Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: tak trudno znaleźć kota!!!  (Przeczytany 3973 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

agix

  • Gość
tak trudno znaleźć kota!!!
« : 2004-09-16, 12:33 »
Nawet nie macie pojęcia jak trudno znaleźć małego kocurka, czytam wszelkie ogłoszenia, które owszem są ale zawsze daleko od Torunia lub właściciel chce za kiciucha troche za dużo :? 2 dni temu byłam w toruńskim schronisku i myślałam że gdzie jak gdzie ale tam napewno znajdę kiciucha do kochania, ale się myliłam! były tylko 2 maluchy i w dodatku nie do wzięcia bo leczone, brały zastrzyki i miały kwarantannę :( wczoraj sprawa się trochę ruszyła bo dowiedziałam się przez przypadek że koleżanka mamy ma maluszki miesięczne, ale muszę niestety na Toresa (bo tak się będzie nazywał :D ) troche zaczekać.
Zapisane

Johny

  • Gość
tak trudno znaleźć kota!!!
« Odpowiedź #1 : 2004-09-16, 12:36 »
Koleżanka powinna wysterylizować kotkę
Zapisane

iwa

  • Gość
tak trudno znaleźć kota!!!
« Odpowiedź #2 : 2004-09-16, 13:05 »
:roll: dlaczego każdy tak reaguje na to,że jakaś kotka ma małe? wysterylizować...
a może to dzika kotka,a może to jest hodowla??? poza tym agix pisze,ze ma problemy ze znalezieniem kotka,a tu jedyne słowo,jakie słyszy "wysterylizować".

małe kotki wbrew pozorom nie jest trudno znaleźć,bo ludzie nawet chętniej je biorą,niż dorosłe koty. tores bedzie mogl byc u ciebie juz za jakies 1,5 miesiaca. po 2 miesiacach mozna juz odstawiac od mamy,bo do tej pory musza jesc mleczko mamowe ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

tak trudno znaleźć kota!!!
« Odpowiedz #2 : 2004-09-16, 13:05 »

myszka

  • Gość
tak trudno znaleźć kota!!!
« Odpowiedź #3 : 2004-09-16, 13:06 »
Iwa, bo kotów jest ZA DUŻO. I nie powinny się rodzić w domach, przynajmniej dopóki nie znikną te tłumy ze schronisk.
Zapisane

iwa

  • Gość
tak trudno znaleźć kota!!!
« Odpowiedź #4 : 2004-09-16, 13:12 »
e,no rozumiem,ale...no dobra...ja tylko chciałam powiedzieć,że... :roll: dobra,już iwa cicho ;)
no to dalej dyskutujemy o trudnościach w znalezieniu małego kotka :wink:
Zapisane

Kesi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1705
    • WWW
tak trudno znaleźć kota!!!
« Odpowiedź #5 : 2004-09-16, 13:13 »
czemu chcesz akurat kocurka, weź kotke ze schroniska :evill:
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
tak trudno znaleźć kota!!!
« Odpowiedź #6 : 2004-09-16, 13:25 »
Kesi, przeczytaj dokladnie.

Agix, zajrzyj na adopcyjna miau.pl. Z transportem jest tak, ze czesto gesto da sie go calkiem szybko zorganizowac.

Zobacz tutaj, pod Torun:
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=16977
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

cassandra

  • *
  • Wiadomości: 430
tak trudno znaleźć kota!!!
« Odpowiedź #7 : 2004-09-16, 13:35 »
a ja gdzie sie nie rozejrze to widze mase kotow do oddania (pomijajac schroiska) male , duze, kazdej masci...az mi sie wierzyc nie chce,ze ciezko znalezc. rzeczywiscie male ida szybciej, ale jak mialam maluszke do oddania to jakos sie nikt nie zglosil poza osoba, ktora jak sie dowiedziala, ze kotka zyla przy smietnikach to sie zniechecil :grr:
Zapisane

