Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 6 7 [8] 9   Do dołu

Autor Wątek: *Przyjaciele*  (Przeczytany 21678 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Odp: *Przyjaciele*
« Odpowiedź #210 : 2005-07-29, 22:51 »
pisałam tutaj jakies pol roku temy jak nie więcej, twierdząc że nie mam przyjaciół... ale teraz już mam, mam moją Kasię :** chodzilysmy razem do szkoly 6 lat, do jednej klasy 3 lata, ale dopiero w tym roku się do siebie 'zblizylysmy' :)i zaluje ze nie stalo się to wczesniej... więc skoro wszyscy dziękują to ja także:
Kaśkowi mojemu najkochańszemu :** za to że była, jest i będzie mam nadzieje na zawsze :** ze zawsze moglam jej sie wyzalic, za razem spędzony czas (ojj duzo go bylo w tym roku ;) ), za wspolne rozmowy, smiech, placz.. za wszystko :**
Zuzia.. nie jest to przyjaciólka - poprostu koleżanka, ale zawsze potrafila pocieszyc jak tylko widziala ze ktos sie smuci, dziekuje za wiecznie usmiechnięta buźkę :)
Szymon nie znamy się długo, praktycznie prawie wogole się nie nzmay, ale przy tym chłopaku nie da się być smutnym ;) i mam nadzieje ze w tym roku jeszcze bardziej sie poznamy i byc moze zaprzyjaźnimy
i ogólnie dziekuje wsyzstkim, którzy jakoś zapisali się w mojej pamięci, kiedyś, lecz teraz nasza znajomosc sie skonczyla, bo bylo takich osob wiele, z neta, z ktorymi zawsze moglam pogadac, wyzalic sie, a potem wszystko się skoczyło.. niestety :( ale i tak im dziekuję :*
Zapisane

izunia

  • Gość
Odp: *Przyjaciele*
« Odpowiedź #211 : 2005-07-29, 23:56 »
moja przyjaciółka nareszcie dzisiaj wróciła, ciesze sie bardzo :lol:
Zapisane

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: *Przyjaciele*
« Odpowiedź #212 : 2005-07-30, 15:56 »
Ja miałam przyjaciółkę. Izę P. która nagle stała się moją rywalka w zgledu na naukę.
 No a teraz jak przestałyśmy być przyjaciółkami nikt w klasie jej nie lubi.
A jest moja rywalką ze wzgledów nauki ponieważ:
* Ja na tescie końcowym kl. 6 miałam punktów 39, a ona 35
* Ja miałam srednią na koniec 5,1, a ona 5,3.
A to dlaczego? Jest jedna prosta przyczyna!

po1: ten kretyn! Włefista pan. K, na pół rocze dał mi 5+(reprezentowałam szkołe w koszkówce na gminnych i powiatowych zawodach więc powinnam miec 6) i powiedział, że mam szanse na 6. A na koniec się uparł, ze nie miałam własnje ścieżki gimnastycznej i dał mi 5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a zawsze dawał mi 6!!!!!!!!!!

po2:m P. Sojecka od przyrody, miała mi dać 6 na koniec bo0 brałam udział w powiatowym konkursie "Naszax mała ojczyzna". A wiecie czemu mi nie dała! Dlatego bo nie miałam ze wszystkich sprawdzianów 5!!! A Izie dała! A wicie dlaczego? Ponieważ Iza jest Lizusem i pupilkiem Sojeckiej. A dotego dostalabym  tą 6. Bo miałam robić z Iza ksiazeczke o mojej miejscowości. A Iza powiedziała, ze jej się niechce. A 1 tydzień póxniej dowiedziałam się, ze robi to z kimś innym!
 SZUJA! ŻMIJA!
I ona to zrobiła i dostała 6! A potem udawała, że ja nie miałam tego robić!

 A  wiecie, jak mój kolega z klasy wrobił Sojecką? Powiedział, ze zrobi tą ksiązeczke  o jego miejscowosci. Ona mu dała 6, a przed końcem roku szkolenego, powiedział jej, ze komputer mu się zepsuł i nie moze wydrukować! Dobrze jej tak! A on dostał 6.....

 Zrozumieliscie coś wogule?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: *Przyjaciele*
« Odpowiedz #212 : 2005-07-30, 15:56 »

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: *Przyjaciele*
« Odpowiedź #213 : 2005-07-30, 15:59 »
a ja ostatnio nie mam komu się wyżaliś... z Shall ostatnio się nie widzę a moja "przyjaciółka"Angela ostatnio mnie olewa:(:(:(
Ne mam z kim pogadać...


