Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Kody do sims 2  (Przeczytany 4102 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Kody do sims 2
« : 2004-12-28, 11:06 »
Bardzo są mi potrzebne wszytskie kody do simsy 2

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
Kody do sims 2
« Odpowiedź #1 : 2004-12-28, 11:10 »
Aby wywołać okienko, w które wpisuje się kod należy wcisnąć następującą kombinację klawiszy: CTRL + SHIFT + C.

Podczas gry:

deleteallcharacters- usuwa wszystkich Simów w okolicy

W trakcie trwania gry wpisujemy do okienka:

Kaching - dodatkowe 1000 simleonów

motherlode - dodatkowe 50.000 simleonów

Autopatch on/off - włącza/wyłącza automatyczne wyszukiwanie łatek przez grę

Moveobjects on/off - przesuwanie przedmiotów

aging on/off - włącza/wyłącza proces starzenia się Simów

Vsync on/off - włącza/wyłącza przyspieszenie gry (wyłączenie przyspiesza grę ale skutkiem ubocznym tego są błędy grafiki)

terraintype desert/temperate - zmienia typ terenu aktualnej okolicy (pustynia/tereny zielone)

Slowmotion 0-8 - spowolnienie gry od 0 (normalne tempo) do 8 (duże spowolnienie)

strechSkeleton 0.5 - postać Sima staje się niższa

strechSkeleton 2.0 - postać Sima staje się wyższa

Przy tworzeniu filmów:
boolprop enablepostprocessing true/false - opcja true pozwala poprawnie funkcjonować wszystkim kodom filmowym

bloom (r g b x) - zastosowanie tego kodu daje efekt retrospekcji spotykany w sitcomach kiedy film wydaje się rozjaśniony i rozmyty jednocześnie (r, g, b to wartości koloru od 0 do 255 a x to wartość rozmycia od 0 do 255)

vignette (centerx centery X) - efekt, w którym skupiający punkt jest wyraźny a wszystko wkoło jest rozmyte

filmgrain(0-1) - efekt ziarnistości

letterbox (0.0-0.4) - tworzy migawkę określonych rozmiarów

prosze  :D
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Kody do sims 2
« Odpowiedź #2 : 2004-12-28, 11:15 »
jesteś kochana :D
tak były mi potrzebna dzieki

Forum Zwierzaki

Kody do sims 2
« Odpowiedz #2 : 2004-12-28, 11:15 »

Willie

  • Gość
Kody do sims 2
« Odpowiedź #3 : 2004-12-28, 12:03 »
Ja tam wolę nie używać kodów... Psują całą zabawę  :roll:
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Kody do sims 2
« Odpowiedź #4 : 2004-12-28, 14:30 »
Ale mi były potrzebne
a znacie kod na usuniecie tej migawki jak sie kapią itd bo to je troche wkurzajce

Madia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2977
    • WWW
Kody do sims 2
« Odpowiedź #5 : 2004-12-28, 19:23 »
A wiecie co? Ja w dniu premiery dostałam, Sms-em, kody do Simsów, tylko na kasę. I nie wiem od koga. A jeszcze wczesniej od innego numery esemesa o treści: "Mój sim żyje!!"
Nie iwecie od kogo? (może to ktos z forumowiczów?  :P  )

Korachodzi ci o tą "cenzure" gdy sie załatwiają itp?
Zapisane

Ripper768

  • Gość
Kody do sims 2
« Odpowiedź #6 : 2004-12-28, 20:51 »
Kora1993 The Sims to gra dla dzieci (chociaz i starsi w nia graja). I gdyby taki 10 letni chlopiec lub dziewczynka cos takiego zobaczyli (czyli bez cenzury) to gra bylaby od lat 18. Dlatego droga Koru widzisz ze to nie mozliwe :> Chociaz jak poszukasz na necie to mozna znajdziesz jakas patcha ktora usowa cenzure :P
Zapisane

Tiggy

  • Gość
Kody do sims 2
« Odpowiedź #7 : 2004-12-28, 21:13 »
To ja sie podepne.
Poda mi ktos wymagania do The Sims 2?
Zapisane

Madia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2977
    • WWW
Kody do sims 2
« Odpowiedź #8 : 2004-12-28, 21:32 »
Windows: 98, 2000, ME, XP
Proesor: 800 MHz (Intel PentiumIII)
Pamięć: 256 MB RAM
Dysk Twardy: 3,5 GB
CD - DVD: 8
Grafika: 32 MB
Dzwięk:  karta zgodna z DirectX 9.0
DirectX: wersja 9,0
Sterowanie: klawiatura, mysza
Mam nadzieje, że o to chodziło  ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Kody do sims 2
« Odpowiedz #8 : 2004-12-28, 21:32 »

