Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 13   Do dołu

Autor Wątek: co stosujecie na syfy?  (Przeczytany 118611 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #60 : 2005-05-10, 20:33 »
Afrodytę mam - kiedyś u Qasi przemywałam tym ucho jak przebijałam. Zostało w plecaku, Qasi tato się zorientował, że nie ma w domu, kupił nową, a stara leży i mnie w szafce :lol: Nie używam, więc nie polecam.
Zapisane

zakla

  • Gość
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #61 : 2005-05-10, 20:47 »
Ja uzywam platkow clearasil(ale nie moge zbyt czestoi bo mam za delikatna cere:?), i tonik dermedic oraz krem z tej serii. No i chyba dziala;)
Zapisane

Agysz

  • Gość
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #62 : 2005-05-10, 20:55 »
ale niedlugo mi sie okres zacznie to mam wiecej pryszczy na czole

ojj u mnie też się niedługo to zacznie :? Jeszcze kilka dni  i znowu mnie wysypie :?
aa mam takie pytanko: Macie też duuuużoo pryszczy na plecach,ramionach? Bo ja mam strasznie tego dużooo i nie wiem jak się tego pozbyć :grr:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedz #62 : 2005-05-10, 20:55 »

zakla

  • Gość
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #63 : 2005-05-10, 21:30 »
Agysz- ja tesh mam :[ Trzeba przemywac tonikami i smarowac kremammi itp...:)
Zapisane

zakla

  • Gość
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #64 : 2005-05-10, 21:32 »
Aaa no i jeszcze cos. Ja osobiscie uzywac tego nie moge, bo jestem na nia uczulona, ale moje qzynki i brat uzywaja i jest cool, a mozna dostac bez recepty w aptece- BREVOXYL krem 4% :)
Zapisane

Agysz

  • Gość
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #65 : 2005-05-10, 21:37 »
Kremy to ja stosuje codziennie i toniki również...ale i tak mnie wysypie i tak :?
Zapisane

zakla

  • Gość
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #66 : 2005-05-10, 22:05 »
To moze brevoxyla sprobuj...:) Mi tez calkowicie nieusuwa, ale jak codziennei podczas mycia sie wyszoruje mydlem antybakteryjnym plecki(i cala reszte:P), a potem tonikiem i kremem to przynajmniej nie ejst tego wiecej, a nawety powoli sie zmniejsza...:)
Zapisane

Agysz

  • Gość
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #67 : 2005-05-10, 22:10 »
oo to będe musiała wypróbować :;d: Dzieki za radę Zakla :)
Zapisane

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #68 : 2005-05-11, 13:13 »
"aa mam takie pytanko: Macie też duuuużoo pryszczy na plecach,ramionach? Bo ja mam strasznie tego dużooo i nie wiem jak się tego pozbyć"

mam :| i tez nie wiem jak sie tego pozbyc... a lato sie zbliza... :?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedz #68 : 2005-05-11, 13:13 »

Agysz

  • Gość
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #69 : 2005-05-11, 13:16 »
a lato sie zbliza...
I wstyd  będzie się gdzieś pokazac z takimi plecami :(..POMÓŻCIE!!

Ja ostatnio przez te moje plecy nie mogłam kupić bluzki :? ... Bo chciałam z takimi wcięciami..Ale było widać całe plecy i ramiona :? aa tego się strasznie wstydze...
Zapisane

cucciola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 500
  • Labrador Retriever forever!
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #70 : 2005-05-11, 13:58 »
ja mam syfy na dekolcie i gorzej wygląda niż plecy..macie pomysł jakiś? bo syfów nie ma ale znaki widać..takie malutkie..
Zapisane
Moj aniolku.biegasz teraz za teczowym mostem po soczystej trawie..juz od 6 marca 2006

http://cuciola.blog.interia.pl/Cuciola/
blog o Yoghim

zakla

  • Gość
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #71 : 2005-05-11, 14:14 »
Co do dekoltu- to robic codziennie peeling, zeby naskorek zluszczac no i oczywiscie rutynowe czynnosci jak zawsze;)
Zapisane

Agysz

  • Gość
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #72 : 2005-05-11, 14:21 »
Ja tak robię od dłuższego czasu i mi dalej nic nie pomaga :roll:
Nie wiem jakich jeszcze metod mam używac..Mój tata uważa,że jeszcze slońce by cos zrobiło..Ale to dopiero jak bedzie tak fest gorąco-czyli lipiec sierpień..
Zapisane

zakla

  • Gość
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #73 : 2005-05-11, 14:29 »
No slonce podobno tesh pomaga. A ja Agysz tesh tak robie, i z plecvami, dekoltem i cala reszta, i jakos efektow zbytnich nie widac...:| Ale jak beda sloneczne dni to pojde do ogrodka sie "poopalac":P
Zapisane

Agysz

  • Gość
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #74 : 2005-05-11, 14:30 »
Jakąs mam dziwną skróre :? Nic na te przeklęte syfy nie chce działać :?..Czekam tylko na słoneczko i heja :P hehe
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedz #74 : 2005-05-11, 14:30 »

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #75 : 2005-05-12, 14:19 »
ja na szczescie nie mam za dużo tego, ale owszem sie zdarza...kupiłam sobie ostatnio taki żęl do pojedynczych pryszczy garniera-->jest dobry ;) i pomaga ;)

co do pryszczy na delkolcie, plecach czy ramionach. Ten problem ma mój chłopak, cały czas sie smarował jakimiś specyfikami, nic nie pomagało, poszedł więc do dermatologa prywatnego (bo u państwowych tez był, ale mu nie pomogli; i za co my płacimy?? ) i sie okazało że ma gronowca :| jest w czasie kuracji ale widać narpawde efekty. Ale nie powiem ile pieniedzy poszło na to, jak jedna wizyta kosztuje 100 zł.... a ile lekarstwa :|

wiec jeśli znacie jakiegoś dobrego dermatologa, to proponuje najpierw sie do niego przejść ;)
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