Kola, ale to nie jest powó do kłótni, choc kłócimy się z przyjaciółmi o błahostki...   ja bym się z izą pogodziła
Zapisane
Why so serious?

izunia

  • Gość
Odp: *Przyjaciele*
« Odpowiedź #214 : 2005-07-30, 16:01 »
ja ciesze się że juz wróciła moja przyjaciółka, nie widziałam jej tydzień, a rozstałysmy sie w dość niemiłych okolicznościach. ale juz jest ok! wczoraj nagadałysmy sie za wszystkie czasy :wink:
Zapisane

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: *Przyjaciele*
« Odpowiedź #215 : 2005-07-30, 16:02 »
Ja sie z nią nie klóce. Nawet udaje ze ja lubie, a ja poprostu ja toleruje. To ona odtraciła mnie od siebie! Zaczeła zadawać się ze starszymi i udawała, że ma mnie gdzieś! Raz nawet mnie obgadywała!  A teraz zadaje się z Bachorami.
Nie jestem pokłócona z Iza. Nawet siedze z nią w ławce ( a szkoda,  przez poł roku w 6 kl. siedziałam z kolegą i było dobrze)
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: *Przyjaciele*
« Odpowiedź #216 : 2005-07-30, 16:03 »
iza zadroszcze:( kola to porozmawiaj z nia o tym
Zapisane
Why so serious?

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: *Przyjaciele*
« Odpowiedź #217 : 2005-07-30, 16:06 »
O czym? O czym? To się zakonczy klótnią. To już lepiej gdyby miała neta to bym na gg o tym z nią rozmawiała, a na zywobyłoby wszystko ok.
Zapisane

izunia

  • Gość
Odp: *Przyjaciele*
« Odpowiedź #218 : 2005-07-30, 16:07 »
też radziłabym pogadać!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: *Przyjaciele*
« Odpowiedz #218 : 2005-07-30, 16:07 »

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: *Przyjaciele*
« Odpowiedź #219 : 2005-07-30, 16:09 »
:]
Zapisane
Why so serious?

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: *Przyjaciele*
« Odpowiedź #220 : 2005-07-30, 16:13 »
Nie ma  mowy! Ona jest Moim "kluczem". Ja jestem typem pustelnika, tylko dzieki niej moge wyjść do ludzi. W dodatku w mojej miejscowości jest jesdyna dziewczyną w mojej klasie (nie liczac komanów). a w gimnazjum jescze bardziej sie odemnie odwróci.
Zapisane

ssgosiass

  • Gość
Odp: *Przyjaciele*
« Odpowiedź #221 : 2005-07-30, 16:47 »
Ja chyba bym, musiala całemu światu podziękować :lol:
Przyjaciółce Agniszce, za to że jest, chociaż mamy małe spięcia ( normalka :) ) to i tak ją kocham :)
Dziękuje Wam wsyztskim. za to że jestescie, za to ze moge pogadac :)
Za wszytsko. nie wyobrazam sobie odejsc z forum. Kocham tutaj byc. Kazda chwilke wykorzystuje by tutaj posiedizec.

To dla Was, moi Przyjaciele!

Zapisane

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: *Przyjaciele*
« Odpowiedź #222 : 2005-07-30, 16:57 »
 :tuli: :oops: :niepewny: :cry: :prezent:
Zapisane

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: *Przyjaciele*
« Odpowiedź #223 : 2005-07-30, 18:25 »
Moje przyjaciółki:
1.Aśka
2.Kostka
3.Edzia
4.Karolina

Innych nie pamiętam :ryba:

Moi przyjaciele:

NIE PRZYZNAJĘ SIĘ DO NICH (dobrze, że CHYBA tu ich nie ma:krzywy:) :diabelek:
Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.

izunia

  • Gość
Odp: *Przyjaciele*
« Odpowiedź #224 : 2005-07-30, 19:09 »
nio to ja też podziekuje moim przyjaciołom Mersi i Skosi :D kocham was :kocham:  :tuli:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: *Przyjaciele*
« Odpowiedz #224 : 2005-07-30, 19:09 »

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: *Przyjaciele*
« Odpowiedź #225 : 2005-08-04, 22:59 »
Myślę ze powinnam jeszcze raz napisać.. poprawić.. pozmieniać.. :roll:

1. Osobie, której nie ma tu na forum.. Jest mi bardzo, bardzo bliska, niesamowicie dla mnie ważna i przewspaniała. Miałam niesamowite szczęscie, że poznałam tą osobę. Dziękuję za wszystko.. Z całego serca, jak najmocniej się da- za WSZYSTKO.