Yzalbe

  • Gość
tak trudno znaleźć kota!!!
« Odpowiedź #8 : 2004-09-16, 13:37 »
Ja mam prawie 3 miesięcznego, pręgowanego kocurka do oddania i moge go dowieźć!! Zdjęcie jest w albumie, ale troche nieaktualne. Postaram się skombinować nowe.
Zapisane

Forum Zwierzaki

tak trudno znaleźć kota!!!
« Odpowiedz #8 : 2004-09-16, 13:37 »

malutka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1541
tak trudno znaleźć kota!!!
« Odpowiedź #9 : 2004-09-16, 13:39 »
Zazwyczaj tak jest,że jak szukasz zwierzaczka to nigdzie nie możesz znaleźć a jak już go masz to dookoła słyszysz,że ktoś chce oddać. Złośliwość losu  :roll:
Kumpela też chciała przygarnąć kotkę i jak na złość nikt nie miał do oddania.A jak już ją ma to co chwila ktoś się pyta czy nie chce kotki :wink:
Zapisane
"Bądź takim,abyś nie musiał czerwienić się przed samym sobą" Victor Hugo

Wiedźma

  • Gość
tak trudno znaleźć kota!!!
« Odpowiedź #10 : 2004-09-16, 14:20 »
Cytuj

a ja gdzie sie nie rozejrze to widze mase kotow do oddania

Ja tak samo...
Zapisane

absencja

  • Gość
tak trudno znaleźć kota!!!
« Odpowiedź #11 : 2004-09-16, 16:22 »
jezu, jak fajnie, że w schronisku są tylko 2 kociaki. w Łodzi w tej chwili jest multum po prostu, dowolnej maści i rozmiarów.
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
tak trudno znaleźć kota!!!
« Odpowiedź #12 : 2004-09-16, 17:19 »
Cytuj

dlaczego każdy tak reaguje na to,że jakaś kotka ma małe? wysterylizować...
a może to dzika kotka,a może to jest hodowla??? poza tym agix pisze,ze ma problemy ze znalezieniem kotka,a tu jedyne słowo,jakie słyszy "wysterylizować".


no skoro "mamy kolezanka" to chyba jest jej.. a jesli dzika to jeszcze lepiej o niej swiadczy, no chyba ze sie nia zajmuje gdzies na podworku, ale wtedy to nawet moze te kociaki wyniesc i nikt ich nie wezmie..
zreszta iwa Ty tez mialas kociaki i mam nadzieje ze zdajesz sobie sprawe z tego ze.. no juz sie nie bede rozpisywac. wiesz o co chodzi.

Cytuj

Jezu,jak fajnie,że w schronisku są tylko 2 kociaki.W Łodzi w tej chwili jest multum po prostu,dowolnej maści i rozmiarów.


dokladnie..
Zapisane

Ania i Nitka

  • Gość
tak trudno znaleźć kota!!!
« Odpowiedź #13 : 2004-09-16, 17:32 »
ja Wam powiem że marzyłam zawsze o kotce i chciałam żeby miała małe bo są śliczniusie i słodkie
no i w końcu przygarnęłam kotkę, nazywa się Nitka, ma 11 miesięcy.
jak tylko z nami zamieszkała koleżanki wysłały mnie na www.miau.pl
i jak poczytałam ile kotków jest wszędzie do awzięcia, całe mioty, znalezione na dworze to szybko zapomniałam o sprowadzaniu na świat nowych
Nitka jak tylko będzie miała pierwszą rujkę to idziemy do weta na sterylizację

a co do kotków w Toruniu to mogę podesłać linki do adopcji:
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=17775&postdays=0&postorder=asc&start=0
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=17852&postdays=0&postorder=asc&start=60
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=18886

poza tym jest tam jeszcze z 300 kotków do wzięcia w całej Polsce, transport często nie jest problemem, dobrzy ludzie zawsze pomogą
Zapisane

iwa

  • Gość
tak trudno znaleźć kota!!!
« Odpowiedź #14 : 2004-09-16, 17:42 »
wiem,o co chodzi :roll: więc teraz....nic nie mówię :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

