Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Jackass :)  (Przeczytany 3373 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
Jackass :)
« : 2004-10-23, 14:06 »
Nie wiem czy dobrze napisałam nazwę  :oops:  Ale czy ktos ogladał ten program (na MTV) jest wieczorami (22-24). Grupa przyjaciół robi wszystko co najglupsze. Chociaż czasami jest nieśmieszne to trafiają sie "perełki" z których sieję się przez kilka godzin np. jeden z nich podchodził do ludzi udajac żebraka i prosił o pieniądze na jedzenie a gdy mu nie dali to on zaczynał grzebać w koszu na smieci i wyciagał z niego wcześniej przygotowanego pampersa, do którego włożył budyń czekoladowy, a nastepnie jadł to przy tych ludziach (oni myśleli że to ... kupa)  :lol:
Nparawde fajny program chociaż czesto, gędto obrzydliwy :lol:
Zapisane

Arwen

  • Gość
Jackass :)
« Odpowiedź #1 : 2004-10-23, 14:57 »
Hehehe :lol:

Czasem oglądam! Ale niektóre wygłupy są...conajmniej dziwne... :lol:
Kiedyś miałam zieję z takiego karła, ktory wyskakiwał z bagaznika w samochodzie i straszył ludzi :lol:
Zapisane

Wraith

  • *
  • Wiadomości: 2204
Jackass :)
« Odpowiedź #2 : 2004-10-23, 15:00 »
Ja ogladalem pare odcinkow, w jednym nawet byli w Polsce (nazywali ja meksykiem europy) oraz film pelnometrazowy. Niektore ich gagi sa smieszne, ale wiekszosc jest dosyc obrzydliwa vide nasikanie na kulke ze sniegu, zjedzenie jej a potem zwymiotowanie albo robienie kupy do sedesu wystawowego w jakims sklepie, hmm co tam jeszcze widzialem podlaczania elektrod do genitaliow poddawanie ich elektrowstrzasom, wkladanie glowy do miski pelnej parzących meduz, strzelanie w krocze z armatek na pilki bejsbolowe, wlozenie sobie do tylka telefonu komorkowego (lub cos w podobnego juz nie pamietam dokladnie) i pojscie do doktora ze cos uwiera... i wiele wiele innych. Osobiscie wole Tommy Green Show, kiedys lecialo na MTV, nie wiem jak teraz, ale chyba nie leci bo zastapili to Jackassem.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jackass :)
« Odpowiedz #2 : 2004-10-23, 15:00 »

Arwen

  • Gość
Jackass :)
« Odpowiedź #3 : 2004-10-23, 15:42 »
Blee...Rzeczywiście niektóre są obrzydliwe...Ciekawe ile im za to płacą...Hehe... :roll:
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Jackass :)
« Odpowiedź #4 : 2004-10-23, 16:11 »
Cytuj

 nasikanie na kulke ze sniegu, zjedzenie jej a potem zwymiotowanie albo robienie kupy do sedesu wystawowego w jakims sklepie, hmm co tam jeszcze widzialem podlaczania elektrod do genitaliow poddawanie ich elektrowstrzasom, wkladanie glowy do miski pelnej parzących meduz, strzelanie w krocze z armatek na pilki bejsbolowe, wlozenie sobie do tylka telefonu komorkowego (lub cos w podobnego juz nie pamietam dokladnie) i pojscie do doktora ze cos uwiera...


o mojm :eh:
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Jackass :)
« Odpowiedź #5 : 2004-10-24, 01:30 »
Taaa... Ich ulubione tematy to zawody w zjadaniu/piciu i zwracanie tego oraz masakrowanie swoich genitaliow. Swiry... Czasem ogladam, jesli akurat trafie, wiekszosc jest obrzydliwa, ale czesto turlam sie ze smiechu z powodu ich glupoty...
Byli prekursorami, teraz juz sie porobilo wiecej tego typu programow.
Zapisane

Apiska

  • Gość
Jackass :)
« Odpowiedź #6 : 2004-10-24, 09:11 »
Hehehe, jak to oglądam to jestem w cięzkim szoku.
Zapisane

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
Jackass :)
« Odpowiedź #7 : 2004-10-25, 13:36 »
Podobno dostali za to po albo w sumie 1 milion dolarów.

