Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 21   Do dołu

Autor Wątek: Miłośnicy fantastyki i współcześni Elfowie - łączmy się!  (Przeczytany 42198 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

olc!a

  • Gość
Miłośnicy fantastyki i współcześni Elfowie - łączmy się!
« Odpowiedź #60 : 2004-01-13, 16:45 »
Hmm... jutro raczej nie, może pojutrze :wink:

Hehe, to taka daleka wyprawa? Tylko siem nigdzie nie zgub :lol: Będę 3mać kciuki :wink: :lol:
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Miłośnicy fantastyki i współcześni Elfowie - łączmy się!
« Odpowiedź #61 : 2004-01-13, 16:50 »
ano daleka, daleka, ale zgubić to się raczej nie zgubię :wink:. Co ja poradzę że mieszkam na takim.. zadupiu :diabelek:. Chociaż podoba mi się to :wink: :lol:.

Uee pojutrze... (nie zdążę się ze wszystkimi pożegnać :lol:)? A masz chociaż jakąś wprawę w pieczeniu? Czy to Twój debiut :lol:?
Zapisane

olc!a

  • Gość
Miłośnicy fantastyki i współcześni Elfowie - łączmy się!
« Odpowiedź #62 : 2004-01-13, 16:56 »
Ooooo jak ja bym chciała mieszkać gdzieś 'na uboczu' a najlepiej w leśniczówce!!!!!! :kocham:

A w pieczeniu... zła wiadomość... MÓJ DEBIUT :lol: :diabelek:
Zapisane

Forum Zwierzaki

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Miłośnicy fantastyki i współcześni Elfowie - łączmy się!
« Odpowiedź #63 : 2004-01-13, 17:00 »
oj takk... mieszkać na uboczu fajna rzecz :wink:... nikt nie wie gdzie jest moja ulica... nawet goście ze stacji benzynowej z ulicy dalej :roll: (serio)... extra :wink:

łaaaaaaaaaa ale te lembasy wcale nie są takie dobre :P... :lol:
Zapisane

olc!a

  • Gość
Miłośnicy fantastyki i współcześni Elfowie - łączmy się!
« Odpowiedź #64 : 2004-01-13, 17:03 »
Aaaa ile ja bym dała, żeby mieszkać na uboczu... a najlepiej na wsi (bo na mieszkanie w leśniczówce nie mam szans) :(

Hm... czyżbyć chciała mnie zniechęcić? :lol:
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Miłośnicy fantastyki i współcześni Elfowie - łączmy się!
« Odpowiedź #65 : 2004-01-13, 17:11 »
zniechęcić? Ależ skąd! :lol: (no... i... żołądek mnie po nich bolał :wink:... no i... no wiesz... zdrowe za bardzo to to chyba nie jest... :lol:)
Zapisane

olc!a

  • Gość
Miłośnicy fantastyki i współcześni Elfowie - łączmy się!
« Odpowiedź #66 : 2004-01-13, 17:25 »
Ból żołądka mi nie straszny :P :P :lol: :lol: ;) Że niezdrowe - to już gorzej, ale jeden na rok to chyba nie zaszkodzi :P :lol:
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Miłośnicy fantastyki i współcześni Elfowie - łączmy się!
« Odpowiedź #67 : 2004-01-13, 21:03 »
noo... a co Cię wystraszy :P... znaczy się... eee... ale one... rzadko kiedy wychodzą :lol:... no i... w ogóle... :lol:

no dobra...

