Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3   Do dołu

Autor Wątek: Nowa Ruda, już po wystawie :)  (Przeczytany 7452 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zorba

  • Gość
a byłam rok temu :D Pogoda z tego co pamietam taka chlapa była,no dojazd taki sobie dużo zakrętow i w góre w dół moje uszy szalały :P Ale ogólnie było nawet fajniutko ;) Tylko hala mała :P
Zapisane

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Zorba jam przyzwyczajona do gór :P w koncu mieszkam w Sudetach Wałbrzyskich :P Zorba a bedziesz w tym roku?
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Ja tyż byłam rok temu :;d: Jedyne co mi się nie podoba to właśnie ta hala. A mróz był wtedy brrr... a on'ki na dworze :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Zorba

  • Gość
A zobaczymy może bede :P
Goldenko z tego co pamietam to miałam wielką ochote wtedy sie z tobom spotkać :D
No onki na dworze,heh żal mi tych włascicieli bo psy przynajmniej sierść miały :P
Jak wchodziliśmy do tej hali przed nami szla jakaś babka z dwoma klatkami i marudziła heh a tak z tymi klatkami sobie nie radziła,potykala sie o nie,ciagnela po ziemi...eh
Zapisane

blacky

  • Gość
ja będę w niedzielę i nie będę odchodzić od  Sylwii na krok :P
No moze wpadnę jeszcze do ciebie Psiara na chwilkę się przywitac, bo wiem, ze byś mi tego nie wybaczyła :P
Zapisane

_aisa_

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2531
    • WWW
Aisa musimy sobie jakoś pomagać 8) Ch.Pl Twoje pieski mają? Jak nie to dobrze, bo będą miały w NR CWC, a jak mają to tez dobrze- porzynajmniej jakimś cudem spróbujemy wpisac CACIB :lol:
Goldenka no wiesz hihihi Zulus to szczeniak jeszcze ... ;) A wpisujcie co chcecie ;) Byle pozytywnie... ;)

Marto ja mam dla Ciebię propozycję lepszą niż hotel. Możesz pojechać z nami do nas i u nas przenocujesz i rano odwieziemy CIę na dworzec :)
Zapisane
Doris, Zulus i  Pirania z właścicielką pozdrawiają :wink: ;)

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
Asiu dziękuje bardzo z a propozycję ale ja chciałam hotel z soboty na niedziele :D hi hi :) ale mozę bez tego sie obejdzie :)
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
blacky dlaczego przy mnie? :P
_aisa_ to BIS Puppy będziesz miała :wink:
Zorba my się spotkałyśmy w Opolu :D
Zapisane

blacky

  • Gość
Hmmm. tak jakoś :P
A później będę cie molestować o wyniki dogów, więc strzeż sie  :ogien:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
_aisa_ to BIS Puppy będziesz miała :wink:
to w takim razie ja zamawiam res. BIS Puppy :lol;
ale zaraz zaraz !!!!  :diabelek: Zulus Asi juz będzie w grudniu młodzieżą ... w takim razie my prosimy BIS PUPPY  :jupi2:  :lol: :lol:
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Marta nie ma sprawy :;d:
Paulina jak zdążę zapisywac wyniki to dam Ci :P :P
Zapisane

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Asia czyli ty co chcesz? :P Zwycięstwo młodziezy? :P:P Załatwione :P wpisze :P Paula wstydź się :P jak możesz tak nikczemnie zdradzać mnie z Sylwią? :P :P
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Asia czyli ty co chcesz? :P Zwycięstwo młodziezy? :P:P Załatwione :P wpisze :P Paula wstydĽ się :P jak możesz tak nikczemnie zdradzać mnie z Sylwi±? :P :P

:hahaha: No wlaśnie jak możesz?! :P
Będziesz z blackym? :chytry: Jak będe miała przerwę to go wymemłam :;d:
Zapisane

blacky

  • Gość
A co trójkaciki się nie podobają :P

Ale będę bez Blacky'ego :(
Zapisane

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Cytuj
A co trójkaciki się nie podobają

no wiesz... :P FOCH :P

Ej no ludzie kto jeszczebedzie !!??
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

Forum Zwierzaki

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Ja będę! :;d: :P
Blacky ma być! Rządam tego!
Trójkącik- :hahaha: Ale co tam same dziewczyny? :lol22:
Zapisane

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
topic sie zapadł :Pczyli kto bedzie na tej wystawie?
- goldi
- psiara
- blacky
- _aisa_

Kto jeszcze? ;)
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

blacky

  • Gość
Psiara kochanie a kiedy idziemy do ZK?
I kiedy Goldi wracach do polski?
:)
Zapisane

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Paula, Sylwia jest juz dawno w Polsce :P do zk nie wiem kiedy idziemy, bo dzisiaj nie moge bo mam zbioirke, a za tydzien kolko teatraqlne. Moze za dwa tyg ;) albo w któryś poniedziałek?
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

