Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Problem :((  (Przeczytany 1189 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ayo

  • *
  • Wiadomości: 1
Problem :((
« : 2010-09-17, 20:31 »
Witam wszystkich i z góry przepraszam jeśli taki wątek był już poruszony. Od dłuższego czasu mam problem z moją prawie 8 letnią kotką. Ostatnio znalazłam na innym forum podobne pytanie jakie zadam, lecz nie uzyskano konkretnej odpowiedzi.Otóż... moja kotka sika gdzie popadnie. Na łóżka, pościel, poduszki, podłogę, ciuchy,buty dosłownie na wszystko. Dziś osikała nawet...psa! Nie wiem co mam z tym zrobić, już nie mam siły prać wszystkiego od nowa... I to nie jest żadne zaznaczanie terenu, w kuwecie też się załatwia, ma czysto, nie jest też zazdrosna o żadnego psa. Nie wiem już co mam zrobić? :( Błagam pomóżcie, na innym forum wyczytałam ,że weterynarze mają różne zdanie na ten temat i konkretnie to mogłabym ją tylko struć jakimiś tabletkami, albo poddać kota operacji i usunąć jakieś gruczoły ale, że to dotyczy tylko samców...  Ktoś z Was miał może taki problem albo ma i wie jak temu jakoś zaradzić? Nie wyrabiam , nie chcę jej nigdzie oddawać ale rodzina już nie wytrzymuje :((
Zapisane

Twilight

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 54
Odp: Problem :((
« Odpowiedź #1 : 2010-09-20, 14:15 »
hej miałam podobny problem z tym, że kocurem (kastrat). sikał na łóżko, nawet jak w nim spałam, na buty i po wszystkich kątach. polecono mi odstraszacz (taki płyn co strasznie śmierdzi) ale to jeszcze bardziej go rozwścieczało:( to trwało kilka m-cy i nagle przestał. nie wiem do końca co było tego przyczyną ale zaczął się tak zachowywać kiedy w domu była napięta sytuacja, zmiany osób przebywających w jego otoczeniu, myślę, że to właśnie było przyczyną. po tych jego ekscesach łóżko strasznie mi śmierdziało pomimo porządnego szorowania go więc kupiłam neutralizator zapachów "vitopar" jest na prawdę świetny:) musisz sie zastanowić czy nie nastąpiły jakieś zmiany, nawet najmniejsze i pewnie dlatego kicia tak sie zachowuje.
Zapisane
"Aby zło zatriumfowało wystarczy, żeby dobrzy ludzie nic nie robili"

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Problem :((
« Odpowiedź #2 : 2010-09-20, 20:07 »
opcja szukaj.temat byl wielokrotnie poruszany.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Forum Zwierzaki

Odp: Problem :((
« Odpowiedz #2 : 2010-09-20, 20:07 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.058 sekund z 24 zapytaniami.