Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Pokonamy Fale  (Przeczytany 4134 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Pokonamy Fale
« : 2005-02-05, 12:04 »
wiecie moze skad wziac teksty, a najlepiej sciagnac tez cala piosenke ??
Zapisane

Apiska

  • Gość
Pokonamy Fale
« Odpowiedź #1 : 2005-02-05, 12:41 »
Zapisane

Kaczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2579
  • R x S
    • WWW
Pokonamy Fale
« Odpowiedź #2 : 2005-02-05, 13:05 »
Teksty można wziąść ze stron, które podała apiska, ale całą piosenkę to można ściągnąć z jakiegoś mp3, może spróbuj na www.wp.pl
Zapisane
Kamijo x Sanaka

Ima koko ni futari no kinenhi wo tatete
moshi sekai ga owaru to shite mo koko de mata aou
yakusoku dayo tatta hitotsu no ansorojii

Forum Zwierzaki

Pokonamy Fale
« Odpowiedz #2 : 2005-02-05, 13:05 »

krokodylek91

  • Gość
Pokonamy Fale
« Odpowiedź #3 : 2005-02-11, 17:05 »
www.wisniewski.art.pl  w dowland!! W audio jest piosenka, jest też w video!!  na www.teksty.org masz tekst!!! :o
Zapisane

Apiska

  • Gość
Pokonamy Fale
« Odpowiedź #4 : 2005-02-11, 20:17 »
Boshe rozbraja mnie ta piosenka" Pokonamy faaaaaaaaale......"
Zapisane

Flaś

  • Gość
Pokonamy Fale
« Odpowiedź #5 : 2005-02-11, 20:19 »
Ściagnęłam.
Własciwie to nie wiem po co.
A teraz słucham :;d:
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Pokonamy Fale
« Odpowiedź #6 : 2005-02-11, 20:35 »
Właśnie :P Wszyscy wokoło o tym gadają, a ja nie wiem o co chodzi. Lecę do Kazy :;d:
Zapisane

Flaś

  • Gość
Pokonamy Fale
« Odpowiedź #7 : 2005-02-11, 20:37 »
A ja z www pana Czerwonego ściągnęłam :lol: :hahaha:
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Pokonamy Fale
« Odpowiedź #8 : 2005-02-11, 20:40 »
Hehe :hehe: A mi jeszcze minutkę i już będę miała całą pioseneczkę. Zobaczymy, pobrechtamy ;)
EDIT:
O loool :lol: Wyobraźcie sobie, że zamiast mp3 ściągnęłam teledysk :hehe:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Pokonamy Fale
« Odpowiedz #8 : 2005-02-11, 20:40 »

krokodylek91

  • Gość
Pokonamy Fale
« Odpowiedź #9 : 2005-02-14, 16:47 »
To jest swietne!!! Uważam , że dobrze zrobili ze wstawili hip-hop, tylko Urszula tego śpiewać nie powinna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :?
Zapisane

pola

  • Gość
Pokonamy Fale
« Odpowiedź #10 : 2005-02-14, 17:37 »
Cytuj

, tylko Urszula tego śpiewać nie powinna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a bo co?

heh, pioseneczka... całkiem całkiem :P ja tam nic do neij nie mam :;d:
Zapisane

kasia

  • Gość
Pokonamy Fale
« Odpowiedź #11 : 2005-02-14, 17:59 »
Chciałam kupić tą płytę. Głównie ze względu na to, ze to moim zdaniem dobra forma pomocy... Ponoć mają być w parafiach.  :roll:
Zapisane

*RivenA*

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2649
  • *____*
Pokonamy Fale
« Odpowiedź #12 : 2005-02-14, 18:11 »
Cytuj

heh, pioseneczka... całkiem całkiem  ja tam nic do neij nie mam

dokladnie :wink:
Zapisane
"Gdy coś będzie nie tak, nie martw się -ja jedynie podpalę Twój stos."


