Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4 ... 19   Do dołu

Autor Wątek: sny-najzwyklejsze i inne  (Przeczytany 83114 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

izunia

  • Gość
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #30 : 2005-08-19, 00:25 »
ja lubie marzyć, ale rzadko mi sie cos śni. ostatnio jakos tak co noc mam różne, nie wiem co sie ze mna dzieje :lol:
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #31 : 2005-08-19, 09:54 »
Marze o Marze :hahaha:
A dzisiaj mi się śniło że zamknęłam sie w domu i nie mogłam z niego wyjsc :lol: nagle jakiś koles (:P) maił moj kluc i mnie od zewnatrz otworzył :P < nie ma to jak dłuugie sny :lol: )
Zapisane

ssgosiass

  • Gość
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #32 : 2005-08-19, 13:20 »
a ja sobie ostatanio przed zaśnięciem marze o Weimarze :kocham:
ale niestety nie sni mi się 2 szary pies w domku :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedz #32 : 2005-08-19, 13:20 »

Newada

  • *
  • Wiadomości: 853
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #33 : 2005-08-19, 13:20 »
a mi się dzisiaj śniło że kolejny koń mnie znienawidził  :help: mój ukochany ogierek..
i że mnie zaczął ponosić a kiedy go prowadziłam to stanął dęba i uderzył kopytami o moją głowę,a mi się troche zakręciło w głowie pomijając to że normalnie bym już nie zyła a moja głowa by gdzieś leżała w kilku częsciach,no ale nie ma to jak sny... :;p:
Zapisane

Ellen

  • Gość
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #34 : 2005-08-21, 19:53 »
Oj ja bym musiala codziennie pisac tu wypracowanie na 2 strony :lol: Kazdej nocy mam po kilka snow i to w dodatku dlugich. Dzisiaj wymeczylam sie troche w jednym, bo snilo mi sie, ze skazano mnie na kare smierci na krzesle elektrycznym :roll: Chcialam sie obudzic, bo mi sie nie usmiechalo cos takiego, ale nie dalam rady, wiec podbieglam do balkonu i wyskoczylam (lol :P uznalam, ze bedzie przyjemniejsza smierc). Lecąc w dol przypomnialo mi sie, ze przeciez we snie potrafie latac i tak oto uratowalam sie :lol: Ponadto ostatnio nawiedza mnie w snach jedna osoba (w kazdym snie wyglada troche inaczej, ale po zachowaniu i sposobie mowienia mozna stwierdzic, ze to ta sama) w dodatku nie reaguje na moje slowa, ze jest tylko wytworem mojej wyobrazni... ostatnio uslyszalam "Tak wiem, ze to sen i co z tego" :roll: 
Zapisane

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #35 : 2005-08-21, 20:01 »
o rany,, jaki horror.. nie, no to lepiej już ni e opowiadaj .z tych całych snów wynika że przed czymś lub kims uciekasz.. albo nie potrafisz rozwiązać problemu,bo być może koniec bedzie nie taki jaki ma byc???
Zapisane

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #36 : 2005-08-21, 20:09 »
Ja zawsze pamiętam swoje sny. Głównie są one długie i zawiłe. Czasami jak się obudzę w nocy, znów zasypiam i śni mi się jego druga część :roll: Kilka razy też zdarzyło mi się, że śnił mi się ten sam sen...

Dzisiaj miałam sen, że tańczyłam z jakimś gościem o długich włosach (:P) w wielkiej sali. Wokół było pełno ludzi, których kompletnie nie znałam. Później z tych ludzi wyszedł jakiś magik, czy coś w tym stylu i mnie zahipnotyzował :lol: Następnie znów tańczyliśmy, ale najdziwniejsze w tym wszystkim jest to, że słyszałam cały czas muzykę :mysli: W każdym bądź razie na końcu mojego snu 'zasnęłam' ( :hmmm: ) w ramionach tego chłopaka z którym tańczyłam, a ten magik powiedział takie słowa: ' nadzieja śpi w tobie' :lol: :bezsilny:
Zapisane

