Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3]   Do dołu

Autor Wątek: Seminarium Agility dla poczatkujacych i śr-zaawansowanych :)  (Przeczytany 6711 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

navel

  • Gość
Seminarium Agility dla poczatkujacych i śr-zaawansowanych :)
« Odpowiedź #60 : 2004-09-04, 21:01 »
Podobało mi się tylko jak narazie nie zabardzo nam wychodziło (znaczy mi i Nice) no, ale wkońcu to pierwszy raz ;) , a czy będę jutro to nie wiem bo moi rodzice coś wymyślili, ze gdzieś jedziemy czy cos takiego, ale postaram się być. :)
Cytuj

bylam, i nawet rozmawialysmy i uczylysmy sie tunelu  

Pamiętam, pamiętam. ;) Tak myślałam, ze to ty od początku, bo wszyscy wołali na Ciebie 'Niuka', hehe. ;)
Zapisane

niuka

  • Gość
Seminarium Agility dla poczatkujacych i śr-zaawansowanych :)
« Odpowiedź #61 : 2004-09-04, 21:53 »
Navel
no to sie ciesze ze Ci sie podobalo, bo troszke sie martwilam :)
milo by bylo gdybys jeszcze wpadla :)
zawsze razem mozemy pouczyc sie tunelu  :wink:

ano rzeczywiscie.. wszyscy do mnie Niuka wolaja ;) tak jakos sie przyjelo od dawien dawna,
czasami jeszcze Magda Zio stara sie mowic do mnie 'Agnieszko', ale jak widzisz dzis juz mowila i 'Niuko'  ;)

pozdrawiam i do zobaczenia :)
Zapisane

navel

  • Gość
Seminarium Agility dla poczatkujacych i śr-zaawansowanych :)
« Odpowiedź #62 : 2004-09-05, 12:13 »
Ja niestety nie mogłam dziś przyjechać, bo moi rodzice postanowili, ze .. jedziemy w odwiedziny do babci..  :?  :lol:
No cóż, chyba poprostu zapiszę się na kurs dla początkujących.. :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Seminarium Agility dla poczatkujacych i śr-zaawansowanych :)
« Odpowiedz #62 : 2004-09-05, 12:13 »

niuka

  • Gość
Seminarium Agility dla poczatkujacych i śr-zaawansowanych :)
« Odpowiedź #63 : 2004-09-05, 18:14 »
Navel
zapraszam serdecznie :) za tydzien pierwszy trening o ile dobrze pamietam :)
no i szkoda ze Cie dzis nie bylo, pogoda o wiele lepsza i porzadek byl, a i grill byl ;)
pozdrawiam serdecznie
Zapisane

Aagata

  • Gość
Seminarium Agility dla poczatkujacych i śr-zaawansowanych :)
« Odpowiedź #64 : 2004-09-05, 18:47 »
Ehh, a moja rodzina musiała wyjechać do Szczecina i niestety nawet nie było się u kogo zatrzymać:/ a i szkoła się zaczęła i oczywiście od razu cały weekend zawalony :?

Mam nadzieję, że za rok uda mi się przyjechać :) o ile będzie organizowane seminarium.
Zapisane

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Seminarium Agility dla poczatkujacych i śr-zaawansowanych :)
« Odpowiedź #65 : 2004-09-06, 15:17 »
a ja dopóki jest w wawie to nawet nie mam co marzyć, choś w ten weekend byłam w kielcach z familiją a to już połowa drogi  :roll:  kto wie, może faktycznie następnym razem się uda...
Zapisane

yassue

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 884
  • by Wind
Seminarium Agility dla poczatkujacych i śr-zaawansowanych :)
« Odpowiedź #66 : 2004-09-07, 14:21 »
Niuka chodzisz na te zajecia? bo bardzo bym chciala zapisac sie na ten kurs dla poczatkujacych, to blisko mnie ale nie wyrobilam sie na to spotkanie organizacyjne, a pozatym chcialabym uslyszec opinie kogos kto zna ten klub..  jesli mozesz to napisz tez ile kosztuje taki kurs.. z gory tnx!! - moze sei nawet zobaczymy w sobote



XDplisssssssssssssss odpisz tak bardzo bym chciala zeby moje kropki mogly sieuczyc agility!!   :wink:

niuka

  • Gość
Seminarium Agility dla poczatkujacych i śr-zaawansowanych :)
« Odpowiedź #67 : 2004-09-07, 15:26 »
Ananas
no ja mysle ze jak ladnie poprosice to seminarium bedzie ;) widzisz.. teraz bardzo duzo osob zglosilo sie z poza klubu a tak naprawde to psow z poza byly 4 :( no i dla kogo to sem?

