Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4 ... 8   Do dołu

Autor Wątek: Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?  (Przeczytany 15287 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedź #30 : 2005-03-18, 12:13 »
Moja kotka uwielbia męskie buty, przepocone skarpetki i plecak mojego kolegi  :lol:
Zapisane
BC + koci podrostek

Paulinka

  • Gość
Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedź #31 : 2005-03-18, 13:17 »
A moja lubi łapać za piety  ;)  :)  :wink: ;)  ;)  ;)  ;)  ;)  :)  :)  :wink:
Zapisane

Agysz

  • Gość
Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedź #32 : 2005-03-18, 13:52 »
Cytat: Ekoteczka
Moja kotka uwielbia męskie buty, przepocone skarpetki i plecak mojego kolegi  


ooo moja kotka też uwielbia takie zapaszki :lol: Uwielbia tulic się  do butów,przepoconych skarpetek i koszulek..Kooochaa przebywac w łazience na koszu z brudnymi rzeczami..Raj dla niej :lol: :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedz #32 : 2005-03-18, 13:52 »

Paulinka

  • Gość
Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedź #33 : 2005-03-19, 12:23 »
Cytat: Ekoteczka
Moja kotka uwielbia męskie buty, przepocone skarpetki i plecak mojego kolegi  :lol:
:)
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedź #34 : 2005-03-19, 13:21 »
Cytuj

Kooochaa przebywac w łazience na koszu z brudnymi rzeczami

Tequile tez czasem tam znajduję...
ale moja kicia to uwielbia wprost tobebki skórzane i skóropodobne. moje torby maja spokój (lniane zazwyczaj) ale moi goście (szczególnie kobiety) musza swych toreb pilnować ;)
a poza tym z wielkim zapałem wchodzi do plecaków i wszeklich worków i kartonów :) kiedyś niewiele by brakowało a kolega wyniósł by mi kota z domu  :lol:
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

kasia8989

  • Gość
Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedź #35 : 2005-03-19, 16:08 »
no tak ja mam dość nietypowego kota który umiłował sobie wode... tylko wejź do łazienki i mu nie otwóż to sie nauczył że jak zgasi światło to sie drzwi otwierają...czasem nalewam mu od 15 co wody do wanny i wrzucam "coS' pływającego a on zaraz pływa razem z tym...oczywiście jak sobie napuszcze wody do wanny to on jest przedemno w niej...wody z miski nie pije bo preferuje tylko tą z kranu.a poza tym nauczył się otwierać sobie drzwi wejściowe więc teraz musze zawsze siedizeć zamknięta w domku..dziwny kot heh :wink:aaa no i potrafi cały dzień przespać w umywalce.. a i jeszcze jego dość dziwne upodobania żywnościowe..kiedyś robiłam sobie kolacje no i wziełam oliwki , wyjełam je na tależyk i poszłam odebrać telefon ,wracam do kuchni a ty co?? kot wżera oliwki po prostu zatkało mnie(oliwki działają na niego po prostu jak jakiś narkotyk-życie za oliwke)pozatym lubi jeszcze świerzą pietruszkę która sobie zasadziłam no ale teraz jest już oczywiście jego,wode z papryki w occie czyli ocet :p, i kukurydze taką w puszce a pająkami które czasem znajdzie w domu też nie pogardzi
Zapisane

Agysz

  • Gość
Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedź #36 : 2005-03-19, 17:50 »
Cytat: kasia8989
.czasem nalewam mu od 15 co wody do wanny i wrzucam "coS' pływającego a on zaraz pływa razem z tym...oczywiście jak sobie napuszcze wody do wanny to on jest przedemno w niej...