2. Pepuś- moje słońce kochane, najlepszy towarzysz dnia codziennego i niecodziennego, niesamowity przyjaciel, kumpel, żartowniś, pomocna dłoń... wszystko w jednym ;) Tęsknię i mam nadzieję, że czeka nas rok pełen romantycznych spacerków do Gucia (i nie tylko ;) ) i na łąkach (tak jak przed moim obozem :kocham: było niesamowicie..).. kocham Cię :cmok:

3. Elizis - żarłyśmy się na obozie o jakieś głupoty, ale mam nadzieję że już wszystko wyjaśnione i ok ;)  Jakoś lepiej się dogadujemy kiedy dzieli nas mały dystans albo ograniczona ilość czasu, zauważyłaś? :lol: Musimy nad tym popracować :P Cmok :cmok:

4. norriś- tak długo mijałyśmy się na forum czy na gg, nie zwracając na siebie uwagi albo pytając o jakąś nieistotną rzecz.. do pewnego czasu :) Aż się okazało że mamy tyle wspólnego, że notki z bloga albo pewne myśli możemy żywcem 'ściągać' ;) Kocham Cię miziaku mój :cmok: Musimy się wreszcie spotkać! Miziu  :tuli:


5. Linka- drugi obóz za nami i mam nadzieję że będzie trzeci i czwarty.. ;) Szkoda że mieszkamy tak daleko (przynajmniej ja żałuję, nie wiem jak Ty ;) ) :tuli:

6. Grace - jesteś wspaniałą przyjaciółką  :) Także strasznie żałuję, że mieszkamy tak daleko od siebie :(

7. Malka - powiem tyle: :cmok: :cmok: :cmok:

8. Flaś - nie wyszlo nam, teraz spróbujemy znowu.. Mam nadzieję że tym razem się uda ;)


-----------------------------------------------

wiem że jesteś gdzieś tam
przecież znam twoje myśli
imię twoje znam
nie jesteś królem
bez tego jesteś wart
dla mnie więcej i więcej
niż cały ten świat

jesteś daleko
lecz blisko serca mego
cokolwiek by było
złego czy dobrego
nie wiem kim jesteś
kim jesteś dla wielu
lecz dla mnie jesteś wszystkim
mój przyjacielu
nie musisz mówić
nie musisz milczeć
wystarczy że
wystarczy że jesteś
[/b]
« Ostatnia zmiana: 2005-08-04, 23:07 autor vioaoiv »
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Odp: *Przyjaciele*
« Odpowiedź #226 : 2005-08-04, 23:45 »
Przyjaźń podwaja radość, a o połowę zmniejsza przykrości.
/Francis Bacon /


Teraz moge bez wątpliwosci powiedziec, ze jest juz coraz lepiej :). Dawniej inaczej rozumialam pojecie przyjaciel. Nie docenialam tych, ktorzy sa tak blisko :-)), teraz jest inaczej :).

Szymon, w koncu od przyjazni wszystko sie zaczelo, wiec jakby nie bylo chlopak to przede wszystkim najlepszy przyjaciel :). Strasznie trudno mi go opisac, bo nie wiem nawet od czego zaczac ;-). Napisze tylko ze jest to osoba ktorej ufam jak nikomu innemu i ktora calkowicie zmienila mnie i moje zycie (zupelnie niechcąco ;-)). Dzieki niemu spedzilam tez najpiekniejsze dwa tygodnie w swoim zyciu.. I teraz tylko pomyslec, jakie mielismy szczescie ze akurat na siebie trafilismy ;-):cmok:

Kasia, znamy sie od kilku lat i sama nie wiem kiedy sie tak zaprzyjaznilysmy. Nie spedzamy ze soba duzo czasu poza szkola, bo mamy zupelnie inne zainteresowania. Ale nawet w szkole mozna sie z kims na prawde przyjaznic :-):cmok:

Leszek,  poznany tak samo jak Szymon ale o wieeele wczesniej. Bardzo dlugo zwyczajnie 'kumplowalismy' sie, ale jest za fajny ze na tym poprzestac ;-). Strasznie wesoly chlopaczek, wie jak pocieszyc i pomoc.  :cmok:

