Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3] 4 5   Do dołu

Autor Wątek: Czy jesteście lubiani?  (Przeczytany 11662 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Borderka

  • Gość
Czy jesteście lubiani?
« Odpowiedź #60 : 2005-04-02, 18:23 »
Dla mnie ważni są ludzie, z którymi się przyjaźnię, a jak mnie ktoś nie lubi to nie moja wina  :P  już się raczej nie zmienię  :roll:
Zapisane

NaNcY

  • Gość
Czy jesteście lubiani?
« Odpowiedź #61 : 2005-04-02, 19:41 »
napewno tak i napewno nie... zdaje sobie sprawe co i jak... ale niemożliwe jest żeby każdy lubił sie z każdym...
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Czy jesteście lubiani?
« Odpowiedź #62 : 2005-04-02, 20:27 »
nie należę do osób lubianych, raczej szanowanych... dla wielu jestem kompletnie niezrozumiała, inna, odmienna... w skrajnych przypadkach to wręcz całe zło świata tego, ale nie przejmuję sie tym, bo kazdy człowiek ma swoją drogę a często jest tak, że Ci którzy dziś mnie nie lubią, jutro przychodzą po radę... to nie ważne czy ktoś lubi czy nie, bo to jego uczucia, ważne co sami czujemy i co możemy dać :)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Forum Zwierzaki

Czy jesteście lubiani?
« Odpowiedz #62 : 2005-04-02, 20:27 »

Nataila

  • Gość
Czy jesteście lubiani?
« Odpowiedź #63 : 2005-04-02, 21:08 »
Myślę, że jestem lubiana. Co prawda ludzie uważają, że jestem dziwna, ale mnie lubią. Ci, którzy mnie znają. Niezbyt mi zależy na opinii osób, które być może znają mnie tylko z widzenia lub z jakiś plotek czy tym podobnych dziwnych rzeczy.
Zapisane

rosa_wyzel

  • Gość
Czy jesteście lubiani?
« Odpowiedź #64 : 2005-04-02, 21:09 »
Cytuj

muzyki jakiej slucham

jakiej muzy słuchasz ?
może mamy podobny problem....
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Czy jesteście lubiani?
« Odpowiedź #65 : 2005-04-03, 10:41 »
Cytuj

może mamy podobny problem....

a dlaczego problem?
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

rosa_wyzel

  • Gość
Czy jesteście lubiani?
« Odpowiedź #66 : 2005-04-03, 14:49 »
Cytuj

a dlaczego problem?

no dobra moze źle to ujełam....nie problem...
Zapisane

Essey

  • Gość
Czy jesteście lubiani?
« Odpowiedź #67 : 2005-04-03, 15:30 »
Cytuj

Moja pasja to też psy... moje niektóre koleżanki też nie potrafią tego zrozumieć i uważają, że jestem przewrażliwiona na tym punkcie  Każdy smakołyk kupiony dla Chesta, siedzenie na FZecie, zabawka dla psa, kartka czy jakiś gadżet z wizerunkiem Beagla to według nich choroba  Ale przyzwyczaiłam się!


Ze mną i moją rpzyjaciółką jest bardzo podobnie. Mogą stać 20 metrów od nas ale jak tylko usłyszą "konie" to uciekają daleeeeeko :roll:

A panna K teraz chodzi do całkiem innej klasy, i nie widuję jej często. najczęściej jak już widuję to odwracam głowę i przechodzę jak koło powietrza a ona robi to samio iszafa gra ;)
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Czy jesteście lubiani?
« Odpowiedź #68 : 2005-04-03, 15:35 »
Cytat: Borderka
Dla mnie ważni są ludzie, z którymi się przyjaźnię, a jak mnie ktoś nie lubi to nie moja wina  :P  już się raczej nie zmienię  :roll:

tak samo  ;) mam swoja paczke ktorzy mnie lubia,a inni sa mi obojetni i ich opinia  ;)
Chociaz ja jak nawet jak kogos nie lubie to staram sie tego nie okazywac (jest pare wyjatkow :grr: )i do mnie tez nikt (nie no jest kilka wyjatkow :grr: )nie okazuje ze mnie nie lubi. Uśmiech za uśmiech  ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Czy jesteście lubiani?
« Odpowiedz #68 : 2005-04-03, 15:35 »