Jeszcze o czymś takim nie słyszałam :lol: Żeby kot tak kochał wode..Moje kotki to się boją..ojj i to straaszniee :P
Ale ja bym chciała mieć takiego kotka..smiesznie jest przynajmniej..Wygłaszcz go ode mnie.. :hehe:
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedź #37 : 2005-03-19, 21:41 »
Moja koleżanka kiedys miała właśnie takiego kota-wielbiciela-wody. Też właził do kapieli.
Zapisane
BC + koci podrostek

Agysz

  • Gość
Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedź #38 : 2005-03-19, 21:46 »
U mnie to się tylko zdarzyło widzieć kota w umywalce i nigdzie indziej :P No może jeszcze czasem w brodziku na obwąchiwaniu :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedz #38 : 2005-03-19, 21:46 »

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedź #39 : 2005-03-19, 22:09 »
Moja dosyć często sypia w umywalce, i w wannie, ale tylko po kapieli kogoś (wtedy wanna jest cieplutka)

A dzisiaj Kocia przeszła sama siebie:   bardzo dumna, krokiem defiladowym przeszła przez całe mieszkanie tak żeby każdy ja zobaczył ...... ze myszką w pysku.
Potem polazła do kuchni i ja wypuściła, a mycha dała nogę pod szafkę. Kotka siedziała niepocieszona i miałczała żeby jej myszką wyjąć z pod szafki  :lol:
Zapisane
BC + koci podrostek

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedź #40 : 2005-03-19, 22:13 »
a jak ona ją złapał?? chyba sama jej musiała wejść do pyska ;)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedź #41 : 2005-03-19, 22:16 »
Też sie zastanawiałam jak, ale chyba mysza była zaspana, albo kotka wyjątkowo niezaspana bo tuz przed obiadkiem ;)
Zapisane
BC + koci podrostek

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedź #42 : 2005-03-19, 22:18 »
to była cicha umowa, taka koalicja kot-mysz, ja pokaże pani że Cię złapałam bo w końcu jestem kot a Ty potem będziesz sobie cicho zyła a ja będe udawał, że nic nie wiem  :lol:
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Agysz

  • Gość
Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedź #43 : 2005-03-19, 22:20 »
Hmmm ciekawe ;) Fajnie to musiało wyglądać.. Myślisz sobie,że myszka zdechła,bo w koncu w pysku kota..a tu kot otwiera pyszczek a mysz ucieka...Fajnie :lol:
Zapisane

kasia8989

  • Gość
Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedź #44 : 2005-03-19, 23:18 »
to mój kot myszy nie łapie bo nie mam w domu (chyba) ale za to siedzi na parapecie i obserwuje ptaki a przy tym jego dolna część szczęki wykonuje dość dziwne ruchy :P
Agysz mój kot jest po prostu zakochany we wszystkim co mokre, da sie to wypić , i jak wlożysz i szybko wyjmiesz łapę to pryska. Oczywiście jak podlewam kwiatki to też mam kontrolę no bo niby jak inaczej trzeba sprawdzić czy dobrze podlane 8)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedz #44 : 2005-03-19, 23:18 »

Agysz

  • Gość
Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedź #45 : 2005-03-20, 12:10 »
Cytat: kasia8989
to mój kot myszy nie łapie bo nie mam w domu (chyba) ale za to siedzi na parapecie i obserwuje ptaki a przy tym jego dolna część szczęki wykonuje dość dziwne ruchy


z moją jest tak samo.. Kiedyś było tak,że okno było lekko uchylone..i akurat kika siedziała na parapecie..Przleciał gołąb i ona udawała głupią,że niby jej tam nie ma..przyczaiła się i gołebia łapką..Wyrwała kilka piór a gołąb przestraszony odleciał :lol: Pozniej tylko chodziła dumna..i nikomu nie chciała oddać swojego "zdobytego"piórka :mrblue:
Zapisane

mafinia

  • Gość
Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedź #46 : 2005-03-20, 12:26 »
duzo tu wymieniac wiem ze uwielbiala terroryzowac za nocy psa
Zapisane

