Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: LITERATURA NA OBCASACH-czytacie:)?  (Przeczytany 8840 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

iwa

  • Gość
LITERATURA NA OBCASACH-czytacie:)?
« : 2005-04-04, 07:55 »


"UPOWAŻNIENIE DO SZCZĘŚCIA"-zbiór opowiadań o miłości i przyjaźni. W codziennej krzątaninie nie zauważamy tego, co najważniejsze. A szczęście jest nieraz tuż obok nas, wystarczy po nie tylko sięgnąć.

------CZYTAŁAM JUŻ DAWNO....JESZCZE W NORMALNYM WYDANIU. WSZYSTKIE KSIĄŻKI GROCHOLI SĄ SUPER:)---------



"SMAK ŚWIEŻYCH MALIN"-otwiera "owocową trylogię", serię niezwykle zabawnych, osadzonych w polskiej rzeczywistości, książek o dwudziesto- i trzydziestolatkach.Malina to dziewczyna jakich wiele. Kończy właśnie studia i pragnie znaleźć swoje miejsce w świecie. Jej przyjaciółki ułożyły już sobie życie u boku odpowiednich mężczyzn, a ona wciąż szuka tego jedynego.
-----SAMA PRZECZYTAŁAM I POLECAM:)------



"JESTEM NUDZIARĄ"-Napisany z lekkością i humorem dziennik pełnej rozterek życiowych Agaty.
"W wieku lat trzydziestu nie miała jeszcze ani jednego męża, spała tylko z czterema facetami, była zaledwie na trzech balach i nie zmieniła pracy ani razu, odkąd ja podjęła". "Jestem nudziarą"- wyznaje bohaterka na samym początku powieści.
Jej życie rozpędzi się i nabierze barw w dniu, kiedy zdenerwowana natarczywością swego szefa-dziwkarza, uderzy go w twarz. Będzie musiała znaleźć sobie nową pracę. Zacznie uczyć w szkole, gdzie spotka ją wiele niespodzianek, a także problemów, którym będzie musiała stawić czoło. Ożywi się także w kontaktach damsko-męskich. Agacie będą pomagać jej dwie zwariowane przyjaciółki.
----------SKOŃCZYŁAM NIEDAWNO CZYTAĆ:) SUPER KSIĄŻKA:) POLECAM WAM:)!!!!-----------





"AGENCJA ZŁAMANYCH SERC"-Historia czterech młodych kobiet po przejściach, które zawiązują Agencję Złamanych Serc. Jej jedynym celem jest zemsta - nie na rodzie męskim jako takim, ale na konkretnych, znaczących dla ich życia panach. Sprawiedliwą karą jest - zdaniem bohaterek - możliwie bolesne uderzenie drani po ich zasobnej kieszeni. Powieść obyczajowa i sensacyjna w jednym.

--------NAJNOWSZA KSIĄŻKA Z TEJ SERII. JESTEM W TRAKCIE CZYTANIA.JAK NARAZIE ZAPOWIADA SIĘ CIEKAWIE:)------------



A TO KSIĄŻKI, KTÓRE POJAWIĄ SIĘ WKRÓTCE....








WSZYSTKIE KSIĄŻKI SĄ ZA 9,90 ZŁ :wink: MOŻNA JE NABYĆ TAKŻE W STAŁEJ CENIE W KSIĘGARNIACH ;) CO 2 TYGODNIE POJAWIAJĄ SIĘ NOWE KSIĄŻKI. JAK NARAZIE SĄ 4 :wink: WSZYSTKIE MAJĄ KOLOROWE OKŁADKI,A NA OBWOLUCIE SĄ NUMERKI....W KOŃCU STANOWIĄ SERIĘ LITERATURY NA OBCASACH :wink: KSIĄŻKI MOŻNA KUPIĆ W KIOSKACH,EMPIKACH,TELEFONICZNIE,ALBO NA TEJ STRONIE:)[/color]
Zapisane

Raven

  • Gość
LITERATURA NA OBCASACH-czytacie:)?
« Odpowiedź #1 : 2005-04-04, 17:26 »
Cytuj

"SMAK ŚWIEŻYCH MALIN"-otwiera "owocową trylogię", serię niezwykle zabawnych, osadzonych w polskiej rzeczywistości, książek o dwudziesto- i trzydziestolatkach.