Qaś

  • Gość
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #76 : 2005-05-12, 14:23 »
Nie!!! Czytałam takie cos i tam pisało,że słońce nie pomaga tylko szkodzi!Na pewien czas znikają Ci pryszcze,a po paru dniach masz ich dwa razy więcej,wiec nie radze ;)
Zapisane

Agysz

  • Gość
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #77 : 2005-05-12, 16:36 »
ojjj to ja tak nie chcee!! Nie zgadzam się na takie coś :lol: hmm no nie ma sposobu..a 100 nie zapłace za jakiś tam zabieg :P
Zapisane

Newada

  • *
  • Wiadomości: 853
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #78 : 2005-05-12, 17:36 »
słońce z umiarem.ale głównie świerze powietrze.ja jak byłam w wakacje na wsi to cerę miałam pikną a póxniej szkoła,stres itp.
niestety jestem uczulona na wsyzstko typu brevoksyl.właśnie jetem po zastrzyku na trądzik i mnie doopa boli :P najlepsza to była moja dzisiejsza wizyta u derma.
wchodze.
nawijam.
looknęła na moją twarz przez dosłownie pół sekundy i jak zwykle się pytała.miałaś to?jak nie to to to i tak każdy derm na mnie testuje kolejne leki :roll: a póxniej będe miała cere jak 60-cio latka....i niestety musiałam wziąść zwonienie z basenu...:/
Zapisane

Ax

  • Gość
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #79 : 2005-05-14, 10:13 »
Brevoxyl wysusza skórę, i nie jest do ciaglego uzytku raczej, ale mi pomaga. Lecz juz kilka rzy mi odbarwil posciel i bluzkę...
Zapisane

Emilka

  • Gość
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #80 : 2005-05-14, 11:08 »
Brevoxyl straaaasznie wysusza,ja wlasnie z tego wzgledu przestalam uzywac.

co do slonca to efekt owszem jest,gdy opalimy buzke zaczerwienienia i pryszcze znikaja jednak po pewnym czasie tradzik nasila sie :shock: dlateog trzeba chronic twarz przed sloncem,ramiona,dekoldy itp i oczywiscie omijac solaria.

najlepiej udac do dermatologa tylko jakiegos dobrego sprawdzonego,bo japoszlam do byle jakiego i nic mi nie pomoglo a leczylam sie ponad rok, po wakacjach znow sie trzeba do jakiegos wybrac.

Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedz #80 : 2005-05-14, 11:08 »

kraksa

  • Gość
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #81 : 2005-05-14, 15:37 »
BREVOXYL - jest na serio spoko. Pomaga nawet na zaskórniki i nie wysusza cery =) Nie bawcie się w toniki czy jakieś mydełka bo to tylko oczyszcza ,ale nie leczy. A jeżeli wysusza to tylko dla tego ,że za dużo stosujecie tego prepatu. Trzeba go stosować REGULARNIE I CAŁY CZAS bo organizm się uodparnia.
« Ostatnia zmiana: 2005-05-14, 15:39 autor kraksa »
Zapisane

Agysz

  • Gość
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #82 : 2005-05-14, 15:38 »
Ale to zalezy jeszcze od tego jaki kto ma rodzaj skóry ;)
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #83 : 2005-05-14, 16:24 »
Na szczęście ja nie mam problemów z tradzikiem, mam jedynie takie pryszcze na twarzy( najwiecej na nosie),ktorych jest najwiecej jak mam dostac okres,ale jakos specjalnie duzo to ich nie mam ;) .
Używam Garnier Czysta Skóra i bardzo zachwalam ;) . Ostatnio tez kupiłam maseczkę do strefy T z Clearskin(z Avonu dokladniej) bo jak mowilam najwiecej pryszczy mam na nosie. Uzywałam jak dotąd tylko raz,ale zachwalam rowniez :) .
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #84 : 2005-05-14, 16:37 »
A ten brevoksyl kupuje się w aptece czy w drogerii? Stosuje się punktowo czy na całą twarz?

Ellen, te pillingi z cukru i z soli to jak się robi? Tylko cukier/sól i woda? Czy coś jeszcze? A cynamonowa pali i w oczy szczypie:P A, i ile razy w tygodniu sobie to robisz? :)
Zapisane

Apiska

  • Gość
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #85 : 2005-05-14, 21:44 »
Aktualnie afrodyte :)
Zapisane

kraksa

  • Gość
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #86 : 2005-05-14, 21:50 »
Brevoxyl kupuje się tylko w aptece i stosuje się na całą twarz. Tylko uważajcie żeby nie nawalić na twarz tony bo wtedy rzeczywiście wysusza. Mi pomogło =)
Zapisane

Agysz

  • Gość
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #87 : 2005-05-14, 21:59 »
Bede musiała spróbować :;d:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedz #87 : 2005-05-14, 21:59 »

Emilka

  • Gość
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #88 : 2005-05-14, 22:03 »
,a oprócz tego chpodze do lekarza od naturoterapi na zastrzyki na tr±dzik które oczyszczaj± krew.mam nadzieje że za ok miesi±c zobacze ierwsze oznaki poprawy....

Newada, jak juz beda efekty koniecznie napisz,ciekawa sprawa z tymi zastrzykami,co sie w nich znajduje?
Zapisane

Qaś

  • Gość
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #89 : 2005-05-15, 11:05 »
Ja bym sie bała zastrzykow :P
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 13   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.084 sekund z 28 zapytaniami.