Kira

  • Gość
Kody do sims 2
« Odpowiedź #9 : 2004-12-29, 00:48 »
jakś mnie to simsów 2 nie ciagnie :lol:  duzo miejsca zajmuja na dysku  :wink: ja tam ole siedzec na forum :)
Zapisane

Kesi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1705
    • WWW
Kody do sims 2
« Odpowiedź #10 : 2004-12-29, 02:29 »
Ludzie nauczcie się używać wyszukiwarki  :roll:
Zapisane

Ripper768

  • Gość
Kody do sims 2
« Odpowiedź #11 : 2004-12-29, 08:33 »
Cytat: Kesi
Ludzie nauczcie się używać wyszukiwarki  :roll:


Dla przypomnienia moge podac adres www.google.pl
Zapisane

k_lap

  • Gość
Kody do sims 2
« Odpowiedź #12 : 2004-12-29, 08:46 »
Ripper768 napisal:
Cytuj
Kora1993 The Sims to gra dla dzieci (chociaz i starsi w nia graja).


Hmmm... ja gram i powiem szczerze, ze niezla zabawa przy tym jest, ale jesli chodzi o kody, to rowniez ich nie wpisuje.

P.S.Czy to prawda, ze we wszystkich piratach tej gry cos nie dziala (glownie tryb budowania), bo wczoraj pozyczala ode mnie kolezanka moja orginalna wersje, bo wlasnie u niej cos tam nie dziala...
Zapisane

yashima00

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2702
Kody do sims 2
« Odpowiedź #13 : 2004-12-29, 09:24 »
k_lap ,ja kupilam piracka. Wszystko jest oki ;)
u mnie dziala tak samo ,a orygynalna kosztule ... 150zl chyba ...?
Zapisane
-

k_lap

  • Gość
Kody do sims 2
« Odpowiedź #14 : 2004-12-29, 10:11 »
Ja kupilam za 129zl, juz jakies 2 miesiace temu orginalek. Troche kosztuje, ale ma swoje plusy, mozna sciagac rozne dodatki z netu. Ale chyba cenowo rozni sie od pirata podejrzewam...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Kody do sims 2
« Odpowiedz #14 : 2004-12-29, 10:11 »

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Kody do sims 2
« Odpowiedź #15 : 2004-12-29, 10:38 »
a znace jeszcze jakies inne kody??

Amarae

  • Gość
Kody do sims 2
« Odpowiedź #16 : 2004-12-29, 12:35 »
Cytat: k_lap
Ja kupilam za 129zl, juz jakies 2 miesiace temu orginalek. Troche kosztuje, ale ma swoje plusy, mozna sciagac rozne dodatki z netu. Ale chyba cenowo rozni sie od pirata podejrzewam...


Ja wole kupowac takie gry oryginalne ;) Do piratow chyba tez mozna sciagac dodatki :P

Kora - nie dosc, ze jest juz temat, to jeszcze nie ten dzial. Opanuj sie!!!

PS: Moze mi wreszcie odpowiesz, jak ta czcionka sie nazywa? :roll:
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Kody do sims 2
« Odpowiedź #17 : 2004-12-29, 12:45 »
Cytat: Kora1993

a znacie kod na usuniecie tej migawki jak sie kapią itd bo to je troche wkurzajce


Wkurzające czy po prostu chcesz popatrzeć? :roll:
Zapisane

Amarae

  • Gość
Kody do sims 2
« Odpowiedź #18 : 2004-12-29, 12:46 »
Jak ci to przeszkadza, to rób wtedy co innego... Mnie to nie wkurza  :roll:

A o kody mogłaś zapytac w temacie The sims 2 :roll:
Zapisane

k_lap

  • Gość
Kody do sims 2
« Odpowiedź #19 : 2004-12-29, 13:35 »
Amarae napisala:
Cytuj
Ja wole kupowac takie gry oryginalne. Do piratow chyba tez mozna sciagac dodatki.


