Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Jak odnaleźc kota?  (Przeczytany 1324 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

salsa

  • Gość
Jak odnaleźc kota?
« : 2007-04-09, 11:08 »
Proszę o pomoc....jeżeli taki wątek był to naprawdę przepraszam,ale w tym stresie nie mogę nic znaleźć,bądźcie wyrozumiali...
No więc dziś rano dowiedziałam się,że jeden z dwóch moich kotów uciekł w nocy..Myślałam że to kotka,a kotka wiele razy "uciekała" ale zawsze szybko wracała i nie oddalała się. Lecz o zgrozo! Nie ma jej synka. To jest młody kotek,ma rok i cztery miesiące około.Gdy przygarnęłam jego i jego matkę,kotek był ledwo żywy,z kocim katarem,poraniony od kamieni i zestresowany od szczucia psami przez głupich chłopakow z podwórka z którego pochodził.Sądzę,że to zostawilo trwały ślad w nim,jest do tej pory "pierdołowaty" (nie wiem jak to określić,po prostu jest słabszy)
No więc moja prośba jest taka:Podajcie mi jakieś sposoby na odnajdywanie zagubionych kotów,szukałam z samego rana po okolicy ale nie znalazłam....boję się o Niego :( :(
Zapisane

ReTrIvA

  • Gość
Odp: Jak odnaleźc kota?
« Odpowiedź #1 : 2007-04-09, 11:21 »
Koty często idą i wracają po jakimś czasie... ale może wywieś ogłoszenia zez djęciem? wrzuć ogłoszenia do internetu, popytaj ludzi czy nie iwdzieli koteczka :D
Zapisane

kareena

  • Gość
Odp: Jak odnaleźc kota?
« Odpowiedź #2 : 2007-04-09, 22:32 »
a w jaki sposób uciekl?

chyba nie zostawilas okna otwartego na caly dzien? :hmmm:

Ja swojego kota nie znalazłam po tym jak mi wypadł z okna.

Musisz wołac i szukac. W piwnicach, krzakach... wszędzie. Mógł pójść w dowolnym kierunku i nie wiadomo jak daleko. Ogłoszenia jak najbardziej wskazane. Ale raczej nie liczylabym ze ktos skojarzy kota z ogloszeniem jesli nie byl charakterystyczny..

Czy kotek byl kastrowany? Jeśli nie, to moze poszedl za głosem serca...
Mam nadzieje ze wróci :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Jak odnaleźc kota?
« Odpowiedz #2 : 2007-04-09, 22:32 »

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Jak odnaleźc kota?
« Odpowiedź #3 : 2007-04-10, 10:07 »
Salsa, w jakiej okolicy kociak zwiał? Jestem z Wrocławia. No i jak wygląda, masz jego zdjęcie?
Zapisane
IBDG Wrocław

salsa

  • Gość
Odp: Jak odnaleźc kota?
« Odpowiedź #4 : 2007-04-11, 17:06 »
chyba nie zostawilas okna otwartego na caly dzien? :hmmm:
Nie,mama gotowała obiad,a mamy ślepą kuchnię,więc otworzyła drzwi by się wietrzyło,i wtedy musiał wyjść.

Ale całe szczęście już się znalazł,rozwiesiłam ogłoszenia i pewna kobieta mi go oddała,bo przygarnęła go.
Dzięki za wszystkie odpowiedzi :)
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Jak odnaleźc kota?
« Odpowiedź #5 : 2007-04-11, 17:20 »
mialas szczescie - na przyszlosc musicie bardzo uwazac, bo naprawde niewiele kotow sie odnajduje...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Jak odnaleźc kota?
« Odpowiedź #6 : 2007-04-11, 20:48 »
no musze cię zawieść. jeśli nie jest przyzwyczajony to otoczenia to może nie wrócić. nie wie że co to auto itp. jest szansa ze wróci ale... moim zdaniem powinnaś wystawić my jedzenie i obsetwować czy je zje. tylko tyle możesz zrobić:(
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Motoduf

  • *
  • Wiadomości: 300
  • Jedzenie jest ludzkie, obżarstwo - Boskie
Odp: Jak odnaleźc kota?
« Odpowiedź #7 : 2007-04-12, 18:08 »
Czytaj uważnie, już wrócił.
Zapisane
Zjedz bobra, uratuj drzewo!

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Jak odnaleźc kota?
« Odpowiedź #8 : 2007-04-14, 22:50 »
no sorry moje niedopatrzenie :oops: ale nieszkodzi?? ja kiedyś kota znalazłam na drzewie... wysokim drzewie. potem patrze i już kota nie ma :P nie mam pojecia jak wszedł i jak zszedł :bezsilny: ale co tam... dobrze ze się twój kot znalazł
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Forum Zwierzaki

Odp: Jak odnaleźc kota?
« Odpowiedz #8 : 2007-04-14, 22:50 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.04 sekund z 24 zapytaniami.