Poza nimi mam tez 'internetowa' przyjaciolke, to nie to samo, ale jest dla mnie tez baaardzo wazna :). Baśśśś :cmok:

Jesteście spoko elo joł ziomy ;-))
« Ostatnia zmiana: 2005-08-04, 23:47 autor Magdaland »
Zapisane

izunia

  • Gość
Odp: *Przyjaciele*
« Odpowiedź #227 : 2005-08-05, 12:11 »
ja mojego byłego traktuje jak przyjaciela...bardzo lubię z nim rozmawiać, bo on wie o mnie wszystko...
Zapisane

Elven

  • Gość
Odp: *Przyjaciele*
« Odpowiedź #228 : 2005-11-23, 22:11 »
no cóż... siedze teraz i się nudze i mnie naszło - na wspomnienia? Wiem, wiem - nabijacz, nabijacz, ale tu chodzi o coś więcej niż ten jeden post więcej.
więc, kiedyś wspomniałem, że jest tu cząstka mnie, ale tej cząstki mnie nie byłoby tu bez Was.
potrafię tu siedzieć całe dnie i Wy mi wystarczacie, bo potraficie porozmawiać, czasem dobrze natchnąć, czy sprawić bym się uśmiechnął tu, przed monitorem.
jest wiele osób na których mi tutaj zależy i zawsze mi będzie zależeć...
wielu osobom wyrządziłem przykrości i nigdy sobie tego nie wybacze, bo ja, gówniarz pyskowałem do osób starszych, mądrzejszych, a wybaczyć sobie tego nie wybacze, jest to jak kula przy nodze.
jeżeli Wam czymś zawiniłem i czujecie do mnie skrajną nienawiśc, przepraszam - a mam nadzieję, że wybaczą te osoby.
Pomimo tego, tutaj nie boje się niczego, bo wiem, że mam was...
drodzy koledzy, koleżanki...
a teraz...
... ide spać bo jestem zmęczony, papa!
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: *Przyjaciele*
« Odpowiedź #229 : 2005-11-24, 12:58 »
Elveeen, jak to słodko ująłeś ;)
No to ja powiem tak: też przepraszam i dziękuję :)
Zapisane
Why so serious?

Pustułka

  • Gość
Odp: *Przyjaciele*
« Odpowiedź #230 : 2005-11-24, 17:21 »
Ja też wiele zawdzięczam fz. Tutaj napełniliście mnie otuchą, że są jeszcze na świecie dobrzy i nie fałszywi ludzie, często tak blisko, ale się nie ujawniają. Z moją ostatnią koleżanką spędziłam sporo czasu, aż w końcu poznałam drugą stronę medalu, tą ciemniejszą. Tyle razy z nią byłam, bawiłyśmy się, nazwiedzałyśmy sporo ciekawych miejsc.... aż przyszedł czas na rozczarowanie i szok, duży szok. Ale przyjaciele są po to, aby sobie wybaczyć. Znowu wróciła sielanka, lecz po jakimś czasie problemy wróciły. Teraz znowu mamy totalny dołek, może z niego wyjdziemy. Z jednej strony nie mam do niej zaufania, bo to już 2 czy 3 raz, ale to moja jedyna koleżanka. Chciałabym jak największego zgrania i współpracy między nami, ale nie wychodzi. Cóż, trzeba mieć nadzieję...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: *Przyjaciele*
« Odpowiedz #230 : 2005-11-24, 17:21 »

Elven

  • Gość
Odp: *Przyjaciele*
« Odpowiedź #231 : 2005-11-24, 21:38 »
... z resztą co tu dużo mówić
jest tu cieplej niż nieraz u mnie w domu
Zapisane

Orange

  • Gość
Odp: *Przyjaciele*
« Odpowiedź #232 : 2005-11-29, 14:09 »
Ja mam tylko dwie przyjaciółki, ale są najlepsze na świecie!
Dorota i Inga

Zawsze mogę z nimi sobie pogadać i powygłupiać się  :lol:

Ciekawe czy ktoś z forum mnie lubi :>
Zapisane

shogomad

  • Gość
Odp: *Przyjaciele*
« Odpowiedź #233 : 2005-11-29, 14:37 »
Dobra jak wszyscy to wszyscy :)
Dziekuje wszystkim moim przyjaciolom za to ze sa ze mna w zlej chwili zawsze sluza pomoca i wogole za to ze sa!  :tuli:
Zapisane

Al-Zahara;)

