Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4 5   Do dołu

Autor Wątek: Nightwish  (Przeczytany 15998 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rosa_wyzel

  • Gość
Nightwish
« Odpowiedź #30 : 2005-01-13, 19:17 »
ja ubustwiam Nightwish !
moja ulubiona piosenka to Wish I Had An Angel .
Poza tym Nemo jest super !
Zapisane

Flaś

  • Gość
Nightwish
« Odpowiedź #31 : 2005-01-15, 08:41 »
ros znając dwie piosenki ( nawiasem mówiąc lecące w jakże komercyjnej telewizji ... ) to faktyczni :roll:


:hahaha:
Zapisane

rosa_wyzel

  • Gość
Nightwish
« Odpowiedź #32 : 2005-01-15, 10:38 »
Cytuj

ros znając dwie piosenki ( nawiasem mówiąc lecące w jakże komercyjnej telewizji ... ) to faktyczni

ha ha ha ale śmieszne ! :?
Mam wsztstkie płyty Nightwisha...a to że akurat Nemo i Wish I Had An Angel są moimi ulubionymi piosenkami i często lecą w telewizji to wybacz-zwykły przypadek.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Nightwish
« Odpowiedz #32 : 2005-01-15, 10:38 »

Flaś

  • Gość
Nightwish
« Odpowiedź #33 : 2005-01-15, 11:23 »
No to w taki razie zwracam honor  :oops:  8)
Ale znam pełno "fanek/fanów" Nightwish'a co to znają 2 piosenki -> włśnie te, które wymieniłaś :roll:
Zapisane

rosa_wyzel

  • Gość
Nightwish
« Odpowiedź #34 : 2005-01-15, 12:25 »
ok.wiem o czym mówisz FlashQ,ja znam taką pewną osobę która mówi że zna każdy Gotycki,Metalowy i Rockowy  zespół a w ma jedną piracką płytę Nirvany.....
Zapisane

Flaś

  • Gość
Nightwish
« Odpowiedź #35 : 2005-01-15, 12:35 »
Zna goth, rock i metal? Ee... a Nirvana to grunge :hmmm:
Zapisane

rosa_wyzel

  • Gość
Nightwish
« Odpowiedź #36 : 2005-01-15, 13:40 »
no więc dlatego mówie.
ma jedną płytę,piracką i jeszcze Nirvany a twierdzi że zna się na każdym metalowym,gotyckim i rockowym zespole i ze wszystko o nich wie.
Zapisane

Flaś

  • Gość
Nightwish
« Odpowiedź #37 : 2005-01-15, 13:45 »
O mater ... :tard:
Ale pełno takich ludzików śmiesznych jest :Oo:
Zapisane

KikerS

  • Gość
Nightwish
« Odpowiedź #38 : 2005-01-17, 12:46 »
Skąd ja to znam..   :P  Też znam wieeeele takich osob..
Zapisane

Forum Zwierzaki

Nightwish
« Odpowiedz #38 : 2005-01-17, 12:46 »

Raven

  • Gość
Nightwish
« Odpowiedź #39 : 2005-01-28, 14:14 »
Cytuj

znając dwie piosenki ( nawiasem mówiąc lecące w jakże komercyjnej telewizji ... )

Pozwólcie, że się spytam: czemu uważacie, że Nightwish stało się komercyjne?  :( Co spowodowało, że tyle osób zawiodło się na tym świetnym zespole?  :(
Zapisane

Kiwusia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1160
Nightwish
« Odpowiedź #40 : 2005-01-28, 17:15 »
Nightwish?? ;] miodzio :D uwielbiam muzyke tego typu.. ta tajemniczosc, magia i niesamowity wokal Tarji :D
Moje ulubione kawalki to:

-Moondance
-Away
-Over The Hills And The Far Away
-Nemo
-Beauty &The Beast
-Bless The Child
 :wink:
Zapisane
Move your hips, do your thing
Get off the wall, don't matter what they think
From your fingertips, to your toes
You know you hot, so let everybody know

Kamaq

  • Gość
Nightwish
« Odpowiedź #41 : 2005-01-28, 17:33 »
Nie lubię, gothik to nie mój klimat - ja wole industrial, R+, te strony  ;) gothik mi się kojarzy z metalem dla dziewczyn  :lol: takie luźne skojarzenie  :P
Cytuj

ma jedną płytę,piracką i jeszcze Nirvany a twierdzi że zna się na każdym metalowym,gotyckim i rockowym zespole i ze wszystko o nich wie.
- przez chwilę pomyślałam, że może znasz tę samą osobę co ja...........
Zapisane

Amarae

  • Gość
Nightwish
« Odpowiedź #42 : 2005-01-31, 18:14 »
A mnie się głos kobiety podoba ;P Sama chciałabym miec taki wysoki ;)  Nie lubię zbytnio jak spiewa facet ( Bless The Chilg, Planet Hell ), jedynie lubię Wish I  Had An Angel ;)
Zapisane

