Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 7   Do dołu

Autor Wątek: jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>  (Przeczytany 18313 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tiggy

  • Gość
jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #60 : 2004-05-15, 13:53 »
Hehe, ja sobie mowie ze slub wezme za 2 lata i 7 miesiecy  :lol:  Noo, powiedzmy zeby bylo ladnie i cieplo, to za 3 lata, na wiosne akurat  :P  I sie wyprowadze  ;)
Nie no, chyba zartuje, choc czasem mam takie zamiary, achh ci rodzice  :roll:  ;)
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #61 : 2004-05-15, 15:43 »
Przypadkiem nie wychodz za maz tylko po to, zeby wyprowadzic sie z domu ;)
Zapisane

Ciapka

  • Gość
jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #62 : 2004-05-15, 15:53 »
jejku jak ja bym chiala waizsc slub  zras po 18/../i clae zycie s[aedzic z tym boyem..a njpiej zeby to był jus zten cop teraz  nim jetsem..nieralne wiem:P
Zapisane

Forum Zwierzaki

jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedz #62 : 2004-05-15, 15:53 »

Tiggy

  • Gość
jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #63 : 2004-05-15, 21:21 »
Cytuj

jejku jak ja bym chiala waizsc slub zras po 18/../i clae zycie s[aedzic z tym boyem..a njpiej zeby to był jus zten cop teraz nim jetsem..nieralne wiem:P

Ciapko- ja tak z moim wlasnie planuje, i normalnie bylabym najszczesliwsza osoba na swiecie, jakby sie udalo!!  :D (i takj estem najszczesliwsza, majac Mojego.. ;) )
Zapisane

Andziek

  • *
  • Wiadomości: 362
jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #64 : 2004-05-16, 16:17 »
ja tez bym chciala ale moj sie jakos "wziazc" nie moze :P  faceci to sie boja czy jak???
Zapisane
Lepiej być w kropce niż w martwym punkcie...

Ciapka

  • Gość
jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #65 : 2004-05-16, 17:29 »
wlasnie..faceci to sa dziwni..bardzo dziwni..sakpalikwoani i nikt nie napisal instruczji obsugi do nich..do tegzo kardzy ma inna..i kardzy ta najabradzej sakplikowana..
ja z kuba to jusz wogole msaktra..chyba do siebie nie psuajemy..umuwlmy sie  ebedizmy szczezy woiebec siebie..jend a nayzch romów '' kuba czego wymagasz od partrenrki?
-seksu i milosci ..a  ty ..od parterena?
-...milosci..psowicenia zaufania..zbbymi kwataki przynosil i dawal prenty..zarbial duzo kasy...''
taaaaaaaaaa nasz ramowa:)
alebo kuba do mnie ''wiesz..ja w pryszlsoci to wyjade za granice..wujek mi zlatwil prace przy komach..dobre z platna..bede mial duzy dom i obruze duzo panienek''
hym... tak sie zatsaniwam..czemuon mi to mówi wogole?..traktuje mnie jakkumla cyz cos...w lardzym badz razie spojrzalam sie na nuiego tak ze po chwili dodwał''a potem! apotem to ja wruce do tego zawszalego smierdzcego kraju i cie z ta zabiore!!!!!!!''
wow..jaki kochany...ech
alebo agdmay o slubie ''eeee co ty kobieto o slubie myslisz jusz.. w zyciu anlzys ei zabaiwc najpierw''
no cuz...mnie nie bawi zmainiani ci chile chloipaków.. bez zanagzowania ..bez uczuc..tylko pryzjmnsoc fizyczna..bezsesnu..
....pogadam jecsze z nim...cyz aby napewno pownnismy byc ze soba..czy nam o to samo chodzi..on uparcie twerdzi ze che byc ze mna jak najdluzej..
ale dla nuiebo długo to 2 miechy..botyle bł najdłuzej z jedna laska..
hym.....obrucil ich kilkanaic..byl z kikludzisecioma..nie licze jusz tych z kturymi sie lizal.
 ja mu muwie..ze mi sie to w nim nie podoba..i nie dziala na jago koryzsc..on mówi ze wie ze to niedobrze..
 eee..mysle ze zminic go moze tylko prawdizw milosc..nie wiem cyz on mnie pokocha..
ocyzsic uparcie trwdzi ze kocha..ale tak jusz trwdzil zenim  zesmy normlanie pogadali....hym..no cuz..
zoabczymy..pogadam z nim..
ostanio na pytnie co kocha..odpworl''ciebie motor i gitare!!..nic wiecej!''
typowy..dosratajacy facet..
ale ma tez kilka plusów...heh
Zapisane

