Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Maatko :P  (Przeczytany 1395 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Amarae

  • Gość
Maatko :P
« : 2004-12-03, 15:11 »
To takie typowe w okresie dojrzewania :P

Moja kumpela ma problem. Otóż zakochała się w jednym chłopaku z naszej klasy. Ma niejasne wrażenie, że on tez coś do niej czuje, ale nie wie do końca. Więc są dwa pytania:
- Jak sprawdzić, co on do niej czuje?
- Jak to w ogóle zacząć?

Ona nie ma Internetu, więc poprosiła mnie, żebym się was zapytała ( pokazywałam jej to forum na infie ) :P Tak więc, rposzę, poradźcie jej, bo ja nie wiem, co ona ma zrobić :P
Zapisane

Sczurka

  • Gość
Maatko :P
« Odpowiedź #1 : 2004-12-03, 15:37 »
no wiesz...  zalezy czy rozmawiasz z tym chlopakiem na codzien czy tylko wymieniacie wpsolne "czesc' jesli rozmawiacie to spytaj sie o tą kumpele... moze cos Ci powie co bedzie zalezało od dalszego potoczenia sie sprawy..a jesli nie rozmawiacie to poprostu wyslij mu kiedys liscik.. i spytaj czy cos czujesz do np. Ani  (bo nie wiem jak sie nazywa)
Zapisane

Amarae

  • Gość
Maatko :P
« Odpowiedź #2 : 2004-12-03, 15:39 »
No raczej wiele nie rozmawiamy :P A liścikiem mam już przerobione - raczej nie ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Maatko :P
« Odpowiedz #2 : 2004-12-03, 15:39 »

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Maatko :P
« Odpowiedź #3 : 2004-12-03, 16:17 »
Amarae, mysle, ze jesli to chlopak z klasy, to nie bedzie wiekszego problemu. Na pewno ze soba gadaja, albo chociaz wymieniaja slowko, poza tym chyba bardzo sie siebie nie krepuja, co? ;) mysle ze trzebaby zaczac od zagadywania kolegi, od ktora jest godzina do jaki jest twoj ulubiony kolor itp :P albo nie wiem, zapytac czy zrobil matme, bo bylo strasznie trudne itp ;) a jak sprawdzic?? trzeba najpierw zblizyc sie do niego, wymienic sie numerami telefonow, najlepiej troszke wkrecic sie w towarzystwo chlopakow z ktorymi on gada na przerwach ;)
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Maatko :P
« Odpowiedź #4 : 2004-12-03, 17:21 »
Leee, to przyłączam sie do tematu bo jestem w identycznej sytuacji, tylko głupio mi zawsze zakładać takie tematyb i pytac. Ale jak już taki jest to się połączę. Chyba nie ma nikt nic przeciwko? To doradzajcie nam dwóm :P Tyle, że ja nie chcę podrywać :/ To mało dziewczęce, to faceci podrywają, oni to myśliwi. :P :) Chcę to jakoś sprawdzić, sposobem, ale by się nie kapnął i by coś z tego wszystkiego wyszło...
Zapisane

Amarae

  • Gość
Maatko :P
« Odpowiedź #5 : 2004-12-03, 17:59 »
Cytat: VioaoiV
Amarae, mysle, ze jesli to chlopak z klasy, to nie bedzie wiekszego problemu. Na pewno ze soba gadaja, albo chociaz wymieniaja slowko, poza tym chyba bardzo sie siebie nie krepuja, co? ;) mysle ze trzebaby zaczac od zagadywania kolegi, od ktora jest godzina do jaki jest twoj ulubiony kolor itp :P albo nie wiem, zapytac czy zrobil matme, bo bylo strasznie trudne itp ;) a jak sprawdzic?? trzeba najpierw zblizyc sie do niego, wymienic sie numerami telefonow, najlepiej troszke wkrecic sie w towarzystwo chlopakow z ktorymi on gada na przerwach ;)


