Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3   Do dołu

Autor Wątek: Wypadki  (Przeczytany 5648 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wisienka15

  • Gość
Odp: Wypadki
« Odpowiedź #30 : 2005-08-16, 18:55 »
wypadków samochodowych widziałam sporo, sama jednak w zadnym nie uczestniczylam...(Całe szczescie)raz miałam tylko motorowy... z kumpela jechalysmy razem na skuterze 70km/h po prostej drodze(ona kierowala) no i w ostatniej chwili zdecydowala sie skrecic...Asfalt a na nim piasek no i pojechalysmy sobie nozkami po tym asfalcie(nie wyrboila zakretu jednym slowem :mrgreen:) ehhh strasznie to wygladalo, bolało tez ale ogolnie nic strasznego sie nam nie stalo procz zdartej polowy nogii :)
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Odp: Wypadki
« Odpowiedź #31 : 2005-08-16, 22:34 »
Wisienka wspolczuje :?
Wypadki motorowe sa okropne <zreszta kazde wypadki sa okropne>. Dobrze ze kaski mialyscie <chyba> bo ostatnio widzialam fotke w necie twarzy < a raczej tego co z niej zostało :? > faceta ktory mial wypadek motorowy a jechal bez kasku :roll: ale tu nie wstawie, za bardzo drastyczne....

A ostatnio szłam sobie z kolezanka, patrzymy a tu policia pełno gapiow itp. podchodzimy a tam mały rowerek dzieciecy zgnieciony na srodku ulicy lezy :( Jejku :(
Zapisane

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: Wypadki
« Odpowiedź #32 : 2005-08-16, 22:45 »
Słyszeliście, co robią ci ludzie, którzy jeżdżą na szybkich motorach typu ścigacz? Przywiązują sobie linkę do szyi i do kierownicy. Chcą żeby ta linka w czasie wypadku urwała im głowę, bo nie chcą być do końca życia inwalidami.

Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


Forum Zwierzaki

Odp: Wypadki
« Odpowiedz #32 : 2005-08-16, 22:45 »

Jaśka

  • Gość
Odp: Wypadki
« Odpowiedź #33 : 2005-08-16, 22:51 »
no coś Ty??
nie... teraz to ja bede myslala czy pewien ktos nie mial wypadku, to okropne...
Teraz bede cały cas o tym myslec, jeju....
:(
Ale nie, chyba tak nie robia, bo przeciez niektorzy przezywaja takie wypadki i sie moga pozbierac z nich....
Zapisane

wisienka15

  • Gość
Odp: Wypadki
« Odpowiedź #34 : 2005-08-16, 23:17 »
Jaśka jasne ze mielismy, jakby stalo mi sie cos z twarza do chyba bym sie zastrzelila :?
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Odp: Wypadki
« Odpowiedź #35 : 2005-08-16, 23:20 »
raczej bys sie nie zastrzelila, bo bys juz nie zyla :? dobra nie wazne, bo mi az ciarki przechodza jak sobie tamta fotke przypomne...
Ale całe szczescie ze kask byl ;)
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Wypadki
« Odpowiedź #36 : 2005-08-16, 23:42 »
ooo buuu widzę że nie poszedł mój post
a więc napisałam wcześniej, że też ten motyw z linką wydaje mi się mało prawdopodobny, no chyba, że ktoś ma coś z psychą :?
Zapisane

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: Wypadki
« Odpowiedź #37 : 2005-08-16, 23:45 »
Mówię wam, że to autentyk... Nie musicie w to wierzyć jak nie chcecie, przekazuję wam, co opowiadał mi taki gościu, który przyjechał z takiego zlotu.
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Wypadki
« Odpowiedź #38 : 2005-08-16, 23:54 »
no spoko, ale mówię to trzeba mieć z psychą coś nie teges
przecież nie każdy wypadek kończy się kalectwem... ech nie rozumiem różnych ludzkich zachowań...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Wypadki
« Odpowiedz #38 : 2005-08-16, 23:54 »