Dzidtka

  • *
  • Wiadomości: 82
    • WWW
na tej wystawie mają debiut dwa moje importowane z Francji lhasa apso, piesek (Very Versace VERSION ORIGINALE Z CZAŃCA) i suczka (Very Versace AMERICAN BEAUTY Z CZAŃCA), oboje w klasie młodzieży ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA i robienie fotek :) chętnie je później zobacze
Zapisane

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Dzidtka moze nam sie uda spotkać :)


Data wysłania: 2005-10-26, 17:36
To juz jutro ;) mam nadzieje ze sie z kims spotkam ;) Jak coś to smialo podchodzcie, ja bede na bank pisac przy terierach ;)
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

Forum Zwierzaki

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
No, trzymać za nas kciuki bo jak nie to... :walenie:
Zapisane

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Na wystawie było ekstra ;) Jestem padnięta. Ręka mi odpada od pisania. Siedzialam przy swietnej sędzinie ;) Bardzo miła i sympatyczna- p. Dorota Witkowska ;). Terierki śliczne ale mam dość... yorków... :P było ich takie mnóstwo a były tak brzydkie... :lol: ja nie mam nic do yorków ogolnie ale mowie to co mysle :P. A w ogole teriery zawojowały ringami bisów :P w młodziezowym bisie- foksterier krótkowłosy (Łezka z Fox Klanu) zajęła 1 miejsce ;), Bulterier 2 miejsce i amstafik trzecie :P. A bisy terierów- 1 miejsce yorkuś śliczny ;) drugie foksik krótkowłosy- równiez łezka ;) a trzecie foks szorstki ;) Jeszcze jutro tylko :P Sylwek zdjecia wstawi. :lol:

A jesli chodzi o psy Sylwii to niech ona wam sama powie :P ale powiem tyle ze Bandziorce niezle poszło ;)
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Odp: Nowa Ruda ;) już po pierwszym dniu wystawy ;)
« Odpowiedź #53 : 2005-12-03, 19:38 »
-
« Ostatnia zmiana: 2007-08-23, 11:32 autor golden(ka) »
Zapisane

irmina

  • Gość
Odp: Nowa Ruda ;) już po pierwszym dniu wystawy ;)
« Odpowiedź #54 : 2005-12-03, 20:23 »
Wedlug mnie suka, ktora wygrala okropna... Do tego wydaje mi się, że ta Pani nie umiała jej dobrze pokazać...
Szczerze mówiąc to ja bym Tą co była na drugim wstawila na pierwsze, Algę na drugie, a tą pierwszą na ostatnie miejsce :roll:
Zapisane

Russelka

  • Gość
Odp: Nowa Ruda ;) już po pierwszym dniu wystawy ;)
« Odpowiedź #55 : 2005-12-03, 21:46 »
Hehe, ja tak samo ;) A ta sunia- okropnie ustawiona... Widać, że kobieta nie potrafiła jej zaprezentować... Za to Twoje psiaki- miodzio :D
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Odp: Nowa Ruda ;) już po pierwszym dniu wystawy ;)
« Odpowiedź #56 : 2005-12-04, 18:29 »
-
« Ostatnia zmiana: 2007-08-23, 11:30 autor golden(ka) »
Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: Nowa Ruda ;) już po pierwszym dniu wystawy ;)
« Odpowiedź #57 : 2005-12-04, 19:19 »
goldi ] mimo, ze kompltnie se nie znam na goldenach, to Algida prezentowala sie najpiekniej...
A tamtej I to miałą być pozyacja wystawowa? :lol: jeśli tak to ekhm... urocza :P
No dobra różni sędziowie są, w Poznaniu to dopiero byłam wściekła na haszczakach :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Nowa Ruda ;) już po pierwszym dniu wystawy ;)
« Odpowiedz #57 : 2005-12-04, 19:19 »

zakla

  • Gość
Odp: Nowa Ruda, już po wystawie :)
« Odpowiedź #58 : 2005-12-05, 20:41 »
Nie masz wiecej fotek tego aussie(Wahpeeh Catawba)? Bo slyszalam o nim duzo dobrego, zlwaszcza o jego ruchu, no i znam jego potomstwo, a jego samego nie widzialam :P
A co do goldow- suka z 1 miejscem beznadziejna...:| Ale zyjemy w Polsce,trzeba sie do tego przyzwyczaic(na klubowce w lodzi we wszystkich konkurencjach wygrywaly marmurki w aussie, a sedzia byl od dobkow...)
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Odp: Nowa Ruda, już po wystawie :)
« Odpowiedź #59 : 2005-12-05, 20:46 »
-
« Ostatnia zmiana: 2007-08-23, 11:29 autor golden(ka) »
Zapisane
Strony: 1 [2] 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.081 sekund z 28 zapytaniami.