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
Nightwish
« Odpowiedź #43 : 2005-01-31, 21:30 »
Mi bardzo z duetów (Tarja&Tapio) podobała się piosenka "Devil& The Deep Dark Ocean" :wink: a z Marco "Phantom Of The Opera" :wink:  Super im wyszło :hehe:
Zapisane

Raven

  • Gość
Nightwish
« Odpowiedź #44 : 2005-02-01, 10:47 »
Cytuj

Nie lubię zbytnio jak spiewa facet ( Bless The Chilg, Planet Hell ),

A mi się właśnie podoba głos Marco.  ;) Jest miły do posłuchania, wpada w ucho... Z Tarją tworzą razem dobry duet  :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Nightwish
« Odpowiedz #44 : 2005-02-01, 10:47 »

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Nightwish
« Odpowiedź #45 : 2005-02-02, 16:24 »
Raven uważam że Nightwish staje sie komercyjny, bo słysze go w komercyjnych stacjach radiowych...
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

Reniek (chłopak)

  • Gość
Nightwish
« Odpowiedź #46 : 2005-02-04, 14:45 »
Tak racja kiedyś to był gothic, "Ale zaczął grać pod publikę" Pierwsza płyta jest fajna ,a późniejsze troche zwalone . Obejżyjcie sobie teledysk i przyjżyjcie się tej babce - Jest brzydka i bardzo lubi machać rękoma - starszy teledysk
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Nightwish
« Odpowiedź #47 : 2005-02-04, 16:16 »
Cytat: Reniek (chłopak)
Tak racja kiedyś to był gothic, "Ale zaczął grać pod publikę" Pierwsza płyta jest fajna ,a późniejsze troche zwalone . Obejżyjcie sobie teledysk i przyjżyjcie się tej babce - Jest brzydka i bardzo lubi machać rękoma - starszy teledysk


Nie tylko pierwsza płyta była dobra, Oceanborn i Wishmaster też są super dziełem.  Tylko Nemo jest do kitu, ale nie można skreślać zespołu z powodu jednej płytki... poczekajmy na następne...
Obejrzałam teledysk i przyjrzałam się jej - co Ty do niej masz?  :?  nawet jeśli nie podoba Ci się jej zachowanie - to przecież najważniejsza jest muzyka a nie, powiedzmy jej makijaż czy fakt że ,,macha ręcami"  :?
Zapisane

Raven

  • Gość
Nightwish
« Odpowiedź #48 : 2005-02-04, 18:25 »
Ja uważam, że jest bardzo ładna... O wiele ładniejsza od tych wszystkich różowych lal po kilku operacjach plastycznych... :evil:
Cytuj

Obejżyjcie sobie teledysk i przyjżyjcie się tej babce - Jest brzydka i bardzo lubi machać rękoma - starszy teledysk

A o który teledysk konkretnie chodzi? Bo było ich sporo i jakoś nie zwróciłam uwagi na jej nadmierną gestykulację... :chytry:
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Nightwish
« Odpowiedź #49 : 2005-02-05, 13:02 »
hehe a ja wczoraj pożyczyłam od kumpla płytę koncertem nightwish - trochę już przeglądałam, oglądać będę wieczorem, mniam, :kocham:
Zapisane

Reniek (chłopak)

  • Gość
Nightwish
« Odpowiedź #50 : 2005-02-05, 15:09 »
Cytuj

Ja uważam, że jest bardzo ładna... O wiele ładniejsza od tych wszystkich różowych lal po kilku operacjach plastycznych


Moze jest ładna ale z grubą warstwą podkładu, a ja widziałem ją bez makijażu-totalny potwór - Ona niektórym wydaje sie taka mroczna , ale to już tylko komercja-w końcu jakoś musi sięwyróżniać
 
Skoro niewierzycie obejżyjcie sobie teledysk "Nightwish-Sleeping Sun"
I skomentujcie to!!!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Nightwish
« Odpowiedz #50 : 2005-02-05, 15:09 »

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Nightwish
« Odpowiedź #51 : 2005-02-05, 15:46 »
Nom, tak się składa że mam ten teledysk na kompie i obejrzałam --> uważam że świetnie tam wyszła - miała krótkie włosy i elegancką czerwoną suknię - i nie sądzę żeby jej to w czymś umniejszało. Piosenka też świetna  :P

Cytuj
a ja widziałem ją bez makijażu


łaał.... a może jakieś szczegóły?  :lol:
Zapisane

Reniek (chłopak)

  • Gość
Nightwish
« Odpowiedź #52 : 2005-02-05, 16:10 »
Nie no spoko -jaki kto ma gust mi sie niepodoba, ale wam moze ok .
Zapisane