Cytuj

wlozenie sobie do tylka telefonu komorkowego (lub cos w podobnego juz nie pamietam dokladnie


To był samochodzik  ;)

Często robią tak głupie rzeczy ze nawet to nie jest śmieszne tylko nudne i "na siłe" ale czasami śa rewelacyjne :) Ale zadko to ogladam bo ja o 22 ledwo żyję  :lol:

Cytuj

Tommy Green Show


Tego niestety nigdy nie widziałam
Zapisane

Apiska

  • Gość
Jackass :)
« Odpowiedź #8 : 2004-10-25, 13:54 »
Hehe a widzieliście to jak gościu wypił piwo gdy wcześniej z tyłka wypuścił? A bleeeeh...Ja nie wiem, ale często jak to oglądam to się śmieje :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jackass :)
« Odpowiedz #8 : 2004-10-25, 13:54 »

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
Jackass :)
« Odpowiedź #9 : 2004-10-25, 14:04 »
ja nie widziałam, obrzydliwe było jak pili strasznie dużo mleka a potem cały czas wymiotowali :twisted:  :lol:
Zapisane

Kacper

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 751
  • :)
Jackass :)
« Odpowiedź #10 : 2004-10-25, 14:41 »
w jakie dni to leci??
Zapisane

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
Jackass :)
« Odpowiedź #11 : 2004-10-25, 14:58 »
napewno w soboty i w piątki ale nie wiem czy w jakieś inne też
Zapisane

Arwen

  • Gość
Jackass :)
« Odpowiedź #12 : 2004-10-27, 21:49 »
Widzieliście (chyba wczoraj) "Nietoperka" ?  :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane

Lalaith

  • Gość
Jackass :)
« Odpowiedź #13 : 2004-10-28, 20:53 »
A dla mnie to chore, i nie oglądam.. To zwykłe uwłaczanie godności człowieka..
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Jackass :)
« Odpowiedź #14 : 2004-10-28, 21:01 »
kiedys natrafiłam kiedy wimiotowali uwazam ze to troche glupie ale nieraz moga naprawede natrafic sie smieszn odcink

Forum Zwierzaki

Jackass :)
« Odpowiedz #14 : 2004-10-28, 21:01 »

osator

  • Gość
Jackass :)
« Odpowiedź #15 : 2004-10-28, 21:11 »
Ja lubie oglądac ten program chociaz niepodoba mi sie co ci ludzie wyczyniaja swoim genitaliom.
Lubie tez ogladc(mtv)taki program nazywa sie zaklad i tam ludzie robia rozne rzeczy za pieniadze(im glupsze tym wiecej kasy)
Zapisane

Kaczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2579
  • R x S
    • WWW
Jackass :)
« Odpowiedź #16 : 2004-10-29, 15:16 »
ja oglądałam tylko początek, z tego początku, który widziałam to nie chciałam dalej oglądać, bo musi być ohydne feeeeee
Zapisane
Kamijo x Sanaka

Ima koko ni futari no kinenhi wo tatete
moshi sekai ga owaru to shite mo koko de mata aou
yakusoku dayo tatta hitotsu no ansorojii

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
Jackass :)
« Odpowiedź #17 : 2004-10-30, 20:07 »
Wczoraj nie ogladałam bo sapałam ale z tego co rodzice mi opowaidali to bło okropne:
jeden z nich , zeby było bardziej po zwierzęcemu ;), puszczał bąki i wydalił kał  :lol:  ;)   :twisted:  :shock:
Zapisane

pola

  • Gość
Jackass :)
« Odpowiedź #18 : 2004-10-30, 21:02 »
ja mam dużo filmików jackass na kompie  :lol: z bratem ciotecznym kolekcjonujemy odcinki :P  :lol:  :lol:  :lol:
 8)  :lol:
Zapisane

Arwen

  • Gość
Jackass :)
« Odpowiedź #19 : 2004-10-30, 21:58 »
Niektóre są śmieszne, ale nie te obrzydliwe... :roll:
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Jackass :)
« Odpowiedź #20 : 2004-10-30, 23:04 »
Ja widziałam film pełnometrażowy. W niektórych momentach płakałam ze śmiechu, ale nieraz było obrzydliwe. Tak ogólnie to można to obejrzeć i się pośmiać, ale ilu jest takich świrów, którzy będą ich naśladować i to się dla nich źle skończy.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Forum Zwierzaki

