Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: szampon...  (Przeczytany 863 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
szampon...
« : 2003-08-18, 14:47 »
mam dwa pytania: po pierwsze, może mi ktoś coś :) powiedzieć o płynie nabłyszczającym sierść DERMA VET, bo zamierzam kupić (o ile będzie na wystawie), ale jeśli byliby tu jacyś jego 'użytkownicy' ;) to chciałabym się najpierw czegoś o tym płynie dowiedzieć (ile razy się go używa i w jakich ilościach, jaki daje efekt [wiem wiem nabłyszcza ale dokładniej] itp.).

drugie pytanie: zna ktoś jakiś nabłyszczający, nawilżający szampon dla psów z krótką sierścią? Moja Ara zajada różne witaminki i inne takie i sierść ma jakąś taką dziwną, suchą :?. A ponieważ kończy nam się szampon i niedługo będę na wystawie psów, gdzie wg. mnie wszystko jest tańsze ;) i wybór dużo większy niż w tradycyjnym zoologicznym, chce kupić coś co oprócz funkcji mycia spełnia również inną rolę :wink:.

pozdrawiam
Zapisane

Asia Evenstar

  • Gość
olej/
« Odpowiedź #1 : 2003-08-26, 12:55 »
Hmmm, mój piesek też miał kiedyś matową i suchą sierść to dodawalismy mu po małej łyżeczce oleju słonecznikowego do głównego posiłku i o dziwo sie poprawiło! Sunia miała potem piękną, błyszczącą sierść. Nie wiem czy to działa na wszystkie rasy (miałam jamniczka długowłosego), ale może spróbój? Nie używalismy nigdy niczego specjalnego do nabłyszczania sierści.
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
szampon...
« Odpowiedź #2 : 2003-08-26, 15:27 »
Olej słonecznikowy? Słyszałam, ale nigdy nie zwróciłam uwagi. Pomyślę o tym :). Narazie kupiłam szampon Hilton z prowitaminą B5 - podobno nawilża i nabłyszcza sierść. Zobaczymy... dzięki za odpowiedź :).
Zapisane

Forum Zwierzaki

szampon...
« Odpowiedz #2 : 2003-08-26, 15:27 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.048 sekund z 24 zapytaniami.