Z tego co slyszalam to jest problem z tymi dodatkami, moja kolezanka nie moze ich sciagac, kiedy sie laczy wyskakuje jakis problem lub wywala ja w ogole z gry. No nie wiem, ale tak prawde mowiac, to ja rowniez wole kupowac takie gry oryginalne, jednak mam ta pewnosc, ze w razie jakichkolwiek problemow moge reklamowac gre, o wszelkich unowoczesnieniach i dodatkach dostaje (po zarejestrowainu gry na stronie) powiadomienia na meila... Roznica jest i jednak wole oryginalek... ale swoja droga... jakby oryginaly byly troszke tansze to wiecej ludzi decydowaloby sie na ich kupno zamiast piratow...
Zapisane

Ripper768

  • Gość
Kody do sims 2
« Odpowiedź #20 : 2004-12-29, 13:50 »
A ja sie dziwie ze moderatorzy pozwalaja tak rozmawiac o piractwie komputerowym :P Nie to zebym mial cos przeciwko ale zwykle tego typu rozmowy sa zabronione :P

A jesli chodzi o ceny takich piratow to wyobrazmy sobie gre na kilku plytach powiedzmy 4 CD. Pirat zawola za nia ponad 50 zl a duzo gier kosztuje w granicach 100zl wiec zamiast kupowac 2 "podrobione" gry lepiej zainwestowac w jedna orginalna.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Kody do sims 2
« Odpowiedz #20 : 2004-12-29, 13:50 »

Amarae

  • Gość
Kody do sims 2
« Odpowiedź #21 : 2004-12-29, 13:53 »
Cytat: k_lap
Amarae napisala:
Cytuj
Ja wole kupowac takie gry oryginalne. Do piratow chyba tez mozna sciagac dodatki.


Z tego co slyszalam to jest problem z tymi dodatkami, moja kolezanka nie moze ich sciagac, kiedy sie laczy wyskakuje jakis problem lub wywala ja w ogole z gry. No nie wiem, ale tak prawde mowiac, to ja rowniez wole kupowac takie gry oryginalne, jednak mam ta pewnosc, ze w razie jakichkolwiek problemow moge reklamowac gre, o wszelkich unowoczesnieniach i dodatkach dostaje (po zarejestrowainu gry na stronie) powiadomienia na meila... Roznica jest i jednak wole oryginalek... ale swoja droga... jakby oryginaly byly troszke tansze to wiecej ludzi decydowaloby sie na ich kupno zamiast piratow...


Bezpieczniej jest w oglle kupowac oryginaly. Z piaratami nigdy nic nie wiadamo ;) Ja mam orygianlne, ale dodatków nie ściągam ;) Wystarczy mi t, co jest w grze :PP
Zapisane

k_lap

  • Gość
Kody do sims 2
« Odpowiedź #22 : 2004-12-29, 14:42 »
Ripper768 napisal:
Cytuj
A jesli chodzi o ceny takich piratow to wyobrazmy sobie gre na kilku plytach powiedzmy 4 CD. Pirat zawola za nia ponad 50 zl a duzo gier kosztuje w granicach 100zl wiec zamiast kupowac 2 "podrobione" gry lepiej zainwestowac w jedna orginalna.

Zgadzam sie calkowicie.
Cytuj
A ja sie dziwie ze moderatorzy pozwalaja tak rozmawiac o piractwie komputerowym  Nie to zebym mial cos przeciwko ale zwykle tego typu rozmowy sa zabronione

Co jest zabronione ? Rozmowa o tym, ze piraty sa gorsze niz oryginaly ? Przeciez nikt tu nikogo nie naklania do kupowania piratow, a wrecz przeciwnie... pisze ze piraty sa pelne ubytkow i brakow w grze oraz utrudniaja pobieranie aktualizacji np. w takiej grze jak Sims2, ktora jest caly czas rozbudowywana i coraz nowsze aktualizacje pojawiaja sie w necie.

Amarae napisala:
Cytuj
Ja mam orygianlne, ale dodatków nie ściągam.  Wystarczy mi t, co jest w grze

Super, ze korzystasz z oryginalu, ale ja pisalam o dodatkach w tym sensie, ze ja posiadajac oryginal moge sobie wszystko sciagac i skoro jest, dlaczego mialabym tego nie robic ? A placac polowe za pirata mam wiele ograniczen, wiec wole doplacic do oryginalu i byc "pelnoprawnym" uzytkownikiem np. The Sims 2 :)
Zapisane

Madia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2977
    • WWW
Kody do sims 2
« Odpowiedź #23 : 2004-12-29, 15:33 »
Ja chciałam kupić sobie pirata, ale wyszło mi w końcu 60 zł, za całość  + szansa, ze zwali mi się komputer, bo ttrzeba bylo jakieś dyski instalować  :roll: , wiec se darowałam.
Kupiłam Simki w dniu premiery za 139 zł (najtaniej jak się dało) i jestem zadowolona, cieszęs się, że wydałam tyle kasy.

