Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Prosze o poradę!  (Przeczytany 5622 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sylwka_garfisia

  • Gość
Prosze o poradę!
« : 2003-02-18, 17:27 »
Cześć!Pisze znowu ale tym razem inny post nish kącik dla kota czy jak pomuc chorem kotkowi :) Teraz ja mam pytanko chociaż bardzo mnie to nie martwi!Co zrobic gdy kot cały czas gryzie roslinki np.kaktusa!A pozniej ma cały pyszczek w kolacach.Może wiecie?A moze cos zrobic zeby on sie odrazil bo boje sie ze zje kolca albo cos innego  zlego zrobi!
Zapisane

Trinity

  • Gość
Prosze o poradę!
« Odpowiedź #1 : 2003-02-18, 17:37 »
Jedyna moja rada to odseparować kota od kaktusa. Jeśli go sobie upodobał, to raczej nie uda Ci się go przekonać, żeby zostawił go w spokoju. Wszystkie moje koty gryzły i nadal gryzą rośliny. Nie ma sposobu, żeby je od tego odzwyczaić. Trzeba po prostu stawiać kwiatki poza zasięgiem kota, szczególnie jeśli są to kaktusy i kot może się pokaleczyć. Chociaż moje same się nauczyły, że kaktus kłuje i nie należy go ruszać. :lol:
Zapisane

Czuczi

  • Gość
Prosze o poradę!
« Odpowiedź #2 : 2003-02-18, 18:22 »
Moim zdaniem nie dasz rady odseparować kotusia od kaktusa! Nie wiem co ci poradzić, jak tylko to że jak kotek sie pokuje to sam sie zrazi. Dziwnie to brzmi, ale powiedz mi co twoim zdaniem ja powinnam zrobić gdy moj kotek przynosi mi w zębach pszczoły (może osy- co za różnica) do stóp i wypluwa. Próbowałam wszystkiego i nic. Po prostu wychodzi na balkon łapie i gryzie i wypluwa przede mną. Myślę,że nie powinnaś za bardzo się tym przejmować, bo kot wie co robi. Ewentualnie są takie preparaty które odstraszają od danego miejsca zwierzaki ale nie wiem jak to podziała na kaktusa!
Powodzenia :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Prosze o poradę!
« Odpowiedz #2 : 2003-02-18, 18:22 »

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Prosze o poradę!
« Odpowiedź #3 : 2003-02-18, 20:08 »
Kaktusy najlepiej przestawić w miejsce niedostępne dla kota i zasiać mu trawkę  ;)
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

sylwka_garfisia

  • Gość
Prosze o poradę!
« Odpowiedź #4 : 2003-02-18, 20:39 »
Dziekasik narazie działa wszystki kaktusy  co są w domciu postawiłam na szafie :lol:  :lol:
Zapisane

SKR

  • Gość
Prosze o poradę!
« Odpowiedź #5 : 2003-02-18, 20:51 »
myśle ze twoj kociak da sobie spokuj z kaktusem ktory bedzie stal na szafie!!!! moze przezuci sie na trawe lub paprocie tak jak moj :P
Zapisane

Emilka

  • Gość
Prosze o poradę!
« Odpowiedź #6 : 2003-02-18, 22:48 »
tak tak... moja kicia na szczescie nie gryzie kwiatof ale moja mama  ma taki piekny kwiatek , czerwony..rozlozysty..ogromny..ale delikatny..no wie cmoja koteczka nie gryzie go ale za to bardzo lubi wlazic do wielkiej donicy i klasc sie prostu na piekne kwiatuszki, wedlug niej po takiej drzemce "na kwiatkach" pokoj jets bardziej ruginalny :)
Zapisane

monik

  • Gość
Prosze o poradę!
« Odpowiedź #7 : 2003-02-19, 11:53 »
Popieram Myszkę, kotkowi przydałaby się kocia trawka dostępna w wiekszości sklepów zoologicznych. Na twoim miejscu, jesli kot nie przestanie obgryzać biednej rośliny, to kaktusa oddałabym znajomym lub krewnym. Lepiej mieć w domu zdrowego, bezpiecznego kota niz kota z kolcami w pysku i zmaltretowanego kaktusa.
Zapisane

sylwka_garfisia

  • Gość
Prosze o poradę!
« Odpowiedź #8 : 2003-02-19, 14:20 »
Dziekasik za wszystkie porady!kot narazie nie obgryza zadnej roslinki!Kącią trawkę to ja mu choduje na balkonie i jak go wypuszcZam to sobie gryzie!Ja o tym jush dawno wiedziałam z tą trwką!Pozatym trawa ma witaminki dla kotka czy cosik takiego :) Pozdrawiam


__________________
Kochajmy zwierzątka to one nas będą kochać :)    :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Prosze o poradę!
« Odpowiedz #8 : 2003-02-19, 14:20 »

myszka

  • Gość
Prosze o poradę!
« Odpowiedź #9 : 2003-02-19, 21:34 »
Nie witaminki tylko pomaga kotkowi zwymiotować resztki włosów, które zlizuje. Z tego co czytałam masz kota półdługowłosego, więc powinien mieć trawkę stale, inaczej może się zatkać włosami i będzie niewesoło.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.055 sekund z 25 zapytaniami.