Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Manga & Anime  (Przeczytany 6419 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Lupin

  • Gość
Manga & Anime
« : 2004-03-28, 21:30 »
Jestem wielkim fanem mangi jak i anime bardzo lubie dbz i crest of the stars.



P.S. może ktoś też jest fanem na forum
Zapisane

Wraith

  • *
  • Wiadomości: 2204
Manga & Anime
« Odpowiedź #1 : 2004-03-28, 21:39 »
No i ja tez jestem fanem mangi :) Ostatnia ktora mi sie bardzo podobala to Saikano, a Crest of the stars tez ogladalem, na Hyper niedawno lecialo albo wciaz leci. O i tez nawet ciekawy byl Evangelion :)
Zapisane

Dunieczka19

  • Gość
Manga & Anime
« Odpowiedź #2 : 2004-03-28, 21:45 »
Wydaje mi się że znalazło by się wielu fanów na tym forum. Ja mam nagrane wszystkie odcinki DB, DBz i GT. Taki miałam mały bzik. Uwielbiam też Slayers no i jak byłam mała oglądałam czarodziejki z księżyca :P  Uwielbiam te wszystkie duże oczka i tą niesamowitą atmosfere w anime. Szkoda że nasza telewizja jest tak skromna i nie wykupuje już żadnych japońskich cudenek. A tak dobrze im szło.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Manga & Anime
« Odpowiedz #2 : 2004-03-28, 21:45 »

Galago De Codi

  • Gość
Manga & Anime
« Odpowiedź #3 : 2004-03-29, 09:56 »
W kołko ogladam Ghost In The Shell...   8)
i jakos wcale mnie nie  :-x ...  :lol:
Zapisane

pola

  • Gość
Manga & Anime
« Odpowiedź #4 : 2004-03-29, 14:45 »
eee nie interesuje sie tym za bardzo ;) wole inne hobby .... o ile mozna to tak nazwać ? :lol:
Zapisane

kraksa

  • Gość
Manga & Anime
« Odpowiedź #5 : 2004-04-02, 16:42 »
mnie to nie fascynuje ale i nie mudzi... ;)
Zapisane

myszka

  • Gość
Manga & Anime
« Odpowiedź #6 : 2004-04-02, 20:43 »
Mnie manga osobiście wyjątkowo się nie podoba :P
Zapisane

Wraith

  • *
  • Wiadomości: 2204
Manga & Anime
« Odpowiedź #7 : 2004-04-02, 20:46 »
Malo kto potrafi docenic "mange i anime", najczesciej ludzie podchodza do tego jak do bajek dla dzieci i sie na czlowieka patrza dziwnymi oczami jak w wieku 20paru lat oglada to w TV...
Zapisane

myszka

  • Gość
Manga & Anime
« Odpowiedź #8 : 2004-04-02, 20:56 »
Nie, nie chodzi o to - sama oglądam rysunkowe filmy typu Simpsons, South Park, Futurama...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Manga & Anime
« Odpowiedz #8 : 2004-04-02, 20:56 »

Dunieczka19

  • Gość
Manga & Anime
« Odpowiedź #9 : 2004-04-03, 14:10 »
Jak Dragon Ball leciał w TV to oglądałam każdy odcinek. Wszyscy moi znajomi nazywali mnie wtedy dzieckiem, ponieważ oglądam bajki, i choć im tłumaczyłam na czym to polega, to nie było zmiłuj... naszczęście później się odczepili i sami czasami patrzyli na dawne Pro7
Zapisane

myszka

  • Gość
Manga & Anime
« Odpowiedź #10 : 2004-04-04, 20:54 »
Nie chodzi o to, że to rysunkowe - jak piszę, sama oglądam filmy rysunkowe. Po prostu nie podoba mi się grafika mangi i jej zawartość. Wolę pooglądać cynicznych i mało heroicznych Simpsonów.
Zapisane

Red

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 134
Manga & Anime
« Odpowiedź #11 : 2004-04-08, 17:59 »
Ja też uwielbiam mangę i anime! Naruto jest po prostu najlepsze !!! Oglądaliście kiedyś Samurai Deeper Kyo?
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Manga & Anime
« Odpowiedź #12 : 2004-05-06, 10:33 »
myszka poprostu może nie trafiłaś na to co trzeba, ja osobiście też niecierpię większości produkcju typu pokemon, digimon itd, ni to ładne ani ciekawe....ale są produkcje które bardzo sobie cenią i za graficzna stronę, i za animację i za treść nad którą nie raz trzeba rzeczywiście posiedzieć i która nie raz przebija i filmy fabularne i takich simpsonów czy south park - które tez bardzo chętnie oglądam ;)