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: Wypadki
« Odpowiedź #39 : 2005-08-17, 00:07 »
No to widocznie coś mam z psychiką, bo gdybym jeździł takim motorem i tak szybko pewnie wolałbym sobie założyć taką linkę.
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


ssgosiass

  • Gość
Odp: Wypadki
« Odpowiedź #40 : 2005-08-17, 13:24 »
Grzesiek :shock:
nie możliwe! Brr... Ci ludize w takim razie są dziwni :|
Matko... :| :(
Zapisane

Nataila

  • Gość
Odp: Wypadki
« Odpowiedź #41 : 2005-08-17, 14:08 »
Nie widziałam nigdy wypadku samochodowego, ale w jednym grałam główną rolę ;) . To było dawno temu, więc teraz już nie jest to dla mnie jakieś straszne. Tym bardziej, że nic mi się nie stało. Biegłam przez przejście dla pieszych i wpadł na mnie samochód. Właściwie nic mi się nie stało, tylko tyłek mnie z miesiąc bolał.
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Wypadki
« Odpowiedź #42 : 2005-08-17, 14:26 »
a ja dziś znów mało co nie wpakowałam sie pod kółka :? tak, dalej fattyciak, tak dalej :?
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Fretka13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1460
  • Kochane zwierzaki Albi , Alunia, Atos i rybcie
    • WWW
Odp: Wypadki
« Odpowiedź #43 : 2005-08-23, 21:04 »
Widziłam peło wypadków.
Ale jeden był najstrszniejszy.
Miałam wtedy z 9 lat bawaiłąm się pzred mojim blokiem za parkingiem mam skrzyżowenie. Stałam wtedy koło tego skrzyżowania. Choror dwa auta maluch czerwny i czinkuś niebieski. W maluchu tata i syn, syn dostał dopiero parwojazdy i jechali na wycieczke, w czinkusi mam i dziecko. MAluch jechał pod prond i było tylko pisk paląca sie ulica po  oponac. Z malcha wylecieli ci dwaj panowie reka oderwana głowy rozwalone peło krwi. Z czinkusia troche po obijana pani dziecku nic nie było.
A ja stoje jak wmurowna w to i sie gapie. Potem pełno ludzi mnie rodzice z tamtąt wzieli i nie pozwoli ju na to patzrec mi , i tak juz za duzo popatrzałam się.
Dwaj panowie nie pzrezy;i
  • , matka z dzieckiem zyją.
OStatnio w maju chłpak i dziecwzyna młodzi , potracili pijaka pęłno krwi, nie wiem czy udało się go uratowac.
U nas na tym skrzy,zowaniu jest pełno wypadków. Większośc oczywiscie to stłuczek.
Zapisane
Ojcze Świety kochamy Cię bardzo. Jestes jedynym taki Papieżem jakim byłeś innego  takiego nie będzie.!!

SoRkI Za BłĘdY OrToGrAfIcZnE!!!!!!

PoZdRoWiEnIa Od AlUnI, AtOsA , AlBiSiA I RyBeK.

WcHoDzCiE nA mOjEgO bLoGaSkA i ZoStAwCiE KoMcIa

Alice_kot

  • Gość
Odp: Wypadki
« Odpowiedź #44 : 2005-08-23, 21:58 »
Boze... :shock:
Ja mialam raz wypadek jak mialam  6 lat.Jechalam z dziadkiem,Babcia i moimi rodzicami z Wloclawka do torunia i byl kilometrowy korek.Jakis Idiota zatrzymal sie gwaltownie i wpadl na 4 samochody..mielismy caly zbity tyl a ja przerzylam lekki szok.
Moze nie widzialam takich powaznych wypadkow ale widzialam  jak facet rzucil sie z 4 pietra z bloku i jak jakas kobieta rzucila sie pod pociag...
No i pare fotek z Rotten ( nie podam adresu..za drastyczne) ..kolezanka mi pokazala  :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Wypadki
« Odpowiedz #44 : 2005-08-23, 21:58 »

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Wypadki
« Odpowiedź #45 : 2005-08-23, 22:17 »
Alice: no to masz fajną koleżankę, że ci coś z Rotten pokazuje :? , ja tego nie oglądam, bo mi się niedobrze robi...
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Odp: Wypadki
« Odpowiedź #46 : 2005-08-23, 23:25 »
co to jest Rotten ??
Zapisane

