Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Czy wasza kicia też sobie coś ssie?:)  (Przeczytany 1756 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ania_z_Malborka

  • Gość
Czy wasza kicia też sobie coś ssie?:)
« : 2004-05-31, 20:03 »
Mam takie pytanko. Czy wasze koty też zachowują się czasem jak kociaki i szukają czegoś czym mogłyby zastąpić sutek matki? Kiedyś miałam dorosłą kotkę, która przed zaśnięciem lubiła sobie posysać własnego cycucha:) Teraz mam potężnego kocura, który uwielbia wręcz ssać końcóweczkę ogona. A jak przy tym mlaszcze i mruczy! :lol: Chodzi potem dumny z podniesionym i mokrym ogonkiem i dziwi się, że się z niego śmieją...Ciekawa jestem jak jest u was.
Zapisane

kocham_koty

  • Gość
Czy wasza kicia też sobie coś ssie?:)
« Odpowiedź #1 : 2004-05-31, 20:55 »
moja ssie, ale zawsze jak sie łasi i kładzie na mnie, to mnie ugniata przednimi łapkami sonie ssie koc, albo moją bluzkę (zależy do czego się przytuli)  :)
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Czy wasza kicia też sobie coś ssie?:)
« Odpowiedź #2 : 2004-05-31, 20:55 »
taaaaaak, Miska sie slini strasznie jak udaje ze ssa... ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Czy wasza kicia też sobie coś ssie?:)
« Odpowiedz #2 : 2004-05-31, 20:55 »

Cathycash

  • Gość
Czy wasza kicia też sobie coś ssie?:)
« Odpowiedź #3 : 2004-05-31, 20:59 »
Moja kicia świętej pamięci ( :cry: ) Filuś, był strasznie malutki jak go znaleźliśmy..
Byłam jego mamą... zawsze ssał moją koszulkę(koniecznie białą), i się strasznie przy tym ślinił i drapał.. aż czasem miałam go dość, a raczej tych dziur w bluzce i ukuć na moim ciele. Najbardziej lubił to robić rano, przed moim wyjściem do szkoły, a wtedy nie mogłam mu na to pozwolić zbyt długo. Ale odprowadzał mnie do szkoły.... taki kochany był, pod same drzwi...
a teraz go nie ma..  :cry:
Zapisane

Alice_kot

  • Gość
Czy wasza kicia też sobie coś ssie?:)
« Odpowiedź #4 : 2004-05-31, 21:00 »
ja nigdy nie widzialam zeby krowka cos ssala...
ale lubi gryzsc mi palc...to raczej nie jest ssanie :)
Zapisane

Ash

  • Gość
Czy wasza kicia też sobie coś ssie?:)
« Odpowiedź #5 : 2004-05-31, 21:14 »
Moja Mycha jak dorwie lancuszek na mojej szyi to namietnie go cycka  :lol: ale poza tym ani jedna ani druga z moich kociawek niczego nie ssie - przynajmniej nie zauwazylam czegos takiego.
Zapisane

kotka_Maxi

  • Gość
Czy wasza kicia też sobie coś ssie?:)
« Odpowiedź #6 : 2004-05-31, 21:28 »
Moja kocica też ogonkuje (ssie ogon), czasami tak intensywnie że końcówka ogona staje się ruda (kociczka jest czerna).
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Czy wasza kicia też sobie coś ssie?:)
« Odpowiedź #7 : 2004-05-31, 21:47 »
To choroba sieroca. Dopada najczęściej kociaki zbyt wczesnie zabrane od matki.
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

kotka_Maxi

  • Gość
Czy wasza kicia też sobie coś ssie?:)
« Odpowiedź #8 : 2004-05-31, 22:00 »
Moja kociczka miała prawie 3 miesiące jak mnie wybrała  :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Czy wasza kicia też sobie coś ssie?:)
« Odpowiedz #8 : 2004-05-31, 22:00 »

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Czy wasza kicia też sobie coś ssie?:)
« Odpowiedź #9 : 2004-05-31, 22:10 »
Widać dla niej było jeszcze za wcześnie ;)
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Czy wasza kicia też sobie coś ssie?:)
« Odpowiedź #10 : 2004-06-01, 07:54 »
Cytat: Myszka.xww
To choroba sieroca. Dopada najczęściej kociaki zbyt wczesnie zabrane od matki.


no niestety, ale Miska byla uratowana spod hurtowni papieru, nie bylo mozliwosci zeby ja jeszcze zostawic przy matce bo to by bylo rowne smierc :(
trafila do mnie zaropiala, zakatarzona i zasmarkana
Zapisane

Sal

  • Gość
Czy wasza kicia też sobie coś ssie?:)
« Odpowiedź #11 : 2004-06-01, 09:08 »
Moje dyźki (czyt. koty  ;)  ) niczego nie ssają. Liżą się wzajemnie i podgryzają mnie podczas miziania. Przytulają się i mrukają.
I tyle.  ;)
Zapisane