Borderka

  • Gość
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #37 : 2005-08-23, 22:29 »
Mi się dziś śniło, że brałam udział w wyścigu na motorze :lol: Najlepszy był fakt taki, że pierwszy raz siedziałam na motorze, ale nie szło mi tragicznie, bo w dwóch wyścigach zajęłam 2 msc :jupi: byłam bardzo bliska tej dziewczyny, która zajmowała 1 msc...normalnie deptałam jej po kołach :evil: Jak te dwa wyścigi się zakończyły to przyjechałam na tym motorze do domu i powiedziałam rodzcom, że po prosze Marka (mój znajomy, który ma chyba crossa :wink: ) żeby mnie nauczył jeździć na motorze, bo chcę wygrać ten trzeci ostateczny wyścig :lol:
Jak się obudziłam to miałam taką chęć przejechać się na motorze i nawet w wyniku tego wymyśliłam sobie, że kiedyś będę miała ścigacza ;) Taaaa...szybko mi przejdzie :P
Zapisane

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #38 : 2005-08-23, 22:51 »
Mnie sie snilo, ze mielismy szwajcarskie psy pasterskie - bernenczyka, etenbuchera (czy jakos tak :P ) i duzego szwacjarskiego psa pasterskiego, a takze bernardyna i wyciagalam mojego tate na spacer z bernenczykiem, bo ja bylam zbyt malo silna ;) Potem snilo mi sie jeszcze duze stadko szynszylkow w domu :kocham:
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

Forum Zwierzaki

Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedz #38 : 2005-08-23, 22:51 »

Jaśka

  • Gość
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #39 : 2005-08-23, 23:29 »
Borderka, super sen, ja tez tak chce :P:P
A  mi sie dzisiaj snilo ze moja mama mnie przylapala na kradziezy jakiejs :stupid:
Zapisane

LaVia

  • Gość
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #40 : 2005-08-24, 12:18 »
A ja sie naogladalam za duzo horrorów przez wakacje i teraz przez ostatnie pare dni snia mi się okropne rzeczy... śmierć, że ktos chce mmi cos zrobic itd. Mam nadzieje że to się skonczy za niedługo:)
Zapisane

ssgosiass

  • Gość
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #41 : 2005-08-24, 12:21 »
A ja późnym wieczorem oglądałam film o psie który psozedł na wojne[ oglądał ktos?]...
Potem sniła mi się wojna...
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #42 : 2005-08-24, 14:14 »
a mi się dzisiaj śniła Newada :P
Nie pamietam jak, ale pamietam ze mi sie snila ;)
Zapisane

Ellen

  • Gość
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #43 : 2005-08-24, 15:35 »
Snilo mi sie dzis, ze Żelek moj kocio wrocil :cry: I tak sie cieszylam strasznie i nagle cos mnie tknelo i mowie do mojej mamy "Jesli to jest sen to chyba cos sobie zrobie" i w tym samym momencie skaplam sie, ze to jednak tylko sen :(
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #44 : 2005-08-24, 15:39 »
Jaki ja mialam dzisiaj głupi sen  :lol:

Śniło mi się ze siedzialam w kosciele na ławce razem z całą szkołą. Nagle podeszla do mnie wychowawczyni i się spytała czy mam okres  :lol: ale tak głośno ze kazdy słyszał  :lol: ja odpowiedzialam ze tak od 9 lat  :lol: a po tym sie obudzilam :P

Ostatnio codziennie śnią mi sie jakieś glupoty
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Forum Zwierzaki

Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedz #44 : 2005-08-24, 15:39 »

Alice_kot

  • Gość
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #45 : 2005-08-24, 22:01 »
Ja to zawsze mam glupie sny...

Wczoraj mialam ze bylam we Wloclawku ( u rodziny) no i kolezanka do mnie przyjechala i przyniosla duzo nowoczesnych roznych laptopow... a ja sobie zabralam laptop-budzik.....bez sensu  :lol: Dalszego ciagu juz nie pamietam.
Pamietam jeszcze moj najstraszniejszy Koszmar.Bylam w moim domu i byla noc a ja nie moglam spac....moi rodzice juz dawno spali .Chodzila po domu i doszlam do Komputerowego pokoju i wyjzalam przez okno na ulice. A na ulicy....jakis samobojca kladzie sie na szose... :shock: Ja sie przestraszylam ,pobieglam do pokoju,weszlam do lozka i..zasnelam.Na drugi dzien ( jeszcze we snie)  wstaje ,wygladam przez okno na ulice ...a tam policja i pogotowie...plama Krwi na srodku ulicy a policjanci zakrywaja kogos czarno folia...wtedy sie obudzilam. Brrr... :?
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #46 : 2005-08-25, 00:19 »
przed chwilą śniło mi się że ktoś mi wciska 1000 zł i jakieś ulotki, które mam gdzieś roznosić...a ja broniłam się rękami i nogami przed tym i nijak nie potrafiłam wytłumaczyć , że nie będę roznosić jakichś okropnych ulotek. Ten ktoś był strasznie namolny...

