Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3]   Do dołu

Autor Wątek: Bravo Girl  (Przeczytany 30899 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
Odp: Bravo Girl
« Odpowiedź #60 : 2007-01-15, 12:18 »
...a czytałam w "13", że jeżeli plemniki czy krew lub ślina chłopaka dostanie się do krwi kobiety, to ona może zajść w ciąże lub dostac jakiejś choroby wenertycznej czy jakoś tak....
sorry ale masz coś do trzynastiki?? :/

btw. myslę że przez to mogę mieć 15 dzieci a nie jedno. Pomocy - nikt nie wie co to jest. Mój chłopak mówił mi...
Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Bravo Girl
« Odpowiedź #61 : 2007-01-15, 17:13 »
ogryzek... jak dla mnei 13 to bardziej dziecinna i mniej nawijająca o sexie wiersja bravo ;)

(tylko nie uduś XD 13 jest lepsza troszkę :P mam wrażenie że te 13 latki piszące do niej, są mądrzejsze niż 16 piszęce do bravo  :D)
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Sche-Wa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1143
  • Your soul stinks like shit
    • WWW
Odp: Bravo Girl
« Odpowiedź #62 : 2007-01-15, 20:28 »
sorry ale masz coś do trzynastiki?? :/
Nom, tak jakby, nie obrazaj się, ogryzku ;)

"myslę że przez to mogę mieć 15 dzieci a nie jedno. Pomocy - nikt nie wie co to jest. Mój chłopak mówił mi.."
że to fajnie i że po porodzie będe miała pochwe bardziej elastyczna, dzięki czemu przy nastepnych razach będe przechodzic wiekszy orgazm!! mi to sie podoba!  a dzieci mozna do sierocinca oddać!! (By jagaraa ;) )

Zapisane
zobaczysz kiedyś prawde

Forum Zwierzaki

Odp: Bravo Girl
« Odpowiedz #62 : 2007-01-15, 20:28 »

Loleczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1866
Odp: Bravo Girl
« Odpowiedź #63 : 2007-01-16, 14:04 »
"... boję się jednak, że sierociniec ma limit na przyjmowane za jednym razem dzieci a nie można oddawać ich więcej niż raz. Słyszałam też, że jeśli odda się dzieci to  macica zmieni kształt z normalnego na bardzo podłużny a to wynika ze skrzywienia psychicznego po oddaniu dzieci..." :lol: boshe, ale łach!!
Zapisane
Beep, beep, beep, beep...
"Tak wiele słów mi przychodzi na myśl, lecz żadne nie oddadzą mnie ani mych uczuć...
Uczucia to nie najlepsze co spotkało człowieka, choć często sprawiają radość, potrafią zadać ostatecznie ból nie do zniesienia..."

Let's have some fun, this bit is sick...

>Cherry Cherry - BooM BooM<

Let's play a love game, play a love game...

Lady no more GaGa? Let's check it...''

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Bravo Girl
« Odpowiedź #64 : 2007-01-16, 20:11 »
ta "13" chocaz za chiny nie mam pojecia co to jest - lepiej usuncie stad.  watpie by az takie bzdury wypisywali, w zwiazku z czym redakcja moze sie przyczepic do tego tekstu i zadac odszkodowania za znieslawienie.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Princessa

  • Gość
Odp: Bravo Girl
« Odpowiedź #65 : 2007-01-16, 22:33 »
Słyszałam też, że jeśli odda się dzieci to  macica zmieni kształt z normalnego na bardzo podłużny a to wynika ze skrzywienia psychicznego po oddaniu dzieci..."
"...wiec jesli tak mi sie zrobi to wtedy nie bede mogla uprawiac seksu z moim chlopakiem, bo jego czlonek nie bedzie pasowal do mojej macicy, bo przeciez czlonek meski przy stosunku zawsze jest w macicy (a co to jest ta macica??)..."
Zapisane

Loleczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1866
Odp: Bravo Girl
« Odpowiedź #66 : 2007-01-18, 15:50 »
macica to tam się dzieci rozwijają
" i boję się, że mu utknie i..."
Zapisane
Beep, beep, beep, beep...
"Tak wiele słów mi przychodzi na myśl, lecz żadne nie oddadzą mnie ani mych uczuć...
Uczucia to nie najlepsze co spotkało człowieka, choć często sprawiają radość, potrafią zadać ostatecznie ból nie do zniesienia..."

Let's have some fun, this bit is sick...

>Cherry Cherry - BooM BooM<

Let's play a love game, play a love game...

Lady no more GaGa? Let's check it...''

