Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4 ... 10   Do dołu

Autor Wątek: Kto na forum jest samotny?  (Przeczytany 20686 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

betty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1676
  • Kochane pieski............. :*
    • WWW
Odp: Kto na forum jest samotny?
« Odpowiedź #30 : 2005-05-20, 22:37 »
heheh, no wiesz, niegdy nie pomyslalabym ze 16latek moze tak slicznie rysowac- a zwlaszcza chlopak i to jeszcze w tym wieku :P
Zapisane
I LOVE DOGS : *
JaK WySzKoLiC PsA? MaSz KloPoTy Z pSeM ? -ZaJrZyJ
http://www.dogs.gd.pl/kliker/

golden

  • Gość
Odp: Kto na forum jest samotny?
« Odpowiedź #31 : 2005-05-20, 22:39 »
heheh, no wiesz, niegdy nie pomyslalabym ze 16latek moze tak slicznie rysowac- a zwlaszcza chlopak i to jeszcze w tym wieku :P
widac wszystko jest możliwe :P

sorx za off :P propnuję wrócić do tematu
Zapisane

betty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1676
  • Kochane pieski............. :*
    • WWW
Odp: Kto na forum jest samotny?
« Odpowiedź #32 : 2005-05-20, 22:43 »
ok -spoko :) wracamy do tematu :)
Zapisane
I LOVE DOGS : *
JaK WySzKoLiC PsA? MaSz KloPoTy Z pSeM ? -ZaJrZyJ
http://www.dogs.gd.pl/kliker/

Forum Zwierzaki

Odp: Kto na forum jest samotny?
« Odpowiedz #32 : 2005-05-20, 22:43 »

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Kto na forum jest samotny?
« Odpowiedź #33 : 2005-05-20, 23:19 »
hehe, gdybyście goldena nie miendlili o rysunki, to by się nie posówał do przodu... :P sam talent nie wystarczy...

golden, żal ni Twojej dziweczyny... :( (eee... no Ciebie też... :P of course)

Jo jest sama... przed nikim nei moge się do końca otworzyć, bo wiem, że mnie nie zrozumie... nawet nie spróbuje, puści mimo uszu rzeczy dla mnie ważne i zacznie gadać o sobie... ludźka mentalność i tyle...

To tak w sensie ogólnym, ze szczególnym uwzględnieniem koleżanek, bo chłopa ni mom, więc nie ma co wspominać... Żal mi, że nie mam nikogo bliskiego, ale nie wyobrażam sobie, siebie w związku... Jak patrzę na te parki 24h na dobe razem... Gdzie wolność? Swoboda? Czy musze się spowiadać dlaczego nie chcę się spotkać tego dnia? Tak więc jestem zbytnim odludkiem, żeby coś wnieść do związku, dać drugiej osobie...
Zapisane

Agysz

  • Gość
Odp: Kto na forum jest samotny?
« Odpowiedź #34 : 2005-05-20, 23:36 »
Ja też jestem samotna :( Ale tak chłopaka bym chciała dopiero w 1,2 liceum :mrblue: Nie wcześniej :P
aa jestem dopiero w 2 gim.Ale ja jestem taką dziwną osobą,że mnie krępuję, jak ma do mnie podejsć jakis chłopak i zagadać :oops: Dziwnie sie czuje..myśle,ze sięwszyscy na mnie gapia i smieją..dziwne to,ale tak to ze mną jestt :(
Zapisane

betty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1676
  • Kochane pieski............. :*
    • WWW
Odp: Kto na forum jest samotny?
« Odpowiedź #35 : 2005-05-21, 16:29 »
Agysz, nie tylko Ty tak masz. Ja czuje sie identycznie jak TY, choc powiem CI ze z wiekiem to przechodzi. Jest coraz mniej silne to uczucie ze wszyscy sie patrza i smieja. Ale tez zalezy od tego kto ma do Ciebie podejsc. Jesli ta osoba wiecej dla Ciebie znaczy tym bardziej sie glupio czujesz. A o podejsciu do chlopaka ktory CI sie podoba -nie ma mowy.... On widzi ze TY jestes taka niesmiala ze Cie pozniej po chamsku olewa.
To jest tragedia takie cos, ale jak to przezwyciezyc? no powiedzcie -jak?
Zapisane
I LOVE DOGS : *
JaK WySzKoLiC PsA? MaSz KloPoTy Z pSeM ? -ZaJrZyJ
http://www.dogs.gd.pl/kliker/

golden

  • Gość
Odp: Kto na forum jest samotny?
« Odpowiedź #36 : 2005-05-21, 20:10 »
Cytuj
golden, żal ni Twojej dziweczyny...  (eee... no Ciebie też...  of course)
jakoś to będzie ;) ale ja i tak twoerdzę, że lepiej byłoby jej z kimś innym ;)