tak trudno znaleźć kota!!!
« Odpowiedz #14 : 2004-09-16, 17:42 »

halina

  • Gość
tak trudno znaleźć kota!!!
« Odpowiedź #15 : 2004-09-16, 17:46 »
Cytat: absencja
jezu, jak fajnie, że w schronisku są tylko 2 kociaki. w Łodzi w tej chwili jest multum po prostu, dowolnej maści i rozmiarów.
dokładnie absencja w "moim" schronisku jest tyle małych i duzych kotow że wiesz..
Zapisane

agix

  • Gość
tak trudno znaleźć kota!!!
« Odpowiedź #16 : 2004-09-16, 21:06 »
Cytuj

czemu chcesz akurat kocurka, weź kotke ze schroniska

mam sentyment do wielkich kocurów(czytaj silnych samców :D )
też się zdziwiłam że u nas w schronisku jest mało kotów, nawet dużych. Yzabelle czekam na zdjęcia kiciucha!!! :wink:
Widziałam ogłoszenie lidiyi o kotkach czym predzej napisałam do niej ale jak dotąd nie ma odpowiedzi :?:
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
tak trudno znaleźć kota!!!
« Odpowiedź #17 : 2004-09-16, 21:50 »
Cytuj

Yzabelle


Yzalbe :>
Zapisane

Tika

  • Gość
tak trudno znaleźć kota!!!
« Odpowiedź #18 : 2004-09-17, 08:03 »
Cytuj

ja Wam powiem że marzyłam zawsze o kotce i chciałam żeby miała małe bo są śliczniusie i słodkie
no i w końcu przygarnęłam kotkę, nazywa się Nitka, ma 11 miesięcy.
jak tylko z nami zamieszkała koleżanki wysłały mnie na www.miau.pl
i jak poczytałam ile kotków jest wszędzie do awzięcia, całe mioty, znalezione na dworze to szybko zapomniałam o sprowadzaniu na świat nowych

Wstyd przyznać, ale ja też dopiero po wejściu na miau jestem w 100% zagorzałą zwolenniczką kastracji i sterylizacji kotów :oops: !!!!! Bo tak jak Myszka mówi:
Cytuj

Iwa, bo kotów jest ZA DUŻO. I nie powinny się rodzić w domach, przynajmniej dopóki nie znikną te tłumy ze schronisk.

A wracając do tematu - z kociakami tak jest. Jak szukałam kocia, to też w schronisku mi powiedzieli, że nie ma. A teraz jak już mam nagle wszyscy chcą mnie obdarowywać kociuszkami.
Zapisane

Sal

  • Gość
tak trudno znaleźć kota!!!
« Odpowiedź #19 : 2004-09-17, 08:11 »
Ja podobnie jak wy nie miałam świadomości, jakie znaczenie ma kastracja. Szybko się jednak dałam przekonać.  :)
Dziś nawracam innych.  ;)
Zapisane

Karka

  • Gość
tak trudno znaleźć kota!!!
« Odpowiedź #20 : 2004-09-17, 08:49 »
Agix ,jest dziewczyna z Torunia ,która ratuje kociaczki,to jest Lidiya z forum www.miau.pl
Na pewno będzie miała coś dla ciebie.
Moja Maja jest od niej.
Zapisane

Forum Zwierzaki

tak trudno znaleźć kota!!!
« Odpowiedz #20 : 2004-09-17, 08:49 »

agix

  • Gość
tak trudno znaleźć kota!!!
« Odpowiedź #21 : 2004-09-17, 09:58 »
Cytuj

jest dziewczyna z Torunia ,która ratuje kociaczki,to jest Lidiya
napisałam do niej ale brak odpowiedzi :?
Zapisane

Yzalbe

  • Gość
tak trudno znaleźć kota!!!
« Odpowiedź #22 : 2004-09-17, 10:13 »
Ja nigdy nie szukałam nie szukam i chyba nigdy nie będę szukać kotów.... One same mnie znajdują... Czasami pare naraz się nawinie, ale co robić :)  Biorę do domku i odchowuje, a przez ten czas staram sie znaleźć dla nich kochający domek :)
Zapisane