A czy do tej "owocowej trylogii" należy również "Tylko nie mięta" i "Herbatniki z jagodami" (czy jakoś tak :P )???? ;)
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
LITERATURA NA OBCASACH-czytacie:)?
« Odpowiedź #2 : 2005-04-04, 18:44 »
Ja widziałam te ksiązki ale nie czytałam.
Zapisane

Forum Zwierzaki

LITERATURA NA OBCASACH-czytacie:)?
« Odpowiedz #2 : 2005-04-04, 18:44 »

Jaśka

  • Gość
LITERATURA NA OBCASACH-czytacie:)?
« Odpowiedź #3 : 2005-04-04, 21:06 »
Mam zamiar przeczytać ,,upoważnienie do szczescia'' Grocholi  ;) Trzeba bedzie sie wybrac do ksiegarni  ;)
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
LITERATURA NA OBCASACH-czytacie:)?
« Odpowiedź #4 : 2005-04-05, 16:04 »
Przeczytalam 'Upowzanienie do szczescia' podobały mi sie,ale tylko troche bo to nie jest ksiazka tylko zbior opowiadan, a za taka forma raczej nie przepadam ;)
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

iwa

  • Gość
LITERATURA NA OBCASACH-czytacie:)?
« Odpowiedź #5 : 2005-04-18, 17:41 »
jest juz cierpkosc wisni!!! fajna :wink: ale jak narazie to 2 ksiazki czytam naraz.agencja i wisnie. jakos mi sie tak zeszlo :oops:
Zapisane

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Odp: LITERATURA NA OBCASACH-czytacie:)?
« Odpowiedź #6 : 2005-04-23, 16:44 »
Ja czytałam "Samotnośc w Sieci" z tej serii i polecam ;)
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

Pinka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1787
  • DZIEKI KITKO:*
Odp: LITERATURA NA OBCASACH-czytacie:)?
« Odpowiedź #7 : 2005-04-23, 18:59 »
moja mama czyta i nieraz słyszę jak śmieje się nad książkami z tej serii.;)
Zapisane
..... infde...

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Odp: LITERATURA NA OBCASACH-czytacie:)?
« Odpowiedź #8 : 2005-04-24, 17:53 »
Koniulka, ja tak samo kupiłam Samotnosc z tej serii, ale na jej temat wypowiedziałam sie juz w odpowiednim temacie :)
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Forum Zwierzaki

Odp: LITERATURA NA OBCASACH-czytacie:)?
« Odpowiedz #8 : 2005-04-24, 17:53 »

iwa

  • Gość
Odp: LITERATURA NA OBCASACH-czytacie:)?
« Odpowiedź #9 : 2005-04-24, 18:45 »
"Samotność w sieci" jest z serii,ale nie tej;) tylko w spódnicy:) a już w ten piątek kolejna książka:)
Zapisane

Amstaffka

  • Gość
Odp: LITERATURA NA OBCASACH-czytacie:)?
« Odpowiedź #10 : 2005-04-27, 21:37 »
Też jestem fanką tej serii :) Niestety nie mam pierwszej części :(
Zapisane

Ax

  • Gość
Odp: LITERATURA NA OBCASACH-czytacie:)?
« Odpowiedź #11 : 2005-04-29, 22:12 »
a czym sie w ogóle rózni w spodnicy od na obcasah?;) bo juz wcześniej sie zastaniawiałam ;)
Zapisane

iwa

  • Gość
Odp: LITERATURA NA OBCASACH-czytacie:)?
« Odpowiedź #12 : 2005-04-29, 22:56 »
to są dwie różne serie i każda wydaje inne książki;)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 25 zapytaniami.