Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: moj piesio sie leni  (Przeczytany 2735 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Monia i Zara

  • Gość
moj piesio sie leni
« Odpowiedź #30 : 2004-07-03, 17:50 »
Cytat: emyla
moim zdaniem krotkowłose cały rok linieją
a długowłose tylko na wiosnę i jesień


Z tym sie zgodze  8)


Cytuj
.. ad l€gowłose tylko na wiosne i jesień tak ostro


A z tym tak ostro to raczej nie .... wcale nie było tak zle z Zarą ..  :wink: ale moze to dlatego, ze ma dopieor niecaly roczek :mysli:
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
moj piesio sie leni
« Odpowiedź #31 : 2004-07-03, 21:08 »
Wiecie dziewczyny, jak z innymi rasami krótkowłosych to nie do końca wiem, nie jestem pewna czy tak zupełnie u wszystkich ras bardzo dużo sierści wypada i to przez cały rok.
Za to mogę powiedzieć, że tak jest u Dalmatynów i trzeba przed kupnem psa takiej rasy o tym wiedzieć, bo potem może być tak, że się myśli, że to nienormalne,(jak u irminki) albo to strasznie może komuś przeszkadzać, a do trzeba się po prostu przyzwyczaić. :wink:

Dalma
Zapisane

irminka

  • Gość
moj piesio sie leni
« Odpowiedź #32 : 2004-07-03, 21:48 »
Nie przeszkadza mi to  wcale tak nie powiedzialam, tylko ze jest to klopotliwe  ale pomyslalam , ze nie powinna sie caly czas lenic, tym bardziej ze nie je pierwszej lepszej karmy z polki  i jest co dzien czesana.  Zapytalam, bo myslalam ze jest jakis sposob aby temu zaradzic choc w jakims stopniu. Jezeli nie ma na to rady nie oddam psa ani nie bede plakala z tego powodu. Wiedzialam co robie kupujac takiego psiaka.
Zapisane

Forum Zwierzaki

moj piesio sie leni
« Odpowiedz #32 : 2004-07-03, 21:48 »

Dalmafreciak

  • Gość
moj piesio sie leni
« Odpowiedź #33 : 2004-07-03, 22:08 »
Irminka! ale ja nie mówiłam tego w złym duchu, ależ absolutnie!!
Tylko mówiłam, że ktoś mógłby się denerwować, ale nie oddać psa (choć mogliby być i tacy)
a już tymbardziej nie miałam konkretnie Ciebie na myśli!! :)
Pisałam tylko, że Ty myślałas, że to nienormalne, a nie ze chcesz oddać psa, albo będziesz płakać! ;)
Mamy Dalmatki, które linieją się i to bardzo, ale kochamy je za wszystko! :wink:

p.s. Zapraszam Cię do tematu "Dalmatyńczyki" tam rozmawiamy sobie o tej rasie! :)

Dalma ;)
Zapisane

Tiggy

  • Gość
moj piesio sie leni
« Odpowiedź #34 : 2004-07-04, 00:25 »
Afra tez bardzo linieje (lnieje?). Prawie na okraglo. Psy mieszkajace w bloku lnieja podobno duzo wiecej przez caly rok, za to te co sobie hasaja po podworku lnieja intensywnie na wiosne i jesienia ...
Ja Afre porzadnie wyczesuje, i jest troche lepiej, ale fakt- meczace to troche czasem...  :roll: A po ciazy w ogole prawie wylysiala :P :? Teraz juz jest dobrze, tylko z lap i brzucha jej wypada ;)
Zapisane

lawenda

  • Gość
moj piesio sie leni
« Odpowiedź #35 : 2004-07-04, 09:41 »
moja sunia tez cos linieje praktycznie cały czas ;/ ja sie i tak do tego juz przyzwyczaiłam.:)
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.091 sekund z 24 zapytaniami.