Agysz

  • Gość
Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedź #47 : 2005-03-20, 12:32 »
Moje kotki raczej wolą psa zostawić w spokoju..Bo Aska to leniuch i tylko patrzy na te ich dziwactwa :lol: a kotki wolą sie bawić razem same ze sobą :P Uwielbiają się w bawić w ganianego :) i  nieważne czy coś stoi na przeszkodzie czy nie..one poprostu biegną :hyh:
Zapisane

agniolki

  • Gość
Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedź #48 : 2005-03-24, 22:29 »
Ulżyło mi że wasze koty też mają takiego bzika na punkcie wody i kąpieli bo myślałam  ze Tores jest bardzo nienormalny a w takim razie jest tylko troche :wink: Nie moge nawet skorzystać z toalety bo jego ta czynność bardzo interesuje i też musze zamykać się na klucz bo jakimś cudem otwiera dzwi od łazienki ;) czasem w nocy wymysli sobie ze będzie sie kapał i wrzuca ręcznik do wanny i wszystkie mydła, waciki, szampony i szczoteczki do zębów, najgorsze jest jednak to że codziennie muszę myś zlew i wanne bo zostają "odciski palców" :wink:
Zapisane

Agysz

  • Gość
Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedź #49 : 2005-03-24, 22:33 »
No to moja Majka lubi rybi pokarm..Gdy tylko idę nakarmić rybki kot biegnia za mną i miałczy..Daję rybką jeść a pozniej daje troszQ kotku..a jak zje to chce jeszcze :hahaha:
Wasze też tak robią? Lubią jeść takie rzeczy?? :chytry:
Zapisane

Ellen

  • Gość
Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedź #50 : 2005-03-25, 20:11 »
Co ostatnio glupiego zrobly moje koty?
1. Siedze sobie w pewnym ustronnym miejscu i nagle slysze takie okrzyki bojowe i walenie w drzwi od wuceta... okazalo sie, ze Maly porwal z suszarki w lazience moja ulubiona welniana skarpetke (taka gruba podkolanowka), jeszcze niedoschnieta zreszta, ulokowal sie z nia pod kiblem i stoczyl bohaterska walke... na klebowisko Malego ze skarpeta natknal sie Zelek i usilowal mu wyrwac znalezisko, przy czym Maly bronil zaciekle, wydajac z siebie potepiencze warkoty i wycia :lol: Tlukly sie tak chyba z 10 minut tarasujac drzwi i uniemozliwiajac mi opuszczenie kibla :roll: po czym Żelek odpuscil, a Malemu (nadal zywo protestujacemu) chwile potem wydarlam ta wytarzana i zmasakrowana skarpete...
2. Dzis rano Maly wspinal sie pod sufit po balkonowej siatce przeciwkotowej... zejsc niestety juz nie umial za bardzo, wiec zaczal sie tak dziwnie miotac i w polowie drogi zlecial na dol, prosto na leb Zelkowi, ktory niczego nieswiadomy wygladal sobie przez ow siatke  :lol:
3. Rozwalily lustro, a nastepnie ja w to wlazlam
4. Zelek wymyslil sobie zabawe w polowanie na ogon Malego... Maly taka sierota zamiast mu przylozyc raz a dobrze albo uciec gdzies, to wykonywal dziwne manewry poldupkami i co chwile wydzieral sie, ze ogon :roll: Zelek pastwil sie nad nim radosnie, az w pewnym momencie zlapal nie ten ogon co trzeba i taki zonk :lol: Patrzy glupio na ogon (swoj), na ogon Malego, znowu na swoj, wreszcie odrzucil go i zlapal juz ten wlasciwy, znaczy sie Malego :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedz #50 : 2005-03-25, 20:11 »

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedź #51 : 2005-03-25, 20:36 »
Super :) no to masz ciekawie. A ja mogę napisać conajwyżej że moja kotka znowu spi  :lol:
Zapisane
BC + koci podrostek

