Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 3 [4]   Do dołu

Autor Wątek: wyglad-anorektyczka czy przy kosci?  (Przeczytany 11916 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ellen

  • Gość
wyglad-anorektyczka czy przy kosci?
« Odpowiedź #90 : 2004-11-30, 15:04 »
Wiecie co, wkurza mnie, ze jak chuda, to pewnie anorektyczka  :? No chuda jestem, to fakt, ale w zyciu sie nie odchudzalam (wrecz przeciwnie) :roll: I jeszcze przy ostatniej pogodzie wszyscy do mnie, zebym nie odleciala na wietrze :P Nie wiem ile waze (i dobrze, bo juz bym sie ostatecznie zalamala, ostatnio u lekarza w granicach 40 bylo), ale przy 160cm 82/56/82 :roll:
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
wyglad-anorektyczka czy przy kosci?
« Odpowiedź #91 : 2004-11-30, 15:27 »
Cytuj

Przyzwyczaisz się - pamiętaj, że powinno się pić dwa litry niegazowanej wody dziennie dla zdrowia  A naprawdę - jeśli problemem jest dla ciebie wystający brzuch, przy takiej wadze na pewno nie jest to tłuszcz, raczej słabe mięśnie, lub zgazowane jelita. Dietą możesz co najwyżej nabawić się anoreksji.


ok ;)
do anoreksji mi daleko :P

Cytuj

Myszka, wytłumacz jej lepiej, że dieta jej wcale nie potrzebna, bo się dziewczyna na śmierć zagłodzi... A moje agrumenty do niej chyba nie docierają.



wez przestan :P

Cytuj

Vio, sluchaj Myszki. Naprawde przy Twoim wzroscie nie powinnas wazyc mniej!!!

ale moge :hehe: a powaznie- niechcaco zrzucony kilogram naprawde mi nie zaszkodzi :P


co do tych cwiczen- eh, macie racje :P trza sie bedzie wziac za brzuszki.. :roll:
Zapisane

Mlody

  • Gość
wyglad-anorektyczka czy przy kosci?
« Odpowiedź #92 : 2004-11-30, 15:36 »
Cytat: myszka
To ćwicz brzuszki, jak uważasz, że masz zły brzuch.


oj nie nie, zeby tluszcz zaczolbyc spalany musi byc to cwiczenie aerobowe robione najlepiej naczczo przez ok 45minut, bez diety jak mam byc szczery trudno spalic tluszcz, sam probuje odkryc "kaloryfer" ale ciezko idzie bo diety nie chce mi sie trzymac :P

waga<>tluszcz - zle porownanie, bardzo zle. Kazdy jest innej budowy, ma inny metabolizm, to samo przy spalaniu tluszczu nie warto kierowac sie spadkami wagi a centymetrem...
Zapisane

Forum Zwierzaki

wyglad-anorektyczka czy przy kosci?
« Odpowiedz #92 : 2004-11-30, 15:36 »

Dalmafreciak

  • Gość
wyglad-anorektyczka czy przy kosci?
« Odpowiedź #93 : 2004-11-30, 15:59 »
Wika, nie możesz! :chytry:
Ten kilogram nie był by zrzucony niechcąco, tylko celowo. ;)
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
wyglad-anorektyczka czy przy kosci?
« Odpowiedź #94 : 2004-11-30, 16:27 »
Cytuj

Ten kilogram nie był by zrzucony niechcąco, tylko celowo.


no to co :P szczegoly ;)
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
wyglad-anorektyczka czy przy kosci?
« Odpowiedź #95 : 2004-12-04, 14:09 »
Jak to już parę razy pisałam - jestem chuda  :P  i w sumie wole być patyczakiem niż grubaską  :P
No i wolę chudych facetów - king kongi mnie jakoś nie pociągają  :wink:
Chociaż.... nigdy nie mów nigdy  :P
Zapisane

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
wyglad-anorektyczka czy przy kosci?
« Odpowiedź #96 : 2004-12-04, 18:48 »
Rachela: w miłości nic nie wiadomo, więc nie zapeszaj  ;) . A ja jestem jaka jestem i dobrze mi z tym.. jak narazie  :P
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
wyglad-anorektyczka czy przy kosci?
« Odpowiedź #97 : 2004-12-04, 20:57 »
Wiem, wiem  :P  Ale jak narazie jestem konsekwentna  :D

I wiecie co mnie jeszcze wkurza, że jak ktoś powie ,,ale Ty gruba" to, uf, foch jak ona mogła tak powiedzieć, a jak mi mówią 10 tysięcy razy ,,jaka Ty chuda" to nie mam prawa i powodu żeby się obrazić. No i w gazetach ciągle piszą jak schudnąć... widzieliście kiedyś dietę na przytycie? Bo ja nie  :P
Zapisane

myszka

  • Gość
wyglad-anorektyczka czy przy kosci?
« Odpowiedź #98 : 2004-12-04, 21:49 »
Przesadzasz :P Są diety na przytycie, jak najbardziej, fakt, że nie tak często, ale zastanów się dlaczego: bo społeczną modą jest bycie chudą osobą...
Zapisane