Tiggy

  • Gość
jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #66 : 2004-05-16, 21:59 »
Cytuj

"wujek mi zlatwil prace przy komach..dobre z platna..bede mial duzy dom i obruze duzo panienek''

Hehe jak ja od mojego taKIE cos slysze to dostaje ode mnie kopa w .... :P  :lol: Ale dobrze wiem ze to zarty, znam jego poczucie humoru :D (pewnie niektorzy oburzyliby sie jakby ich partner na ulicy rzucal teksty typu "oo ta to ma fajna dupe " itd :P ale zaraz potem mnie mocno przytuuli i powie "ojej przeciez wiesz ze zartuje i tak tylko ciebie kocham!!"
Zapisane

Sal

  • Gość
jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #67 : 2004-05-17, 11:40 »
Chichon...  :lol: to całkiem inaczej jak u nas...
My znaliśmy się 5 lat przed ślubem.

Tiggy... ja bym się głęboko zastanowiła nad takimi słowami faceta. Co z tego, że cie przytuli i przeprosi, jeśli tymi słowami sprawia ci przykrość? Nie nazwałabym tego poczuciem humoru...
Zapisane

Tiggy

  • Gość
jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #68 : 2004-05-17, 13:44 »
Nie sprawia mi przykrosci  ;) czasem tak powie, zebym sie "zezloscila"- choc powiedzialam mu, zwby juz tak nei robil, i nie wygaduje ostatnio takich bzdur :P
Z reszta ja tez nie pozostaje dluzna ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedz #68 : 2004-05-17, 13:44 »

Sal

  • Gość
jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #69 : 2004-05-17, 14:01 »
;) Rewanż musi być?
Zapisane

Tiggy

  • Gość
jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #70 : 2004-05-17, 15:13 »
A jakze  :D
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #71 : 2004-05-17, 15:22 »
Absolutnie zadnego slubu :P A juz napewno nie w wieku 18stu lat :) Jestem zwolenniczka zwiazkow bez legalizacji koscielnej i panstowej :)
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Ciapka

  • Gość
jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #72 : 2004-05-17, 19:20 »
ee..wlasnie a kubie to nwidomo o coi chodzi..dzisja np cos bylo zejego jedna z miloardo byłych sie go o cos pytala.. o on do mnie ''to ekwa..moje byla'' ja''eee..nie orentuje sie w topwich bylych..pryszłych..i tezaniejszych...''
a on ''jakich pryszłysz?..jest terazniejsz i tak zostanie''z drgiejs torny ciagle mówi ze  w zyciu zanim bediz eten pwoanzy ziaek trzba sie powbawiic..(czytaj obrucic kiladzsiat panienek) ech ci faceci..a ten to jus zowgole maskara..0 romatryzmu..
hja z tym slubem to sama nie wiem..z ajdne storny jak by koels porsil..to bym wiedizl ze napwrde mnie kocha i naprwde che sie ze mna zestarezec..a nie tylko  przedymac..a z drugiej..jenadk..zasze mozna  sie ropziwesc i tp..w sumie zadne zabeiczpienie..pzoatym czetso sie psuje po sluybach..
Zapisane

Andziek

  • *
  • Wiadomości: 362
jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #73 : 2004-05-17, 19:39 »
taki to by ode mnie kopa w zyc dostal :grr:
Zapisane
Lepiej być w kropce niż w martwym punkcie...

Ciapka

  • Gość
jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #74 : 2004-05-17, 19:49 »
taa,,,wlasnie....ale ja jakos..ech.narpei potu  na dysrans..staram sie nie znagaozwac..zpaocbzymy jak to bedzie...zawsze laska sie ludzi na  to ze sie zmieni.a. zmiecni sie kardyz moze....jkakby mnie ampwrde pokochal to nanwoe by si zmienil..puki cop..gdam ze mnie kocha i nicz tego nie wynika..phi..bezsensneu.a on taki macho..gitara  milony kobiet duzo hajsu motory..ech..jakos na to lece....ech..kocham damianaka..
Zapisane

Forum Zwierzaki

jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedz #74 : 2004-05-17, 19:49 »

Andziek

  • *
  • Wiadomości: 362
jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #75 : 2004-05-17, 20:19 »
ja mojego Kube poznalam na necie jakies 40 miesiecy i 18 dni temu i wciaz jestesmy razem :) eh jak ja go kocham :P :kocham:
Zapisane
Lepiej być w kropce niż w martwym punkcie...

