Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 11 12 [13] 14 15   Do dołu

Autor Wątek: Ciąża u nastolatki  (Przeczytany 95179 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #360 : 2007-10-19, 16:24 »
A wogóle większość przeciwników jada jajka, przecież w cieście nawet są ;p
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Kamyczek87

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2088
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #361 : 2007-10-19, 16:54 »
Z tym że te jajka są niezapłodnione,więc kurczaczka z nich nie będzie...omg
Zapisane
''moim sąsiadem jest anioł
on strzeże ludzkich snów
dlatego wraca późno do domu
na schodach słyszę dyskretne kroki
i szelest
zwijanych skrzydeł
on rano staje w moich drzwiach
otwartych na oścież
i mówi:
twoje okno znowu
świeciło długo
w noc...''

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #362 : 2007-10-19, 18:01 »
Ale mógłby być...
Z tym że te jajka są niezapłodnione,więc kurczaczka z nich nie będzie...omg
To wiem, bo jak byłam mała to próbowałam wysiedzieć jajko xD
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Forum Zwierzaki

Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedz #362 : 2007-10-19, 18:01 »

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #363 : 2007-10-19, 18:46 »
Cytuj
A wogóle ludzie jedzą jajka kurze, a z nich też mogłoby byc życie...

jak to kiedys ladnie ujal prattchet - "embriony ptakow nielotow" zas jesli chodzi o to ze nie zaplodnione - nie zawsze tak jest - czesto w jajku plywa taka malutka ciemna kropka -  to akurat jest zarodek. Nieraz tez slyszalamakcje ktore obrzydzily ludziom jajecznce na cale zycie - w domu tez mialam kilka razy cos w tym stylu - ze zamiast bialka izoltka  wypadlo mi do patelni cos co bylo z deka bardzoiej rozwiniete - i bylo to jajko z cyferka 3...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #364 : 2007-10-19, 19:22 »
Mnie naszczęście nie spotkało takie coś jak jajko sadzone sobie robiłam... po tym pewnie tez bym przestała jeść, ale i tak rzadko jem jajko sadzone, a za jajecznica nie przepadam.
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Arrow

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2821
  • Lacrimosa...
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #365 : 2007-10-19, 20:57 »
A mnie się wydaje, że nie można jednoznacznie ocenić, czy aborcja w przypadku młodej dziewczyny jest zła, czy nie. To zależy od wielu czynników. Wydaje mi się, że gdybym ja wpadła, nie usunęłabym dziecka. Mimo, że wiem, że rodzice zrobiliby mi armagedon i nie mogłabym liczyć na pomoc z ich strony. Mimo, że wiem, że wiele osób by się ode mnie odsunęło, a ojciec dziecka najprawdopodobniej zostawiłby wszystko nie poczuwając się do jakiegokolwiek obowiązku. Szukałabym pomocy gdzie tylko się da, ale gdybym usunęła ciążę, nie potrafiłabym później normalnie żyć, a już na pewno nie uprawiałabym seksu, bałabym sie przeżyć cos takiego drugi raz, nie potrafiła czeprać z tego przyjemności. Nie mam mocnej psychiki i taki krok jak aborcja pozostawiłby w niej olbrzymi ślad nie do zmazania. Ja to czuję, chociaż w zyciu czegoś takiego nie przezyłam i mam nadzieję nie będę przeżywać. A po urodzeniu tego dziecka, po przejściu trudów ciaży i porodu, również nie oddałabym MOJEGO dziecka nikomu. Starałabym się zrobić wszystko, szukać pomocy wszędzie... byleby tylko mojemu dziecku było w miarę możliwości dobrze. Zepsułabym sobie tym młodość. Ale aborcją zepsułabym siebie, bo nie wytrzymałabym poczucia winy i świadomości że w tak obrzydliwy sposób unikam konsekwencji tego, co robię.
Ale w innym przypadku - powiedzmy, że wpadła dziewczyna, która nie jest odpowiedzialna, ma problemy w szkole, z rodzicami i wszędzie. Rodząc dziecko psuje doszczętnie życie nie tylko sobie, ale i dziecku, olewa je... w najlepszym przypadku oddaje pod opiekę rodzicom, albo domowi dziecka  i się od niego odcina, w innym znowu ląduje z nim pod mostem. Jeżeli tylko potrafiłaby dokonać aborcji, to być może nauczy się się na własnym błędzie, bo to jednak nie jest prosta decyzja i sprawa i w każdym pozostawia chyba swój slad. A mała, bezbronna istotka zostanie uchroniona od wielu, wielu cierpień i niebezpieczeństw. Oczywiście, że ma takie dziecko szansę "wyjść na ludzi".... Jednak  na pewno nie będzie osobą szczęśliwą, przynajmniej dopóki się nie usamodzielni.

