Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 23   Do dołu

Autor Wątek: Wystawy psów  (Przeczytany 42440 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

AgaŚ

  • Gość
Wystawy psów
« Odpowiedź #60 : 2004-09-21, 11:08 »
FlasQ -Julia ma doga niemieckiego ;) Ponek...szkoda gadac :roll:
Zapisane

_aisa_

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2531
    • WWW
Wystawy psów
« Odpowiedź #61 : 2004-09-23, 19:27 »
Kto z Was wybiera się na wystawe do Wrocławia ? Ja ide w niedziele. A wiecie odktórej godziny jest wystawa ?
Zapisane
Doris, Zulus i  Pirania z właścicielką pozdrawiają :wink: ;)

Tilia

  • Gość
Wystawy psów
« Odpowiedź #62 : 2004-09-23, 19:32 »
właśnie, jeśli ktoś by robił zdjęcia we Wrocławiu, to baaardzo bym prosiła o deerhoundy. Ja nie zgłaszam moich, nie jadę, ale prawdopodobnie przyjadą dwa pieski z miotu B Festina, (bracia mojej najmłodszej) a nie mogę sie doprosić ich aktualnych zdjęć na stronę hodowli  :roll:  poza tym jestem strasznie ciekawa jak sie rozwijają  ;) będę bardzo, bardzo wdzięczna!!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wystawy psów
« Odpowiedz #62 : 2004-09-23, 19:32 »

_aisa_

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2531
    • WWW
Wystawy psów
« Odpowiedź #63 : 2004-09-23, 19:34 »
Tilia gdybym miała cyfrówke to zprzyjemnością...ale niestety jej nie posiadam :( Ale kupie chyba klisze to coś porobie ...
Zapisane
Doris, Zulus i  Pirania z właścicielką pozdrawiają :wink: ;)

Tilia

  • Gość
Wystawy psów
« Odpowiedź #64 : 2004-09-23, 19:40 »
aisa, będę wdzięczna, ale jak nie masz cyfrówki, to specjalnie nie rób sobie kłopotu, może akurat ktoś będzie miał?... (poluję na te pieski od dawna, mam ich zdjęcia dokładnie sprzed roku  :roll: ech jak miały niecałe pół roku )
Zapisane

onka

  • Gość
Wystawy psów
« Odpowiedź #65 : 2004-09-23, 19:49 »
ja sie wybieran do Wrocka teraz w niedziele ale jako widz niestety  :( bo sie zgapiłam i nie zdążyłam zgłosic swojej grzywaczki
teraz 10 Pażdziernika jedziemy na wystawe do Czeskich Budejowic na międzynarodową :) a potem do Częstochowy :)
a potem Poznań, poten Nowa Ruda i koniec w tym roku  :D
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Wystawy psów
« Odpowiedź #66 : 2004-09-23, 20:19 »
Będzie ktoś w Rybniku?
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Angelka

  • *
  • Wiadomości: 948
Wystawy psów
« Odpowiedź #67 : 2004-09-23, 20:22 »
No właśnie kto z was będzie we Wrocku bo ja na bank :o
Zapisane
Angelika i Karat http://karat5.pupile.com/

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Wystawy psów
« Odpowiedź #68 : 2004-09-23, 20:43 »
Mam pytanie do osób wystawiających nie swoje psy. Jak to jest, gdy wystawia sie komuś psa? Jak wiadomo, każdemu zależy na wygranej, czy to jest duży stres (większy niż gdy się wystawia swojego psa), czy myślicie, że źle wystwaialiście i dlatego pies nie wygrał? Proszę o odpowiedź, bardzo mi na tym zależy.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Forum Zwierzaki

Wystawy psów
« Odpowiedz #68 : 2004-09-23, 20:43 »

Tilia

  • Gość
Wystawy psów
« Odpowiedź #69 : 2004-09-23, 20:48 »
to zależy jak do tego podchodzisz i jak do tego podchodzi właściciel psa ;) ja parę razy wystawiałam nie swoje psy i zwykle był to dla mnie duży stres, chciałam jak najlepiej pokazać wystawianego psa (bo jak mój przegra to do siebie tylko mogę mieć pretensję, a tak...). Ale ostatnio podeszłam do tego zupełnie na luzie (fakt, że wystawiałam championkę która była sama w klasie, a sędzia miły ;) )  no i dostała CWC, a w opisie "bardzo ładnie wystawiana" czy jakoś tak ;)
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Wystawy psów
« Odpowiedź #70 : 2004-09-24, 08:42 »
Ja do Wrocka nie jade... bo nie mam po co...  :wink: Tz.. moglibysmy tam reproduktora zrobic... ale mam nadzieje ze w Poznaniu dostaniemy dosk.  :roll:

kkaassiiaa - ja niezbyt czesto wystawiam cudze psiaki, ale dla mnie jest to o wiele wiekszy stres niz jak wystawiam mojego  :) I o wiele bardziej sie wtedy staram :P Nie wiem czemu.... A najbardziej juz jak wystawiam psa znajomych  :roll: Hyh chociaz teraz zaluje ze np. nie wystawilam salukiego na BOGu w Chorzowie, bo mialam taka okazje (nawet prosbe ;p) bo zajal 2 miejsce :P Ale niestety nie moglam :(
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Wystawy psów
« Odpowiedź #71 : 2004-09-24, 14:01 »
Dzięki za odpowiedzi. Może niedługo wystawię komuś psa, ale właśnie obawiam się, że będzę się bardzo denerwować i źle zaprezentuje psa.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

paolinka

  • Gość
Wystawy psów
« Odpowiedź #72 : 2004-09-24, 16:19 »
kkaassiiaa - po pierwsze to nie moesz sie denerwowac, bo pies to wszystko wyczuje i bedzie niefajnie ;)
Ja od 3 lat wystawiam "obce" psy... Nie jest zle, choc przyznam sie, ze zawsze jest stres... A dlaczego ludzie mi powierzaja swojego pupila?
Nie wiem... Moze, ze mam jakiegos rodzaju doswiadczenie czy cos... A jedna pani mi sie przyznala, ze zaangarzowala mnie bo sama sie boi  :D Nie ma chyba takiej osoby, ktora na ringu nie wyczuwalaby choc malutkiej presji. Poza tym nie ma co sie martwic... Jesli cos nie wyjdzie, to nie Twoja wina. Wlasciciel psa przeciez ma oczy i widzi co sie dzieje, co robi sedzia i jaka jest stawka psow. Raz tak bylo, ze na jednej wystawie pies ktorego wystawialam byl 4 i opis, ze slabo przygotowany do ringu (pies z radosci podczas gdy sedzia wyciagnal pileczke piszczaca i sprawdzal zachowanie psow... skoczyl na ta pileczke) a tydzien pozniej.... pies 1 lokata na 8 psow i opis "...perfekcyjnie przygotowany do pokazu, profesjonalnie wystawiany" ;) Wszystko zalezy od nastawienia  8)
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Wystawy psów
« Odpowiedź #73 : 2004-09-24, 20:41 »
Ja się zawsze denerwuję, nawet wystawiając swojego psa. Właściciel sam nie może jechać na wystawę, więc chce komuś dać psa, ale może ktoś inny do wystawi, a nie ja.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

paolinka

  • Gość
Wystawy psów
« Odpowiedź #74 : 2004-10-02, 12:48 »
...no i znowu powstalo wiele nowych tematow o wystawach  :?
A ja pisze i pisze do moderatorow... Ahh  :(

Bedzie ktos na wystawie w Przechlewku w przyszla niedziele?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wystawy psów
« Odpowiedz #74 : 2004-10-02, 12:48 »

Trinity...

  • Gość
Wystawy psów
« Odpowiedź #75 : 2004-10-02, 13:10 »
A KTO BĘDZIE JUTRO W RYBNIKU?? JAKO WIDZ LUB Z PSEM... MOŻE BYŚMY SIĘ SPOTKALI :>
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Wystawy psów
« Odpowiedź #76 : 2004-10-03, 17:35 »
Ja byłam w Rybniku, było świetnie, spotkałam 6 dzieci mojego Raptusa  8)
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

whiper

  • Gość
Wystawy psów
« Odpowiedź #77 : 2004-10-03, 18:01 »
wow, super, ilu miotów Raptus jest Ojcem? :)

Mnie dziś sedizowal przewodniczacy klubu charta, a w opisie tak się wysilił, że hoho  :lol:
Zapisane

Trinity...

  • Gość
Wystawy psów
« Odpowiedź #78 : 2004-10-03, 21:03 »
a ja znalazłam dziewczynkę dla mojego psiaka  :wink:  Szkoda Kasie że nie napisałaś wcześniej to byśmy się może spotkały ??
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Wystawy psów
« Odpowiedź #79 : 2004-10-04, 16:07 »
Whiper, Raptus jest ojcem tylko jednego miotu, ale bardzo licznego  :lol: . Wystawiany był tyklo jeden maluch ANGUS od Tolka Banana (dostał ocenę doskonałą  :wink: ).
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Zorba

