Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Nieładny zapaszek ;)  (Przeczytany 764 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

WeeeRcia :)

  • Gość
Nieładny zapaszek ;)
« : 2004-06-16, 13:52 »
Mój kotek jest malutki już keidyś tu pisalam..ale penwie nie pamietacie..no dobra on ma 2 mieszki..:] no ale ja mam go dzisiaj chyba 4 albo 5 dzień niewiem dokładnie...:) noo i on ntak jakby nieladnie pachnie..yy..tzn po zalatwieniu się ..bleehhh a potem da się wytrzymać..i niewiem co zrobić zeby pachniał nieoc ladniej..można tak ?=)
aa i jeszce jeden problem..z buźki tez mu brzydko mówiąc cuchnie..:]
i jak mnie liże to feee...:]
prosze o pomoc..tzn nie to że ash takie straszne to jest...ale moze da się coś zrobić żeby pożbyć się tego zapachu.. z góry dzieki :*
Zapisane

pomarańczowa

  • Gość
Nieładny zapaszek ;)
« Odpowiedź #1 : 2004-06-16, 21:02 »
taka natura:) chociaz powiem ze moj pachcie caly czas ladnie chyba ze jest swiezo po toalecie ale tylko przez chwile. Moze cos mu zajesz do jedzenia co ma takie skutki?
Zapisane

Sal

  • Gość
Nieładny zapaszek ;)
« Odpowiedź #2 : 2004-06-17, 09:12 »
U moich nigdy nic nie wyczułam spod ogonków.  ;)
Co do pyszczków... Jedzie im mięchem (bo jedzą głównie surowe), ale odkąd kupiłam miętowe całuski Gimpeta na odświeżenie odechu, jest ok.
Sprawdz zęby i dziąsła kociszonka. Jesli są ładne, jasne, czyste, to będzie znaczyło, że wonieje to, co kocio zje. Taka ich uroda!
Jesli ma chore dziąsła albo zęby, leć do lekarza.
Może być i tak, że kocio jest chory (jak mój Krawatek dawno temu). Miał infekcje bakteryjną i jechało mu z pyszczydła strasznie. Przeszło po antybiotykach.
Czyli: jeśli wnętrze pyszczydełka wygląda zdrowo, a bardzo mu jedzie, zapytaj weta, bo może to być przyczyną jakiejś choroby wewnętrznej.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Nieładny zapaszek ;)
« Odpowiedz #2 : 2004-06-17, 09:12 »

Yzalbe

  • Gość
Nieładny zapaszek ;)
« Odpowiedź #3 : 2004-06-17, 10:59 »
A skąd go wzięłaś?? Często zdarza się, że podwórkowe kociaki wydzielają nieprzyjemny zapach. Przyczyną jest nieodpowiednia dieta. Przez mój dom "przewinęło się" wiele kociaków, których mocz śmierdział rybą. Mikuś przez pierwsze tygodnie pobytu u mnie robił tak cuchnące koopki, że czuć było na całym piętrze :lol: ...

Twój kociak podczas pobytu u Ciebie na pewno dobrze się odżywia, więc problem niedługo powinien zniknąć. O ile to nie jest jakaś choroba, tak jak napisała Salamandra.
Zapisane

Blanka

  • Gość
Nieładny zapaszek ;)
« Odpowiedź #4 : 2004-06-17, 13:27 »
Mój Azja też miał brzydki zapaszek z paszczy i okazało się, że to pozostałaść po dawnym ząbkowaniu- zapalenie dziąseł- dostał Stomadex  ( chyba tak się to pisze ) do przyklejania pod wargę lub na dziąsło przez 10 dni i mu przeszło, ale zapaszek był nie do wytrzymania...teraz profilaktycznie przyklejam mu taka tabletkę raz w tygodniu, co pozwala utrzymać odpowiedni stan dziąseł.  :)
Zapisane

WeeeRcia :)

  • Gość
Nieładny zapaszek ;)
« Odpowiedź #5 : 2004-06-17, 14:53 »
ja go kupiłam w sklepie zoologicznym..i myśle że dobrze go tam oywali..a coraz ładniej pachnie...;)
dzięki za pomoc ;)
Zapisane

Ax

  • Gość
Nieładny zapaszek ;)
« Odpowiedź #6 : 2004-06-17, 15:19 »
Dobrz,e ża łądnie pachnie, ale ja wiem już dlaczego...
Sprawa jest prosta- w sklepie źle go odżwywiali- nieładnie pachniał
Ty go dobrze odżywiasz= coraz łądniej pachnie...
Zapisane

Maxim

  • Gość
Nieładny zapaszek ;)
« Odpowiedź #7 : 2004-06-17, 17:04 »
Moje kocio zostało przygarnięte z podwórka i też nie wiedziałam co jadł przedtem, ale napewno nic dobrego bo kiedy zrobił u nas pierwszy raz koopę to nawet otwieranie okien na niewiele się zdało :lol: Dopiero na moim wikcie zaczął pachnieć ładnie  ;)
Zapisane

Sal

  • Gość
Nieładny zapaszek ;)
« Odpowiedź #8 : 2004-06-18, 08:21 »
Oj... pamiętam biegunki Krawatkowe w pierwszy dzień pobytu u mnie...  :roll: Dobrze, że zdążąłam zanieść małego do piasku, bo ...  ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Nieładny zapaszek ;)
« Odpowiedz #8 : 2004-06-18, 08:21 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.054 sekund z 23 zapytaniami.