Ostatnio dużo myślę na temat "co by było gdyby...", stąd ten mój wykład ;)
Zapisane
...Bez wysiłku siądź na tyłku i wyluzuj się motylku... (:

"Każdy z was jest łodzią, w której
Może się z potopem mierzyć,
Cało wyjść z burzowej chmury,
Musi tylko w to uwierzyć!"

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #366 : 2007-10-20, 11:21 »
Nieraz tez slyszalamakcje ktore obrzydzily ludziom jajecznce na cale zycie - w domu tez mialam kilka razy cos w tym stylu - ze zamiast bialka izoltka  wypadlo mi do patelni cos co bylo z deka bardzoiej rozwiniete - i bylo to jajko z cyferka 3...
z 3 ? przeciez to w klatkach kury są to anwet nie oddzielą od kogótów? swoja drogą wczoraj kotu dałam żółtko i jak rozbiłam jajko to takie coś dziwne nie mała czarna ktopka to miało z 2 cm i takie jakby kółeczka, jajko ze sklepu

Arrow ale aborcja nie byłaby obowiazkowa, nie chce nie usuwasz, uważąsz ze dasz rade to pogratulować i życzyć powodzenia. jednak wiele razy człowiek nie da rady i co w tedy? już lepsza byłaby aborcja
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Arrow

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2821
  • Lacrimosa...
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #367 : 2007-10-20, 12:32 »
Arrow ale aborcja nie byłaby obowiazkowa, nie chce nie usuwasz, uważąsz ze dasz rade to pogratulować i życzyć powodzenia. jednak wiele razy człowiek nie da rady i co w tedy? już lepsza byłaby aborcja
A czy ja gdziekolwiek napisałam o obowiązkowej aborcji?! Litości.
Napisałam mniej więcej to, co Ty. W momencie gdy ktoś czuje się na siłach, poczuwa się do odpowiedzialności za to dziecko, to jest szansa, że zapewni mu jako takie warunki w miarę możliwości. A jeśli nie, usunie i miejmy nadzieję nigdy więcej nie zrobi nic głupiego.
Zapisane
...Bez wysiłku siądź na tyłku i wyluzuj się motylku... (:

"Każdy z was jest łodzią, w której
Może się z potopem mierzyć,
Cało wyjść z burzowej chmury,
Musi tylko w to uwierzyć!"

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #368 : 2007-10-20, 23:24 »
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Forum Zwierzaki

Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedz #368 : 2007-10-20, 23:24 »

wiki

  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #369 : 2008-05-25, 16:26 »
co do mnie to ja bym rodziła i oddała do domu dziecka jakbym nie maiała wsarcia abo b je wychowałaja bym miała warunki i wsparcie :tuli:
Zapisane

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #370 : 2008-05-25, 23:08 »
dziś było w tv o aborcji

jest legalna w przypadku gdy
-jest zagrozenie zycia matki
-płód ma wady poważne genetyczne
-gdy ciaza jest wynikiem gwałtu

było tez ze kto ma kase i tak wykona aborcje, rocznie jest wykonywanych legalnie ponad 30tys zabiegów, wystarczy wyjechac np. na wyspy http://www.pardon.pl/artykul/3781/31_tysiecy_polskich_aborcji_w_anglii_za_darmo/2

tak dzis o tym słyszałam i to zapamietałam, cos byłó jeszcze ze unia(chyba) sugeruje by zlegalizowac aborcje
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

mitrandir

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1267
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #371 : 2008-05-26, 01:59 »
hmm.....a ja nie wiem co bym zrobił jak bym urodził XD
a aborcji nie popieram(zatwardziały katolik ze mnie :lol: )
Zapisane

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #372 : 2008-05-29, 20:17 »
hmm.....a ja nie wiem co bym zrobił jak bym urodził XD
a aborcji nie popieram(zatwardziały katolik ze mnie :lol: )
pogratulować twojej inteligencji :roll: ale nie wiem co w tym śmiesznego.
Zapisane

skupek

  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #373 : 2008-06-05, 15:57 »
Cześć nazywam się tomek i jestem studentem Uniwersytetu Medycznego w warszawie(dawna Akademia Medyczna) na kirunku połoznictwo. W tym roku pisze prace na temat Nastoletnich matek( urodziły do 19 roku zycia) i tu moja proźba do was jeśli są takowe pośród was lub znacie takie to chciał bym poprosić o wypełnienie przez takowe młode mamy całkowicie anonimowej ankiety, z góry dziękuje.
mój mail to skupek17@wp.pl
pozdrawiam Tomek
P.S. Jak byście miały jakieś pytania a ja potrafił bym pomóc to zadawajcie
Zapisane

