Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Pomoc po operacji  (Przeczytany 1742 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Joszua

  • *
  • Wiadomości: 1
Pomoc po operacji
« : 2012-07-24, 20:39 »
Witajcie.
Chcielibyśmy przedstawić problem ( a może to normalne ) z jakim się borykamy, a dotyczy mojego kocura. 3 letni Julian przeszedł 10 dni temu operację wyszycia cewki. Zdecydowaliśmy się na skutek nawracającego się zatykania powyższego dżentelmena kryształami. Kot przeszedł operację dość gładko lecz  na 4 dzień po zabiegu jego wynik krwi wskazały przekroczenie wszelkich norm mocznika i kreatyniny ( poza skale aparatu ). Do tego czasu  nie chciał jeść cały czas spał i stąd zlecenie badania krwi. Lekarz dał 30% szansy na przeżycie tłumacząc powstały fakt dłuższym przeciążeniem nerek zalegającym moczem czy coś w tym rodzaju. Przepłukali mu nerki, dali antybiotyki, kroplówki, itd. Po tygodniu od operacji, a za czym idzie 4 dniach hospitalizacji, kot wraca do domu. Oczywiście kaftan na szyi, posłanie, czysta kuweta, liglina itd. Zachowanie kota natomiast uległo udziwnieniu. Dotychczasowo bardzo czyste zwierze śpi w kuwecie, posłania przyszykowane przez nas traktuje jak kibelek a za czym idzie całe mieszkanie  ( i nie chodzi mi tu o zwykłe popuszczanie po zabiegowe moczu, moczu  z krwią itd , tylko pewnego rodzaju  premedytację  ). Nie widać po nim osłabienia, jest apetyt, pije dużo,nie wydaje się być obolały, natomiast totalnie zmiksował jeśli chodzi o czystość.  Dodam że ostatni okres też był dla niego stresujący, przeprowadziliśmy się, leżał w szpitalu itd.  I teraz czas na moje pytanie: W jaki sposób mamy pracować z Julkiem żeby go wyprostować ?
Zapisane

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.073 sekund z 23 zapytaniami.