KikerS

  • Gość
Nightwish
« Odpowiedź #53 : 2005-02-05, 17:12 »
ja mam 4 albumy.. słucham żadko :P , ale słucham :P
Zapisane

Reniek (chłopak)

  • Gość
Nightwish
« Odpowiedź #54 : 2005-02-05, 17:15 »
Ja tam gdzieś w piwnicy mam dyskografię, moja siostra etgo słucha
Zapisane

dracULA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1296
  • TaNiE wInO jEsT dObRe Bo JeSt DoBrE i TaNiE
    • WWW
Nightwish
« Odpowiedź #55 : 2005-02-05, 17:16 »
nightwish'a tak sobie lubie, wole LP lub LB
Zapisane
T.U.S.K - Towarzystwo Ubespieczeniowe Szpitalnych Kaczek
TOKIO CIOTEL & HONGKONG MOTEL z theBillem na wokalu ;)

Reniek (chłopak)

  • Gość
Nightwish
« Odpowiedź #56 : 2005-02-05, 17:17 »
Nightwish to teraz pełna komercja
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Nightwish
« Odpowiedź #57 : 2005-02-05, 22:14 »
byłoby super gdyby choć połowa zespołów była taka jak ,,komercyjny Nightwish". Oni nawet przy ,Once' są świetni, że już nie wspomnę o innych płytach.

Komercja to ostatnio popularne słowo. Często źle rozumiane. Nie jest komercją to że jakiś zespół ,,wypłynął na powierzchnię" grając dobrze(np. Nirvana). Komercja występuje wtedy gdy zespół zaczął specjalnie grać pod publiczkę, tworzyć kawałki łatwo wpadające w ucho, zastępować gitary bitami z kompa(np.linkin park) - o to jest komercja.  :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Nightwish
« Odpowiedz #57 : 2005-02-05, 22:14 »

Raven

  • Gość
Nightwish
« Odpowiedź #58 : 2005-02-05, 23:18 »
Cytuj

Nightwish to teraz pełna komercja

No, ale może napisz dlaczego tak sądzisz... :?
Cytuj

Moze jest ładna ale z grubą warstwą podkładu, a ja widziałem ją bez makijażu-totalny potwór - Ona niektórym wydaje sie taka mroczna , ale to już tylko komercja-w końcu jakoś musi sięwyróżniać

To, że ma swój charakterystyczny styl nie jest komercją... Przyzwyczailiśmy się do jej estradowego wizerunku i gdy tylko nie jest umalowana od razu zdaje nam się, że jest brzydka. Ale nie powinno się kierować takimi schematami. Przeciez nie może mieć na twarzy przez cały dzień podkładu i pudru... A ciekawe jak wyglądają inne gwiazdy po zejściu ze sceny...
W przeciwieństwie do Tajry, inne piosenkareczki zmieniają się tak jak sobie tego zażyczą spece od reklamy. Np. Britney, najpierw sportowa nastolatka, a raptem stała się seksowną kobietą... To wszystko sztuczne i stworzone tylko aby nadać większy rozgłos...  
Cytuj

Komercja to ostatnio popularne słowo. Często źle rozumiane. Nie jest komercją to że jakiś zespół ,,wypłynął na powierzchnię" grając dobrze(np. Nirvana). Komercja występuje wtedy gdy zespół zaczął specjalnie grać pod publiczkę, tworzyć kawałki łatwo wpadające w ucho, zastępować gitary bitami z kompa(np.linkin park) - o to jest komercja.

Zgadzam się co do joty...
Zapisane

Reniek (chłopak)

  • Gość
Nightwish
« Odpowiedź #59 : 2005-02-06, 12:48 »
Cytuj

Komercja to ostatnio popularne słowo. Często źle rozumiane. Nie jest komercją to że jakiś zespół ,,wypłynął na powierzchnię" grając dobrze(np. Nirvana). Komercja występuje wtedy gdy zespół zaczął specjalnie grać pod publiczkę, tworzyć kawałki łatwo wpadające w ucho, zastępować gitary bitami z kompa(np.linkin park) - o to jest komercja.


Weź ich płytę moze np: "The Carpente"r do ręki włóż do komputera i zacznij słuchać
A teraz weź płytę "Once"
i porównaj która płyta jest grana bardziej pod publikę??
I wywnioskuj

Cytuj

To, że ma swój charakterystyczny styl nie jest komercją


Ale zauważ że ten charakterystyczny styl jest coraz mniej charakterystyczny
Mi bardzo sie podobają płyty do 2000roku poniewaz w 2001 w płycie "Over the Hills And Far Away" jak by juz straciła pomysł - 6 wersji live 1 remake noi 3 piosenki "bo w koncu co to była by za płyta bez nowosci"-przynajmniej niktórzy tak twierdzą
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.081 sekund z 28 zapytaniami.