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Forum Zwierzaki

Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedz #374 : 2008-06-07, 20:22 »

Lolusia666

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 290
  • Śmierć...
    • WWW
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #375 : 2008-06-07, 21:04 »
http://wiadomosci.onet.pl/blogi/walpurg.blog.onet.pl,321527907,,blog.html
http://wiadomosci.onet.pl/1764779,11,item.html

To jest przecież chore. Co innego, jakby dziewczyna miała chociażby to 17 lat, czy też 18. Nawet jeśli. I nawet, jeśli chciała stracić dziewictwo, a się nie zabezpieczyła. Ale to już naprawdę było chore! Nawet, jeśli ja bym dała żyć małej istocie, to nie w takim wypadku. W innych okolicznościach. Ta cała Fundacja jest jakaś nie-teges, że się tak wyrażę. Jeszcze "chodzą krok w krok", "przyszli do szpitala", "przyszli na komisariat policji"...
*zszokowana*
Zapisane
Żyć... umierać... być nieśmiertelnym...

"...Zawsze są powody do zabicia człowieka. Nie sposób za to udowodnić, że powinien żyć..."

Jedyna winna. Skazana na śmierć. Fajnie, niee? x3

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #376 : 2008-06-08, 00:26 »
po jaka cholere ksiadz si edo tego wtraca!? to ejst jej zycie, jej zmarnowane zycie jesli miałaby urodzic, nie on bedzie wychowywał dziecko, nie na neigo beda sie w szkole patrzec w 6 czy 7 miesiacu ciazy, nie on bedzie miał spatrzona psychike wiec co mu do tego? skoro podjeła taka decyzje z matka i skoro to jest legalne to powinni wykonac aborcje bez wiekszego zastanowienia.

ciekawe czy ksiadz i te z organizacji zastanowili si eco musi przezywac ta dziwczyna, w taki wieku spotkało ja cos takiego, nie chce zmarnowac sobie na penwo zycia, chce o tym zapomiec a tutaj? zamiast wspierac i dac szanse na wrócenie do normalnosci atak...
Cytuj
Tylko fanatycy mogą stawiać wyżej mały zbiór komórek nad życie kobiety, zwłaszcza zgwałconej lub będącej w stanie zagrożenia życia. 
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Kamyczek87

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2088
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #377 : 2008-06-08, 00:57 »
Jest jeszcze druga wersja,czekam na rozwój wydarzeń. ; )
Zapisane
''moim sąsiadem jest anioł
on strzeże ludzkich snów
dlatego wraca późno do domu
na schodach słyszę dyskretne kroki
i szelest
zwijanych skrzydeł
on rano staje w moich drzwiach
otwartych na oścież
i mówi:
twoje okno znowu
świeciło długo
w noc...''

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #378 : 2008-06-08, 01:01 »
Jest jeszcze druga wersja,czekam na rozwój wydarzeń. ; )
hm? no jak na razie, po przeczytaniu tego, jestem za tym by ksieza sie nie wtracali, decyzja powinna byc podjeta przez nia i ani nie powinno jej si enamawiac na przerwanie, ani na pozostawienie ciazy. moze ma 14 lat, ale niech zdecyduje nie bedac pod naciskiem
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Kamyczek87

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2088
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #379 : 2008-06-08, 01:16 »
Jeżeli to faktycznie był gwałt,to oczywiście powinna decydować dziewczyna,ma do tego absolutne prawo.
Zapisane
''moim sąsiadem jest anioł
on strzeże ludzkich snów
dlatego wraca późno do domu
na schodach słyszę dyskretne kroki
i szelest
zwijanych skrzydeł
on rano staje w moich drzwiach
otwartych na oścież
i mówi:
twoje okno znowu
świeciło długo
w noc...''

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #380 : 2008-06-08, 09:03 »
Jeżeli to faktycznie był gwałt,to oczywiście powinna decydować dziewczyna,ma do tego absolutne prawo.
Hm. Możliwe, że by udawała gwałt, jak nic o gwałcicielu nie napisali, takto ma powód do legalnej aborcji...