Ripper nie uważam, że w simsy grają osoby o młodszym wieku. Może jakos ty jesteś taki "dorosły", że nie grasz w  tego typu gry, ale wydaje mi się, że dużo osoób w wieku nawet 20 paru lat gra w takie gry, bez zadnego przymusu  :roll:
Zapisane

Meggy

  • Gość
Kody do sims 2
« Odpowiedź #24 : 2004-12-29, 22:25 »
Wiele osób juz mówiło,że to super gra..Moja córka ma chyba większość części,ale jakoś nie przepada za nimi.Słyszę natomiast od ludzi nawet po 30-ce,że są super.Powiedzcie mi od której częsci najlepiej zacząć,by się w tym nie pogubić...Przepraszam,naprawdę nie znam sie na tym,a cora częściej słyszę,że to super gra!! :P
Zapisane

k_lap

  • Gość
Kody do sims 2
« Odpowiedź #25 : 2004-12-29, 22:34 »
Meggy, najlepiej zaczac od Simsow podstawowych (bez dodatkow) i po kolei wkraczac w kolejne czesci.
Ale w sumie zaczelabym od Sims2 odrazu... sa moim zdaniem o wiele lepsze niz "jedynki".
Zapisane

navel

  • Gość
Kody do sims 2
« Odpowiedź #26 : 2004-12-30, 11:10 »
Ja też kupiłam oryginał, bo z piratami nigdy nie wiadomo.. Kiedyś kupiłam pirata, a na płycie była inna gra.. Więc dziękuję, od tamtej pory nie kupuję piratów..  :roll:  
Cytat: k_lap

Z tego co slyszalam to jest problem z tymi dodatkami, moja kolezanka nie moze ich sciagac, kiedy sie laczy wyskakuje jakis problem lub wywala ja w ogole z gry. No nie wiem, ale tak prawde mowiac, to ja rowniez wole kupowac takie gry oryginalne, jednak mam ta pewnosc, ze w razie jakichkolwiek problemow moge reklamowac gre, o wszelkich unowoczesnieniach i dodatkach dostaje (po zarejestrowainu gry na stronie) powiadomienia na meila... Roznica jest i jednak wole oryginalek... ale swoja droga... jakby oryginaly byly troszke tansze to wiecej ludzi decydowaloby sie na ich kupno zamiast piratow...

Mojej koleżance nie działa np. lustro w trybie tworzenia simów, z lewej strony na tych "kwadracikach" z simami, nie działają twarze itd. A jest to oryginał..  :roll:

Meggy- nie musisz koniecznie zaczynać od pierwszej części, możesz zacząć odrazu od Wakacji czy Zwierzaków, bo i tak najpierw możesz nauczyć się poruszać simem, budować, kupować itp. a dopiero później korzystać z wyjazdów na wakacje itp. ;) Zależy czy szybko się połapiesz czy nie. :P
Zapisane

Amarae

  • Gość
Kody do sims 2
« Odpowiedź #27 : 2004-12-30, 11:16 »
Meggy - kupuj od razu TS2, tam jest samouczek :) Jak włączysz grę jest na dole takie obrazek z napisem "Naucz się grać" Bo wg. niepotrzebnie jest kupować te "jedynki" skoro TS2 jest lepsze.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Kody do sims 2
« Odpowiedz #27 : 2004-12-30, 11:16 »

navel

  • Gość
Kody do sims 2
« Odpowiedź #28 : 2004-12-30, 11:49 »
Cytuj

Meggy - kupuj od razu TS2, tam jest samouczek  Jak włączysz grę jest na dole takie obrazek z napisem "Naucz się grać" Bo wg. niepotrzebnie jest kupować te "jedynki" skoro TS2 jest lepsze.

A no właśnie, zapomniałam, przecież jest samouczek! ;)Tam masz wszystko jak na dłoni, napewno się zorientujesz co i jak.

A tak wogóle, to ten kod
Cytuj

vignette (centerx centery X) - efekt, w którym skupiający punkt jest wyraźny a wszystko wkoło jest rozmyte
może być ciekawy.. ;)
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Kody do sims 2
« Odpowiedź #29 : 2004-12-30, 13:38 »
Robiliscie juz impreze domową
jak robię to zawsze są nudy
goscie się niby nudzą :grr:
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.067 sekund z 27 zapytaniami.