Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Wystawy :))  (Przeczytany 10538 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

julia_mrm

  • Gość
Wystawy :))
« : 2004-09-16, 20:55 »
:( W ta niedziele jade do Łodzi na wystawe dogów.Jest to moje pierwsze wystawianie i denerwuje sie  :(  w prawdzie jestem przygotowna ale jakos nie moge wyobrazic sobie tego dnia  :?: moze tez wystawiacie swoje pociechy i opowiecie mi jak to jest bpierwszy raz
Zapisane

Tilia

  • Gość
Wystawy :))
« Odpowiedź #1 : 2004-09-16, 21:07 »
a no ja nie chciałam wyjść na ring, nocami mi się prawie śniło  :lol:  ale hodowczyni mnie wypchnęła siłą i jakoś przeżyłam suka też ;) )  :wink:
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Wystawy :))
« Odpowiedź #2 : 2004-09-16, 21:10 »
julia - rowniez bede na tej wystawie  :wink:  Tz moze nie dogow, ale w lodzi w jednym miejscu, jednego dnia jest sporo klubowek roznych ras :) Ja akurat jade na PONow i pasterskch nie polskich, ale to nie znaczy ze nie zajrze na dogi  :wink:

Ja wystawiam mojego psiaka i dla niego i dla mnie jest to wielka radocha  8)  Wiadomo ze pierwszy raz jest baaardzo nerwowry i kazdy tych nerowow doswiadczyl  :roll: Ja na mojej pierwszej wystawie, bylam chodzaca bomba, a na ringu to juz nic do mnie nie docieralo... z czasem wyluzowalam i teraz na ringu czuje sie juz no... normalnie, ale zawsze jest taka mala niepewnosc i to wlasnie lubie ;) Chociaz mowi sie zeby sie nie denerwowac, bo pies wyczuwa... prawda, ale ja wiem ze to malo mozliwe zeby na 1 wystawie sie nie denerwowac  :P Bede za was trzymala kciuki ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wystawy :))
« Odpowiedz #2 : 2004-09-16, 21:10 »

whiper

  • Gość
Wystawy :))
« Odpowiedź #3 : 2004-09-16, 21:20 »
ja całkiem niedawno przezylam sowją pierszwą wystawe. Na poczatku jak tylko przyszam wcale sie nie denerwoałam... gdy kolejka doszła do borzoji (potem greyki i moja rasa..) zaczelam sie denerwowac, brrr jak to bedzie... i tak bylo do konca oceny greyi. Gdy na ring weszy pierwsze whippety zdenerwowanie zupelnie przezło, a juz na ocenie bylo bardzo symaptycznie, sedzia mily, wszystko ok ;) Za to pozniej przy wyborze BIS szczeniąt bardzo sie denerwowalam, w sumie nie wiem czmeu... strasznieee gorąco mi bylo. Ale przezylam i podobalo mi sie.
Kiedys trenowałam pływanie i zawsze wydawlao mi sie, ze na ringu bede czuła taka presje i nerwy jak na zawodach pływackich. A na wystawie jest zupelnie ianczej, luz ;)
Zapisane

golden

  • Gość
Wystawy :))
« Odpowiedź #4 : 2004-09-16, 21:26 »
kiedys wystawialem psa kolezanki. Mialem jakies 13 lat i zbytnio nie przezywalem :P zero tremy, nerwow... luzik, choc nie wypadlismy najlepiej ;) Schodzac z ringu, pamietam, jeszcze dwie osoby mnie poklepaly po plecach mowiac zebym tak trzymal ;) Z psem daleko nie zaszedlem, ale w mlodym prezenterze opinia byla dobra.
Teraz juz mi przeszly wystawy, bo po pierwsze nie ma w poblizu psa, ktorego moglbym wystawiac, po drugie nie ma tez czasu i checi ;) Moze kiedys.
Zapisane

aleb

  • Gość
Wystawy :))
« Odpowiedź #5 : 2004-09-16, 21:30 »
Nie chcę się chwalić, ale sędzie mnie ocenienił za urodzonego wystawce  :wink:
Zapisane

whiper

  • Gość
Wystawy :))
« Odpowiedź #6 : 2004-09-16, 21:50 »
aleb, brawo :)

ja w sobote mam swoją 2 wystawe  :wink:
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Wystawy :))
« Odpowiedź #7 : 2004-09-16, 22:00 »
Ty chwalipieto :P:P
Zapisane

julia_mrm

  • Gość
Wystawy :))
« Odpowiedź #8 : 2004-09-16, 22:03 »
ja nadal nie wiem jak to bedzie ale staram sie odstresowywac mówiac ze jak nie zdobedziemy miejsca to przynajmniej zdobedziemy doswiedczenia i moze nastepnym razem nam pójdzie lepiej  :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wystawy :))
« Odpowiedz #8 : 2004-09-16, 22:03 »