Cytuj
(...) nie wyobrażam sobie, siebie w związku... Jak patrzę na te parki 24h na dobe razem... Gdzie wolność? Swoboda? Czy musze się spowiadać dlaczego nie chcę się spotkać tego dnia? Tak więc jestem zbytnim odludkiem, żeby coś wnieść do związku, dać drugiej osobie...
niekoniecznie ;) ja zawsze byłem duszą towarzystwa, ale jestem często chamski, wredny, nerwowy i... mało romantyczny :lol: to musze przyznać. A jakoś z moją TŻtką układa się dość dobrze ;) mimo, że często wytyka mi brak romantyzmu :lol:
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: Kto na forum jest samotny?
« Odpowiedź #37 : 2005-05-21, 22:07 »
Golden, no co ? :P
A już gdyby mój ojciec go zobaczył ze mną to już w ogóleee :lol:
Lubińska Masakra Na Wierzbowej :lol22:
Zapisane

Madia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2977
    • WWW
Odp: Kto na forum jest samotny?
« Odpowiedź #38 : 2005-05-21, 23:23 »
Ja chba nei czuję sie taka do konca samotna, ale nie mam takiej osoby której mogłabym wszystko powiedzieć, która nie wyśmiałaby mnie i zrozumiała. No ale niestety, narazie nie ufam nikomu po tym ile razy sie przejachałam.

Doszłam do genialnego wniosku, ze jakoś łatwiej mi o czyms powiedziec chlopakowi, i ze wogóle można im bardziej zaufać i że oni są jacyś, bardziej szczerzy. Wkurza mnie czasami towarzystwo dziewczyn, kiedy nie wie sie dokladniej czy ktoś cie przypadkiem nie zostawi 'na lodzie' gdy sie pokłócisz z kimś lub czy jest szczera.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Kto na forum jest samotny?
« Odpowiedz #38 : 2005-05-21, 23:23 »

Marycha

  • Gość
Odp: Kto na forum jest samotny?
« Odpowiedź #39 : 2005-05-22, 10:16 »
Ja jak narazie nie mam chłopaka, jednak mam osoby, którym w każdej chwili mogę się wyżalić i które mi pomogą. Chłopaka nie mam pewnie dlatego, że jestem pesymistką, na świat patrze przez czrne okulary:/ To napewno obciąża chłopaka. Też mam taki problem, który odpycha innych (ale o tym wole nie pisać). Jednak mam nadzieje, ze niedługo kogoś sobie znajde:)
Zapisane

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Odp: Kto na forum jest samotny?
« Odpowiedź #40 : 2005-05-22, 11:57 »
Ja czasami czuję się samotna... mam wielu przyjaciół, którzy w każdej chwili chca mi pomóc i którym ufam, jednak kiedy czasami sama siebie nie umiem zrozumieć to nie moge wymagac tego od innych i właśnie w takich momentach czuje sie ostamotniona- kiedy nie wiem co sie dzieje, dlaczego... chłopaka nie mam, ale mam nadzieje ze wkrótce sie znajdzie.... Ale jak narazie moja ukochane psiapsiolki mi wystarczaja :)
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

Blondi

  • Gość
Odp: Kto na forum jest samotny?
« Odpowiedź #41 : 2005-05-22, 14:48 »
Ja nie jestem samotna :D Mam moich wspranialych przyjaciol, najlepszych na swiecie ! ! ! I dowiedzialam sie , ze chlopak w ktroym sie bujam ma sie mnie jutro o chodzenie spytać :) Nie moge sie doczekac :P
Zapisane