ciasteczek ^_^

Willie

  • Gość
Pokonamy Fale
« Odpowiedź #13 : 2005-02-17, 14:51 »
Raz słyszałam i się Wiśniewskim przeraziłam  :D ... Niezbyt mi się podoba  :?
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Pokonamy Fale
« Odpowiedź #14 : 2005-02-17, 16:22 »
A mnie się to nie podoba :P W ogóle :lol: No ale zawsze sie posmiac mozna jak dolek lapie :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Pokonamy Fale
« Odpowiedz #14 : 2005-02-17, 16:22 »

mila13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 317
Pokonamy Fale
« Odpowiedź #15 : 2005-02-17, 16:44 »
Zapisane
gg.:2113275

tlen: mila-91

Nataila

  • Gość
Pokonamy Fale
« Odpowiedź #16 : 2005-02-18, 20:29 »
Bardzo mi się podoba ta piosenka. Tylko ten Wiśniewski :? .
Zapisane

Apiska

  • Gość
Pokonamy Fale
« Odpowiedź #17 : 2005-02-18, 21:12 »
Najbardzije nurtuje mnie to, że pomagają ofiarom Tsunami, Polska pcha się wszędzie, a patrzcie ile jest potrzebujących domów dziecka, czy samotnie wychowujących matek.... :roll:
Zapisane

myszka

  • Gość
Pokonamy Fale
« Odpowiedź #18 : 2005-02-18, 22:17 »
Co powiedział Kukiz na scenie podczas koncertu Pokonamy Falę. Moja matka natychmiast skomentowała, że teraz już go więcej nigdzie nie zaproszą ;)

Z jednej strony prawda, mało jest inicjatyw dla Polski, dla biedy, itd., a jeśli już, to nie tak nagłośnione. Z drugiej, jak coś dzieje się w Polsce złego na dużą skalę, to też są wielkie akcje, np. w 97' "Wznieś serce nad zło" po powodzi. A Kukiza i tak lubię i poważam :P
Zapisane

Apiska

  • Gość
Pokonamy Fale
« Odpowiedź #19 : 2005-02-19, 10:04 »
Tak, ale pomoce taki głosne jak piszesz myszko zdarzają się bardzo żadko, przyznasz?
Więcej jest akcji dla ofiar Tsunami, ofiar w Iraku etc.
Zapisane

Willie

  • Gość
Pokonamy Fale
« Odpowiedź #20 : 2005-02-19, 10:40 »
Najpierw trzeba zadbać o swój kraj, a dopiero potem pomagać innym  :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Pokonamy Fale
« Odpowiedz #20 : 2005-02-19, 10:40 »

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Pokonamy Fale
« Odpowiedź #21 : 2005-02-19, 10:53 »
nie popadajmy w skrajności. myslę,ze tu chodziło o głębsze przesłanie. akcja na rzecz ofiar tsunami ma sens bo mało kto moze tam pojechać i pomóc osobiście, ale kazdy z nas gdzieś mieszka, ma sąsiedów i napewno są wokół nas ludzie którym mozemy pomóc. nie chodzi o to byśmy rezygnowali z akcji na rzecz ludzi z odległych miejsc ale o to, bysmy rozejrzeli sie wokół siebie i pomogli tym, co blisko nas...
nawet gdybyśmy wszystkie te pieniądze przekazali na rzecz polski to niestety niewie dobrego by sie zdziałało. więcej dobrego może zrobić kazdy z nas na swoim własnym podwórku i to wcale nie potrzeba do tego pieniędzy...
nie przepadam za narodem amerykańskim ale wspaniałym u nich jest to ze ponad połowa amerykanów poza normalna pracą domem i hobby, regularnie udziela się jako wolontariusze dla róznych organizacji... kiedy nie mamy pieniędzy to wspomózmy swymi umiejetnościami czy też praca rąk. mozna tylko mało kto o tym myśli.
w Polsce każdy umie narzekać i krytykować ale bardzo niewielu chce działać.
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Apiska

  • Gość
Pokonamy Fale
« Odpowiedź #22 : 2005-02-19, 11:40 »
Zauważyłam, że Pao ma zawsze odmienne zdanie niż my wszyscy.... :)
Mylisz się, pewna ilośc pieniędzy pomoze. Dla Ciebie chorych na osteoporoze i inne choroby każdy grosz się liczy, więc prosze nie pisz,. że niewiele dobrego by zadziałało.
Zapisane

myszka

  • Gość
Pokonamy Fale
« Odpowiedź #23 : 2005-02-19, 15:49 »
Apisko, wolałabyś, żeby co roku była u nas powódź, albo tsunami nawet? ;) To są akcje ekstremalne... i lepiej, żeby ich było jak najmniej. Natomiast więcej inicjatyw typu WOŚP, tylko może już raz coś nie na dzieci, bo akurat akcji na dzieci nie brakuje - fundacja Polsatu, WOŚP, Pajacyk chociażby...
Zapisane

