Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: co mój maciek robi na spacerze:) a co dutek?  (Przeczytany 1366 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

iwa

  • Gość
maciek mimo,że nie ma pomponów ma straszną chęć na spacerki :) oczywiście chodzę z nim,bo potrafi pół dnia miauczeć pod drzwiami. jak tylko zobaczy szelki,to siada i daje grzecznie założyć.
schodzi już samodzielnie na sam dół (wcześniej nie chciał,tylko na rękach się dawał znieść) :wink:
jak wyjdzie na podwórko to wącha powietrze. potem musze go juz zawinac w kocyk,bo przechodzimy przez ulice ;) i jak tylko zobaczy lasek,to wyrywa się :lol: chodzi po trawie,troche ja podgryza,tarza sie w piachu.drapie drzewka,łapie szyszki. ostatnio wyrwał sie i poleciał do ogrodzenia,zeby poobcierac sie o murek :lol: poza tym maciek wcina koniki polne :lol:
po spacerze zawsze idziemy do sklepu,po małe co nieco ;) maciek przewaznie miauczy wtedy glosno i ociera sie głowka :wink:

a spacery z dutkiem sa inne. dutek ma tylko obrozke i smycz. chodzi sobie po lesie,łapie motylki,szyszki,wacha galazki.jak mam go na rekach to kreci glowa na wszystkie strony :wink: uwielbia ogladac ptaki,liscie spadajace :lol:

dutek nie boi sie samochodow,ani ludzi. maciek jak tylko uslyszy samochod wyrywa sie :? raz wybrałam sie razem z mackiem i dutkiem.musialam szybko wrocic do domu,bo maciek zaczal wariowac :? hehe,a jak wasze kotki spaceruja? spaceruja wogole?
Zapisane

Eli

  • Gość
co mój maciek robi na spacerze:) a co dutek?
« Odpowiedź #1 : 2004-09-16, 21:36 »
ja dzis olimpowi kupilam szelki i smycz i narazie sie przyzwyczaja.,.
Zapisane

iwa

  • Gość
co mój maciek robi na spacerze:) a co dutek?
« Odpowiedź #2 : 2004-09-17, 07:32 »
:wink: hehe...fajnie! ja długo czekałam,aż dutek przestanie sobie ściągać obróżkę ;) teraz jak mu założe obrózke ze smycza,to bierze smycz w pyszczek i idzie pod drzwi :lol:  :lol: sam sie prowadzi na spacer. po schodach nie schodzi,bo nie umie,a poza tym milion rzeczy widzi naokoło ;) maciek na początku wyrywał się często z szelek. teraz chyba rozumie,że nie ma co się wyrywać i grzecznie chodzi :wink: ale musze mu kupic jakies porzadne nowe,bo z tych juz wyrasta powoli :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

co mój maciek robi na spacerze:) a co dutek?
« Odpowiedz #2 : 2004-09-17, 07:32 »

Sal

  • Gość
co mój maciek robi na spacerze:) a co dutek?
« Odpowiedź #3 : 2004-09-17, 08:09 »
Moje nie wychodzą na spacery. Szeleczki mają, bo zakładam, jak idziemy do weta. Ale na podwórko nie wychodzą, bo:
- nie chcę ich przyzywczajać, bo jakbym miała całą gromade wyprowadzić, to by mi dnia brakło  ;)
- za dużo niebezpieczeństw (psy, choróbska...).
Zapisane

iwa

  • Gość
co mój maciek robi na spacerze:) a co dutek?
« Odpowiedź #4 : 2004-09-17, 10:41 »
ja maćka tak właśnie przyzwyczaiłam i mi teraz wyje pół dnia pod drzwiami :lol: mieliśmy przerwę,jak nas duży pies pogonił :? ale teraz na jesień maciek ma sentymentalny nastrój i chce wyłazić na spacerki :roll:
dutka biorę,jak idziemy do sklepu,albo tak jak chcę się przejść. frani nie biorę bo by mnie zadrapała na śmierć,mania to samo.a karol :roll: nie wiem,ale jak szłam do weta,to się chował nawet przed wiatrem ;)
Zapisane

Emilka

  • Gość
co mój maciek robi na spacerze:) a co dutek?
« Odpowiedź #5 : 2004-09-17, 17:08 »
moje kocice boja sie spacerow i dobrze,zobaczymy jak bedzie z Rylkiem. Bo kupilam porzadne szelki i leza nieuzywane bo do weta jezdzimy w transporterku
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
co mój maciek robi na spacerze:) a co dutek?
« Odpowiedź #6 : 2004-09-17, 18:46 »
uhuhu, zazdroszcze Ci ;) miska gdy tylko wyjdzie z domu robi sie niskopodłogowa i pełznie do domu :lol: :lol:
Zapisane

