Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Co Was wzrusza w zachowaniu swoich kotów?  (Przeczytany 1741 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sal

  • Gość
Co Was wzrusza w zachowaniu swoich kotów?
« : 2003-11-13, 09:11 »
Mój mały wita mnie zawsze w ten sposób, że wspina mi sie po nogach, żeby dostac się na ręce. Pomizia trochę i wychodzi mi na szyję. Układa sie jak kołnierz  :) , mruczy i obserwuje świat z wysoka.

Terkotka, jak każda kobieta, uwielbia kosmetyczki i przyborniki. Zawsze asystuje mi przy makijażu, porywa coś z kosmetyczki i ucieka.

Obydwa uwielbiają obserwować czynności łazienkowe: mycie, golenie, suszenie włosów...  :)
Zapisane

Emilka

  • Gość
Co Was wzrusza w zachowaniu swoich kotów?
« Odpowiedź #1 : 2003-11-13, 09:34 »
Najbardziej wzrusza mnie dzwiek wydawany przez moje koty kiedy chca zeby je pomiziac....nie jest to maiu...bardziej takie dzwieczne mrukniecie-krotkie. To jest urocze
Zapisane

Ash

  • Gość
Co Was wzrusza w zachowaniu swoich kotów?
« Odpowiedź #2 : 2003-11-13, 10:19 »
Pchełka wczoraj rozlozyla mnie zupelnie: wykazywala iscie kobiece zainteresowanie depilatorem do nog. Depilowalam sobie moje kudlate odnoza, a ona caly czas siedziala i sie gapila. Po jakims czasie sie oswoila i stalawala niczym piesek preriowy z lapkami w gorze, usilujac odebrac mi depilator. Musialam ja odpedzic, zeby sie nie wydepilowala przypadkiem  :lol:

Poza tym rozczula mnie, kiedy sie lasi do mnie, wlazac mi prawie na glowe :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Co Was wzrusza w zachowaniu swoich kotów?
« Odpowiedz #2 : 2003-11-13, 10:19 »

absencja

  • Gość
Co Was wzrusza w zachowaniu swoich kotów?
« Odpowiedź #3 : 2003-11-13, 11:12 »
bisia zawsze zanim wskoczy mi na kolana pyta:)) az się dziwie gdzie ona sie tak wychowała...bo raczej nie u mnie:P Progi, jak przystało na kota wigierskiego dzielnie asystuje przy zmywaniu, jesli akurat spał wczesniej w zlewie:))) a abstyl, ponieważ nie umie miałcześ, czasem wydaje ultrapiski:))) troche smiesznie to brzmi, jak dorosły zwierzak, największy z całej trójki piszczy jak kocie...
Zapisane

myszka

  • Gość
Co Was wzrusza w zachowaniu swoich kotów?
« Odpowiedź #4 : 2003-11-13, 13:00 »
Moja kota to prawdziwy macho - nie będzie się miziać, nie podejdzie, lata jak wariat dookoła domu, nic jej nie interesuje poza drapieżnymi zabawami... A potem w nocy, jak myśli, że śpię, to przyłazi, włazi mi na twarz i daje mi buziaki, wtula się, wpycha mi poopkę na głowę, ogon do nosa i tak śpi :) I to mnie rozczula.
Zapisane

Sal

  • Gość
Co Was wzrusza w zachowaniu swoich kotów?
« Odpowiedź #5 : 2003-11-13, 14:51 »
No... noskowe kocie całuski są słodziaste.  :)
Zapisane

Gopi

  • Gość
Co Was wzrusza w zachowaniu swoich kotów?
« Odpowiedź #6 : 2003-11-13, 16:39 »
Mój Szczęściarz kiedy myję zęby elektryczna szczoteczką, chyba myśli, że to ja tak mruczę, przychodzi do mnie, zaczyna mruczeć i trąca mnie łapką, wydając przy tym takie mrau słodkie :D
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Co Was wzrusza w zachowaniu swoich kotów?
« Odpowiedź #7 : 2003-11-13, 17:50 »
A moja Miś jest bardzo gadatliwa :mrgreen:
Zapisane

Julia Snake

  • Gość
Co Was wzrusza w zachowaniu swoich kotów?
« Odpowiedź #8 : 2003-11-15, 13:17 »
a mnie wzrusza takie mrrrraaaaaauuuu głośne, jak Linia się z czegoś bardzo cieszy :-)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Co Was wzrusza w zachowaniu swoich kotów?
« Odpowiedz #8 : 2003-11-15, 13:17 »