AgaŚ

  • Gość
Wystawy :))
« Odpowiedź #9 : 2004-09-16, 22:12 »
A jakiego masz pieska :>
Zapisane

Asia i Karmel

  • Gość
Wystawy :))
« Odpowiedź #10 : 2004-09-16, 22:21 »
Taraa ja tez może wpadne na tą wystawke  :wink:
A gdzie ona dokładnie jest? (na stadionie ul. Św. Teresy?)
Zapisane

julia_mrm

  • Gość
Wystawy :))
« Odpowiedź #11 : 2004-09-16, 23:00 »
mam doga niemieckiego-suke czrna i ma 11 miesiecy :) :D
Zapisane

aleb

  • Gość
Wystawy :))
« Odpowiedź #12 : 2004-09-17, 12:23 »
Cytat: whiper
aleb, brawo :)

ja w sobote mam swoją 2 wystawe  :wink:


Dzięki  :D Ty masz dopiero swoją drugą wystawę? Jejku ja już miałam tego sporo, a jakiego masz pieska?

Cytat: ^_Taraa_^
Ty chwalipieto  :P  :P

 ;) No co, mowiłam, ze się nie chwalę...  :P  :P
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Wystawy :))
« Odpowiedź #13 : 2004-09-17, 13:48 »
Asiu to super  :wink: Z przyjemnoscia sie z toba spotkam!!! W sumie to z kazdym sie z przyjemnoscia spotkam, bo jak cos to bede wystawaiala tylko jednego psa, albo wogole  :wink: Watpie zeby byla ta wystawa na św.teredy - tam gdzie miedzynarodowka... Spytaj kogos kto ma moze potwierdzenie - tam pisze... a jezeli nie znajdziesz to moge ci powiedziec- wielki trud przeleciec sie do sasiadki  :lol:

Aleb czy ty wystawiasz swoje pieski, i czy startujesz w mp.?
Zapisane

Asia i Karmel

  • Gość
Wystawy :))
« Odpowiedź #14 : 2004-09-17, 13:57 »
Ja postaram sie dowiedziec gdzie jest ta wystawka  :)

Ale gdybyś dowiedziała sie pierwsza to daj znać  :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wystawy :))
« Odpowiedz #14 : 2004-09-17, 13:57 »

Madia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2977
    • WWW
Wystawy :))
« Odpowiedź #15 : 2004-09-17, 16:05 »
Cytat: whiper
ja w sobote mam swoją 2 wystawe :wink:

Jejkus, to dopiero 2 wystawa <wow.
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Wystawy :))
« Odpowiedź #16 : 2004-09-17, 16:05 »
Chyba jednak wystawa jest na stadionie św. teresy  :wink:
Zapisane

Asia i Karmel

  • Gość
Wystawy :))
« Odpowiedź #17 : 2004-09-17, 16:21 »
No to juz wiem gdzie  :wink:
Teraz muszę poprosić chłopaka żeby tam pojechał ze mna  :)
Zapisane

aleb

  • Gość
Wystawy :))
« Odpowiedź #18 : 2004-09-17, 16:36 »
Cytat: ^_Taraa_^
Aleb czy ty wystawiasz swoje pieski, i czy startujesz w mp.?


W młodym prezenterze raz startowałam... Teraz wystawiam normalnie na ringu, i wtedy zostałam również i ja oceniona  :) Już chyba 1 rok wystawiam normalnie. A ty jak?  :P
Zapisane