golden

  • Gość
jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #76 : 2004-05-17, 20:31 »
Cytat: Olka_eS
ja mojego Kube poznalam na necie jakies 40 miesiecy i 18 dni temu i wciaz jestesmy razem :)

jakby tak obliczyc, ile miesiecy znam moja luba, to wyjdzie jakie 182 miesiace :wink:
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #77 : 2004-05-17, 20:50 »
Yyy.. A tak poza tematem.. Jeszcze do poprzedniego :P Tiggy, to Ty masz 14 lat. Rok ode mnie starsza (urodzilam sie w styczniu, pewnie nie tak duza roznica jest). Wiesz, co mam na myśli... a ja dalej swoje.. ;p
Zapisane

Andziek

  • *
  • Wiadomości: 362
jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #78 : 2004-05-17, 21:09 »
nie chodzi o to ile sie znacie ale jak dlugo razem jestescie :)
Zapisane
Lepiej być w kropce niż w martwym punkcie...

golden

  • Gość
jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #79 : 2004-05-17, 21:12 »
to ile sie znamy, to az przeraza :lol22: a ile razem?... hmmm niedlugo ;)
Zapisane

Tiggy

  • Gość
jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #80 : 2004-05-17, 21:13 »
Guniu- ja mam 15 lat, i takze urodzilam sie w styczniu, wiec jestem pelne 2 latka starsza. I w tym momencie Cie nie rozumiem...  :roll:
----------->
Cytuj

Tiggy, to Ty masz 14 lat. Rok ode mnie starsza (urodzilam sie w styczniu, pewnie nie tak duza roznica jest). Wiesz, co mam na myśli... a ja dalej swoje.. ;p

???? Nie no, spoko, kazdy moze miec swoje zdanie, ale trzeba sie godzic ze zdaniem innych, nie?
Ahh a ja chora, a dzis mnie moje Kochanie odwiedzilo! Jejkuu, co ja bym bez niego zrobila...  :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedz #80 : 2004-05-17, 21:13 »

Andziek

  • *
  • Wiadomości: 362
jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #81 : 2004-05-17, 21:14 »
jeszcze mlody jestes,mozesz szalec :wink:
Zapisane
Lepiej być w kropce niż w martwym punkcie...

golden

  • Gość
jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #82 : 2004-05-17, 21:28 »
no moge, moge ;) i dobrze, ze na razie jestem happy, bo inaczej szalec nie mozna :wink:
Zapisane

Andziek

  • *
  • Wiadomości: 362
jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #83 : 2004-05-18, 06:08 »
nio wlasnie golden :wink: powodzenia :)
Zapisane
Lepiej być w kropce niż w martwym punkcie...

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #84 : 2004-05-18, 14:42 »
A ja? :( Taka adna wiosna, a na horyzoncie nie ma nikogo fajnego :cry: A mi tak smuuutno... :P
Zapisane

Andziek

  • *
  • Wiadomości: 362
jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #85 : 2004-05-18, 18:27 »
Gunius wakacje sie zblizaja, powodzenia :wink:
Zapisane
Lepiej być w kropce niż w martwym punkcie...

Wiedźma

  • Gość
jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #86 : 2004-05-18, 18:43 »
Wszystko w swoim czasie ;) Czasem czeka sie latami zanim sie spotka kogos ciekawego.
Zapisane

golden

  • Gość
jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #87 : 2004-05-18, 19:10 »
albo przychodzi to strasznie znienacka, nie wiadomo kiedy i jak :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedz #87 : 2004-05-18, 19:10 »

Rusty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 669
  • Chelsea Forever!
jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #88 : 2004-05-21, 12:25 »
Ja swojego chłopaka poznałam kilka miesięcy temu. To było tak, że siedziałąm kiedyś na czacie i zagadał przez przypadek jakiś koleś :) No i rozwineła się rozmowa. Okazało się, że też jest z Krakowa, jest beatboxerem, MC i takie tam i, że jest w jednym z krakowskich hiphopowych zespołów, którego piosenek zaczełam słuchac ;) (co za zbieg okolicznośći :) ) potem gadalismy na GG i zeszło na sprawy sercowe :) No i on powiedział, że ma dziewczyne a ja mu powiedziałam, że jestem wolna ;) No i on powiedział, że jego kolega z zespołu tesh jest wolny i dał mi do niego numer GG :) No i długo gadalismy (jakieś 3 miesiące) przez neta, potem jakoś sie spotkalismy ze dwa razy no i od wczoraj jestesmy razem  :wink:  :lol:  :wink:  :lol:  Wzruszające - nie? :P
Zapisane
GG 1056033

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #89 : 2004-05-21, 12:32 »
Cytuj

Wzruszające - nie?

no faktycznie, jak z telenoweli  :lol:
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 7   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.099 sekund z 27 zapytaniami.