Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Animal Planet  (Przeczytany 1033 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

falki

  • Gość
Animal Planet
« : 2005-05-30, 09:47 »
Czy któś z Was ogląda na tym kanale "na posterunku", "policja dla zwierząt w Miami" i inee tego typu programy?boshe, tam to jest tragedia.Żeby w Polsce takie coś było...
Zapisane

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Odp: Animal Planet
« Odpowiedź #1 : 2005-05-30, 10:17 »
Oglądam czasem jak jestem u przyjaciółki... Sama niestety animal planet nie mam...ehh....
Gdyby w Polsce się coś robiło tak jak tam...
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

falki

  • Gość
Odp: Animal Planet
« Odpowiedź #2 : 2005-05-30, 10:23 »
No to może ludziska, araczej bestie nauczyłyby sie czegoś.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Animal Planet
« Odpowiedz #2 : 2005-05-30, 10:23 »

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
Odp: Animal Planet
« Odpowiedź #3 : 2005-05-30, 14:09 »
Oglądam bardzo często Animal Planet :) Jednak najczęściej czas na tv, mam dopiero w godzinach wieczornych. Trafiam wtedy często właśnie na "Policję dla zwierząt w Miami", "Na posterunku", "Psy z celi" i ostatnio "Jak być tygrysem" :wink:

Jeśli chodzi o "Policję dla zwierząt w Miami" to przynajmniej jestem zadowolona, że widać przynajmniej że ktoś losem tych biedaków ktoś się zajmuje i okrucieństwo ludzi nie puści się płazem. Ale co tam niektórzy ludzie wyrabiają ze swoimi zwierzętami to po prostu istna tragedia :( Pamiętam jak pokazywali zabiedzonego dalmatyńczyka zostawionego przez dłuższy czas w domu, bez wody do picia, jedzenia i na dodatek przywiązanego do barierek przy schodach :( Istna katastrofa... Co się z tymi ludźmi dzieje...
Zapisane

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Odp: Animal Planet
« Odpowiedź #4 : 2005-05-30, 16:00 »
Też widziałam o tym dalmatyńczyku.... Ale u nas wcale nie jest lepeiej pod względem traktowania zwierzaków :|
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

phill

  • Gość
Odp: Animal Planet
« Odpowiedź #5 : 2005-05-30, 16:19 »
No programy są całkiem fajne; ale jeśli chodzi o policje dla zwierząt w miami to przez jakies pol roku non stop puszczali 3 te same odcinki (jeden odcinek juz z kilkanascie razy widzialem) ... według mnie wszystkie te Animal Planety i Discovery Channele (Science, Civilisation) to jeden wielki wałek; jedynie przez pierwszy miesiac non stopowego ogladania jest fajnie, a potem 90 % produkcji wyswietlanych przez stacje to ciągle to samo. Nie polecam . (Już wole sobie ogladać HBO i Canal + gdzie takze powtarzaja filmy w kolko, ale jednak lepiej oglada sie 10 raz ten film a nie serial przyrodniczy :D)
Zapisane

Agysz

  • Gość
Odp: Animal Planet
« Odpowiedź #6 : 2005-05-31, 14:56 »
Bardzo chetnie oglądam :mrblue: Jest tam dużo ciekawych ciekawostek :)
Zapisane

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Odp: Animal Planet
« Odpowiedź #7 : 2005-05-31, 16:50 »
Też bardzo lubie AP :) najbardziej "Policja dla zwierzat z jajami"( :lol: ) "Mike i Mark" "Psy z celi" "Z dziennika łowcy krokodyli" "Gliniarze dla zwierzat w Detroit" "Przewodnik po rasach psów" i jakis tam weterynaryjny... po prostu cool :)
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
Odp: Animal Planet
« Odpowiedź #8 : 2005-05-31, 17:16 »
ja tak samo jak poprzednicy bardzo lubię Animal Planet :D a najbardziej właśnie te w rodzaju Policja dla zwierząt :) po oglądnieciu PSY Z CELI miałam ochotę iść do więzienia :lol: a przwodnik po rasach psów lubię tylko że często się powtarza... a na Sznaucery trafiłam tylko raz ;-)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Animal Planet
« Odpowiedz #8 : 2005-05-31, 17:16 »

thrilly

  • Gość
Odp: Animal Planet
« Odpowiedź #9 : 2005-06-01, 12:51 »
oglądałam zimą latem to wogóle TV wcale nie oglądam. a te kilka zwierząt które uratują nic nie zmieni ale mimo wszystko pomoże takie coś powinno być wszędzie.
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Odp: Animal Planet
« Odpowiedź #10 : 2005-06-01, 13:34 »
Rzadko ogladam tv, ale jesli juz, to tylko tego typu kanaly nadaja sie do ogladania... Szkoda tylko, ze to, co tam pokazuja, to dla nas kompletna abstrakcja...
Zapisane

ssgosiass

  • Gość
Odp: Animal Planet
« Odpowiedź #11 : 2005-06-01, 20:18 »
Też bardzo lubie AP :) najbardziej "Policja dla zwierzat z jajami"( :lol: ) "Mike i Mark" "Psy z celi" "Z dziennika łowcy krokodyli" "Gliniarze dla zwierzat w Detroit" "Przewodnik po rasach psów" i jakis tam weterynaryjny... po prostu cool :)
Ja też, oprucz z dziennika krokodyli :P Ale reszta jets fajna (:
A..i jescze podoba mi sie taki, ze przychodiz wara ze swoimi zwierzakami i pokazuja sztuczki ;)
Fajnie jak  by był ajkiś program o szkoleniu psow :)
Zapisane

polna_mysza

  • Gość
Odp: Animal Planet
« Odpowiedź #12 : 2005-06-03, 00:04 »
fajne jest jeszzce pet rescour (czy cos takiego zaspana jestem :P)
Zapisane

ssgosiass

  • Gość
Odp: Animal Planet
« Odpowiedź #13 : 2005-06-04, 11:11 »
O cyzm jets ten program ?
Zapisane

polna_mysza

  • Gość
Odp: Animal Planet
« Odpowiedź #14 : 2005-06-04, 12:14 »
o schroniskach (chyba w WB)
i o adopcjach koni,królików itp.
pokazane jest tam jeszsce ośle schronisko
leci o 00.00 ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Animal Planet
« Odpowiedz #14 : 2005-06-04, 12:14 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.06 sekund z 26 zapytaniami.