Forum Zwierzaki

wyglad-anorektyczka czy przy kosci?
« Odpowiedz #98 : 2004-12-04, 21:49 »

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
wyglad-anorektyczka czy przy kosci?
« Odpowiedź #99 : 2004-12-04, 21:54 »
Cytat: myszka
Są diety na przytycie


Masz może jakąś pod ręką? Byłabym bardzo wdzięczna  :P  
Może i jestem trochę przewrażliwiona ale czasem naprawdę mam dość niesprawiedliwości na tym  świecie  :P
Zapisane

myszka

  • Gość
wyglad-anorektyczka czy przy kosci?
« Odpowiedź #100 : 2004-12-04, 22:02 »
Z punktu widzenia osoby grubej powiem ci, że nie wiesz jeszcze, co to niesprawiedliwość, ale nie będę się tu rozpisywać - ja tam nie mam na co w życiu narzekać. A dieta na przytycie była nawet tu na forum podawana, przeszukaj dokładnie ten dział, ktoś pytal o sposoby na przybranie na wadze i było parę propozycji. W największym skrócie zasadza się to na węglowodanach, potrawach mącznych.
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
wyglad-anorektyczka czy przy kosci?
« Odpowiedź #101 : 2004-12-05, 09:35 »
znalazłam  :P  

http://www.zwierzaki.org/viewtopic.php?t=4230&postdays=0&postorder=asc&start=0

Dyskusja zeszła na to jakiego naleśnika sobie zrobić  :lol:  a potem jak przytyć  :roll:

A mi chodzi o taką prawdziwą dietę: ,,1 dzień. sniadanie bleble... 2 dzień..."

Moja mama odchudza się odkąd pamiętam, nawet ostatnio wynalazła taką dietę że schudła 6 kg w 2 tygodnie  :roll:  Mówię jej że to nie zdrowo ale się nie słucha  :roll:

A no i moda na chude z zawrotną szybkością mija  :P  I wszędzie się teraz mówi że chude są ble, a to też boli, naprawdę.
I przytyć jest trudno (dla tych ludziow  z dobrą przemianą materii).  Wszyscy mówią: Dużo jedz i mało się ruszaj. To samo ja mogę powiedzieć: Mało jedz i dużo się ruszaj.  :?
Zapisane

myszka

  • Gość
wyglad-anorektyczka czy przy kosci?
« Odpowiedź #102 : 2004-12-05, 10:01 »
I to nie podziała, jeśli ktoś ma taką budowę, a nie inną :P Chociaż przeważnie faktycznie do tego się to sprowadza i, jeżeli nie ma z twojej strony zaburzeń hormonalnych (np. nadczynność tarczycy), to powinno pomóc. Bardzo tuczące dania to potrawy mączne, jak już pisałam, polecam codziennie kaszę mannę z bananami i cukrem, a na obiad naleśniki ze słodkim serem, kluseczki, kopytka, pierogi.
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
wyglad-anorektyczka czy przy kosci?
« Odpowiedź #103 : 2004-12-07, 20:00 »
Dziękuję :)
Dzisiaj znowu dziewczyna mi docięła ale jej ,oddałam' z nawiązką i już nic nie powiedziała  :wink:

Myszka...

Cytuj
kaszę mannę z bananami i cukrem, a na obiad naleśniki ze słodkim serem, kluseczki, kopytka, pierogi


Tak się składa że to moje ulubione potrawy  :wink:  Mogę to jeść i jeść, mniam, pycha  :wink:
Zapisane

k_lap

  • Gość
wyglad-anorektyczka czy przy kosci?
« Odpowiedź #104 : 2004-12-20, 10:16 »
Ja nie naleze do dziewczyn "anorektyczek", ani tez do tych grubaskow :)
Jestem po srodku (chociaz kiedys mialam troszke wiecej cialka niz chcialam miec). Ale nie wyobrazam sobie sytuacji, zeby Adas kazal mi schudnac... On czesto nawet zabrania mi sie odchudzac, bo nie lubi koscistych dziewczyn, ale dla niego na pewno tez bym nie przytyla, nie chcialabym sie czuc zle w swoim ciele.
Zapisane

Forum Zwierzaki

wyglad-anorektyczka czy przy kosci?
« Odpowiedz #104 : 2004-12-20, 10:16 »
Strony: 1 2 3 [4]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.057 sekund z 25 zapytaniami.