BŁAGAM NIE RÓB TEGO :lol: :lol: :lol: :lol:
Zapisane

LuisE

  • Gość
Miłośnicy fantastyki i współcześni Elfowie - łączmy się!
« Odpowiedź #68 : 2004-01-13, 22:53 »
Cytat: olc!a

Luise - słodkie są te stworki :kocham: a jak fajnie 'gadają' :kocham
- no cóż, ja patrzę na nie tak sobie, a zwyczaj jest u nas taki, ze hardcorowym fanom nie wypada ich lubić. Jakkolwiek naleza do klasycznej Trylogii, wiec mozna je tolerowac (a natomiast takiego Jar Jara nalezy nienawidzić :) ). Ja tam do Ewoków nic nie mam, chociaz troche głupiutkie są (całokształt), a na JarJara przymykam oko (w ep II był poważniejszy i występował przez chwilkę :) ).  8)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Gopi

  • Gość
Miłośnicy fantastyki i współcześni Elfowie - łączmy się!
« Odpowiedź #69 : 2004-01-14, 11:44 »
Coś czuję, że tutaj pasuję ;) 8) Zgłaszam sie do bractwa elfów, a jak mnie przyjmiecie to powiem wam jak zaczęłam :P
Zapisane

psotka

  • Gość
Miłośnicy fantastyki i współcześni Elfowie - łączmy się!
« Odpowiedź #70 : 2004-01-14, 11:58 »
no to juz wyjasniam;)

cygnus division to mud, mud - czyli gra tekstowa polegajaca na tym, ze grasz z roznymi osobami na raz w to samo, niestety nie ma obrazkow, sa za to opisy ktore trzeba czytac i odpowiednie komendy ktore sluza do poruszania sie, rzucania czarow itp:). Zeby grac trzeba miec tylko internet. Polaczyc z gra mozna sie najprosciej wpisujac w okienko uruchom w windzie telnet cygnus.mud.pl 4444
pojawi sie nam czarne okienko i ekran powitalny, potem juz trzeba tylko czytac:)
na poczatku zaklada sie postac, wybiera rase i profesje to naprawde proste tylko trzeba dokladnie wszystko czytac:)) sa oczwywiscie programy ktore instaluje sie na kompie ktore ulatwiaja gre, poprzez osobne okienka na rozmowy itp :) ale to juz wyzsza szkola jazdy;)

pozdrawiam
Zapisane

olc!a

  • Gość
Miłośnicy fantastyki i współcześni Elfowie - łączmy się!
« Odpowiedź #71 : 2004-01-14, 13:18 »
Luise - nie mam pojęcia o czym mówisz :shock: :lol: Mi chodziło tylko o ich wygląd i to, jak fajnie gadają ;) :kocham: :wink:

Gopi - witamy, witamy!!!! 8) 8) 8)

Psotka - czyli wybieram sobie postać (np Elfa), profesje i potem już tylko czytam? Jaką mam kontrolę nad tym, co się dzieje?
Zapisane

emir

  • Gość
Miłośnicy fantastyki i współcześni Elfowie - łączmy się!
« Odpowiedź #72 : 2004-01-14, 13:20 »
olc!a prawie całkowicie pełną :) to Ty decydujesz gdzie idziesz, co robisz, etc :)
Zapisane

olc!a

  • Gość
Miłośnicy fantastyki i współcześni Elfowie - łączmy się!
« Odpowiedź #73 : 2004-01-14, 13:25 »
Aha :wink: No to jak już będę sobie tą postacią, to piszę że chcę np. do mista i co? Czy jak to jest?
Ale jestem upierdliwa :lol: :oops:
Zapisane

psotka

  • Gość
Miłośnicy fantastyki i współcześni Elfowie - łączmy się!
« Odpowiedź #74 : 2004-01-14, 13:42 »
po utworzeniu postaci ladujesz w akademii, masz odpowiednie tak zwane kanaly gdzie mozesz pogadac z innymi  graczami i poprosic o pomoc, do poruszania sie sluza komendy n-north,s-south, w-west,e-east itd :) ne, sw analogicznie;)
wpisujac te literke na klawiaturze i dajac enter przemiescisz sie do lokacji na polnoc albo na zachod:) sa komendy ktore wyswietla ci liste twoich czarow ktore musisz wycwiczyc itp:P
Zapisane

Forum Zwierzaki

olc!a

  • Gość
Miłośnicy fantastyki i współcześni Elfowie - łączmy się!
« Odpowiedź #75 : 2004-01-14, 13:48 »
Aha :wink:
No to w razie czego ktoś mi chyba pomoże ;) Jak będę miała czas, to tam zajrzę, zobaczę co i jak ;) 8)
Zapisane

