Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 14   Do dołu

Autor Wątek: Wywoływanie duchów  (Przeczytany 89514 razy)

0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #60 : 2005-06-04, 11:53 »
O jakie przyrządy ci chodzi,bo nie wiem :lol: Jak o klucze,to wyczytałam kiedyś,ze do wywoływania potrzebne są klucze.

Miałam na myśli globus, którym Kopernik zawadził o korki i spowodował brak prądu... Żartowałam, rzecz jasna :lol:
Zapisane
IBDG Wrocław

taigan

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1695
    • WWW
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #61 : 2005-06-04, 12:30 »
Nie wywoływałam i nie mam najmniejszego zamiaru tego robić

szampan0

  • Gość
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #62 : 2005-06-04, 20:34 »
Nie wywoływałam i nie mam najmniejszego zamiaru tego robić
Jak powyżej! Może i jestem tchórzem, ale chyba że w duuuuuuuużej grupie :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedz #62 : 2005-06-04, 20:34 »

Leloo

  • Gość
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #63 : 2005-06-10, 14:38 »
nie wieze w takie pierdoly.... pamietma jak kiedys na urodzinach u kumpeli bawilsimy sie w cos takiego i zapliliosmy swieczki wszedzie zesmy poobstawiali i sie plakat spalil na scianie ale naszczesnie nic sie nie stalo:D
Zapisane

ona14

  • Gość
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #64 : 2005-06-22, 21:30 »
Nie wywoływałam bo jest to niebezpieczne.
Tak sie składa że interesuje się zjawiskami paranormalnymi
i wywoływanie duchów jest podobno możliwe
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #65 : 2005-06-23, 15:58 »
Jak byłam młodsza, to bardzo chciałam wywoływać duchy, bardzo mnie to fascymowało. Wogóle lubiłam rózne opowieści o duchach.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

ona14

  • Gość
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #66 : 2005-06-24, 15:10 »
Mnie to zostało do tej pory :)
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #67 : 2005-06-28, 16:22 »
do KIWUSI:
 
niezły wykładzik zrobiłaś, szkoda tylko że nic nie zrozumiałaś. Nie chce mi się robić Ci wykładu, bo mam wakacje, ale jeżeli chcesz się wypowiadać autorytatywnie na tematy o ktrórych nie masz pojęcia  to trochę doucz się. I sięgnij może do autorów, których wiedza oparta jest na naszej polskiej kulturze. U nas, na naszych ziemiach wyliczono o wiele więcej "duchów" i trochę inaczej je sklasyfikowano. Nie znam osobnika, na którego wiedzę się powołujesz, ale antropologiem kultury to on na pewno nie jest...Polecam "Polską demonologię ludową" Leonarda J. Pełki oraz "Słońce rodzi się 13 grudnia" Ludwisia Stommy (profesor Sorbony), rozdział o magii Alkmeny. Nie wiem , czy coś z tego zrozumiesz, ale gdyby... to może uświadomiła byś sobie coś niecoś i zaznajomiła bardziej dogłębnie z tematem. Zresztą w "Polskiej demonologiii... "o ile pamiętam, masz baaaardzo bogatą bibliografię tematu... miłej lektury!
« Ostatnia zmiana: 2005-06-28, 16:25 autor Nefra »
Zapisane

MakroX

  • Gość
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #68 : 2005-07-08, 01:49 »
Hmmmmmmm czy wierze w duchy. Sam niewiem. Ale chyba tak.