Jackass :)
« Odpowiedz #20 : 2004-10-30, 23:04 »

Wiedźma

  • Gość
Jackass :)
« Odpowiedź #21 : 2004-10-31, 14:23 »
... to moze lepiej, ze sie sami ze spoleczenstwa wyeliminuja ;)
Zapisane

Ulcia

  • *
  • Wiadomości: 903
Jackass :)
« Odpowiedź #22 : 2004-10-31, 17:40 »
Ja oglądam jak na to 'wpadne'. Ci ludzie są masochistami...

Cytuj
Wczoraj nie ogladałam bo sapałam ale z tego co rodzice mi opowaidali to bło okropne:
jeden z nich , zeby było bardziej po zwierzęcemu , puszczał bąki i wydalił kał    


ja to oglądałam, a później jego matka to wzieła i wywaliła, a podrodze do łazienki dawała chyba swoim córkom do wąchania...
Zapisane
Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi. [Jean Cocteau]


gg:1428362

Arwen

  • Gość
Jackass :)
« Odpowiedź #23 : 2004-11-01, 01:50 »
...No Comments... :stupid:
Takich "wyczynów" to ja nie lubię...
Zapisane

julia_mrm

  • Gość
Jackass :)
« Odpowiedź #24 : 2004-11-06, 14:23 »
Cytuj

Ja oglądam jak na to 'wpadne'

   nom tez ogladam jak "wpadne' :P
Zapisane

Ulcia

  • *
  • Wiadomości: 903
Jackass :)
« Odpowiedź #25 : 2004-11-06, 19:53 »
Kiedyś było, że poszli do wojska... To było tragiczne. Turlali sie po pineskach, w krok sobie piłkami strzelali i nonstop wymiotowali. Rożne rzeczy robili... :?
Zapisane
Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi. [Jean Cocteau]


gg:1428362

Tiggy

  • Gość
Jackass :)
« Odpowiedź #26 : 2004-11-06, 20:02 »
Heh ja nie ogladalam...  :P  :roll:
Ode mnie z klasy goscie krecili kilka dawno, moze nie takich super, ale bylo smiesznie  ;)
Zapisane

Lalaith

  • Gość
Jackass :)
« Odpowiedź #27 : 2004-11-10, 15:20 »
Cytuj

Wczoraj nie ogladałam bo sapałam ale z tego co rodzice mi opowaidali to bło okropne:
jeden z nich , zeby było bardziej po zwierzęcemu , puszczał bąki i wydalił kał    


Cytuj

To było tragiczne. Turlali sie po pineskach, w krok sobie piłkami strzelali i nonstop wymiotowali. Rożne rzeczy robili...

Nie mogę tego pojąć. Mówicie jakie to tragiczne, obrzydliwe i inne och ach, więc po co to oglądacie? :hmmm:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jackass :)
« Odpowiedz #27 : 2004-11-10, 15:20 »

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Jackass :)
« Odpowiedź #28 : 2005-02-04, 19:40 »
ludki, odświeżam..

wg mnie jackass ogólnie jest w porządku, ale jeśli zachowa się pewne granice... ja z dwiema kumpelami mam zamiar nakręcić własne 'cudeńko' ale oczywiście nie będzie tam żadnych takich.. ekhmn obrzydliwych (w ww opisywanym sensie) rzeczy... różne wyglupy, byle weselej. Natchnął nas film 'Saga Already Hardcore  'Saga Trwa' '  dostępne na www.chades.net  przy czym eee 'spora' część wygłupów była obrzydliwa lub conajmniej 'nie teges'. muszę sobie ściągnąć jakieś filmiki Bam Margera  :wink:
Zapisane

Willie

  • Gość
Jackass :)
« Odpowiedź #29 : 2005-02-04, 21:14 »
Ja nie mogę tego oglądać. Włączyłam jak wymiotowali jajkami i prawie sama zwróciłam kolację...  :roll:
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.072 sekund z 28 zapytaniami.