LuisE

  • Gość
Miłośnicy fantastyki i współcześni Elfowie - łączmy się!
« Odpowiedź #76 : 2004-01-14, 16:16 »
Cytat: olc!a
Luise - nie mam pojęcia o czym mówisz :shock: :lol: Mi chodziło tylko o ich wygląd i to, jak fajnie gadają ;) :kocham: :wink:
- właśnie ona są denerwujące. Znaczy dla hardcorowych fanów.
Zapisane

olc!a

  • Gość
Miłośnicy fantastyki i współcześni Elfowie - łączmy się!
« Odpowiedź #77 : 2004-01-14, 16:18 »
:lol: no ale słodkie to one są ;) :lol: (znaczy się śliczne :lol: )

Psotka - no i jestem Elfką Lorijel ;) :wink:
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Miłośnicy fantastyki i współcześni Elfowie - łączmy się!
« Odpowiedź #78 : 2004-01-14, 18:47 »
oni chyba ne łeb upadli!! 25 zł co dwa tygodnie!!! :grr: :grr: Jeszcze czego... (chodzi o gazetę "Władca Pierścieni. Gry strategiczne w Śródziemiu". 10 zł na 1 numer straciłam a teraz 25 chcą!!!)

hej, a ja dalej nie wiem, czy to całe ee no tooo ;) jest po polsku czy po jakiemu :?:
Zapisane

olc!a

  • Gość
Miłośnicy fantastyki i współcześni Elfowie - łączmy się!
« Odpowiedź #79 : 2004-01-15, 15:14 »
Po polsku :)
Klikasz Start --> Uruchom... Wpisujesz: telnet cygnus.mud.pl 4444
Pokazuje się okienko, wpisujesz 'nowa' :) No i potem już wszystko jest opisane w pomocy :) Wybierasz imię, płeć, rasę, profesję swojej postaci :) Później losują Ci ile masz np. charyzmy etc. No a potem już możesz grać. Na początku dostajesz się do Akademii, gdzie uczysz się różnych rzeczy (zależy od tego, jaką profesję wybierzesz). Nie ma się czym przejmować, w pomocy jest wszystko napisane :)
Sorka, że tak zawile, ale ja jakaś taka dzisiaj niewyspana :P :lol: :lol:
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Miłośnicy fantastyki i współcześni Elfowie - łączmy się!
« Odpowiedź #80 : 2004-01-15, 16:26 »
zabiło mnie :cry: :cry: :cry:. Jakiś wąż mnie zabił! :cry: :cry:. Jak mam się bronić?? Nic nie umiem :cry: :cry:. I co teraz? Muszę się rejstrować jako nowy gracz? :cry: Łeeee to nie dla mnie :cry:

--
dopisane później:
jeah, połączyłam sie jeszcze raz i mu uciekłam :lol:. Straciłam jakieś punkty przy tym :P, ale przynajmniej żyję, ufff...

--
o co chodzi z tą Akademią? Mnie nie ma w żadnej Akademii :?... tylko mnie węże atakują i słyszę czyjeś krzyki :roll: (wybrałam dobrą ścieżkę :?). No a teraz śpię :P...
Zapisane

Forum Zwierzaki

olc!a

  • Gość
Miłośnicy fantastyki i współcześni Elfowie - łączmy się!
« Odpowiedź #81 : 2004-01-15, 17:05 »
Wow pokonałam tego węża :shock: W ogóle się nie broniłam, jakoś samo wyszło :?: Teraz śpię ;)

Musisz stworzyć nową postać.
Weszłaś do drzewa i zobaczyłaś skrzynię (look skrzynia)? Tam jest zbroja chyba...