Dzięki za radę, cos z tego wykombinujemy :P Zreszta ja też się postaram, bo mam znim takowo lepszy kontakt ;)

Gunia - a  jakie ma on zainteresowania? Może chodzi często do biblioteki, albo gra w jakiejś drużynie? :P
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Maatko :P
« Odpowiedź #6 : 2004-12-03, 18:23 »
Eh... a jak powiem a on tu przez przypadek wejdzie i przeczyta? Albo ktoś ze znajomych? Nie chcę, by inni się dowiedzieli :P

Ej, to ja mówiłam, że to nie ja mam zarywać, tylko on :P Na początku wszystko było ok, czułam, że będzie to mialo przyszlość, a nagle wszystko prysło. Chyba przez to, że raz niewłasciwie się zachowałam i dałam mu do zrozumienia, że mam kogoś/zakochałam się w kimś innym... Eh, nie wiem. teraz to nawet na mnie nie patrzy, tylko czasem coś powie czy się uśmiechnie, ale wygląda to tak, jakby uciekał... Eh, eh, eh... nie wiem nic :(
Zapisane

pola

  • Gość
Maatko :P
« Odpowiedź #7 : 2004-12-03, 20:42 »
Cytuj

Chyba przez to, że raz niewłasciwie się zachowałam i dałam mu do zrozumienia, że mam kogoś/zakochałam się w kimś innym...
to teraz w jego obecności powiedz do koleżanki donośniejszym tonem "jaka szkoda że jestem sama i nie mam chłopaka..." ;P
Zapisane

Essey

  • Gość
Maatko :P
« Odpowiedź #8 : 2004-12-04, 16:31 »
Oj Pola, Pola  :P  :lol:

Jestem za 8)  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Maatko :P
« Odpowiedz #8 : 2004-12-04, 16:31 »

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Maatko :P
« Odpowiedź #9 : 2004-12-04, 18:20 »
Wiecie, ostatnio o takim czymś myślałam :] Nawet wczoraj wieczorem układałam dialog, jaki mogę z nią przeprowadzić :lol:  :P Nawet ją sobie zapisałam :P Tylko muszę nauczyć koleżankę jej roli :lol: Może to coś da. A jak na razie robię olewkę na chłopaka, chcę zobaczyć, czy też będzie mnie olewał, czy za jakiś czas przestanie. To podobno działa. Bo w końcu zacznie go denerwować, że z nim nie gadam, nie? :P Nie będę go zaczepiać, jak coś będzie chciał to sam zacznie rmozwe -> wtedy się odezwę, ale raczej to bedzie lakoniczne, co powiem :P Ha ]:-> I co Wy na to? :>
Zapisane

pola

  • Gość
Maatko :P
« Odpowiedź #10 : 2004-12-06, 19:01 »
Cytuj

A jak na razie robię olewkę na chłopaka, chcę zobaczyć, czy też będzie mnie olewał, czy za jakiś czas przestanie. To podobno działa. Bo w końcu zacznie go denerwować, że z nim nie gadam, nie?  Nie będę go zaczepiać, jak coś będzie chciał to sam zacznie rmozwe -> wtedy się odezwę, ale raczej to bedzie lakoniczne, co powiem  Ha ]:-> I co Wy na to? :>
no właśnie... to takie popularne :P czasem działa. a niektórzy faceci sobie poprostu darują... mowią "ona mnie olewa, to ja też ją oleję- może to zadziała" :lol:
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Maatko :P
« Odpowiedź #11 : 2004-12-07, 15:01 »
No właśnie, nigdy nie wiadomo co on sobie pomyśli. :| :? Więc juz nie wiem. Na razie sprawa wygląda tak, że ja go raz olewam a raz sama zaczepiam i on robi to samo... Eh... :roll:  :(  :?
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.055 sekund z 24 zapytaniami.