Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: będzie źle czy nie?  (Przeczytany 2557 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ina

  • Gość
będzie źle czy nie?
« : 2004-10-06, 21:40 »
Otóż zaistniała baaaardzo dziwna sytuacja u mnie.
Powiedzmy, jestem w połowie zajęta przez takiego kolesia - Radka. Spoko i tak dalej,tylko że mieszka w Szczecinie. Z każdym dniem zakochuje się w nim coraz bardziej i tak dalej... :P W szkole jest taki Kamil. Podoba się mojej koleżance. Ja wiem jaka ona jest i jak obrabia tyłek dziewczynom, które chodzą z "jej obiektem zainteresowań". No i w tym problem. Podobam się temu Kamilowi. Narazie wszystko jest w zarodku, ale ja po prostu nie chcę mieć wroga przez chłopaka. Bo to głupie... Gadałam dzisiaj o tym z jej przyjaciółką. Stwierdziła, że jest kiepsko. Naprawdę kiepsko. Jak mam z tego wybrnąć bez szwanku?
Zapisane

absencja

  • Gość
będzie źle czy nie?
« Odpowiedź #1 : 2004-10-06, 22:05 »
Cytuj

Podobam się temu Kamilowi.

a on ci się podoba? bo jeśli tylko ty jemu, to chyba nie ma znaczenia...chcesz chodzić z dwoma jednocześnie?ale jeśli to jest naprawdę ten jeden jedyny, to ja bym olała kolezanki...
Zapisane

ina

  • Gość
będzie źle czy nie?
« Odpowiedź #2 : 2004-10-06, 22:09 »
tzn. fajny jest... ale jakos tak.. no nie wiem... podobac to moze tak troche.. tylko jeszcze jedno: Radka mam w Szczecinie :()
Zapisane

Forum Zwierzaki

będzie źle czy nie?
« Odpowiedz #2 : 2004-10-06, 22:09 »

Arwen

  • Gość
będzie źle czy nie?
« Odpowiedź #3 : 2004-10-06, 23:09 »
Musisz sobie zadać pytanie, do kogo tak naprawdę coś czujesz...
Zapisane

ina

  • Gość
będzie źle czy nie?
« Odpowiedź #4 : 2004-10-07, 14:02 »
no chodzi o to, ze ten Kamil to tylko kolega.... nic wiecej... a Radek...  :kocham:
Zapisane

absencja

  • Gość
będzie źle czy nie?
« Odpowiedź #5 : 2004-10-07, 15:09 »
to skoro wiesz, że on jest tylko kolegą, to chyba nie ma problemu:) przeciez on ma chyba jeszcze jakies inne kolezanki i na wszystkie się ta dziwczyna nie rzuci :mysli:
Zapisane

ilia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1017
  • ...
będzie źle czy nie?
« Odpowiedź #6 : 2004-10-07, 15:36 »
no to teraz wszystko od ciebie zależy...Możesz ignorować Kamila, ale też nie. Twój wybór.
Zapisane
Now sacrifice your apples to Ryuuk!

ina

  • Gość
będzie źle czy nie?
« Odpowiedź #7 : 2004-10-07, 15:36 »
no nie rzuci, ale ja będe sie podle czuła, gdy on zacznie do mnie bardziej zarywac... :/ a nie lepiej jej o tym za jakis czas powiedziec?
Zapisane

Andziek

  • *
  • Wiadomości: 362
będzie źle czy nie?
« Odpowiedź #8 : 2004-10-07, 18:10 »
nie rozumiem o co tu w ogole chodzi. Skoro on ci sie nie podoba, a kochasz Radka, to z czego tu problem robic??????
Zapisane
Lepiej być w kropce niż w martwym punkcie...

Forum Zwierzaki

będzie źle czy nie?
« Odpowiedz #8 : 2004-10-07, 18:10 »

misiakonisia

  • Gość
będzie źle czy nie?
« Odpowiedź #9 : 2004-10-07, 19:03 »
Cytuj

nie rozumiem o co tu w ogole chodzi. Skoro on ci sie nie podoba, a kochasz Radka, to z czego tu problem robic??????


no własnie?? :roll:
ale na twoim miejscu ....... hm..... nie wiem co bym zrobiła słuchaj zalezy ci na względach tek KOLEZNKi?? jeśli tak to z nim nie chodz, ale jezeli ja traktujesz toche z góry to olej babke i póść sie w tan miłości!! :P  :P
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
będzie źle czy nie?
« Odpowiedź #10 : 2004-10-07, 19:12 »
nigdy nie byłam za działaniem na dwa fronty więc mojej odpowiedzi się pewnie domyślasz :|
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

misiakonisia

  • Gość
będzie źle czy nie?
« Odpowiedź #11 : 2004-10-07, 19:21 »
ja miałam tylko jedna taką sytuacje ale jakos z niej wybrnęłam!! :wink:
 zaufaj sercu* a bedzie dobdze!!