Myszoskoczka

  • *
  • Wiadomości: 1826
Odp: Bravo Girl
« Odpowiedź #67 : 2007-01-18, 16:04 »
Cytuj
macica to tam się dzieci rozwijają
To była częśc listu, Princessa przcież wie co to znaczy xD
Zapisane
Ibara ni karamu taiyou tameiki to mazatte torokeru koukai...
Miaki ta yume ni tsuba o haki warau
Dir kodoku ni kuwareta hitotachi no kokoro wa zankoku ni sodatsu...
--

Loleczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1866
Odp: Bravo Girl
« Odpowiedź #68 : 2007-01-18, 16:11 »
ahh to bardzo przepraszam... ja czasami się zagalopowywuję...
Zapisane
Beep, beep, beep, beep...
"Tak wiele słów mi przychodzi na myśl, lecz żadne nie oddadzą mnie ani mych uczuć...
Uczucia to nie najlepsze co spotkało człowieka, choć często sprawiają radość, potrafią zadać ostatecznie ból nie do zniesienia..."

Let's have some fun, this bit is sick...

>Cherry Cherry - BooM BooM<

Let's play a love game, play a love game...

Lady no more GaGa? Let's check it...''

Forum Zwierzaki

Odp: Bravo Girl
« Odpowiedz #68 : 2007-01-18, 16:11 »

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
Odp: Bravo Girl
« Odpowiedź #69 : 2007-01-19, 14:47 »
"...nie bedzie mogl wyjąc. To wtedy mozna uzyc oleju? "
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...

Loleczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1866
Odp: Bravo Girl
« Odpowiedź #70 : 2007-01-19, 18:08 »
" A może mydła? boję się jednak, że od mydlin lub oleju zwiększy się tylko jego członek i bedzie jeszcze większy problem, niż wcześniej" łacchhhhh... a swoją drogą właśnie czytam Bravo Girl...
Zapisane
Beep, beep, beep, beep...
"Tak wiele słów mi przychodzi na myśl, lecz żadne nie oddadzą mnie ani mych uczuć...
Uczucia to nie najlepsze co spotkało człowieka, choć często sprawiają radość, potrafią zadać ostatecznie ból nie do zniesienia..."

Let's have some fun, this bit is sick...

>Cherry Cherry - BooM BooM<

Let's play a love game, play a love game...

Lady no more GaGa? Let's check it...''

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
Odp: Bravo Girl
« Odpowiedź #71 : 2007-01-19, 18:09 »
"więc czego mam uzyc w razie klopotu? Moze młotka?"
:lol: wali mnie
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...

Kaczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2579
  • R x S
    • WWW
Odp: Bravo Girl
« Odpowiedź #72 : 2007-01-19, 18:10 »
ten list zajmie chyba więcej niz 3 strony word'owe :P czy wy troche nie przesadzacie? :lol:
Zapisane
Kamijo x Sanaka

Ima koko ni futari no kinenhi wo tatete
moshi sekai ga owaru to shite mo koko de mata aou
yakusoku dayo tatta hitotsu no ansorojii

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
Odp: Bravo Girl
« Odpowiedź #73 : 2007-01-19, 18:11 »
nie, wcale nie :lol:
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...

Princessa

  • Gość
Odp: Bravo Girl
« Odpowiedź #74 : 2007-01-19, 19:01 »
"no a jeśli uszkodze go tym mlotkiem? i on potem juz nie bedzie chcial sie ze mna kochac?...to sie zabije, znacie jakies skuteczne sposoby??"
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Bravo Girl
« Odpowiedz #74 : 2007-01-19, 19:01 »

Loleczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1866
Odp: Bravo Girl
« Odpowiedź #75 : 2007-01-21, 12:35 »
bo jeśli znacie tylko troche skuteczne ale nie 100% skuteczne to on może przestać mnie kochać i powiedzieć innym chłopakom o tym i żaden mnie nie zechce" bożęeeeeeeeeeee ale mamy faaze!!
Zapisane
Beep, beep, beep, beep...
"Tak wiele słów mi przychodzi na myśl, lecz żadne nie oddadzą mnie ani mych uczuć...
Uczucia to nie najlepsze co spotkało człowieka, choć często sprawiają radość, potrafią zadać ostatecznie ból nie do zniesienia..."

Let's have some fun, this bit is sick...

>Cherry Cherry - BooM BooM<

Let's play a love game, play a love game...

Lady no more GaGa? Let's check it...''

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
Odp: Bravo Girl
« Odpowiedź #76 : 2007-01-21, 12:55 »
a moze teraz zaczniemy pisac porade od redakcji? :P
ja zaczne
"Droga Czytelniczko..."
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...

Semper.