Czy mozna wywołac ducha ?? Sadze ze tak (jak sie mu **** truje to sie dla świetego spokoju pokaże :lol:)

Sam nigdy nie wywoływałem dychów i niemam zamiaru bo jest mi to po prostu nie potrzebne :P

Ja sie kiedys interesowałem zjawiskami paranormalnymi ale doszedłem do wniosku ze jesli samemu nie sprwdzisz to trudno uwierzyc w niektore rzeczy.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedz #68 : 2005-07-08, 01:49 »

suka

  • Gość
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #69 : 2005-07-27, 17:19 »
stancie smai w najkrotsza noc przed lustrem i powidzcie trzy razy biala dama tylko musi byc ciemno. jesli wiecie co powinno sie stac tto nawet jesli dama nie przyjdzie to itak morzna sie przestraszyc
Zapisane

ssgosiass

  • Gość
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #70 : 2005-07-27, 17:34 »
A co robi ta biała dama? :P
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #71 : 2005-07-27, 17:37 »
pilnuje, aby jej nikt nie zabrał prześcieradła :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Zapisane

Karino

  • Gość
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #72 : 2005-07-27, 18:11 »
Ja osobiście w to nie wierzę, ale... może i wierzę... jak o tym długo pomyślę (i obmyślę wszystko co mogłob mi się stać - często tak robię :P) to najchętniej bym się nie ruszała z miejsca i myślała o kucykach pony (chdzi mi o tą bajkę XD).
Już mam takie dziwne uczucie 0.o...
Tego sposobu na białą damę nie spróbowałabym za Chiny, jestem taki tchórz, że hoho...
Zapisane

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #73 : 2005-07-27, 18:32 »
Ja nie wywoływałam i nie mam zamiaru, może duchy nie istnieją ale moja wyobraźnia sama je zrobi :P
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #74 : 2005-07-27, 18:35 »
ja też bym nie próbowała...bo do mnie na pewno coś by przylazło...
 ...za gościnna jestem.
 
   A poza tym, lepiej nie wywoływać wilka z lasu...jak się go z powrotem nie umie odpędzić  :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedz #74 : 2005-07-27, 18:35 »

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #75 : 2005-07-27, 18:58 »
cóż... wierze że istnieje życie po śmierci, wierze że sa dusze nie mogace znaleźć spokoju i wierze że można duha wywolać - jednak wolę tego nie robićzabawa z mocami ktorych się nie pojmuje może być niebezpieczna... rozpisałabym się cczym wg/ mnie sa duchy itp jednak nie chce mi się tyle pisać...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #76 : 2005-07-27, 19:00 »
nio, to tak mniej więcej jak Iras napisała ino, że raczej więcej :;p:
Zapisane

izunia

  • Gość
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #77 : 2005-07-27, 22:37 »
mnie wywoływanie duchów troche przeraża...moze naoglądałam sie za duzo horrorów :P
Zapisane

suka

  • Gość
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #78 : 2005-07-28, 13:26 »
a  ja tam teoretycznie w to nie wierze ale mkiedysm mialam niezlego stracha. bylam w anglii( juz nie lubie anglii:P) i zatrzymalam sie w domu kttory podczas wojny byl szpitalem i podobno po nocy chodzila po nim pielegniarka ktora  zostala zabita przez pacjenta. oczywiscie w to nie wierzylam ale dzialy sie dziwne rzeczy np drzwi ktore byly tak ustawione ze za kazdym razem otwieraly sie tylko za pomoca klucza robily to same poczym znow sie zamykaly i tak od czasu do czasu. ogolnie czuc bylo w nocy czyjas obecnosc a raz rozlegl sie alarm przeciwpozarowy w sali smierci ktora byla zmaknieta i nie uzywana bo tam kladli ciezko rannych ktorzy umierali. i wlasciwie gdyby mi ktos to opowiedzial to bym nie uwiwerzyla...
Zapisane

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #79 : 2005-07-28, 16:29 »
Interesuja mnie akie zjawiska jak duchy, jasnowidztwo i magia. Ale jestem "tchórzem" więc nie zdobyłabym sie bo wywołać ducha.
Zapisane

izunia

  • Gość
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #80 : 2005-07-28, 16:46 »
ja wole nie próbować, chyba sie boje :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedz #80 : 2005-07-28, 16:46 »

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #81 : 2005-08-01, 17:01 »
A mnie zainteresowała historia Qaś... szkoda, że jej nie usłyszę do końca... Ale i tak nigdy w życiu nie wywołam ducha... Moja koleżanka wywoływała ducha w nocy... I godzinę później zmarła jej matka...