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Manga & Anime
« Odpowiedź #13 : 2004-05-06, 10:47 »
a no lubie nawet anime i mange... kiedys lubilam ogladac "czarodziejki z księzyca" ale juz tego nie ma  :cry:
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

Kat&Seja

  • Gość
Manga & Anime
« Odpowiedź #14 : 2004-05-13, 11:16 »
Kurczę..przed chwila napisałam tu post ale mi wcięlo. Chcialam sie tylko przedstawić jako milośniczka mangi! Zajmuje się tym tematem od lat.....zresztą zerknijcie na moja stronke a wszystko będzie jasne.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Manga & Anime
« Odpowiedz #14 : 2004-05-13, 11:16 »

Kat&Seja

  • Gość
Manga & Anime
« Odpowiedź #15 : 2004-05-13, 12:18 »
Tak jak to napisalam wcześniej ale mi wcięlo. manga to nie Pokemony. Pokemony to tylko chlam sprowadzany przez Polaków,żeby na tym zarobic. Nistety prawdziwa mangę mozna poznać głównie sprowadzajac zza granicy. Nie dziwota ,że tak postrzega mangę połowa społeczeństwa skoro kupuje się tylko do Tv długasne seriale "klasy b". A tak naprawde mangfa nie jedno "ma imię" . Zresztą dużo by o tym pisac...

Myszko ..manga to nie tylko heroizm..można trafić na wszystko co się tylko lubi...nawet na anime o gotowaniu, o wyścigach, o kotach czy psach, o szkole...o tym jak zyć w pracy z szefem..sa także bajki dla dzieci ..takich maluchow..sa heroiczne nudzizny, sa tylko dla doroslych , sa dla gejow...i tak w nieskończonośc...
Zapisane

Gidget

  • Gość
Manga & Anime
« Odpowiedź #16 : 2004-05-13, 15:18 »
Na mangę o psach jeszcze nie trafiłam. :P A poza tym manga jest super. ;)
Zapisane

Andziek

  • *
  • Wiadomości: 362
Manga & Anime
« Odpowiedź #17 : 2004-05-13, 21:02 »
o psach??? pierwsze slysze. tez takiej jeszcze nie widzialam
Zapisane
Lepiej być w kropce niż w martwym punkcie...

Marco Polo

  • Gość
Manga & Anime
« Odpowiedź #18 : 2004-05-13, 22:09 »
ja też uwielbiam mangę i anime
jestem wielkim wielbicielem i staram się w miarę możliwości oglądać wszystko co dotyczy mang( ale to głównie jest oglądanie "bajek", więc wielkim koneserem nie jestem)
Zapisane

Kat&Seja

  • Gość
Manga & Anime
« Odpowiedź #19 : 2004-05-14, 08:21 »
No....mangi jakby nie było jest wydawane w milionach sztuk w japonii i sa najpopularniejsza forma przekazu. cytaja je zarówno dorośli jak i dzieci ( oczywiscie o różnej tematyce)...a że nie sposob wszystkich kupować, to zakładane sa czytelnie w ktorych mozna sobie siedziec godzinami i czytac toto w spokoju.
A jakże ,sa ,mangi o psacha o kotach to nawet na rynku polskim jest wydawana(była bo cykl się zakonczył) pt. Cześć Michael. Kto ma kota ten powienien sobie pzreczytać bo jest prześmieszna i...taka naprawdę kocia( smieszne zachowania kotów z życia wziete).
Sa nawet mangi w ktorych bohaterowie nie wypowiadja ani jednego slowa. I to jest odjazd...np. manga ma 10 tomow a tam ani slóweczka...a jak się "czyta" to się zaśmiewa do łez( np. manga pt. Gon o dinozaurze)..
Mimo,ze  w TV jest malo mang niestety ( albo debilne) to sporo jest pozycji czytanych...romansidła, komedie romantyczne, erotyczne, mangi od 18 lat, horrory, .o mechach( polecam gorąco Evangelion..genialne!!) albo robotach...full service..
Ciesze się ,ze pośród zwierzomanikow sa tez mangowcy...
Zapisane