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Czy jesteście lubiani?
« Odpowiedź #69 : 2005-04-03, 15:53 »
ja tam nie wiem. w oczach niektórych jestem wariatką, psychopatką itp., choć ci którzy mnie lubią, lubią mnie chyba właśnie za moje wariactwo. przyjaciółkę mam jedną, pare bardzo dobrych lkleżanek, reszta to koleżanki, koledzy i znajomi.  być może ci którzy mnie nie lubią, nie lubią mnie za to, że lubvię się mścić, kieruję się zasadą "hamstwo zwalczysz tylko hamstwem', króta z pewnością nie jest dobra :evil: ale co tam, jestem naogół szczera, a moje praktycznie jedyne zainteresowania to zwierzęta. trzeba mnie dobrze znać zeby wiedzieć jaka na prawdę jestem.
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Czy jesteście lubiani?
« Odpowiedź #70 : 2005-04-03, 15:56 »
Ananas ja tez sie mszcze....  :evill:
,,najlepsza obrona jest atak''
oczywiscie nie tak bardzo, ale lubie wymyslac cos aby sie na kims zemscic, bo nie dam sobie ,,w kasze dmuchac''  :roll:
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Czy jesteście lubiani?
« Odpowiedź #71 : 2005-04-03, 16:02 »
Cytuj
Co do wrogów to mam ich niewielu. Ogolnie to do świata jestem nastawiona serdecznie (ale o łatwowiernosci nie ma mowy). Jak ktoś coś tam powie na mój temat mi to :P zwisa, powiewa, jedyn uchem wlatuje drugim wylatuje... niech sobie myślą co chcą ale jeśli przesadzą to nie będę jak głupia stała i "tak oczywiście"...

Jak pisałam ja tylko się "mszczę" (nie wiem czy to tak można nazwać) jak ktoś naprawdę nadaje o mnie po złości...  :roll: Ale ogolnie dośc trudno mnie wyprowadzić z równowagi :)
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Czy jesteście lubiani?
« Odpowiedź #72 : 2005-04-03, 17:19 »
Cytuj

kieruję się zasadą "hamstwo zwalczysz tylko hamstwem', króta z pewnością nie jest dobra

tak, masz rację... nie jest dobra... bo zamiast zwalczasz to tylko szerzysz...
a wrogów nie mam. są jedynie tacy co sie mnie boją ;) mimo, zem bardzo przyjazne stworzenie :)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

rosa_wyzel

  • Gość
Czy jesteście lubiani?
« Odpowiedź #73 : 2005-04-03, 17:49 »
Cytuj

kieruję się zasadą "hamstwo zwalczysz tylko hamstwem'

hmmm...dziwna zasada.ja raczej zwalczam hamstwo kulturą.
zwykle mi się udaje,żebyście widzeli miny tych którym zabrakło argumentów,a k**** jakimś cudem przestała działać :)
Zapisane

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Czy jesteście lubiani?
« Odpowiedź #74 : 2005-04-03, 18:11 »
chodzi mi o to, że jeśli ktoś jest na tyle odważny, że ze mną zadziera :evil:, to potrafię się w swój piękny sposób odegrać.

i lubię tępić ludzi, mieliśmy taką "pannę K", to były czasy  :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Czy jesteście lubiani?
« Odpowiedz #74 : 2005-04-03, 18:11 »

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Czy jesteście lubiani?
« Odpowiedź #75 : 2005-04-03, 21:13 »
Cytuj

chodzi mi o to, że jeśli ktoś jest na tyle odważny, że ze mną zadziera , to potrafię się w swój piękny sposób odegrać.

i lubię tępić ludzi, mieliśmy taką "pannę K", to były czasy


tępić ludzi powiadasz... a gdzie miłosierdzie, szacunek i tolerancja...?
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Czy jesteście lubiani?
« Odpowiedź #76 : 2005-04-03, 21:16 »
niech mi ludzie wybaczą, ale czasem się nie da, nie umioem się powstrzymać. a tępienie w moim wydaniu nie jest zbyt serio.
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Czy jesteście lubiani?
« Odpowiedź #77 : 2005-04-03, 21:23 »
ja mam bardzo cięty język (niektórzy mawiają, że moje niegdysiejsze miecze wojownika za mieniłam własnie na słowna szermierkę) i jak byłam młodsza to często ciełam ludzi... teraz to po miecze sięgam tylko gdy nie pozostawia mi sie wyboru...
ty też sie umiesz powstrzymać. to kwestia czasu i wprawy...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Czy jesteście lubiani?
« Odpowiedź #78 : 2005-04-03, 21:24 »
tylko czsem po prostunie chcę..
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Czy jesteście lubiani?
« Odpowiedź #79 : 2005-04-04, 10:13 »
A czy ja wiem? Spytajcie innych, czy mnie lubią. Człowiek może mówić, że mnie lubi, a w głębi serca uważa mnie za idiotkę itp.
Mam swoją paczkę i najważniejsze, że oni mnie kochają taką, jaką jestem :)
A koleżanki i koledzy w klasie - pełna tolerancja, ale nie wieszam się im na szyi jak ich zobaczę...
Zapisane

Zorba

  • Gość
Czy jesteście lubiani?
« Odpowiedź #80 : 2005-04-04, 14:06 »
Sądze że jestem dosyć lubianą osobą ;)
Oczywiście mam swoich wrogów i przeważnie nie przez to że cos im zrobilam lecz przez to ze sie przyczepiają byle czego np. siostra mojego kolegi z ktorym podobno chodze wyśmiewa mnie na przerwach i żuca jabkami na podwórku,ale ja sie tym nie przejmuje (no sa czasami wyjątki:P) .
Mam swoja paczkę =) I jestem zadowolona bo one potrafią mi powiedziec co o mnie myślą (dzisiaj np jedna mnie uderzyla w żartach abym przestala ją łaskotać :P). No ale tolerują moje pomysły za oc jestem im wdzięczna. Mam też jakby "osobna" przyjaciółkę z ktorą sie czesto klucimy ale ta nasza przyjaźń jest niezwykla i natychmiast sie godzimy ;)
Oczywiscie potrafie czasami komus dogadać jak mnie czymś zdenerwuje. Niestety zdarza się czesto że palne cos niepotrzebnego nawet w formie żartu ehhh...
no ale taka już jestem ;) i nie bede sie zmieniać dla kogoś ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Czy jesteście lubiani?
« Odpowiedz #80 : 2005-04-04, 14:06 »