A teraz walczę z dwoma innymi graczami... tzn razem walczymy z tym wężem :)

PeeS jak nazywa się Twoja postać?
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Miłośnicy fantastyki i współcześni Elfowie - łączmy się!
« Odpowiedź #82 : 2004-01-15, 17:24 »
a ja go nie mogłam zabić! :( W końcu dałam sobie spokój i... wyłączyłam to :P. Potem spróbuję...

w drzewie byłam, ale nie popatrzyłam na skrzynię :cry:
Zapisane

olc!a

  • Gość
Miłośnicy fantastyki i współcześni Elfowie - łączmy się!
« Odpowiedź #83 : 2004-01-15, 18:52 »
Jeśli chcesz spróbować dalej się w to 'bawić' ( ;) ), wejdź do drzewa, wpisz 'look skrzynia'. Tam znajdziesz zbroję. Może ze zbroją uda Ci się pokonać tego węża :?: :idea:

PeeS moja postać nazywa się Lorijel :) Jest oczywiście Elfem, a jej profesja - druid :)
Zapisane

psotka

  • Gość
Miłośnicy fantastyki i współcześni Elfowie - łączmy się!
« Odpowiedź #84 : 2004-01-15, 19:22 »
nic sie nie martwcie, w 1 kraince tak gdzie sie wybiera sciezke np. pokojowa nie mozna zginac;) to jest pierwsza krainka, na jej koncu jest piskle skoma ktore tysh trzeba ubic i wziac z niego graty no a dalej chatka pustelnika ktory da klucz do bramy, potem trzeba tylko przejsc przez brame pociagnac za sznur i zdobedzie sie 2 level, po ktorym bedzie mozna zapisac swoja postac

DOPOKI nie przejdziecie 1 krainki bedziecie musialy zaczynac od nowa, kiedy ja przejdziecie i zdobedziecie 2 level, wpiszecie SAVE i wasza postac zostanie zachowana:), wtedy bedziesie sie logowac normalnie podajac imie postaci i haslo:)

milej gry:)
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Miłośnicy fantastyki i współcześni Elfowie - łączmy się!
« Odpowiedź #85 : 2004-01-15, 20:35 »
dzięki Olc!u :) - wzięłam zbroję i z łatwością wygrałam z wężem :D.

Moja postać to Firith - także Druid, Elf :wink:

jeah, przeszłam całą pierwszą krainę :wink: no i wreszcie jestem w tej Akademii :roll: :wink:
Zapisane

olc!a

  • Gość
Miłośnicy fantastyki i współcześni Elfowie - łączmy się!
« Odpowiedź #86 : 2004-01-16, 22:47 »
Moja droga Norris - to Tobie pomagałam w tym wężem :wink: 8) 8) 8)
(chyba - w każdym razie postać nazywała się Firith :) )
Ja na razie nie mam za bardzo czasu na tę grę - zobaczymy w niedzielę :wink:
Zapisane

Wraith

  • *
  • Wiadomości: 2204
Miłośnicy fantastyki i współcześni Elfowie - łączmy się!
« Odpowiedź #87 : 2004-01-16, 23:14 »
Widze ze ostro mudujecie :) ja pogralem kiedys chwilke, ale grafika tekstowa to nie dla mnie, za to Ultima Online to dopiero cos, jest jeden polski shard na ktorych gra sie jak w swiecie tolkiena sa elfy, trzeba nauczyc sie elfich zwrotow, historii i odgrywa sie postac, no i jest jakas grafika :)

hehe ok nie przeszkadza, milego mudowania :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

psotka

  • Gość
Miłośnicy fantastyki i współcześni Elfowie - łączmy się!
« Odpowiedź #88 : 2004-01-17, 10:33 »
sprobowac jeszcze raz;P moze akurat byl reboot muda :)
Zapisane

olc!a

  • Gość
Miłośnicy fantastyki i współcześni Elfowie - łączmy się!
« Odpowiedź #89 : 2004-01-17, 11:52 »
Xeite - ooo a możesz powiedzieć coś więcej o tym? :)

No jasię tu już czuję prawie jak u siebie :) Starsi koledzy się mną ładnie zaopiekowali ;) Stworzyliśmy nawet grupę razem :) Super jest :)
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 21   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.17 sekund z 27 zapytaniami.