  • Gość
Odp: Bravo Girl
« Odpowiedź #77 : 2007-01-21, 12:57 »
''ciesze się że znalazłaś tak odpowiedzialnego i opiekuńczego chłpakaka, to naprawde ważne w związkach. Fakt iz jest on pedfilem i wykorzystuje cie do zaspokojenia wlasnych żadzy nie ma większego znaczenia, ważne ze sie kochacie :D..''
Zapisane

niunia_

  • Gość
Odp: Bravo Girl
« Odpowiedź #78 : 2007-01-29, 16:54 »
hahahaha :lol:

czytam te niektore listy pisane do bravo i juz normalnie nie moge ze smiechu..... :jupi:
Zapisane

aankaa93

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2169
Odp: Bravo Girl
« Odpowiedź #79 : 2007-02-06, 13:55 »
(By jagaraa ;) )
Taki mały off : czyzby ktos miał mój  kurnikowy nick :P? Jagaraa/jaga/jaguś xP

nie no...normalnie niemoge jak niektóre listy czytam xP :lol:
Zapisane

Sche-Wa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1143
  • Your soul stinks like shit
    • WWW
Odp: Bravo Girl
« Odpowiedź #80 : 2007-02-07, 18:18 »
aankaa93, nie :) Moja koleżanka jest tu pod takim nickiem, ona ma na imię Jaga ;)...
Zapisane
zobaczysz kiedyś prawde

Forum Zwierzaki

Odp: Bravo Girl
« Odpowiedz #80 : 2007-02-07, 18:18 »

Cieciorka

  • Gość
Odp: Bravo Girl
« Odpowiedź #81 : 2007-03-14, 21:59 »
Te teksty z bravo to chyba dla jaj chociaż... kto wie :P Kiedyś z koleżanką kupiłyśmy, żeby się pobrechtać to były równie dziwne....:P

EDIT:
odkopuj po miesiącu, bo nie popatrzyłam wcześniej na datę ^^
Zapisane

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Bravo Girl
« Odpowiedź #82 : 2008-08-15, 13:03 »
Sorki za odkopanie, ale nie mogłam się powstrzymać xD
http://www.dziennik.pl/kobieta/article222202/Czego_mlodziez_nie_wie_o_seksie.html
Jednak tu mają rację xD
Listy po prostu genialne :lol22:
:lol:
Ciekawe co na te pierwsze redakcja odpowiedziała xP
http://swir.us/bravo-girl-4
--> Tu też są takie.  :D
Zapisane
Podpis bez przekazu.

meraviglia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 257
  • I don't put my hands up and surrender...
    • WWW
Odp: Bravo Girl
« Odpowiedź #83 : 2008-08-20, 15:36 »
''ciesze się że znalazłaś tak odpowiedzialnego i opiekuńczego chłpakaka, to naprawde ważne w związkach. Fakt iz jest on pedfilem i wykorzystuje cie do zaspokojenia wlasnych żadzy nie ma większego znaczenia, ważne ze sie kochacie :D..''

"W przypadku, gdyby penis twojego chłopaka utknął w twojej macicy, w żadnym razie nie używaj oleju! To może spowodować syndrom kleszcza (syndrom kleszcza- kleszcze wymiotują, gdy potraktuje się je olejem - przyp.red.) i do macicy dostanie się dużo spermy, co grozi liczbą dzieci większą niż piętnaście. Młotka też lepiej nie używać. Twój ukochany mógłby cię oskarżyć o przemoc fizyczną. Najlepszym sposobem jest tak długo kręcić biodrami, aż członek chłopaka się po prostu "wykręci", jak śróbka."
Zapisane

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Bravo Girl
« Odpowiedź #84 : 2008-08-20, 15:51 »
Drogie Bravo! Mam na imie Kasia i mam 14 lat. Piszę do Was bo mam duży problem.
Od jakiegoś czasu masturbuje się świeczką. Powiedziałam o tym swojej najlepszej przyjaciółce. A ta mi powiedziała, że od tego można zajść w ciążę. Czy to prawda
Pomóżcie!
Tej by można było napisać, żeby następnym razem kondoma na świeczkę zakładała :lol:
I żeby uważała, bo poród świeczników (:mysli:) jest bolesny ;p
Zapisane
Podpis bez przekazu.

meraviglia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 257
  • I don't put my hands up and surrender...
    • WWW
Odp: Bravo Girl
« Odpowiedź #85 : 2008-08-20, 16:02 »
Tej by można było napisać, żeby następnym razem kondoma na świeczkę zakładała :lol:
I żeby uważała, bo poród świeczników (:mysli:) jest bolesny ;p

A ja myślałam, że dzieci świeczki to świecidełka :D :P :lol:
Zapisane

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Bravo Girl
« Odpowiedź #86 : 2008-08-25, 20:19 »
Zapisane
Podpis bez przekazu.
Strony: 1 2 [3]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.133 sekund z 27 zapytaniami.