Gidget

  • Gość
Manga & Anime
« Odpowiedź #20 : 2004-05-14, 11:52 »
O kotach to ja miałam, ale chciałam mieć o psach. :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Manga & Anime
« Odpowiedz #20 : 2004-05-14, 11:52 »

Kat&Seja

  • Gość
Manga & Anime
« Odpowiedź #21 : 2004-05-15, 18:41 »
Niestety na rynku polskim nie ma nic o psach dostepnego. Ale za to można sobie ściągnąć fajowe anime pt "wolf's rain" ...o wilkach- ludziach( w tej kolejności)
Zapisane

Dunieczka19

  • Gość
Manga & Anime
« Odpowiedź #22 : 2004-05-16, 18:56 »
Jeśli chodzi o mangę o psach to była kiedyś taka, tylko bardzo stara. Aktualnie poszukuje jej. W polskim tłumaczeniu brzmiała- Silver- srebny myśliwy. Jeśli ktoś z was słyszał to dajcie mi znać. Pozdrówka. 8)
Zapisane

Gidget

  • Gość
Manga & Anime
« Odpowiedź #23 : 2004-05-18, 14:59 »
O 'Wolf's rain' słyszałam.... Cudo. :>
Zapisane

Fiona

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1704
  • "We are walking on a thin line"
Manga & Anime
« Odpowiedź #24 : 2004-05-18, 21:19 »
Ostatnio pożyczyłam od koleżanki 5 części "Chobits" i mi się spodobały....;)
A na hyper bajek nie oglądam........tak jakoś
Zapisane
"Hej,
Ciut za mało jest
Tego życia
Żeby żyć
Bo pstryk i nie ma nic."
/Leżę tu-Hey/


Pusia za tęczowym mostem ;( [']['][']
Na zawsze w moim sercu <3
KC aniołku ;*

Gidget

  • Gość
Manga & Anime
« Odpowiedź #25 : 2004-05-19, 13:15 »
'Chobits' mam wszystkie cz. jakie się ukazały. :P Też niezłe.... :]
Zapisane

Kat&Seja

  • Gość
Manga & Anime
« Odpowiedź #26 : 2004-05-20, 18:08 »
Jak jestescie z Krakowa...ktos z was to zapraszam na konwent 29 maja w sobotkę.. Na Yokkon 6 , jestem jedna z organizatorek..( Na Malym RYnku....MIkołajska 2)
Konwent cały dzień trwa, firmy przyjeżdżają....wiec jakby ktos chcial sobie kupic breloczek do kluczy z Chobitsowa bohatereczka to prosze bardzo!! Ja mam Chii, Yuzuki i Atashi. W ogole mam manię na figurki z anime :P
Z chobits najpiekniejsze sa Tzw. Artbooki czyli albumy z samymi rysunkami ...coś przepieknego!! Zawieraja okolo 80 stron wielkich kolorowych prac...mniam!!!

A kto z was zna lub lubi filmy Miyazakiego?? jestem wielka miłośniczka jego twórczosci. Na rynku polskim ukazaly się dotychczas > Mononoke Hime"( Ksiezniczka mononoke) i Sen to Chichiro" czyli "w Krainie Bogów". Na Canal plus lata temu byl Tez "Tonari no Totoro" czyli "Mój sasiad Totoro". Kto widzial ??
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Manga & Anime
« Odpowiedź #27 : 2004-05-20, 18:20 »
mueheh totoro rządzi  :wink:

Forum Zwierzaki

Manga & Anime
« Odpowiedz #27 : 2004-05-20, 18:20 »

Gidget

  • Gość
Manga & Anime
« Odpowiedź #28 : 2004-05-20, 18:28 »
Ta... Artbooki są super. :] Szkoda że u nas nie ma....  :cry:
Zapisane

Kat&Seja

  • Gość
Manga & Anime
« Odpowiedź #29 : 2004-05-20, 18:31 »
A siom, a siom...tylko trzeba poszukac.. jest taki sklep internetowy w którym mozna sobie zamówic. To polski sklep i jak na artbooki to nie maja okrutnych cen. Oczywiście artbooki w ogóle maja okrutne ceny, ale nie jest to 200 - 300 ( standart) tylko co najwyżej 130 :P . I z chobits...i naprzykład piękne z Angel sanktuary...
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.082 sekund z 28 zapytaniami.