Tika

  • Gość
co mój maciek robi na spacerze:) a co dutek?
« Odpowiedź #7 : 2004-09-17, 20:50 »
Cytuj

miska gdy tylko wyjdzie z domu robi sie niskopodłogowa i pełznie do domu  

Kiedyś z moimi poprzednimi kotami próbowałam wychodzić na spacery, ale właśnie takie "niskopodłogowe" :lol:  :lol:  się robiły, więc stwierdziłam, że to nie ma sensu. A Soya ma dla siebie calutki balkon, na którym nic jej nie grozi, więc nawet nie będę próbowała.
Zapisane

iwa

  • Gość
co mój maciek robi na spacerze:) a co dutek?
« Odpowiedź #8 : 2004-09-17, 21:10 »
moja pela tak chodziła :lol: a,że była cała biała to po takim spacerze zmieniał się jej kolor ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

co mój maciek robi na spacerze:) a co dutek?
« Odpowiedz #8 : 2004-09-17, 21:10 »

Tika

  • Gość
co mój maciek robi na spacerze:) a co dutek?
« Odpowiedź #9 : 2004-09-17, 21:29 »
Cytat: iwa
moja pela tak chodziła :lol: a,że była cała biała to po takim spacerze zmieniał się jej kolor ;)


No to moze byl kot-komandos :lol:  :lol:  :lol:
Chciala przybrac barwy maskujace :)
Zapisane

iwa

  • Gość
co mój maciek robi na spacerze:) a co dutek?
« Odpowiedź #10 : 2004-09-18, 07:30 »
może :lol: zawsze tak suneła...wstyd :lol:  :lol: wracałam do domu z biało-czarnym kotem ;) ale za to na balkonie pela była gwiazdą :wink: leżała na słonku i  się wygrzewała :wink:
Zapisane

Raffy

  • Gość
co mój maciek robi na spacerze:) a co dutek?
« Odpowiedź #11 : 2004-09-18, 08:18 »
kot-kameleon  :lol:
Zapisane

iwa

  • Gość
co mój maciek robi na spacerze:) a co dutek?
« Odpowiedź #12 : 2004-09-18, 12:20 »
:lol:  :wink: hehe,a ja właśnie wróciłam ze sklepu. byłam z dutkiem :wink: jakaś pani nas zaczepiła i podziwiała dutka :lol: tylu komplementów to jeszcze nigdy nie słyszeliśmy :wink:
Zapisane

Eli

  • Gość
co mój maciek robi na spacerze:) a co dutek?
« Odpowiedź #13 : 2004-09-18, 14:29 »
hehehehe
ja byłam zmuszona iśc do mojej siostry na noc wczoraj, wiec musialam zabrac Olusia, bo przeciez go nie zostawie w domu  :shock:  
wczoraj podwiozl nas brat, ale dziś jak wracałam to Oli wpiąl sie pazurami we mnie, ale rozgladal sie na boki z taką ciekawoscia ze mu prawie oczy wyszly z orbit  :lol:
dwa razy mi zeskoczył z rąk (oczywiscie był w szelkach i trzymałam go za smycz wiec nic mu nie groziło) i tez zrobił się niskopodłogowy ale zaczął chodzić po trawie  :lol:
Chce z nim iśc, może jutro, na spacer do lasu, bo mam trzy kroki od domu las :-) wiec powiem jak było :-)


kilka zdjec:

Oli patrzy przez ''balkon''


próba załozenia kotu szelek..


ukrywanie sie przed szelkami  :lol:

:-)
Zapisane

iwa

  • Gość
co mój maciek robi na spacerze:) a co dutek?
« Odpowiedź #14 : 2004-09-18, 15:21 »
hehe,eli :wink: ja zakładam jak kot siedzi na ziemi.chociaż nie mam problemu,bo maciek lubi jak mu się zakłada szelki,bo wie,że zaraz wyjdzie :wink: ale czasami z tej radości zapomina i przewraca się na plecy i drapie mnie ;)
a tak p.s. mam taką sąmą tapicerkę wersalki i kapke czerwoną ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

co mój maciek robi na spacerze:) a co dutek?
« Odpowiedz #14 : 2004-09-18, 15:21 »

Eli

  • Gość
co mój maciek robi na spacerze:) a co dutek?
« Odpowiedź #15 : 2004-09-18, 15:34 »
heh to u mojej siostry bylo robione :-) dzisiaj rano :)
Zapisane

Tika

  • Gość
co mój maciek robi na spacerze:) a co dutek?
« Odpowiedź #16 : 2004-09-18, 15:40 »
Cytuj
p.s. mam taką sąmą tapicerkę wersalki i kapke czerwoną  

 
 
Cytuj
heh to u mojej siostry bylo robione  dzisiaj rano


Z tego wynika, że jesteście siostrami 8)
Zapisane

iwa

  • Gość
co mój maciek robi na spacerze:) a co dutek?
« Odpowiedź #17 : 2004-09-18, 17:01 »
:lol: no tak ;) eli,to co przyznajemy się ;) ?
Zapisane

Eli

  • Gość
co mój maciek robi na spacerze:) a co dutek?
« Odpowiedź #18 : 2004-09-18, 17:02 »
hehehehhehe :-)))))))))) i nasze koty? :]
Zapisane

iwa

  • Gość
co mój maciek robi na spacerze:) a co dutek?
« Odpowiedź #19 : 2004-09-18, 19:19 »
maciek jak olimp wygląda! jedna rodzina :wink:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.087 sekund z 26 zapytaniami.