Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Dziewczęce książki ;))  (Przeczytany 3610 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dalmafreciak

  • Gość
Dziewczęce książki ;))
« : 2004-07-21, 21:43 »
Witajcie :)

Czy czytacie książki specjalnie dla dziewczyn o 'naszych sprawach'? ;)
Ja czytałam do tej pory dwie takie książki.
Jedna z nich to "Tylko dla dziewczyn" Carol Weston.
Wszystko o: ciele, przyjaźni, miłości, seksie, rodzinie, pieniądzach, nałogach oraz testy :wink: Fajna książka.
Jak ktośby chciał się dowiedzieć o czym jest konretniej to mogę napisać.

Co Wy sądzicie o takich książkach, czytaliście kiedyś 'coś takiego'? ;)

Dalma
Zapisane

whiper

  • Gość
Dziewczęce książki ;))
« Odpowiedź #1 : 2004-07-22, 00:00 »
Nie czytałam. Jak miałam 11-13 lat ciągneło mnie do takich ksiązek, ale zawsze była do przeczytania jakas inna ksiązka, tak wiec na "te" nie mialam czasu  ;) . Teraz nawet nie mam chęci sięgnąc po taką ksiązkę  ;) .
Za to miałam keidyś pewną znajomą... ona byla dobrze obcykana w tych tematach, rzucła tytułami takich ksiazek jak z rekawa  :lol: . Z fajnych tytułow pamiwtam jakiś cykl ksiązek "wychowanie sexualne od 7 do 13 lat", potem coś "wychowanie sexualne 14-18lat" (moglam przekrecic wiek)... troszke dziwne "od 7...lat", ale podobno taki cykl ksiazek istnieje  ;)
Zapisane

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
Dziewczęce książki ;))
« Odpowiedź #2 : 2004-07-22, 11:43 »
hmmm... od 7 lat?! :)... tez dobrze  :wink:
A co do mnie... nie czytam takich ksiazek... jakos mnie nie ciagnie :P. Ale moim zdaniem takie ksiazki sa nawet dobrym pomysłem dla dziewczyn...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Dziewczęce książki ;))
« Odpowiedz #2 : 2004-07-22, 11:43 »

Dalmafreciak

  • Gość
Dziewczęce książki ;))
« Odpowiedź #3 : 2004-07-22, 21:41 »
Ja przeczytałam tą książkę, o której pisałam i powiem Wam, że fajna. :)
Kobieta, która ją napisała pisze to także z własnego doświadczenia. Jej problemy z 'młodości', fragmenty z jej pamiętników itd. itp. ;)

A to wychowanie seksualne od 7 lat to chyba lekka przesada, pewnie nie piszą im (7-latkom :wink:) tam o antykoncepcji, pozycjach seksualnych etc. tylko podstawy. :mrgreen:
Chociaż wszytsko możliwe.. *)
Zapisane

whiper

  • Gość
Dziewczęce książki ;))
« Odpowiedź #4 : 2004-07-22, 23:19 »
nie wiem, moze pisza na ich poziomie skad biorą sie dzieci? a moze moja znajoma mi skłamała... tez nie moge powiedziec, ze nie  ;)
Zapisane

Flaś

  • Gość
Dziewczęce książki ;))
« Odpowiedź #5 : 2004-07-25, 22:39 »
A ja mam te ksiazke w domku :lol: I pisza tam skad sie biora dzieci i tyla ;)
Zapisane

Apiska

  • Gość
Dziewczęce książki ;))
« Odpowiedź #6 : 2004-07-28, 17:35 »
11 minut jest o sexie hehe :D Paulo Coelho :D
Zapisane

ina

  • Gość
Dziewczęce książki ;))
« Odpowiedź #7 : 2004-07-28, 21:30 »
z takich ksiązek to tylko Pamiętnik Księżniczki... jakos ją polubialm... w ogóle nie o seksie :P ale naprawde uśmiałam się przy niej...
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
Dziewczęce książki ;))
« Odpowiedź #8 : 2004-07-29, 23:46 »
Oglądałam film "Pamiętnik Księżniczki", ale nie wiem czy to to samo.
Ale jeśli tak to ta książka jest zuuupełnie inna niż ta, o której pisałam.  :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Dziewczęce książki ;))
« Odpowiedz #8 : 2004-07-29, 23:46 »

Gopi

  • Gość
Dziewczęce książki ;))
« Odpowiedź #9 : 2004-07-30, 08:17 »
Z takich książek mam w domu "Co sie dzieje z moim ciałem" wersję dla dziewcząt, a moi bracia mają oczywiście wersję dla chłopców i kiedyś parę razy kombinowałam jakby im ja podkraść. No byłam młoda, głupia i chciałam poszerzyc swoja wiedzę o to co się dzieje z ciałami chłopców również :P :lol:
Zapisane

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
Dziewczęce książki ;))
« Odpowiedź #10 : 2004-07-30, 10:43 »
Cytuj

z takich ksiązek to tylko Pamiętnik Księżniczki... jakos ją polubialm... w ogóle nie o seksie  ale naprawde uśmiałam się przy niej...

