Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: małe kotki-unikneły śmierci, ofiaruj im miłość i dom  (Przeczytany 670 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zelda_ss

  • Gość
Pięć małych kotków szuka domowego ciepła i miłości.

Nieodpowiedzialność właścicieli jednej z podwarszawskich stajni doprowadziła do narodzenia kolejnego miotu tych zwierząt. Mimo zapewnień o sterylizacji kotki, po wielkiej aferze spowodowanej utopieniem 3 miotu z rzędu, na świat przyszły kolejne maluszki. Tym razem w porę stanęłam w ich obronie i mają one szansę na życie. Odpowiedzialność spadła na moje barki, dlatego też proszę o pomoc w znalezieniu im kogoś kto je pokocha i dla kogo mogły by bić ich kocie serduszka!

Zwierzątka będą do oddania za około dwa do trzech tygodni. Są trzy czarne stworki oraz dwa łaciatki. Płeć jest bardzo trudna do rozróżnienia w tym wieku, więc zainteresowani będą powiadomieni jak najszybciej się da. Powyżej zdięć podaję prawdopodobną płeć kociąt.

Ja wraz z piątką futrzastych kuleczek, czekamy na maile, kontakt przez gg, lub telefoniczny!

czarny kotek




czarna kotka




biało-czarna kotka




czarna kotka




biało-czarny kotek





Proszę, przygarnijcie nas:




Kontakt:
Dorota   GG 8019382 tel. 502-029-401 zelda_ss@o2.pl
Olga   GG 5749475 tel. 504-108-343 zea2@wp.pl
Zapisane

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: małe kotki-unikneły śmierci, ofiaruj im miłość i dom
« Odpowiedź #1 : 2006-08-01, 09:17 »
To powinno byc w ogloszeniach. Popytaj na forum miau, tam jest duzo ludzi skorych do pomocy.
Zapisane

zelda_ss

  • Gość
Odp: małe kotki-unikneły śmierci, ofiaruj im miłość i dom
« Odpowiedź #2 : 2006-08-01, 19:17 »
Na forum miau.pl ogłoszenie też jest!
Kotki wciąż czekają na dom!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.051 sekund z 24 zapytaniami.