Golden_Tina

  • Gość
Odp: Kto na forum jest samotny?
« Odpowiedź #42 : 2005-05-25, 17:07 »
Ja tesknię za miłościa... Coraz bardziej czuje, że mi jej brak... Widząc jeszcze tyle zakochanych par dookoła..
jakbyś to wyjęła z moich mysli...
Cytuj
Poza tym i przyjaciele się ode mnie oddalają.. A może ja za dużo wymagam? :(
u mnie tak samo...one wszystkie albo mają swoich chłopaków, z którymi spędzają całe dnie i nie mają czasu dla swojej przyjaciółki, albo są na topie, tzw. "sezon na XXX" i po prostu nie wiedzą którego wybrać. Nie pokazują się ze mną, bo urodą nie grzeszę i sezonu nie miałam (miec pewnie też nie będę) i uważają, że beze mnie lepije wyjdą. Na dodatek, gdy uświadamiam im, że mi to bardzo nie pasuje, one oskarżają mnie o zazdrość...może i rzeczywiście tak jest :/ ale nie powinny mnie odrzucać, zwłaszcza że niedawno mówiły, że:
Cytuj
mam nadzieję, że zawsze będziemy przyjaciółkami, doskonale do siebie pasujemy
szkoda tylko, że teraz to jest tylko:
Cytuj
sory, ale juz umówiłam się z XYZ, może za tydzień
najbardziej mnie dotknęły słowa M. w szatni:
Cytuj
Natalia [prawie nigdy tak do mnie nie mówiła] ty tego nie zrozumiesz, bo nie masz ani nie miałaś chłopaka
akurat byłam załamana, bo chłopak który mi sie bardzo podobał zaczął chodzić z dziewczyną, która juz 3 razy odbierała mi tego wymarzonego :/
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Odp: Kto na forum jest samotny?
« Odpowiedź #43 : 2005-05-25, 17:13 »
jestem samotna. jestem, jestem, jestem :cry:
i mam tej samotności już dość!! Mowi się że czasem potrzeba człowiekowi samotności, ale ja mam jej aż za dużo.. kto chce troche?? :P
Zapisane

niaania

  • Gość
Odp: Kto na forum jest samotny?
« Odpowiedź #44 : 2005-05-25, 18:34 »
Ja też jestm samotna.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Kto na forum jest samotny?
« Odpowiedz #44 : 2005-05-25, 18:34 »

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Odp: Kto na forum jest samotny?
« Odpowiedź #45 : 2005-05-25, 19:32 »
Jaśka już ci pisałam, ze masz mnie :P na odległość bo na odległość, ale zawsze możesz eska puścić :)

Jak ktoś czuje sie samotny i chce przyjazni na odleglość moe mi dać swój numer ja chetnie pisze o problemach przez sms :P Jaśka jest już uświadomiona :P co chwila mozecie spodziewac sie eska :P Normalnie ogłoszenia matrymonialne :P
« Ostatnia zmiana: 2005-05-25, 19:34 autor Psiara »
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

kasia

  • Gość
Odp: Kto na forum jest samotny?
« Odpowiedź #46 : 2005-05-26, 06:25 »
Mądre :) . Czyj to wiersz? :chytry:

Nie czekaj na wzajemność
telefon i róże
gdy ciebie nie chcą
nie piszcz nie szlochaj

najważniejsze przecież że ty kogoś kochasz

czy wiesz
że łzy się śmieją kiedy są za duże

/Jan Twardowski/
Zapisane

Nataila

  • Gość
Odp: Kto na forum jest samotny?
« Odpowiedź #47 : 2005-05-26, 10:36 »
Dzięki, Kasiu :tuli: .
Zapisane

thrilly

  • Gość
Odp: Kto na forum jest samotny?
« Odpowiedź #48 : 2005-05-26, 14:48 »
ja nie mam mena i nie jestem samotna a na prawdziwy związek trzeba dorosnąć co się dzieje nastoletnie matki itd...wszystko na pokaz a sieczka we łbie... w wieku przedemerytalnym [czyli do liceum włahah] nie ma miłości w stosuu do partnera a potrzeba bliskości z kimś istnieje od zawsze ale zastanówcie się czy w wieku 11 12 lat może nawiązać się jakaś emocjonalna więź i przyjaźń? bo ja w to absolutnie nie wierzę na wszystko przyjdzie czas
Zapisane

-Sznaucerka-

  • Gość
Odp: Kto na forum jest samotny?
« Odpowiedź #49 : 2005-05-26, 16:36 »
ja narazie nie "szukam" miłości.Chyab mi przeszło to takie normalne u nastolatki okres dojrzewania.Ale uznałam że nie che miec chłopaka tlyko by mieć bo mi smutno.Narazie zajmę się szkołą i psem mam jeszcze dużo czasu :)
Zapisane

Qaś

  • Gość
Odp: Kto na forum jest samotny?
« Odpowiedź #50 : 2005-05-26, 17:33 »
Ja jestem samotna i sie ciesze z tego ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Kto na forum jest samotny?
« Odpowiedz #50 : 2005-05-26, 17:33 »

