Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Jak się uczycie?  (Przeczytany 7042 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Weron_ciau

  • Gość
Jak się uczycie?
« Odpowiedź #30 : 2004-10-15, 18:19 »
ojej ja potfornie nie lubie sie uczyc :/ Najlepiej wchodzi hista :D
Zapisane

Nataila

  • Gość
Jak się uczycie?
« Odpowiedź #31 : 2004-10-15, 20:01 »
Ja żeby się czegoś nauczyć, to muszę sobie zrobić notatki. Wypisuję po prostu z zeszytu wszystkie najważniejsze pojęcia i już pamiętam :P . Gorzej z matmą. Po prosu na matmie muszę być maksymalnie skupiona na temacie, bo inaczej nic. Nie umiem się uczyć z zeszytu - muszę robić sobie karteczki. Najłatwiej wchodzi mi do głowy historia, biologia i chemia. Matematyka i fizyka to tragedyja ;) . I nie umiem ściągać. Za cholerę. Po prostu się boję, że ktoś mnie na tym przyłapie. No i chyba jestem zbyt uczciwa jak na dzisiejsze szkolne czasy :) . Ale do kogoś zajrzeć to inna sprawa. To jest po prostu "konsultacja naukowa" :lol: .
Cytuj
Jestem typowym wzrokowcem. np wiem co na jakiej stronie jest, po ktorej stronie i co jest obok. i tak to jeszcze powtarzanie w kólko tyhc smaych regułek tez daje efekty

Dokładnie tak samo jest ze mną!
A jak się uczyć słówek, np. na angielski?
Bo ja to po prostu je sobie wypisuję i uczę się na pamięć. Może ktoś ma sposoby, jak to sobie ułatwić? Jakoś alfabetycznie je wypisywać, czy coś...
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Jak się uczycie?
« Odpowiedź #32 : 2004-10-15, 21:26 »
najlepiej sobie temaycznie wypisywać. nawet osony zeszyt sobie zrobić do słowek. No to wypisywać tematycznie, obok tumaczenie i potem można ćwiczyc np zakrywając tą część po angielsku :) albo tez moim sposobem- czytam w teksie i tak jakoś mi się zapamiętuje znaczenie :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jak się uczycie?
« Odpowiedz #32 : 2004-10-15, 21:26 »

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Jak się uczycie?
« Odpowiedź #33 : 2004-10-15, 21:29 »
Ja siem rzadko ucze najlepiej na przewie i tak zawsze dostanme 5 lub 6 pproste wystarczy uwazac na lekcji :lol:

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Jak się uczycie?
« Odpowiedź #34 : 2004-10-15, 21:34 »
Nom wystarzczy tylko sie zglaszac i zglaszac i nie tylko

Gerda

  • Gość
Jak się uczycie?
« Odpowiedź #35 : 2004-10-15, 22:14 »
ja to zazwyczaj mam tak, że nestety wkuwam na pamięć materiał, jeśli jestem dobrze przygotowana i jak rano się obudzę i wszystko w myślach powtórzę, to znaczy, że jest ok i na klasówce nie będzie problemów :) - ale takie sytuacje zdarzają się rzadko :lol:
Zapisane

yashima00

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2702
Jak się uczycie?
« Odpowiedź #36 : 2004-10-15, 22:28 »
bq ... no jakbym Ci opowiedziała jakie są u nas zwyczaje ,to jednak byś powiedziała ,że trzeba ,a ja nawet IV kl. ...
kora ,ale żeby się zgłaszać ,trzeba umieć :mrgreen: chyba ,że coś pleciesz :krzywy: ale wtedy to już nie ma 6 przecież :mrblue:
Zapisane
-

whiper

  • Gość
Jak się uczycie?
« Odpowiedź #37 : 2004-10-15, 22:46 »
moje odpowiedzi ustne to istna prowiazorka  :lol:  zazwyczaj dobrze na tym wychodze  :P Ale samej się zgłaszać - nigdy  :P
Zapisane

kasia

  • Gość
Jak się uczycie?
« Odpowiedź #38 : 2004-10-16, 08:26 »
Ja ostatnio żyję od jednej improwizacji do drugiej ;)
A wczoraj to juz Wielka Iprowizacja była ;)
Normalnie cierpię na tę dolegliwośc częsciej niż u Mickiewicza w 'Dziadach'   :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jak się uczycie?
« Odpowiedz #38 : 2004-10-16, 08:26 »

Agata:)

  • Gość
Jak się uczycie?
« Odpowiedź #39 : 2004-10-16, 21:28 »
Mickiewicz podobno pisal, jak mial fazy ;)

A ja sie ucze tak.. No... Normalnie :) Spisuje notatki, uwazam na lekcji i jakos te 5 wpadaja ;) Najwiecej zawsze mi zlatuje na historii, najmniej matma, bo z niej tylko prace domowa w sumie robie :) przedmioty scisle sie albo umie, albo nie... Humanistyczne wymagaja wyobrazni....
Zapisane

oolciaa

  • Gość
Jak się uczycie?
« Odpowiedź #40 : 2004-10-20, 09:27 »
jak juz pisza ta sciage to sie ucze i  juz mi wchodzi to do glowy ...ale uczyc sie nie lubie a powinnam po portsu nic nie ruszam ich ...a testy juz niedlugo :(
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 27 zapytaniami.