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Czy jesteście lubiani?
« Odpowiedź #81 : 2005-04-04, 14:14 »
Hmmm......
Troche tak troche nie. :P
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Czy jesteście lubiani?
« Odpowiedź #82 : 2005-04-04, 14:39 »
Na pewno jest ktoś kto mnie nie lubi ale są też tacy, którzy mnie lubią ;) Mam trochę koleżanek, dwie cudowne przyjaciółki, jakiś znajomych i ludzi którzy sa mi obojętni ;)
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

zaba14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3749
  • Mikuś na zawsze w pamięci [*] 27.05.08
    • WWW
Czy jesteście lubiani?
« Odpowiedź #83 : 2005-04-07, 13:38 »
z tego co mi wiadomo to ogolnie jestem lubiana.. mielismy nawet anonimowy test na którym pisalo sie co myśli się o danej osobie wady i zalety.. w zaltech miałam, ze jestem uczuciowa, kochana, pomocna itp. a niestety w wadach nic..  :? co mnie troszke wkurzyło bo jednak mogłabym sie nad tym zastanowić.. wkoncu nie ma człowieka bez wad.
Nie miałam problemu z zaakceptowaniem nowej klasy.. z kazdym moge normalnie pogadać ;)
Zapisane
Możemy ocenić serce człowieka po tym, jak traktuje zwierzęta- Immanuel Kant

MaŁren

  • Gość
Czy jesteście lubiani?
« Odpowiedź #84 : 2005-04-07, 18:20 »
czy jestem lubiana? no być może..mam moją kochaną Maleczke i ona mi wystarczy za wszystkich ludzi świata  :cmok: a żeby nie było to wymienię jeszcze Kikusie i Agysza  :kocham: ...ale żeby nie zciemniać to powiem tak...może nie wszyscy mnie lubią, ale staram się nikomu nie zawadzać i być w miarę możliwości miła, więc ludzie wokół mnie szanują ;)
Zapisane

k_lap

  • Gość
Czy jesteście lubiani?
« Odpowiedź #85 : 2005-04-07, 18:43 »
Czy jestem lubiana ??
Ciekawe pytanie... Nie da się być lubianym przez wszystkich chyba... Ale mam wokół siebie dużą grupę ludzi, którzy często mnie odwiedzają, często mnie zapraszają do siebie, wolne chwile spędzamy razem, kiedy nie mogę przyjść na jakieś spotkanie, dzwonią jeszcze kilka razy z pytaniem: "A może jednak...?", potrafią mi powierzyć swoje tajemnice, ja im również. To chyba znaczy, że mnie lubią ;), bo wiem po sobie, że do osoby nie lubianej w ten sposób bym nie dzwoniła, nie chciałabym spędzać z nią wolnego czasu na własne życzenie...
A co do wrogów... nie mam ich chyba... są ludzie których nie lubię (ze wzajemnością zresztą :P), ale żeby nazywać ich wrogami... to raczej zbyt mocne słowo.
Zapisane

Miss Lukusia

  • Gość
Czy jesteście lubiani?
« Odpowiedź #86 : 2005-04-07, 18:51 »
A ja chyba nie jestem lubiana...
Zapisane

k_lap

  • Gość
Czy jesteście lubiani?
« Odpowiedź #87 : 2005-04-07, 18:54 »
Dlaczego tak sądzisz Miss Lukusia ?? Nie musisz być lubiana przez wszystkich... Może tego nie dostrzegasz...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Czy jesteście lubiani?
« Odpowiedz #87 : 2005-04-07, 18:54 »

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Czy jesteście lubiani?
« Odpowiedź #88 : 2005-04-07, 19:59 »
z resztą samo pytanie: czy jesteś lubiana...?
przez kogo?
przez wszystkich (to niewykonalne)
przez siebie (to żadkość)
przez najbliższych (najczęściej tak sie przyjmuje...
interpretacji jest wiele
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Czy jesteście lubiani?
« Odpowiedź #89 : 2005-04-07, 20:11 »
hmmm... lubiana? a co to znaczy? w sumie to jestem przez wszystkich niemalże nienawidzona:P mam niezwykły talent do robienia sobie wrogów... pewnie z tego powodu że nie przebieram w słowach i walę wszystko prosto z mostu...  I szczerze mówiąc mam gdzieś to co inni o mnie sądzą - jeśli mnie nie lubia - ich problem, nie mój. Przynajmniej wiem, że ci co mnie lubią są szczerzy - a nieszczerych "przyjaciół" wolę sobie darować...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?
Strony: 1 2 [3] 4 5   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.067 sekund z 27 zapytaniami.