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedź #52 : 2005-03-25, 20:39 »
a moja Tequila nie wie na które ryby polować ;) 3 akwaria w domu i kot głupieje ;)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

yassue

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 884
  • by Wind
Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedź #53 : 2005-03-25, 20:58 »
szkoda ze nie mam 2 kotkow.. moze byloby wiecej smiechu  :lol:
Puma wlazla na najwyzza polke szafy (wnekowa, wiec wysoooka), po czym nie wiedziala jak zejsc. zleciala tak ze az sie zatrzeslo  :lol:
oo i przypomnialo mi sie. moja mamuska uwielbia kwiaty- kiedys naliczylam 50 sztuk O.o No wiec w salonie stoi metrowa juka (choc juz ledwo sie trzyma XD) a Pumol upodobala ja sobie szczegolnie. Drapak zrobiony przez yass jej nie podpasowal, wiec pazurki ostrzy na niewinnej juce... raz postanowila poobserwowac swiat z perspektywy malpy i wlazla na sam czubek, uczepiona tego tyci pienka. nie musze chyba mowic jak to sie skonczylo - kolejne obrazenia dla kwiatka i dlugie zbieranie odlamkow doniczki i ziemi z podlogi  :lol: a mina kota? -Ups, chyba nabroilam  :lol:  :lol:

Agysz

  • Gość
Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedź #54 : 2005-03-26, 10:41 »
yassue-No to musisz mieć śmiesznie w domku :lol:
ooo przed chwilą wróciłam z łazienki a kogo tam spotkałam? Kike jak sobie leżała w brodziku :lol: Dziwne,bo była tam woda,a ona nie nawidzi wody ;) aa Majeczka ją tylko zaczepia i się teraz bawią a ganianego  po caaałym domuu :lol: śmiesznie jestt :)
Zapisane

Raven

  • Gość
Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedź #55 : 2005-03-26, 10:56 »
Myszka jest raczej spokojnym kotem, ale jak tylko przychodzą ciepłe, wiosenne dni, to jest nie do zniesienia... :P W domu cały czas próbuje powskakiwać na najwyższe, najtrudniejsze do dostania się punkty (co jej przeważnie nie wychodzi... :roll: ). Biega po stołach, firankach, fotelach etc. A na dworze, to szkoda mówić... Jak udaje się na dłuższe eskapady to zawsze wraca wybrudzona, cała w rzepach, w kołtunach, oblepiona trawą, ziemią...  :P
Zapisane

yassue

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 884
  • by Wind
Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedź #56 : 2005-03-26, 11:47 »
Cytuj

Jak udaje się na dłuższe eskapady to zawsze wraca wybrudzona, cała w rzepach, w kołtunach, oblepiona trawą, ziemi

u mnie to samo  :lol: a potem siedzi biedna pańcia i wyciage te brudy z futerka  ;)

Raven

  • Gość
Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedź #57 : 2005-03-26, 11:49 »
Cytuj

a potem siedzi biedna pańcia i wyciage te brudy z futerka

 :lol: I jeszcze kotek się złości, że pańcia majstruje przy jego futerku ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedz #57 : 2005-03-26, 11:49 »

Ellen

  • Gość
Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedź #58 : 2005-03-26, 17:56 »
Wczoraj poznym wieczorem... w zasadzie juz srodek nocy... ciemno, cicho, przysypialam sobie w lozeczku, a tu nagle taki rumor u mnie w pokoju! Zlokalizowalam zrodlo dzwieku - dochodzilo z akwarium... zerwalam sie taka przerazona, ze mi peklo albo co, ale na szczescie to tylko ta sierota Maly :roll: Klapka do karmienia ryb byla niedokladnie zamknieta i ta ofiara losu oczywiscie wlazla w to, klapka sie obsunela, a Maly wlecial ktoras czescia kota w otwor :lol: A ja sie potem dziwie czemu on taki mokry chodzi po domu :P
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedź #59 : 2005-03-26, 18:16 »
Fajnie :) A moja znowu spi ;)
Wczoraj szczury myslały że koci nos jest do jedzenia i spróbowały mi kotka ;)
Zapisane
BC + koci podrostek
Strony: 1 [2] 3 4 ... 8   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.096 sekund z 27 zapytaniami.