Data wysłania: 2005-08-01, 16:59
I chciałabym dodać że była ona(mama) młodą zdrową kobietą... 32 lata...
Zapisane
Why so serious?

izunia

  • Gość
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #82 : 2005-08-02, 16:32 »
niecierpie takich historii. wczoraj w nocy oglądałam film "Gothika" myślałam że padne...
Zapisane

taigan

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1695
    • WWW
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #83 : 2005-08-02, 16:51 »
"Gothikę" też oglądałam niedawno :P Fajne :D

izunia

  • Gość
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #84 : 2005-08-02, 17:05 »
i jak tu nie wierzyć w duchy :D
Zapisane

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #85 : 2005-08-02, 18:12 »

Tak..
To była cicha noc. Razem z grupą przyjaciół obozowaliśmy pod namiotem, a przez to, że każdego z nas interesowały takie sprawy o duchach, jedna z dziewczyn przyniosła książke o różnych wywoływaniach. Oczywiście nie czytaliśmy wstępu, który jak sie potem okazało był najważniejszy i od razu przeszliśmy do rozdziału : Wywoływanie duchów. Koleżanka już wcześniej przygotowała sie do jednego z tych klasycznych wywoływań typu : "stan o pólnocy przed lustrem i takie tam" i przyniosła pęczki czarnego bzu.. W tym wywołaniu chodziło o to, by w noc świętojańską, (jaka przypadła na nasze obozowanie) stanąć pod krzakiem czarnego bzu. My go uwiesiliśmy w namiocie przy suficie i czekalśmy do tej słynnej północy. Ja z tych nudów i czekania aż przysnęłam, ale obudziłam się 3 minuty po północy bo usłyszałam straszny huk. Zerwał się okropny wiatr, wyrwało nam śledzie, a wzyscu zaczęliśmy krzyczeć.
Hehe wszystko by sie zgadzało, gdyby nie to, że noc świętojańska byłą noc później :P

Ale teraz to bym się bała robić takie rzeczy. Rodzice mi opowiadali, że z tym nie ma żartu, że dziewczyna, która zabawiła się w wywoływanie duchów, wyskoczyła w nocy przez okno, podobno głos wewnętrzny jej kazał to zrobić. Lub inny przypadek, również z młodą dziwczyną która zabawiła sie w wywoływanie. Poszła do mamy do kuchni, wzięła nóż do ręki i z dziwnym pustym wzrokiem szła z nim w kierunki mamy. Nie wiem co dalej się stało, ale chyba tym razem do tragedii nie doszło.

Sama , wydawało mi się, że widziałam ducha.Ale zdaje sobie sprawe, że to mogło mi się przewidzieć.
 
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

izunia

  • Gość
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #86 : 2005-08-02, 22:00 »
szczerze ja wierze w takie rzeczy...
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #87 : 2005-08-03, 09:16 »
nie tylko ty....wczoraj sprzątalam w domu i byam sama... było gorąco ale nagle zaczął wiać strasznie śilny wiatr, koputer mi się wyłączyl a okna pootwierały... no i nie byłoby w tym nic dziwnego, bo w każdej chwili może się zerwać wicher, ale... pościel na łóżku rodziców zaczęła sie marszczyć i przesuwać jakby ktoś na nim leżał.... brr.... trwało to z 7min ale to było najstraszniejsze 7 minut w moim życiu... możecie wierzyć lub nie;-)
Zapisane
Why so serious?

Forum Zwierzaki

Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedz #87 : 2005-08-03, 09:16 »

izunia

  • Gość
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #88 : 2005-08-03, 10:04 »
nio ja wierze, czasami boje się zostawac sama w nocy, a teraz zostaje 2 tygodnie...
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #89 : 2005-08-03, 11:41 »
sama? oooojjjc.... nie oglądaj The Ring bo nie przezyjkesz w nocy:P
Zapisane
Why so serious?
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 14   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.072 sekund z 27 zapytaniami.