Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Kot siusiający w kątach mieszkania nie koniecznie do kuwety.  (Przeczytany 742 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

EWASARA

  • Gość
Mam pytanie -dzisiaj przeglądałam sklepy w internecie i natrafiłam na preparat-Wash & Get Off Spray 375ml - śr. zniechę. psy, koty do zaniecz.
[15100001400]  28,50zł
 
 
   Producent:  Pet Garden  
Grupa:  Psy  
Kategoria:  Higiena  
Podkategoria:    Preparaty  
Waga:  375g  
 
 
 
WASH
 
Miał ktoś z Was ten preparat ,czy zdaje egzamin ,czy warto go kupić ,czy kot po spryskaniu zniechęci się do siusiania w nie odpowiednich miejscach .Kotka bzikuje i czasem siusia do małej kuwety narożnej fretki nawet nie macie pojęcia jak to zabawnie wygląda kiedy wielki Pers siusia do malutkiej kuwety. :lol:
Zapisane

Anga_11

  • Gość
Kot siusiający w kątach mieszkania nie koniecznie do kuwety.
« Odpowiedź #1 : 2004-08-13, 13:39 »
Czy to kot czy kotka . jak kot to musisz go wykastrować bo w ten sposób (siusiając tao gdzie nie potrzeba ) znaczy swój teren.
Zapisane

marta1

  • Gość
Kot siusiający w kątach mieszkania nie koniecznie do kuwety.
« Odpowiedź #2 : 2004-08-13, 14:03 »
Mój kot jak chce się załatwić to drapie w drzwi i nie był kastrowany
Zapisane

Forum Zwierzaki

malpkaw

  • Gość
Kot siusiający w kątach mieszkania nie koniecznie do kuwety.
« Odpowiedź #3 : 2004-08-13, 14:24 »
cze
ja mam kocura i przed kastracja sikał gdzie popadnie (znaczył teren ) ale po sytuacja sie zmieniła nika tylko do kuwety i nigdzie indziej hehe
Zapisane

Anga_11

  • Gość
Kot siusiający w kątach mieszkania nie koniecznie do kuwety.
« Odpowiedź #4 : 2004-08-13, 17:18 »
marta1 nie każdy kot w tym samym wieku znaczy teren jedne szybciej a drugie wolniej a trzecie wogle
Zapisane

EWASARA

  • Gość
Kot siusiający w kątach mieszkania nie koniecznie do kuwety.
« Odpowiedź #5 : 2004-08-27, 14:03 »
Anga napisałam że to kotka''kotka bzikuje...''--i w podpisie ''kotka persiczka Tula''.Wziełam ją gdy miała ok.5 lat długo trafiała 100% do kuwety,ale potem zaczeła siusiać na dywanik łazienkowy [gumowy]schowałam dywanik to przeniosła się na dywanik zwykły pod drzwiami.Teraz zostały mi tylko duże dywany,małe pochowałam.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.053 sekund z 22 zapytaniami.