Ania_z_Malborka

  • Gość
Czy wasza kicia też sobie coś ssie?:)
« Odpowiedź #12 : 2004-06-01, 09:35 »
Mój Tiger też był kiedyś bezdomnym, zaniedbanym kociakiem, ale teraz jest z nami szczęśliwy. A my go tak kochamy. Jest dla nas najwspanialszy!
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Czy wasza kicia też sobie coś ssie?:)
« Odpowiedź #13 : 2004-06-01, 12:52 »
Kotka Piotrka tez ssie-jak wlezie do niego na kolana i sie przytuli, to ssie jego bluzke. W jej przypadku rzeczywiscie moze to byc choroba sieroca, bo z cala pewnoscia za wczesnie zostala zabrana od matki.
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Czy wasza kicia też sobie coś ssie?:)
« Odpowiedź #14 : 2004-06-01, 15:56 »
To niekoniecznie choroba sieroca. Kot moich sąsiadów (kotka) jest nadal z mamą (zatrzymali jednego kociaka), a ssie właścicielkę :]
Zapisane

Forum Zwierzaki

Czy wasza kicia też sobie coś ssie?:)
« Odpowiedz #14 : 2004-06-01, 15:56 »

Maxim

  • Gość
Czy wasza kicia też sobie coś ssie?:)
« Odpowiedź #15 : 2004-06-01, 18:30 »
U mnie było podobnie jak pisze Wiedźma, kot ssał bluzkę TZ i tylko on był osobą wybraną do tego celu. Ssał, ponieważ już teraz tego nie robi  :bezsilny:
Zapisane

Ax

  • Gość
Czy wasza kicia też sobie coś ssie?:)
« Odpowiedź #16 : 2004-06-01, 18:48 »
Myszko, ale jak w przypadku kota, który w wieku 11 tygodni został odebrany od matki może to być choroba sieroca? Axel ,jak jest rozmruczany, to liże taki koc...
Zapisane

Ellen

  • Gość
Czy wasza kicia też sobie coś ssie?:)
« Odpowiedź #17 : 2004-06-02, 17:45 »
Maly ssie powietrze przez sen :roll:
Zapisane

Naomi151

  • Gość
Czy wasza kicia też sobie coś ssie?:)
« Odpowiedź #18 : 2004-06-02, 21:28 »
Moja kotka Kiara, której już niestety nie ma wśród nas :cry: , też zawsze ssała np. rękaw mojej koszuli nocnej przed zaśnięciem,chyba myslała że jestem jej matką, wydaje mi że to dlatego, że została za wcześnie odebrana od matki, ale nie było innego wyjścia, bo właściciel chciał kociaki potopić :(  i moja koleżanka je urartowała.
Zapisane

Carlunia

  • Gość
Czy wasza kicia też sobie coś ssie?:)
« Odpowiedź #19 : 2004-06-02, 22:46 »
Klarunia tez ssala. I wybrala sobie do tego celu mnie :wink:  Najpierw szukala cycusia na mojej rece po kazdym przebudzeniu i do tego miauczala zalosnie. Pozniej wybrala sobie bluzke w ktorej chodze po domu bo ona ma sznureczki.  ;) Za kazdym razem jak lezala u mnie na kolanach ssala te sznurki. Do tego ugniatala lapkami miejsce wokol troczkow :lol: I sie slinila przy okazji. W jej przypadku to mogl byc skutek zbyt wczesnego odstawienia od mamy bo trafila do mnie miajac 2 miesiace..malenka byla taka :D Teraz ma 3 miesiace i jeszcze jej sie to zdarza ale juz rzadziej..a mnie to tak rozczulalo :oops:
Zapisane

Olka1992

  • Gość
Czy wasza kicia też sobie coś ssie?:)
« Odpowiedź #20 : 2004-06-03, 08:09 »
Mamy jedną kotkę na to cierpiącą. Pyza kiedy ją dostałam od "troskliwej" właścicielki była wychudzona i miała z 6 tygodni. I zdarza jej się ssać nasze ubrania.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Czy wasza kicia też sobie coś ssie?:)
« Odpowiedz #20 : 2004-06-03, 08:09 »

Blanka

  • Gość
Czy wasza kicia też sobie coś ssie?:)
« Odpowiedź #21 : 2004-06-13, 08:05 »
Witam :)
Mój kiciuś nie został zabrany od matki za wcześnie i też ma "chorobę sierocą". Rozmawiała z Wetem i nie zawsze jest to związane ze zbyt szybkim odłączeniem od matki. Często mają tak koty ostatnie z miotu, mniejsze. Ale niekoniecznie, bo jak kot chce rozładować stresy to sobie ciamka i to mu pomaga. Nawet kot mojego Veta tak robi, to mu daje poczucie bezpieczeństwa. Mój ciamka i ugniata, a czasami to mu się nawet uda zasnąć z wyciągniętym językiem- wygląda słodko :)
Zapisane

Alice_kot

  • Gość
Czy wasza kicia też sobie coś ssie?:)
« Odpowiedź #22 : 2004-06-13, 10:58 »
dziwne...Krowke dali mi w wieku 7 tygodni,a to chyba za wczesnie nie?Ale niczego nie ssie!  :roll:
Zapisane

Carlunia

  • Gość
Czy wasza kicia też sobie coś ssie?:)
« Odpowiedź #23 : 2004-06-13, 11:59 »
Blanka: Klara tez tak czasami zasypiala z jezykiem wystawionym :lol:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.076 sekund z 26 zapytaniami.