Tika

  • Gość
tak trudno znaleźć kota!!!
« Odpowiedź #23 : 2004-09-17, 10:55 »
Podaję parę linków do biednych, potrzebujących miłości kociaczków na miau - jest ich tam niestety duuuużo :(  i napewno wybierzesz kociaczka dla Ciebie!

http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=18963

http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=17775&start=45

http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=18202

http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=17852

Daj znać co postanowiłaś :) .
Zapisane

Karka

  • Gość
tak trudno znaleźć kota!!!
« Odpowiedź #24 : 2004-09-17, 11:24 »
Cytat: agix
Cytuj

jest dziewczyna z Torunia ,która ratuje kociaczki,to jest Lidiya
napisałam do niej ale brak odpowiedzi :?

Na pewno odpisze ,daj jej trochę czasu ,pewnie jest zajęta (ratowaniem kotów :) )
Zapisane

Cathycash

  • Gość
tak trudno znaleźć kota!!!
« Odpowiedź #25 : 2004-09-17, 11:29 »
Gdy ja szukałam kocia, długo nie mogłam znaleźć. Zawsze tak było. łaziłam po schroniskach, z ogłoszenia, do wetów, aż po drodze trafiłam na małe dziewczynki, które miały koty w piwnicy -> Filuś.
Potem szukałam znowu i nic, aż w końcu rodzice przywieźli od rodziny -> Bombusia
Wtedy nie szukałam kota, nawet o tym nie pomyślała gdy znowu trafił do mnie jeden maluch, znaleziony na ulicy -> Farciara
potem zaczęło się szukanie kicia, trafiło na Pieszczocha, ale ktoś mi go zabrał z przed nosa.
I dzięki temu (nie)stety? jest u mnie Beniuś :D

A kotów nie ma co rozmnażać, nawet gdy znajdziemy dla nich właścicieli to tym samym skazujemy może nawet i na śmieć inne kotki.

mam 2 czarne kicie do oddania, maluchy.
Zapisane

Tika

  • Gość
tak trudno znaleźć kota!!!
« Odpowiedź #26 : 2004-09-17, 11:36 »
Cytuj

A kotów nie ma co rozmnażać, nawet gdy znajdziemy dla nich właścicieli to tym samym skazujemy może nawet i na śmieć inne kotki.


Właśnie o to chodzi :( .
Lepiej pomóc tym, które są już i tak bardzo nas potrzebują!
Zapisane

@ZUZIA@

  • Gość
tak trudno znaleźć kota!!!
« Odpowiedź #27 : 2004-09-17, 20:29 »
Ja i moja rodzina mamy fioła na punkcie kotow. Nigdy nie szukalismy w schroniskach, bo zawsze w naszej piwnicy sie jakies przybłąkały :) Obecnie mam 3 koty i psa, ale jagby je wszystkie zsumowac w  zyciu mialam chyba około 50 kotow!!! :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

tak trudno znaleźć kota!!!
« Odpowiedz #27 : 2004-09-17, 20:29 »

Emilka

  • Gość
tak trudno znaleźć kota!!!
« Odpowiedź #28 : 2004-09-17, 20:41 »
Zuzia to co sie z nimi wszystkimi stalo w ciagu Twojego 12letniego zycia?! :shock:  przecietnie kot zyje z 12 lat a ty mialas ich az 50???????


Ja tez kota nie szukalam specjalnie, pamietam ze kiedy stracilam mojego pierwszego kota planowalam wybrac sie do schroniska ale kilka dni przed znalazlam na ulicy Maje  a reszta kotow byla nieplanowana ;)
Zapisane

Tika

  • Gość
tak trudno znaleźć kota!!!
« Odpowiedź #29 : 2004-09-17, 20:41 »
Cytuj
ale jagby je wszystkie zsumowac w zyciu mialam chyba około 50 kotow!!!
:shock:  :shock:  :shock:
Całkiem niezłe stadko by powstało!
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.078 sekund z 28 zapytaniami.