Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: List...  (Przeczytany 943 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Marycha

  • Gość
List...
« : 2005-03-18, 15:52 »
Witam. Napisała niedawno do mnie pewna dziewczyna, niestety ja nie wiem co mam jej poradzic. Oto tresć tego listu:
"Kilkumiesięczny labradorek o imieniu Drops ma dysplazje stawu biodrowego. potrzebuje rady jak zapobiec lub zoperować tą chorobe. Błagam o rade!!" Co mam jej odpowiedziec? Tzn. jak ona ma sobie poradzić z tą choroba i ile kosztuje operacja. I czy w ogóle jest ona konieczna? Pozdrawiam!
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
List...
« Odpowiedź #1 : 2005-03-18, 15:59 »
co Ty jakąś gazetę prowadzisz?? :P

http://www.vetserwis.pl/dysplazja.html
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
List...
« Odpowiedź #2 : 2005-03-18, 16:01 »
No sama to raczej tego nie zoperuje, najlepiej niech idzie do dobrego weta... on jej wszystko powie.  :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

List...
« Odpowiedz #2 : 2005-03-18, 16:01 »

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
List...
« Odpowiedź #3 : 2005-03-18, 16:05 »
Do weta niech idzie ;) Ty ani ona nic nie poradzicie pieskowi- zostanie to zoperowane i niech psiak wraca do zdrowia!!  ;)
Zapisane

Marycha

  • Gość
List...
« Odpowiedź #4 : 2005-03-18, 16:17 »
Hehe, nie, gazety nie prowadze. Poprostu jestem zalogowana jeszcze na innym forum o psach i tam dostałam prywatną wiadomość. A ile taki zabieg by kosztował??
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
List...
« Odpowiedź #5 : 2005-03-18, 16:22 »
Marycha, a jaka pies ma dysplazję? znaczy się jaki stopień? Bo jeśli dysplazja jest u niego niewielka to nie ma potrzeby go meczyć... i jeszcze ile to jest "kilkumiesięczny?" Było robione prześwietlenie? Dowiedz sie tego i napisz, bo operacja może nie byc konieczna...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Borderka

  • Gość
List...
« Odpowiedź #6 : 2005-03-18, 16:36 »
wiem jak jest w przypadku Border Collie, że jeśli podczas badań w młodym wieku okaże się że piesek ma dysplazję i się zrobi takie badanie kiedy jest straszy (2 lata) to może się okazać, że zanikła....chociaż nie jestem pewna....najlepiej to niech idzie do weta....
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.056 sekund z 25 zapytaniami.