Fretka13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1460
  • Kochane zwierzaki Albi , Alunia, Atos i rybcie
    • WWW
Odp: Wypadki
« Odpowiedź #47 : 2005-08-24, 07:29 »
A to ze ludzie spadają z bloku to ja widziłąm. U ans taki pijany gościu spaddł z 8 piętra i pzreszył <szok>
Albo na budowie dwaj moji koleleży ktos ich wyzucił z bdowy i się zabili.
Jak byłam jeszce wpodstawówce to co chile krepsydra wisła na naszej szkoleze ktos nie zyje co tydzien ofiara byłą na sczęscie skonczyło się to i nie umarl nikt.  aw ieskzosć to było powieszenie sie na drzewie.
Zapisane
Ojcze Świety kochamy Cię bardzo. Jestes jedynym taki Papieżem jakim byłeś innego  takiego nie będzie.!!

SoRkI Za BłĘdY OrToGrAfIcZnE!!!!!!

PoZdRoWiEnIa Od AlUnI, AtOsA , AlBiSiA I RyBeK.

WcHoDzCiE nA mOjEgO bLoGaSkA i ZoStAwCiE KoMcIa

Staffka

  • Gość
Odp: Wypadki
« Odpowiedź #48 : 2005-08-25, 22:06 »
Mialam wypadek samochodowy, prowadzil mój qumpel
jechalismy wieczorem, i jechal sobie taki vanik z naprzeciwka z duza prendkoscia
wjechal na nasz pas, niezdazylismy zjechac,
no i wjechal na nas,
Ja lbem udezylam o szybe boczna, szyba sie rozbila,
a ja rozwalilam sobie leb, rece mialam w krwi pokaleczone bo szklo odprysklo a rekami sie zaslanialam
lewa reke kolo lokcia mialam najbardziej rozwalona takze szwy mialam zakladane
ale w porównaniu z qumplem to i tak mialam szczescie
on tez mial leb rozwalony a po za tym 2 zebra zlamane, reka zlamana i nosek rozkwaszony.

Okazalo sie ze kierowca byl pod wplywem alkoholu i podczas jazdy uciol sobie mala dzemke. :?
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: Wypadki
« Odpowiedź #49 : 2005-08-25, 22:33 »
Przejeżdżałam kiedyś obok jeszcze nie zabezpieczonego wypadku, widziałam martwych ludzi, później nie spałam dwa tygodnie :(
To było straszne, nikomu nie życzę.
Zapisane

irmina

  • Gość
Odp: Wypadki
« Odpowiedź #50 : 2005-08-26, 18:46 »
Samochodowy to jak byłam niemowlęciem jechałam z rodzicami maluchem, a naprzeciwko jechał tir z piachem na przyczepie, gdy się mijaliśmy piach zsypał się na nas i przygniótł tacie nogę -ja wiem o tym tylko z opowiadań.
I jeszcze miałam kolejowy jakoś ponad 2 latka temu, pod Wronkami -cała Polska o tym gadała (pamięta ktoś). Maszynista aż wyleciał z lokomotywy i niestety rdzeń kręgowy uległ złamaniu...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Wypadki
« Odpowiedz #50 : 2005-08-26, 18:46 »

Leloo

  • Gość
Odp: Wypadki
« Odpowiedź #51 : 2005-08-27, 11:42 »
Moj tata jest bardzo dobry kirowca i (odpukac) nie mial zadnego wypadku... i wbrew nie jezdzi autem jak jajkiem lubi niekidy docisnac gazu:)

A co do wypadkow... takiech wiekszych to kiedys jedno auto wyjezdzalo z naszego siedla i na ten as gdzie to auto mailo wyjechac nagle wjcheal polonez bo chcial wyprzedzac i sie zdezyly... w sumie nic powaznego sie nie satlo... ale tta babka cow yjezdzala mial rozwalona noge...

jakis rok temu moze nie caly jechal starszy Fiat 125P i jechal dosyc szybko a auto stare odpadlo mu kolo i dobil to latarni... latarnia betonowa sie zlapmala w kilju mioejscach po kilku minutach zjawilo sie pogotowie straz pozarna i pogotowie enrgetyczne...