 
Cytuj
Oni ją zaszczuli. Prócz księdza pojawili się także dziennikarze albo z Radia Maryja, albo z Telewizji Trwam. A kobiety z organizacji antyaborcyjnych okupowały sekretariat. Gdybyśmy zrobili ten zabieg, moherowe berety by nas zjadły.
Tu jej współczuje... x.x


Cytuj
- Dziewczyna dostaje SMS-y od obrońców życia, że powinna urodzić. Robią jej pranie mózgu. Moim zdaniem rozmawia tylko z psychologami wskazywanymi przez organizacje prorodzinne. Jak ma podjąć świadomą decyzję? - pyta Nowicka.
Ciekawe skąd mają jej numer...


http://wiadomosci.onet.pl/1,15,11,44585252,121113394,5197772,0,forum.html
-->
Cytuj
Chodzą, ględzą, uwodzą, biedne dzieci, nie wolno zabijać. 14-sto letnia dziewczynka to jest dziecko! Jej im już nie żal? Kościół realizuje własną politykę, w której programie jest "nie aborcji" i wszelkie argumenty zawsze będą "nieetyczne".
Skoro Kościół wie najlepiej, jak czyjeś życie powinno wyglądać, i decyduje za kobietę, czy ma rodzić, czy nie, to niech wychowuje te dzieci! Niech daje pieniądze na utrzymanie! Ta dziewczynka nie wie nic o życiu, zarabianiu pieniędzy, jest po traumie gwałtu, a Ci będą tu udowadniać, że tak jest dobrze! Skoro namawiali niech łożą do 18stego roku życia tego dziecka miesięczne jego utrzymanie.

Dla własnego programu łatwo za kogoś decydować.
TYM BARDZIEJ, ŻE TO NIE ICH PROBLEM!


Cytuj
Jak czytam wasze posty to widzę, że bardziej potępiacie zgwałconą dziewczynkę niż gwałciciela. Jesteście żałośni. Niech mu papież da pochwałę za to że przyczynił się do powstania kolejnego życia, które BEZWZGĘDNIE jest według was najwyższym dobrem. Katolicy wraz z papieżami są żałośni. Dopuszczacie mordowanie dzieci w IRAKU w imię bliżej nie określonych celów. Księża błogosławią żołnierzy lecących bombardować miasta w których ginie wiele dzieci i to katolicy i ich kapłani uważają za normalne ale usunięcie czterotygodniowego płodu który nie ma jeszcze mózgu i powstał w wyniku gwałtu to dla was zbrodnia.
Jesteście chorzy wraz z waszą podwójną moralnością!!!!
http://wiadomosci.onet.pl/1,15,11,44578865,121095299,5197772,0,forum.html



Cytuj
Ks. Wyjścia 21:22,23 : 
"(22) Gdyby mężczyźni bijąc się uderzyli kobietę brzemienną powodując poronienie, ale bez jakiejkolwiek szkody, to winny zostanie ukarany grzywną, jaką na nich nałoży mąż tej kobiety, i wypłaci ją za pośrednictwem sędziów polubownych. (23) Jeżeli zaś ona poniesie jakąś szkodę, wówczas on odda życie za życie" 

W prawie mojżeszowym obowiązywała zasada "oko za oko ząb za ząb" , jednak za zabicie nienarodzonego dziecka tylko kara grzywny. Wynika z tego że życie płodu dla Boga jest ważne, ale nie tak bardzo, jak życie człowieka już narodzonego. A więc całkowity zakaz aborcji, jest moim zdaniem niezgodny z Biblią.


http://wiadomosci.onet.pl/1,15,11,44584166,121110570,5197772,0,forum.html




Cytuj
Proponuję trochę pomyśleć

Czy wy jesteście normalni??? naprawdę  uważacie że 14 letnia dziewczynka powinna donosić ciążę? Przecież to jeszcze dziecko! Ochrona życia ochroną życia, ale argumenty o oddawaniu takiego noworodka do domu dziecka są totalną bzdurą w tym konkretnym przypadku...bo nie oto tu chodzi... Ciąża to trudny okres nawet dla dorosłej kobiety a co dopiero dla dziecka... to przerazające że dorośli ludzie zamiast chronić nieletnią ofiarę gwałtu chcą ja w imię własnych przekonań skazać na coś takiego

http://wiadomosci.onet.pl/1,15,11,44584734,121112086,5197772,0,forum.html



Cytuj
Ktoś powie, że są przecież przypadki Ani Radosz i Agaty Mróz – kobiet, które zdecydowały się urodzić dziecko, choć same cierpiały na chorobę nowotworową. Doceniam ich heroizm i szanuję to, że wyżej postawiły życie swojego dziecka niż własne. Ale to była ich decyzja! Miały do niej prawo i ją podjęły. Nie może to jednak oznaczać, że podobny heroizm będziemy teraz siłą wymuszać na każdej kobiecie znajdującej się w takiej sytuacji.
« Ostatnia zmiana: 2008-06-08, 13:12 autor ppx »
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Forum Zwierzaki

Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedz #380 : 2008-06-08, 09:03 »

Kar

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2962
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #381 : 2008-06-08, 13:47 »
Ooo matko ... katolików się wszystkich czepiają....
I że bóg to, że bóg zły, okropny... a skąd głupi ksiądz może wiedzieć co chciałby bóg? (jeżeli oczywiście istnieje)

Przecież dzisiejsze prawa.... nie są pisane przez boga... tylko przez głupich księży itd....

Zapisane
"Słowo nie dym a gęba nie cholewa"
"Głupich nie sieją, sami się rodzą"

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #382 : 2008-06-08, 19:02 »
W sumie racja, skąd mają pewność, że Bóg by tak chciał?
Nawet cytat z komentarza tam jest jak w Piśmie pisze...
Zapisane
Podpis bez przekazu.

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #383 : 2008-06-08, 23:03 »
W sumie racja, skąd mają pewność, że Bóg by tak chciał?
Nawet cytat z komentarza tam jest jak w Piśmie pisze...
własnie ten cytat mnie zaciekawił i... zapytam sie we wtorek ksiedza, co on o tym sadzi, co sadzi wogóle o aborcji, a ze biblia jest w klasie znajde ten fragment :)

skoro prawo zezwala na to, powinna miec prawo do usuniecia dziecka, jej zycie musi byc teraz straszne, nie lepsze bedzi ejak urodzi... i jak usunie, bo znajda sie tacy co beda ja przesladowac ze usuneła, a jesli donosi, psychika zepsuta do konca , pozostanie zapewne tez uszczerbek an zdrowiu
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Kar

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2962
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #384 : 2008-06-08, 23:24 »
Ten zbiór komórek kiedyś będzie dzieckiem (jeżeli nikt nie podejmie się aborcji) i będzie się kisić w domach dziecka, matka bachora będzie miała ****** a babcia.... umrze za zawał....
Zapisane
"Słowo nie dym a gęba nie cholewa"
"Głupich nie sieją, sami się rodzą"

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #385 : 2008-06-09, 18:35 »
pozytywne myslenie xD
ale tak naprawde, tak moze byc, wtedy równiez ta dziweczyna zostanie potepiona jako ta co oddała dziecko, cała rodzina bedzie miała przekichane w miescie, czy to zrobia, czy zgodza sie na aborcje, czy dziewczyna urodzi a dziecko oddadza i tak to moze is eza nimi ciagnac. tylko nie wime po co sie w to inni mieszaja, to jest ich decyzja, to nie ksiadz bedzie 9miesiecy z brzuchem i to nie on bedzie narazał si ena problemy zdrowotne, bo ciaza w tak młódym wieku na pewno nie jest obojetna
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #386 : 2008-06-09, 21:47 »
Jak urodzi będzie miała na sumieniu dobro dziecka, skąd wie jak mu się będzie powodziło?
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Kamyczek87

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2088
Zapisane
''moim sąsiadem jest anioł
on strzeże ludzkich snów
dlatego wraca późno do domu
na schodach słyszę dyskretne kroki
i szelest
zwijanych skrzydeł
on rano staje w moich drzwiach
otwartych na oścież
i mówi:
twoje okno znowu
świeciło długo
w noc...''

Forum Zwierzaki

Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedz #387 : 2008-06-11, 15:45 »

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #388 : 2008-06-11, 15:59 »
Starszy o rok kolega? Hm. w sumie nadal nie wiadomo, czy 100% gwałt, ale w sumie jak piszą
sama nie wiem czy chce tej aborcji.
Ale w sumie jej sprawa czy tego chce czy nie i ciekawe ile ona ma głosu w tej sprawie...
Zapisane
Podpis bez przekazu.

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #389 : 2008-06-11, 20:44 »
nie wiem na ile jest ot jej zdanie, ale nie powinno byc niczyje inne, zwłaszcza ludzi z organizacji czy ksiezy, nikt nie powinien jje sugerowac, no moze oprócz mamy bo ta chyba wie co dobre dla swojego dziecka i chce dl aniej jak najlepiej, z jej zdaniem powinna sie troche liczyc, ale ci wszyscy inni ludzi? co oni maja do tego?
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon
Strony: 1 ... 11 12 [13] 14 15   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.109 sekund z 28 zapytaniami.