i Ciebie Iras
Zapisane

Kama , kicia

  • Gość
Odp: Dziwne kichanie przypominające czkawke.. co to jest ??!!
« Odpowiedź #14 : 2006-05-06, 11:26 »
ah wet najpierw powiedział że to zatrucie i  nerki , potem że wirusuwka kocia bo to nie było kichanie tylko pruby wymiotów bo chciał z siebie wyrzucić płyny które zbierały mu się w płucach.
niestety tylko 1 % na 100 kotów da się wyleczyć z wirusówki , niestety mój kot do tego 1 % nie należał  :( .
(a co do tych 50 zł. to mnie poprostu poniosło  :oops: )
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Dziwne kichanie przypominające czkawke.. co to jest ??!!
« Odpowiedz #14 : 2006-05-06, 11:26 »

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Dziwne kichanie przypominające czkawke.. co to jest ??!!
« Odpowiedź #15 : 2006-05-06, 20:34 »
jakiej wirusówki? o czym ty mówisz? próby wymiotów? ehmmm... wiesz - musisz wymyśleć coś bardziej wiarygodnego - zacznijmy od tego, że nie istnieje okreslenie "wirusówka" - nawet nie masz co probowac wymyslac ze to jakas nazwa choroby. To czy plyn zbiera sie w plucach mozna stwierdzic JEDYNIE za pomoca RTG - a to w 50 zł. się nie mieści, podobnie wet nie mógł stwierdzic, że to nerki, bez przeprowadzenia badania krwi - tym bardziej, ze objaw czkawki (czy jak twierdzisz teraz kaszlu) wogole nie pasuje. Dodatkowo każda chorobe sie leczy - KAŻDĄ! Nawet Fev, Fip, czy Felv (koci AIDS, białaczka kocia, zakaźne zapalenie otrzewnej) mimo, że tych chorób nie da się w żaden sposób wyleczyć. Po prostu nie wierze w twoja historyjkę... pomału przestaje wierzyc czy wogole kiedykolwiek kota mialas...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

bronczyk

  • *
  • Wiadomości: 108
Odp: Dziwne kichanie przypominające czkawke.. co to jest ??!!
« Odpowiedź #16 : 2006-05-14, 21:02 »
Macie rację,objawy nie pasują do wypowiedzi lekarza.Najpierw było zatrucie lub chore nerki,potem płyn w płucach i co to za lekarz co tak od razu usypia.A do tego w opisie choroby właścicielka podała,że na skutek silnej czkawki kot skakał,aż do sufitu.Chyba jakiś film oglądała.
Zapisane

Kama , kicia

  • Gość
Odp: Dziwne kichanie przypominające czkawke.. co to jest ??!!
« Odpowiedź #17 : 2006-06-13, 14:25 »
Jeśli nie wierzycie to sobie nie wierzcie ale ja jednajk wiem swojem i mam świadków takich jak najnajnajnajnaj lepsza przyjaciółka i mama. pozatym czy ja mówiłam coś o tym żę nie staraliśmy się gom leczyć? owszem leczyliśmy go ale się nie udało :(
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Dziwne kichanie przypominające czkawke.. co to jest ??!!
« Odpowiedź #18 : 2006-06-13, 15:51 »
kama - dwa dni to nie leczenie, tym bardziej, że w ciagu dwóch dni nie da się postawic najczesciej, nawet diagnozy, dwa dni to nie leczenie, dwa dni to  to udawanie, ze próbowało się coś zrobić, nic więcej - UDAWANIE. świadków? powiem ci coś - twoja mama i twoja najilestam "przyjaciołka" to, zadni swiadkowie, poza tym - tu nie chodzi o świadków - tu chodzi o to, że pisząc różne rzeczy sama sobie zaprzeczasz, tym bardziej, ze wypisujesz jakieś wyimaginowane choroby i badania.... dlaczego wyimaginowane? bo nie istnieje, coś takiego jak "wirusówka", "5 dych" ktore ponoc zostały wydane nie starczyłyby na wizyte i konieczne badania itp. itd.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Sylwiaha

  • *
  • Wiadomości: 279
Odp: Dziwne kichanie przypominające czkawke.. co to jest ??!!
« Odpowiedź #19 : 2006-06-13, 20:46 »
Temat obserwowałam już od dawna, ale myślałam ,że Kama dała sobie spokój z wymyślaniem tych bajek.
Czemu odzywa się dopiero dziś?
Nie mam pojęcia ale wygląda mi to na marną prowakację (przepraszam jeśli tak nie jest- w co wątpie :roll:)
Moja droga- przykro mi ,ale wszystko jest przeciwko tobie.
 I nawet mama czy przyjaciółka Ci nie pomoże abyśmy uwierzyli w tą historyjkę.
Ktoś kto naprawdę kocha swojego kota nie wypisuje takich rzeczy...Jakoś nie chce mi się wierzyć, że wet używa określen jak przykładowa "wirusówka". Zresztą sama się chyba pogubiłaś w tych rzekomych chorobach twojego kota ,prawda..?

Popieram w 100% wypowiedź Iras.
Zapisane

Gutpad

  • Gość
Odp: Dziwne kichanie przypominające czkawke.. co to jest ??!!
« Odpowiedź #20 : 2006-06-30, 09:10 »
MOJ kot kaszlal i probowal wymiotowac [ co mu sie nigdy nieudalo] jak mial zapalenia krtani chyba czy cos takiego z gardziolkiem.. lekarz przepisal tabletke [ ojezzuuuu dac kotu tabletke .. ehh ] i po1,5 tygdniu kot byl zdrow

pozatym zgadzam sie ze da sie kazdom choreobe wyleczyc gdyz ten sam kotek 5 lat tem mial raka macicy i ropo [ czy jakos tak] macicze... lekarz wycial macice i zalatwil trzy sprawy naraz - choroba na raka - choroba na ropo macicze - i nie choroba na sterylizacje ;]
 
troche mnie twoje starania opowiedzenia wszystkiego jak najscisllej nie przekonuja...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Dziwne kichanie przypominające czkawke.. co to jest ??!!
« Odpowiedz #20 : 2006-06-30, 09:10 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.155 sekund z 28 zapytaniami.