a prócz tego działo się to w jakimś mrocznym dużym pokoju (Hogwart?), który miał dwoje drzwi w jednej ścianie. I moje psy jak szalone latały w kółko wylatując jednymi drzwiami a wlatując drugimi...a ja ich nie mogłam uspokoić , bo ten ktoś wciskał mi ulotki.
   Horror, kurcze...
Zapisane

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #47 : 2005-08-25, 00:34 »
za duzo czytasz..przed snem..Rok temu,a moze i jeszcze pózniej zabrałąm sie za serie 'CZarny rycerzy' , sądziłam ,że to babskie czytadło, ..bosh.. co potem miałam w nocy -nie , no ok było babskie...ale sniły mi się goopoty , typu Uroczy Diabelnie przystojny skrzydlaty stwór... jego Szanowna Diablica-która mnei pogoniła , nigdy wiecej...
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #48 : 2005-08-25, 01:13 »
właśnie ostatnio w ogóle nie czytam przed snem, a jeśli już to jakieś naukowe bzdety...
Zapisane

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #49 : 2005-08-25, 01:17 »
a co myslisz ze naukowe bzdety nie dzialają?? UU kochana jeszcze gorzej. bo mózg, chce odpocząć,od bzdetów, to uwalnia podświadomość i inne ukryte obrazki..
Zapisane

Kacper

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 751
  • :)
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #50 : 2005-08-25, 16:13 »
Mi się dość często śnią ptaszniki jakieś pajęczaki, niektóre na gniazdach, zdaje mi że to dlatego że taraz dośc ostro pracuje szykując nowe terraria i obsadzenie ich pięknymi gatunakami ptaszników i modliszek
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedz #50 : 2005-08-25, 16:13 »

Jaśka

  • Gość
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #51 : 2006-02-05, 21:02 »
czemu ten temat tak spadł ?? przeciez taki fajny :P
Mi się ostatnio śniło że się całowałam z takim bossskim kolesiem :kocham:
i że cała grupa bosskich kolesi (:P) < niektorzy wiedza o jakie towarzystwo mi chodzi :P > zaprosila mnie na impreze :D
Szkoda ze to tylko sen :P
Zapisane

agrrr

  • Gość
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #52 : 2006-02-05, 21:05 »
nie powiem :lol:
; P
Zapisane

AltF4

  • Gość
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #53 : 2006-02-06, 16:52 »
nie powiem :lol:
; P
to nie... i tak wiem kto Ci się śni... <=P
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #54 : 2006-02-06, 17:17 »
Od jakis trzech miesiecy, albo nawet i lepiej nie snil mi sie ZADEN sen, ktory pamietam :(

eee, to juz przesada. ja chce jakis sen  :?
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

ewelina017

  • Gość
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #55 : 2006-02-06, 17:22 »
Teraz mam ferie, mogę sobie pospać i wogóle. Codziennie mi się coś śni.
Czasem takie pierdoły że załamać się można :? Ale co ja na to poradze  :bezsilny:
Zwykle w moich snach jest pełno znajomych  :lol: Dobrze że oni o tym nie wiedzą ;)
Zapisane

agrrr

  • Gość
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #56 : 2006-02-06, 17:34 »
to nie... i tak wiem kto Ci się &para;ni... <=P
tak???
kto???;>
Zapisane

AltF4

  • Gość
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #57 : 2006-02-06, 17:45 »
tak???
kto???;>

...pewnie ja... hmm... >=P ...jestem tak straszny ,że nie śpisz po nocach = P ... upiór z koszmaru... =P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedz #57 : 2006-02-06, 17:45 »

agrrr

  • Gość
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #58 : 2006-02-06, 17:49 »
Straszny, upior???HYm...cos nie tak....zawsze byles eee....prawie bezkrytyczny wobec siebie <; P
Zapisane

AltF4

  • Gość
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #59 : 2006-02-06, 17:53 »
Straszny, upior???HYm...cos nie tak....zawsze byles eee....prawie bezkrytyczny wobec siebie <; P
...to co... skromność ponoć ostatnio bardziej się opłaca... = P
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 19   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.15 sekund z 31 zapytaniami.