  • Gość
Wystawy psów
« Odpowiedź #80 : 2004-10-04, 16:27 »
ja krecilam kamerą cyfrową we wrocławiu beagle bo byly po nas w ringu:P Jak bede miec czas to wezme zdjecia z teo filiku jakies przeksztalce i dam na forum:) Jeśli ktos chce..:D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wystawy psów
« Odpowiedz #80 : 2004-10-04, 16:27 »

whiper

  • Gość
Wystawy psów
« Odpowiedź #81 : 2004-10-04, 16:28 »
super tak zebrać 6 sztuk rodzeństwa  :lol:  Tatuś musi byc dumny  :wink:
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Wystawy psów
« Odpowiedź #82 : 2004-10-04, 16:47 »
Tatuś niezbyt się przejmuje swoimi dziećmi, ale "babcia" Kasia jest z nich bardzo dumna i zadowolona i wdzięczna hodowcy, że przysłał mi fotki, poinformował prawie wszystkich właścicieli szczeniaków o tym spotkaniu i licznie przybyli.  :wink:
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

navel

  • Gość
Wystawy psów
« Odpowiedź #83 : 2004-10-04, 21:29 »
Co do wystaw to mam kilka pytanek, bo ja narazie "niedoświadczona", najprawdopodobniej zaczynamy wystawy niedługo (chociaż troszke późno się do tego zabrałam), teraz jestem w toku uczenia Niki stania w pozycji i chodzenia przy nodze itp.
1. Jakie moglibyśie mi udzielić rady w uczeniu postawy? Bo Nika cały czas próbuje odkręcać pysk w moją stronę, a jak już uda mi się dobrze przytrzmać pysk to zabiera łapy i taki cyrk wkółko...  :lol:  :roll:
2. Jak ubieracie się na wystawy? Macie jakieś swoje "garniturki" czy poprostu jeansy i bluzka? Jaki ubiór byście polecali do czarno-srebr. sznacerka min.? :)
Zapisane

whiper

  • Gość
Wystawy psów
« Odpowiedź #84 : 2004-10-04, 21:40 »
1. Podam haka, którego ja stosuje: Obserwuj, co interesuje Nika, co zwraca jego(jej?) uwagę. Naomi np. interesują stukające o siebie klucze, szeleszcząca reklamówka. Gdy już ustawie Naomi pokazuje jej przed łepkiem w pięsci np. te klucze i lekko nimi dzownie, tak, żeby naomi sie zainteresowała. Kiedy sie nimi zainteresuje i stoi bezruchu daje jej nagrode - smakołyk, jesli sie poruszy nic jej nie daje i zabieram jej z przed nosa klucze. Wymaga to troche pracy zanim siak załapie, o co chodzi, ale działa na niektóre psy. Są tez psy, które ślicznie zmierają w bezruchu, kiedy je się np delikatnie głaszcze po grzbiecie, czy łpatce ;) Eksperymentuj, obserwuj w jekiej sytuacji Nika zamiera w bezruchu ;)
2. Ja nie mam na razie rzadnego "garniturka", musze osbie sprawić  :lol:  Wystawiam w jeansach, bojówkach... w czym mi wygodnie ;) Byleby tylko strój niezlewał się z maścią danego psa ;)
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Wystawy psów
« Odpowiedź #85 : 2004-10-04, 22:29 »
Można też uczyć psa wystawowej pozy najpierw ustawiając przednie łapy i jak już pies będzie wiedział jak ma ustawić przednie łąpy wtedy zaczynasz ustawiać tylne łapy. Trochę dużo czasu to zajmuje, ale nigdy nie ma tak, że efelty widać od razu.
Co do stroju, to ja ubieram się normalnie, jeansy, wygodne buty. Kolor spodni nie powinien być taki sam jak kolor psa, ale też nie powinien być bardzo kontrastowy.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

msa

  • Gość
Wystawy psów
« Odpowiedź #86 : 2004-10-05, 10:54 »
Moderatorzy - przylepcie może jednak ten topic.
Zapisane

paolinka

  • Gość
Wystawy psów
« Odpowiedź #87 : 2004-10-05, 11:16 »
No wlasnie!! Jak dlugo mozna prosic?  :?  skandal :P
A tak na serio... Bardzo prosimy  :prosze:

A w ogole to moze wkleimy tu zdjecia naszych psów z wystaw?
Macie cos?

No wiec najpierw moje Beagle:

BLAZE JUNIOR ENGLISH Matricaria - Sopot 2004

RAPSODIA Połkrza - Bydgoszcz 2004

"Tiga" zmęczona...

"Junior" - jesc moze wszedzie... Nawet na chwile przed wejsciem na ring  :P
A teraz kilka fotek ze mna w roli handlera  :lol:  :

Włocławek 2004

Toruń 2004

Sopot 2004 (ta z pudlem  :P )

Bydgoszcz 2004 - ta w srodku oczywiscie  :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wystawy psów
« Odpowiedz #87 : 2004-10-05, 11:16 »

onka

  • Gość
Wystawy psów
« Odpowiedź #88 : 2004-10-05, 15:03 »
my w przyszłym rtygodnbiu wybieramy sie z grzywaczka do Częstochowy :)
będzie ktoś?
Zapisane

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
Wystawy psów
« Odpowiedź #89 : 2004-10-05, 15:15 »
Paolinko, podziwiam Cię  :D  Widać ze znasz się na wysatawianiu, dobrze Ci idzie chyba ze wszystkimi rasami  ;)  Szkoda ze tak niewielu wystawców przykłada się do swojej roli...
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 23   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.071 sekund z 29 zapytaniami.