Yassue
chodze na te zajecia, z kundelkiem (tym na emblemacie) w niedziele dla zaawansowanych a z belgijka moja malenka (taa... malenka..) w sobote zaczynamy nasz drugi kurs - dla zaawansowanych
spokojnie, napisz do Magdy Zio (na stronie jest jej adres mailowy - chyba admin@agility.strefa.pl ?)
powiem Ci tak: cwiczylam gdzie indziej, mam ambicje sportowe i ambicje w pracy z psami (w ciagu 3 miesiecy trenowania u nich zdobylam z moim kundelkiem klase A2 co przez rok w innym klubie nie udawalo mi sie to...) - smialo moge powiedziec ze jezeli chodzi o warszawe jest to najlepszy klub jaki moze byc, trenerzy maja bardzo duza wiedze i potrafia ja przekazac - naprawde jestem bardzo zadowolona i polecam ja kazdemu kto chce cos robic ze swoim psiakiem :) i atmosfera na treningach tez bardzo mi odpowiada, trening to trening (wycisk  :wink: ) a i mile pogawedki sa po :) szacuneczek do wszsytkich (co mi sie bardzo spodobalo na pierwszych zajeciach kiedy bylam to bylo to ze Magda zwracala sie do nas wolaczem - Agnieszko, Magdo, Iwono, Robercie.. itd - nie wiem, moze innym to roznicy nie robi ale mi sie jakos milo robi :) i co wazne nie ma czegos takiego - ja jestem lepszy - co mnie tez bardzo cieszy, wszyscy rowni, wszyscy sie ucza, wszyscy sobie pomagaja :)
acha a kurs chyba za 10 zajec kosztuje 150 zl (nie wiem tak naprawde jak to cenowo wyglada, ja w placeniu i liczeniu zawsze bylam slaba ;) )

mam nadzieje ze sie spotkamy w sobote i z Navel tez :)))

pozdrawiam serdecznie
:)
Zapisane

navel

  • Gość
Seminarium Agility dla poczatkujacych i śr-zaawansowanych :)
« Odpowiedź #68 : 2004-09-07, 17:35 »
Ja niestety nie będę mogła chodzić na ten kurs, bo w soboty mam treningi lekkoatletyczne, a z nich nie mogę zrezygnować- te trening mamy wliczone jako czwarty W-F ...  :(

Jeju, ja już kompletnie nie wiem.. :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Seminarium Agility dla poczatkujacych i śr-zaawansowanych :)
« Odpowiedz #68 : 2004-09-07, 17:35 »

yassue

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 884
  • by Wind
Seminarium Agility dla poczatkujacych i śr-zaawansowanych :)
« Odpowiedź #69 : 2004-09-07, 20:47 »
ehhh ok jak narazie super... czyli 15zl za zajecia? jesli dobrze zrozumialam to nawet cena jest swietna... a jesli niedobrze to i tak nikt mnie nie odwiedzie od pomyslu!! <jupi>

tylko ze... no mozesz mnie odwiesc od niego... a raczej zgasic.. jesli mi powiesz ze moje psisko sie nie nadaje - 6 miesiecy (nie ma jakiegos wymogu wiekowego?) piiiieeeeeeekna kochana pojetna i wogule same zalety ALE nie ma jeszcze zadnego profesjonalnego wyszkolenia, umie siad lezec i wstan.. v.v
a juz mnie postraszyli ze musi umiec zostawac itp.. co wcale nie jest proste bo mala idze wszedzie tam gdzie yass i nie odstepuje mnie na krok... :wink:
za to ma duzo energii i zapalu do pracy ^^

niuka

  • Gość
Seminarium Agility dla poczatkujacych i śr-zaawansowanych :)
« Odpowiedź #70 : 2004-09-08, 01:38 »
Navel
no szkoda :( ale moze chciaz jakies seminaria albo co...?

Yassue
nie moge zgasic cie tym co mowisz ;) szkoelnie spoecjalnie nie jest potrzebne, uczysz sie tam, milo by bylo gdyby piesek umial przychodzic na twoje wolanie (to jest zreszta najwazniejsza komenda w jakimkolwiek szkoleniu), i to bardzo ulatwia prace,
6 miesieczny - tzn to bedzie juz od Magdy zalezalo czy maluch bedzie biegal razem z doroslymi kursantami czy w przedszkolu (z przeszkodami oczywiscie :D)
wymog wiekowy to -od 3go miesiaca ;)

naprawde ja serdecznie zapraszam :)
tylko zadzwon do Magdy - najlepiej jeszcze jutro :)

pozdrawiam serdecznie razem z moimi cudakami :)
Zapisane

yassue

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 884
  • by Wind
Seminarium Agility dla poczatkujacych i śr-zaawansowanych :)
« Odpowiedź #71 : 2004-09-08, 11:47 »
niee... ja nie chce do przedszkola... tylko nie to... ja bym chciala zeby Blue juz taki normalny kursik zaczela

a przychodzic na zawolanie umie, czasem tylko mysli ze sie bardziej oplaca zostac i nie przychodzic, wtedy udaje ze mnie nie widzi... ale jak ja ją oleje i zaczne sobie isc to od razu do panci wraca XD


a na ktory tel. mam zadzwonic? bo na tej stronce dorwalam 3: dwa na sekretarke i jeden na kom.. chyba na kom nie?


ale ja nie chce do przedszkola... v.v

niuka

  • Gość
Seminarium Agility dla poczatkujacych i śr-zaawansowanych :)
« Odpowiedź #72 : 2004-09-08, 16:48 »
pogadaj z Magda, powinna sie zgodzic na kurs juz normalny :)

zadzwon na kom, wtedy napewno ja dorwiesz, ona pracuje i w domu malo bywa wiec najlepsza jest kom, jezeli nie odbieze to napewno jak bedzie wolna to oddzwoni :)

pozdr
Zapisane

niuka

  • Gość
Seminarium Agility dla poczatkujacych i śr-zaawansowanych :)
« Odpowiedź #73 : 2004-09-11, 18:55 »
Yassue
Magda mowila ze bylas na treningu z Blue :)
i jak bylo? szkoda ze Was nie widzialam.. :(
pozdr
Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.072 sekund z 25 zapytaniami.