*( jakby to powiedziała moja koffana pamelka)  :wink:
Zapisane

Arwen

  • Gość
będzie źle czy nie?
« Odpowiedź #12 : 2004-10-07, 19:38 »
Skoro nic nie czujesz do tego Kamila, to daj mu to do zrozumienia...
Zapisane

ina

  • Gość
będzie źle czy nie?
« Odpowiedź #13 : 2004-10-07, 19:44 »
kurcze tu nie o to chodzi...
po prostu nie chce się potem dowiedziec, ze jestem taka i owaka, bo on do mnie zarywa. a o dwoch frontach?? no co wy... po prostu nie lubie mieć spięć z kolezankami [tak jak to było dzisiaj].
Zapisane

Arwen

  • Gość
będzie źle czy nie?
« Odpowiedź #14 : 2004-10-07, 20:12 »
Jeśli nic do niego nie czujesz, to nie widzę problemu...Wytłumacz to koleżankom, a Kamilowi powiedz, że masz już kogoś...
Zapisane

Forum Zwierzaki

będzie źle czy nie?
« Odpowiedz #14 : 2004-10-07, 20:12 »

Dalmafreciak

  • Gość
będzie źle czy nie?
« Odpowiedź #15 : 2004-10-07, 23:58 »
Ina, jeśli tak bardzo zależy Ci na tym żeby kolezanka nie snuła domysłów (mogłabyś też ją olać...) to powiedz jej, że nie kochasz Kamila i nie jesteś z nim... Nie będzie miała o czym gadać :|
A Kamilowi powiedz, że masz już kogoś (przecież masz Radka), tylko delikatnie mu to przekaż...
Wydaje mi się, że dlatego rozważasz w ogóle możliwość chodzenia z Kamilem, bo Radek jest tak daleko... Ale przecież go kochasz, nie możesz go zdradzić i tu mieć innego faceta...
A poza tym na siłę nie ma co szukać sobie faceta, 'jakiegokolwiek', tylko żeby był blisko Ciebie... Tak się czasem w życiu układa, że ukochana osoba jest daleko... :( ale Wasza miłość (jeśli się naprawdę kochacie) może to wszystko przetrwać :D
Także nie ma nawet o czym mówić, jeśli kochasz Radka. :wink:

Dalma
Zapisane

ina

  • Gość
będzie źle czy nie?
« Odpowiedź #16 : 2004-10-08, 11:30 »
dziękuje :) z Radkiem to zobazce jak sie sprawa dalej potoczy... :) Pewnie sie za niedługo zobaczymy... :D
A ten Kamil to tam.. olać go :P JAk coś bedzie to można mu delikatnie dac do zrozumienia pare spraw i tyle.. :D
Tylko, ze ja narazie nic z tego nie załatwie, bo mam kiepściutki humor
Zapisane

Arwen

  • Gość
będzie źle czy nie?
« Odpowiedź #17 : 2004-10-08, 20:09 »
Będzie dobrze! Powodzenia! :wink:
Zapisane

Ulcia

  • *
  • Wiadomości: 903
będzie źle czy nie?
« Odpowiedź #18 : 2004-10-08, 20:23 »
własnie bedzie dobrze. Jak kochasz Radka olej KAmila, tylko tak delikatnie, powodzenia  :)
Zapisane
Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi. [Jean Cocteau]


gg:1428362

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
będzie źle czy nie?
« Odpowiedź #19 : 2004-10-08, 22:12 »
Cytuj

Wydaje mi się, że dlatego rozważasz w ogóle możliwość chodzenia z Kamilem, bo Radek jest tak daleko... Ale przecież go kochasz, nie możesz go zdradzić i tu mieć innego faceta...
A poza tym na siłę nie ma co szukać sobie faceta, 'jakiegokolwiek', tylko żeby był blisko Ciebie... Tak się czasem w życiu układa, że ukochana osoba jest daleko...  ale Wasza miłość (jeśli się naprawdę kochacie) może to wszystko przetrwać  
Także nie ma nawet o czym mówić, jeśli kochasz Radka.  


popieram:)
Zapisane

ina

  • Gość
będzie źle czy nie?
« Odpowiedź #20 : 2004-10-09, 16:29 »
ja poczekam co sie stanie :P teraz jade do Francji... :) pożyjemy zobaczymy... :P

a w ogóle to ostatnio miałam niezbyt miła rozmowe z Radkiem.. i niby było do dupy.. i takie.. a na nastepny dzien tekscior moj ty maluszku :P takze.. :)))
Zapisane

Forum Zwierzaki

będzie źle czy nie?
« Odpowiedz #20 : 2004-10-09, 16:29 »

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
będzie źle czy nie?
« Odpowiedź #21 : 2004-10-09, 17:26 »
Oj, Ina, Ina :D Po złym jest zawsze dobre. :) Ja to sobie zawsze mówię ;)
Zapisane

ina

  • Gość
będzie źle czy nie?
« Odpowiedź #22 : 2004-10-09, 22:21 »
no pewnie, że jest dobre. i to jest właśnie fajne :) dziobaska ine ma na gady :(
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.083 sekund z 26 zapytaniami.