whiper

  • Gość
Wystawy :))
« Odpowiedź #19 : 2004-09-17, 16:50 »
Whippeta :) Tak, to dopiero druga wystawa, Naomi jest jeszcze szczeniakiem. Pierwszego mojego charta nie wystawiałam ;)
Na MP mnie juz jakoś nie ciągnie. Podoba mi się idea tej konkurencji,a le denerwuje mnie, gdy wygrywa ktoś, komu hodowca (czy ktoś inny) nauczy psa perfekcyjnego kłusu przy nodze i stójki (tak, że pies sam sie ustawia)... a potem ładna ocenka... wiaodmo, że taki ktoś ma łatwiej ;)
Pozatym ja raczej nie mam reki do wystawiania ;)
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Wystawy :))
« Odpowiedź #20 : 2004-09-17, 16:53 »
whiper - nie prawda... jasne ze z wyszkolonym psem jest latwiej, ale gdy wejdziesz na ring z jakims psiakiem, ktory np. nie chce zbytnio chodzic, zapiera sie itp i ty w dobry sposob go do tego zachecisz (skutecznie :) ) dostajesz naprawde wielkieeego +!!! Znam takie przypadki ;)

aleb - mojego psa wystawiam dopiero od tego roku, i dopiero od tego roku czesciej jezdze, ale w tamtym rowniez pare razy wystawialam...  :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wystawy :))
« Odpowiedz #20 : 2004-09-17, 16:53 »

aleb

  • Gość
Wystawy :))
« Odpowiedź #21 : 2004-09-17, 17:04 »
Super, a pojedziesz do Katowic? W marcu.
Zapisane

whiper

  • Gość
Wystawy :))
« Odpowiedź #22 : 2004-09-17, 17:11 »
Taraa, tak wiem, ale mi chodizlo wyłcznie o to, co napisalam ;) Ale jak ktoś ma ułożonego wystawowo psa, na ringu niespecjalny kontakt z psem, a sędziemu się podoba to poprostu krzywo się patrzę....
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Wystawy :))
« Odpowiedź #23 : 2004-09-17, 17:23 »
aleb - mysle ze bede....

Whiper -jesli ktos ma niespecjaalny kontakt z psem to od razu widac  :roll: Ja np, czesto wystepuje z psem ktorego poznalam 5-10 minut przed konkursem... nigdy nie wiem na co moze sie ten psiak jakos dziwnie zachowac... ale ja to lubie  :wink:  I zachecam do JH  8)
Zapisane

paolinka

  • Gość
Wystawy :))
« Odpowiedź #24 : 2004-09-17, 17:27 »
EeeeEe Taraa sory, ze sie wtrace  :?  Ale po pierwsze:
-jesli ktos ma wycwiczonego psa, to czemu nie? zakaz czy jak  :roll:  :P  
-po drugie: z tego co wiem, to z obcym psem wystepowalas 2-3 razy  :P  (sorry, ale takie sa fakty :) nie mowie oczywiscie, ze ja jestem jakas gorsza/lepsza czy cos).
A JH to mila sprawa  :D
Zapisane

aleb

  • Gość
Wystawy :))
« Odpowiedź #25 : 2004-09-17, 17:44 »
O super Taraa  :D
ja na pewno będę, bo mam tam blisko... Jejku już tyle ludu zamierza jechac tam
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Wystawy :))
« Odpowiedź #26 : 2004-09-17, 17:58 »
paolinka pewnie ze nie zakaz, ale mowie ze ten kto ma wycwiczonego psa to nie znaczy ze od razu jest lepszy od tego ktoremu psiak na ringu nieraz ,,wariuje".
No a w MP udzial biore od tego roku tak powazniej, wiec sie nie ma co dziwic ze startowalam tylko pare razy... (policzylam 4 z obcym psem :P).... ale co to ma do mojej wypowiedzi...? A jezeli chodzilo ci o slowo ,,czesto" to mozna to nazwac tak bo czesciej niz z moim Snoopem  :roll:
Zapisane

Atomic

  • Gość
Wystawy :))
« Odpowiedź #27 : 2004-09-17, 19:02 »
Julia_mrm zadroszcze Ci... Ja nie mam czego... :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wystawy :))
« Odpowiedz #27 : 2004-09-17, 19:02 »

Roxette

  • Gość
Wystawy :))
« Odpowiedź #28 : 2004-09-17, 20:06 »
Młody handler, początkujący na ringu MP powinien pierwszy raz wystąpić z wyćwiczonym psem,dobrze ułożonym,aby się nie zniechęcił i próbował dalej :wink:  :wink: Oczywiście to nie zasada :wink:
Zapisane

julia_mrm

  • Gość
Wystawy :))
« Odpowiedź #29 : 2004-09-17, 20:11 »
wysatwa tóz tóz a ja nadal sie boje:) a cio do Mp to moja treserka chce mnie zgłosic- ale ja nie wiem czy sie nadaje bo z Dogiem to troche ciezko by było :) :roll:
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.131 sekund z 29 zapytaniami.