  • Gość
Odp: *Przyjaciele*
« Odpowiedź #234 : 2005-11-29, 14:41 »
Orange, jesteś tu krutko więc nikt cię zbytnio nie poznał, no mnie z resztą też :] ja z tego forum lubię wszystkich, często wertuję tematy, tematy które zostały założone przed moim przyjściem, czytam moje stare posty łapiac się za łebi jak mogłam takie bzdury pisać. Ale to całe forum to taki mój przyjaciel. Kiedyś na necie poznałam extra chłopaka 14latka, gadałam z nim codziennie godzinami przez gg, dowiedziałam się że jest z domu dziecka, że wychowują go bracia, wysyłaliśmy sobie smski i gadaliśmy przez telefon. Zepsułam to, chociaż trwało to może i nie cały rok, było szczerą przyjaźnią, a ja wkurzyłam się na niego i urwałam wszelkie kontakty. Tak jak zepsółam również moją przyjaźń z Pauliną, z Marysią. Ja jestem może i pechowa, może i dziwna, nie wiem. Ale nowej przyjaźni nie rozpoczyam. Co prawda mam takich kliku ludzi na których mogę polegać, lecz nie mogę im zaufać, co proawda ja nigdy nikomu nie potrafiłam ufać ale to szczegół. Buziak dla wszystkich z tego forum, dla mojego niegdyś przyjaciela, Pali, Marysi i wszystkich ludzi samotnych, którzy potrzebują wsparcia... :]
Zapisane

Orange

  • Gość
Odp: *Przyjaciele*
« Odpowiedź #235 : 2005-12-02, 13:13 »
A może napiszemy kogo lubimy z forum?

Nefra, Blackie, Kitka, DnW i ESIO
Zapisane

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Odp: *Przyjaciele*
« Odpowiedź #236 : 2005-12-02, 15:01 »
Ja chce zmieć listę...
Dziul połaczył nas wątek "burza" ( :lol: ) gdzie dowiedziała się że jestem z pobliskiego miasteczka... i tak rozmowa się toczyła, gadałyśmy codziennie  aż wkońcu narodziła się przyjaźń :] Dziulka dziękuje Ci za te gadanie o wiesiu, junesko, o biłgorojskiej chmorze :P mam nadzieję że się spotkamy :cmok:
Mysha dzięki że mnie tu przyprowadziłaś, że zawsze możeby pogadać o psiakach, za to że jesteś :cmok:
Kacper mimo że rzadku już gadamy, to i tak jesteś super kumplem :cmok:
Viz za to że moemy na jamniorach posiedzieć, pogadać o psiakach i o wszystkim :cmok:
Do tego Agysz, Lawenda, i reszta jamnikowatych :cmok: kocham Was!
No i z "reala" Kaka mimo że jest młodsza rozumiemy się wspaniale, zawsze wygłupiamy się na osiedlu. Kaka kocham Cię! :cmok: jesteś super przyjaciółką :tuli:
No i Nemuś znamy się rok ale jest moją super przyjaciółką :cmok:
I Agacia na FZ pod nickiem Uwielbiam_jamniki za to że możemy pogadać o jamniorach na realu, za to że jestes super przyjaciółką! :*
« Ostatnia zmiana: 2005-12-02, 15:04 autor *MoNa* »
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: *Przyjaciele*
« Odpowiedź #237 : 2005-12-02, 15:16 »
Orange, thx :tuli: I like you too
Ja kocham FZ, bo tu jest niepowtarzalna atmosfera, wspaniali ludzie... KOCHAM WAS TEEEŻ
Zapisane
Why so serious?

Forum Zwierzaki

Odp: *Przyjaciele*
« Odpowiedz #237 : 2005-12-02, 15:16 »

Orange

  • Gość
Odp: *Przyjaciele*
« Odpowiedź #238 : 2005-12-02, 17:17 »
 :tuli: JA TEŻ WAS LUBIĘ!!! :tuli:
Zapisane

ropucha

  • Gość
Odp: *Przyjaciele*
« Odpowiedź #239 : 2005-12-08, 09:34 »
Moją przyjaciółką jest Agata N.Jest po prostu suuuuuuuuuper.Tylko wiecie co jest najgorsze?My się jeszcze nigdy nie widziałyśmy :cry:A ja tak bym chciała z nią pogadać,przytulić ją.(poznałyśmy się 5 lat temu przez ogłoszenie w POPCORNIE)
Zapisane
Strony: 1 ... 6 7 [8] 9   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.099 sekund z 28 zapytaniami.