Jaśka

  • Gość
Odp: Kto na forum jest samotny?
« Odpowiedź #51 : 2005-05-26, 20:49 »
Ja¶ka już ci pisałam, ze masz mnie :P na odległo¶ć bo na odległo¶ć, ale zawsze możesz eska pu¶cić :)

Jak kto¶ czuje sie samotny i chce przyjazni na odleglo¶ć moe mi dać swój numer ja chetnie pisze o problemach przez sms :P Ja¶ka jest już u¶wiadomiona :P co chwila mozecie spodziewac sie eska :P Normalnie ogłoszenia matrymonialne :P
Psiarka dzieki  :tuli: ja wiem ze mam Ciebie i Was...
Co ja bym bez Was zrobiła??  :(
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: Kto na forum jest samotny?
« Odpowiedź #52 : 2005-05-26, 21:48 »
Czasem miewam takie wieczorki, że sobie siadam, i myślę, że fajnie by było, gdyby ktoś teraz wysłał mi esemeska na dobranoc, albo poradził, pomógł... ehh, marzenia :(
Zapisane

Bigielka

  • Gość
Odp: Kto na forum jest samotny?
« Odpowiedź #53 : 2005-05-26, 21:54 »
ja jestem samotna i niewiem czy sie cieszyć czy płakać :P
Zapisane

thrilly

  • Gość
Odp: Kto na forum jest samotny?
« Odpowiedź #54 : 2005-05-27, 10:32 »
wiecie co niektórzy myślą tymi zasadami, "inni mają telefon komórkowy to ja muszę też mieć"  to samo jest z "MIŁOŚCIĄ"   dajcie spokój szczęście samo przychodzi jak można SZUKAĆ takich rzeczy :>
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Odp: Kto na forum jest samotny?
« Odpowiedź #55 : 2005-05-27, 10:54 »
wiecie co niektórzy my¶l± tymi zasadami, "inni maj± telefon komórkowy to ja muszę też mieć" to samo jest z "MIŁO¦CIˇ" dajcie spokój szczę¶cie samo przychodzi jak można SZUKAĆ takich rzeczy :>
no dokładnie. Bo miłość przychodzi niespodziewanie...
ale u mnie ani tak ani tak nie chce przyjsc :roll: :P
Zapisane

Blondi

  • Gość
Odp: Kto na forum jest samotny?
« Odpowiedź #56 : 2005-05-27, 11:05 »
Czasem miewam takie wieczorki, że sobie siadam, i myślę, że fajnie by było, gdyby ktoś teraz wysłał mi esemeska na dobranoc, albo poradził, pomógł... ehh, marzenia :(
ehh . . . tez tak czasami mialam  . . . a teraz juz sie zmienilo :]
Zapisane

Panterka

  • Gość
Odp: Kto na forum jest samotny?
« Odpowiedź #57 : 2005-05-27, 14:43 »
Psiara, ja bym ci chętnie numer dała, ale jaką mam pewność, że nie jesteś pedofilem podającym się za 14-letnią dziewczynę? :mrgreen:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Kto na forum jest samotny?
« Odpowiedz #57 : 2005-05-27, 14:43 »

Jaśka

  • Gość
Odp: Kto na forum jest samotny?
« Odpowiedź #58 : 2005-05-27, 15:02 »
Psiara, ja bym ci chętnie numer dała, ale jak± mam pewno¶ć, że nie jeste¶ pedofilem podaj±cym się za 14-letni± dziewczynę? :mrgreen:
Psiara pedofilem??  :lol:  :lol: :lol: :lol:
Ja Cie moge zapewnić że Psiara żadnym pedofilem nie jest  :lol:
Zapisane

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Odp: Kto na forum jest samotny?
« Odpowiedź #59 : 2005-05-27, 18:29 »
Ja pedofilem? :lol: no faktycznie jestem wojtek i mam 12 lat :P a ze nie jestem pedofilem moze ci tez poswiadczyc golden(ka) która dzis widziała mnie na zywo i chyba nie wyglądam jak pedofil- Sylwia co o tym myslisz? :P :lol:

Jaśka :lol: :lol:

Malciu ja chętnie wysyłam esemeski na dobranoc :lol: ostatnio moje 30 zł które miąło starczyc na miesiac starczyło na dwa tygodnie i musiałam dojkupic 10 :P
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(
Strony: 1 [2] 3 4 ... 10   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.083 sekund z 27 zapytaniami.