Ostatnio motor zdezyl sie czolowo z mercedesem nie wiem dokladnie jak to sie stalo w kazdym razie koo na mtoorze troszq podobno lecial zanim sapda na ziemie nie wiem co z nim jest...
Zapisane

Fretka13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1460
  • Kochane zwierzaki Albi , Alunia, Atos i rybcie
    • WWW
Odp: Wypadki
« Odpowiedź #52 : 2005-08-28, 14:12 »
Albo u nas na pasach było tak. Jest dwu pasmówka  I jedno auto sie zatrzymału a drugie nie. A pzrez ulice pzrechodziła pani z dzieckiem nie pzrzyły tego a pani która kierowała autem dostała zawału.
Zapisane
Ojcze Świety kochamy Cię bardzo. Jestes jedynym taki Papieżem jakim byłeś innego  takiego nie będzie.!!

SoRkI Za BłĘdY OrToGrAfIcZnE!!!!!!

PoZdRoWiEnIa Od AlUnI, AtOsA , AlBiSiA I RyBeK.

WcHoDzCiE nA mOjEgO bLoGaSkA i ZoStAwCiE KoMcIa

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: Wypadki
« Odpowiedź #53 : 2005-08-28, 20:25 »
Mój Tata miał wypadek samochodowy. Jechła trafikiem na giełde i przywaliła w niego osobówka!
 Samochód na złom, a niedługo Wszyscy Świeci! A samochód potrezbny. No i co zrobic?(to było rok temu)

 A pare lat temu jak chodziłam do młodszej podstawówki i miałam na popołudnie(pierwsza, druga klasa) Zostałam z dziadkami w domu. Miałam jechać z nimi na 8 na msze do kościoła. Ale odmówiłam. I całe szczęście. Dziadkowie mieli wypadek, tir o nich zachaczyłi  chyba w rów zjechali. Babci nic sie nie stało. Dziadek miał stope zmieżdżoną. Był w szpitalu. A samochód na złom.
Zapisane

NaNcY

  • Gość
Odp: Wypadki
« Odpowiedź #54 : 2005-08-29, 10:46 »
ja nigdy nie byłam w samochodzie który miał wypadek ale nieraz coś takiego widziałam na trasie...

u mnie w rdzince tata prowadzi i nigdy nie miał wypadaku, ale jak to moja mama powtarza z roku na rok jeździ coraz gorzej...

niestety pare lat temu moja starsza siostra wpadła pod samochód... skończyło sie na strachu i stłuczeniu... boshe strachu?? ona była biała jak kartka papieru...
Zapisane

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Wypadki
« Odpowiedź #55 : 2005-08-29, 11:10 »
Mój tata miał wypadek samochodowy ... Już nigdy ich nie będzie mial  :(
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Odp: Wypadki
« Odpowiedź #56 : 2005-08-29, 14:03 »
Mój tata miał wypadek samochodowy ... Już nigdy ich nie będzie mial :(
Dory...Przykro mi :(
Zapisane

halina

  • Gość
Odp: Wypadki
« Odpowiedź #57 : 2005-08-29, 14:10 »
Dory  :tuli:  :(  :tuli:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Wypadki
« Odpowiedz #57 : 2005-08-29, 14:10 »

Kiwusia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1160
Odp: Wypadki
« Odpowiedź #58 : 2005-08-29, 14:54 »
Mój tata miał wypadek samochodowy ... Już nigdy ich nie będzie mial  :(
Oj :( :*
Ja nigdy nie brałam udziału w wypadku samochodowym, ale naoglądałam się ich sporo. Na skrzyzowaniu pod moim blokiem jest ich multum.
Zapisane
Move your hips, do your thing
Get off the wall, don't matter what they think
From your fingertips, to your toes
You know you hot, so let everybody know

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: Wypadki
« Odpowiedź #59 : 2005-08-30, 22:11 »
Mój tata miał wypadek samochodowy ... Już nigdy ich nie będzie mial :(

 :| :( :cry:
Zapisane
Strony: 1 [2] 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.094 sekund z 28 zapytaniami.