tez :) mi sie spodbalo


Dalmafreciak moglabys anpisac wiecej o tej ksiazce i cyz dostane ja w ksiegrani??
Zapisane
To piekło nie raj :)

iwa

  • Gość
Dziewczęce książki ;))
« Odpowiedź #11 : 2004-08-11, 10:02 »
mam kilka książek. mama mi kupiła :wink: np. "Ja, dziewczyna"  nawet fajna. są obrazki :wink: jest o dojrzewaniu,diecie,odżywianiu,miesiączce,miłości...polecam!!! można ją dostać w "świecie książki",ale pewnie nie tylko.mam jeszcze "moje uczucia i ja".
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Dziewczęce książki ;))
« Odpowiedź #12 : 2004-08-13, 17:51 »
Uwazam, ze jak najbardziej warto w odpowiednim wieku przeczytac tego typu ksiazke, porzadna, dobrze wybrana (a nawet lepiej, jesli wraz z wiekiem siega sie po kolejne ksiazki odpowiednie do naszego dorastania). Dzieki temu nie wierzy sie w zadne bzdury i nie zdobywa "wyksztalcenia" od watpliwych fachowcow.
Zapisane

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
Dziewczęce książki ;))
« Odpowiedź #13 : 2004-08-13, 18:20 »
Polecam "Balsam dla duszy nastolatka" :) Jest dużo części, więc każdy na pewno znajdzie coś dla siebie ;)
Zapisane

Julia Snake

  • Gość
Dziewczęce książki ;))
« Odpowiedź #14 : 2004-08-19, 11:32 »
Moja pierwsza książka na temat dorastania to było... Wychowanie do życia w rodzinie - podręcznik :-D I do tego nie mój, tylko mojego brata :-D
A porpo psychiki - Siedem Przykazań Nastolatka, czy jakoś tak.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Dziewczęce książki ;))
« Odpowiedz #14 : 2004-08-19, 11:32 »

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Dziewczęce książki ;))
« Odpowiedź #15 : 2004-11-04, 18:45 »
ja czytałam niedawno z seri Dziewczyny się - i ja przeczytałam Dziewczyny sie odchudzają i chyba Dziewczyny się zakochują. jest jescze trzecia ale mi koleżanka nie pożyczyła. opowiada jak to się 3 koleżanki zakochują i odchudzają. w gruncie żeczy jest to też książka uświadamiająca , tzn z morałem, czyli w jednej Nadine poznaje i zakochuje się w zboczeńcu itd, a w drugiej któraś nma anoreksję.. takie nawet fajne. do jej  morału doszłam doszłam później, bo to raczej takie opowiadanie o ich życiu a nie typowy poradnik czy cos.
Zapisane

Willie

  • Gość
Dziewczęce książki ;))
« Odpowiedź #16 : 2004-11-06, 18:44 »
Ja wole właśnie takie historie z życia wzięta typu Siesickiej czy coś takiego :lol:
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Dziewczęce książki ;))
« Odpowiedź #17 : 2004-11-06, 19:38 »
Ja nie czytałam tego niestety...NIe mogłam znaleźżć w bibliotece :roll:
Zapisane

agentkapalinka

  • Gość
Dziewczęce książki ;))
« Odpowiedź #18 : 2004-11-18, 10:32 »
Ja czytam dużo takich książek wymienię kilka z nich:"Miłość 13 latki" , "POdwójna randka","Za minute pierwsza miłość", "Jessica","Dziewczyna i chlopaki","Olivia","Sophia","Georgie","Poppy""Melissa" i jeszce jest tak fajna seria jest  w tej seri duzo ksiażek Magda ma ta serie to moze ci wymienić  :P
Zapisane

Alice_kot

  • Gość
Dziewczęce książki ;))
« Odpowiedź #19 : 2004-12-04, 13:09 »
Kto czytal "Stowarzyszenie wedrujacych dzinsow"? Ja przeczytalam i nawet mi sie podoba :P
Lubie tez Balsam dla duszy nastolatka("Tygrysiczka" i "odwaga w ogniu" to chyba najsmutniejsze opowiesci)i milosc 13-latki. :wink:
Zapisane

Nataila

  • Gość
Dziewczęce książki ;))
« Odpowiedź #20 : 2004-12-04, 14:16 »
"Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów" jest świetne. Przczytałam obie części kilka razy. "Pamiętnik Księżniczki" też. W ogóle zdarza mi się czytać tego typu książki dla nastolatek. A wychowanie seksualne mam w domu. Wszystkie części. W tej dla dzieci od 7 lat to jest tylko tak bez szczegółów wyjaśnione, skąd się biorą dzieci. I jeszcze mam 'Nie wierzcie w bociany". To dopiero niezła książeczka  ;) .
Zapisane

Forum Zwierzaki

Dziewczęce książki ;))
« Odpowiedz #20 : 2004-12-04, 14:16 »

Willie

  • Gość
Dziewczęce książki ;))
« Odpowiedź #21 : 2004-12-04, 21:08 »
Ostatnio czytałam ,,Plotkarę" (pierwsze 3 części, zamierzam kupić 4). Świetna książka! Polecam wszystkim dziewczynom!  :wink:  :wink:  :wink:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.069 sekund z 27 zapytaniami.