Apiska

  • Gość
Pokonamy Fale
« Odpowiedź #24 : 2005-02-19, 18:03 »
Tyle, że każdy gada że WOŚP to ściema :P
Zapisane

Willie

  • Gość
Pokonamy Fale
« Odpowiedź #25 : 2005-02-19, 18:56 »
Akcji nie brakuje, ale dzieci nadal cierpią  :?
Zapisane

kasia

  • Gość
Pokonamy Fale
« Odpowiedź #26 : 2005-02-19, 19:36 »
Ja uważam, że każda akcja, która pomaga jest dobra i potrzebna. Niezaleznie od tego, czy dotyczy naszego kraju czy innego. Przecież wszędzie sa potrzebujący. I, o ile np Polska mogła zbierać sama na powodzian, to w niektórych krajach nie stać ludzi na takie akcje... Dlatego my możemy pomóc.
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Pokonamy Fale
« Odpowiedź #27 : 2005-02-19, 20:12 »
Cytuj

Dla Ciebie chorych na osteoporoze i inne choroby każdy grosz się liczy, więc prosze nie pisz,. że niewiele dobrego by zadziałało.

rozróznij pieniądze które ida na konkretny cel od pieniędzy które maja pójść na jakiś cel. w polsce wszystko się rozpływa w wielu instytucjach, urzędach i zanim dotrze tam gdzie trzeba to upływaja lata a i pieniądze sie rozchodzą...
w naszym społeczeństwie istnieje głupie myslenie, ze jak jest akcja i dam 5 złotych to juz pomagam a na codzień nie widzą ludzie tych codziennych dramatów, dzieci bez obiadu czy chorych sąsiadów. ja jestem uwazana za dziwadło bo przychodzę do schorowanej sasiadki, pomagam jej i robię zakupy. dla całej kamienicy jest to dziwne i ciągle ktoś podsuwa jakieś głupie insynuacje. myslę, że taka pomocą moglibyśmy więcej zdziałać niż dając pieniądze, bo to nie wszystko... czasem więcej daje uśmiech i zyczliwość niz największe pieniądze.
nie krytykuje akcji a tych jest sporo i jesli ktoś chce to znajdzie takową. sama kilka akcji wspieram i to właśnie finansowo, gdyż nie ma mnie na miejscu bym mogła pomóc swoja pracą i wiedzą. każda forma pomocy się liczy.
i jeszcze jedno Apisko, nie wyjmuj moich zdań z kontekstu, bo nabieraja innego wymiaru. nie pisałam, że pieniądze na polskie akcje sa niepotrzebne (a tak to zabrzmiało w Twoim przytoczeniu) ale, że nie były by one właściwie spożytkowane (bo to miałam na mysli...) i dlatego pisałam, że to by niewiele zdziałało. inny kontekst i inne znaczenie...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Forum Zwierzaki

Pokonamy Fale
« Odpowiedz #27 : 2005-02-19, 20:12 »

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Pokonamy Fale
« Odpowiedź #28 : 2005-02-19, 20:38 »
Cytuj
każdy gada że WOŚP to ściema


to niech ten wspaniały, mądry ktoś zorganizuje coś lepszego  :roll:  taaa.. ściema... a te wszystkie sprzęty medyczne to pewnie z powietrza...

pao, tak to już jest - gdy ktoś się ,,wybije", jest krytykowany... np. u mnie w klasie wystarczy, powiedzmy dostać 6 - a już słychać szepty ,,patrzcie jaka kujonka" :?
społeczeństwo nie lubi ,,innych"  :?
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Pokonamy Fale
« Odpowiedź #29 : 2005-02-19, 20:50 »
Cytuj

społeczeństwo nie lubi ,,innych"

wiem cos o tym... jestem inna bo nie krzyczę, nie wyzywam, nie kłócę się z ludźmi, bo tworzymy zgodna rodzine, bo pomagamy innym, bo inaczej myślimy, inaczej żyjemy, bo szanujemy innych i uznajemy odmienności... i jeszcze pare rzeczy by sie znalazło. jak to z Raven pisałam o szcunku: alieny...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.064 sekund z 27 zapytaniami.