Emilka

  • Gość
Co Was wzrusza w zachowaniu swoich kotów?
« Odpowiedź #9 : 2003-11-15, 13:48 »
ostatnio wzruszylo mnie to:
kiedy wchodzilam do pokoju uslyszalam donosne mruczenie....patrze a Maja i Szkaradke leza przytulone do siebie i obydwie mrucza do siebie...takie nieregularne mraumarumaru...urocze
Zapisane

Julia Snake

  • Gość
Co Was wzrusza w zachowaniu swoich kotów?
« Odpowiedź #10 : 2003-11-15, 13:51 »
Och, Emilka, jakie to słodkie. Mnie jeszcze wzrusza jak moja kicia ze mną ROZMAWIA-dosłownie. Ja cos mówie, ona odpowieada miau, ja mówię, ona mrau, mówię-miaumraaa :lol:
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Co Was wzrusza w zachowaniu swoich kotów?
« Odpowiedź #11 : 2003-11-16, 20:10 »
Fairy, moja niedźwiedzica też ze mną rozmawia :) No i zapomniałam dodać, ze jest rannym nawigatorem- wstaje pierwsza, budzi mamę, odprowadza ją do łazienki, później odprowadza ją do kuchni, je, później biegnie do mnie i mnie budzi, czeka przed łazienką aż wyjdę a później każe mi budzić tatę ;) A potem zajmuje stałe miejsce na biurku przy kaloryferze i idzie spać :P
A jak wracamy z Grzybna od babci, gdzie kicia ma ciągły dyżur, to w domu odsypia.  Leżała sobie dzisiaj i spała na kanapie, a mama..hyhyhy...przesunęła ją na drugi koniec kanapy za nogę :P A kota ani drgnęła :lol:
Zapisane

iwa

  • Gość
Co Was wzrusza w zachowaniu swoich kotów?
« Odpowiedź #12 : 2003-12-26, 21:29 »
Moja Pela przybiegała zawsze rano do mnie i patrzyła się, czy śpię. Wchodziła tak powoli na łóżko i zaglądała:) Podchodziła i delikatnie dotykała mnie łapką, a jak już zobaczyła, że nie śpię to było miau i wyścig do kuchni:) :cry: Ale Pela nie żyje już od roku i nie przychodzi już rano:(  :cry:  :cry:  :cry:
Teraz mam Manie, Franie i Wacka:)
Wacek przychodzi jak siedze przy biurku, wyciąga łapki i miauczy- mruczy, wskakuje na kolana- siada jak ludek  i tak fajnie zadziera główke do góry i patrzy się na mnie:) słodki jest:) czasami łapie łapką wisiorek z łańcuszka:)
Mania zmusza do uśmiechu i takiego wzruszenia, jak siedzi na szafce w kuchni, przekeca główke i patrzy się...patrzy, patrzy...taki mały stworek:)
A Frania...hmmmm...leży często w łazience za wieszakiem z ręcznikami, i widać spod nich jej łapki...macha sobie nimi:)
Zapisane

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
Co Was wzrusza w zachowaniu swoich kotów?
« Odpowiedź #13 : 2003-12-27, 11:29 »
Nie mam kota, ale bardzo intryguje mnie ich natura. Są indywidualistami. Sprawiają wrażenie niedostępnych a zarazem są takie przymilne. Nie ufają ludziom tak do końca, ale swojego właściciela darzą wielką miłością :).
Ps. Mogłabym wymieniać tak bez końca. Mój wujek ma kotka- Kubę i to własnie dzieki niemu poznaję kocią naturę :)
Zapisane

Carlunia

  • Gość
Co Was wzrusza w zachowaniu swoich kotów?
« Odpowiedź #14 : 2003-12-27, 14:07 »
Ja mialam do tej pory jedna kotke. Bylam wtedy w podstawowce. Gdy wracalam ze szkoly ona zawsze na mnie czekala jakby znala plan lekcji. Spala ze mna w moim lozku.
W sumie odkad pamietam to dookola mnie krecily sie zawsze koty. BYlam jeszcze malym szkrabem gdy jezdzilam na wakacje z mama na wies do dziadkow. Tam zawsze bylo pelno kotow, ale jeden byl wyjatkowy. Wychowal sie z dziecmi sasiadow. Pozniej tamte dzieci dorosly i przychodzil do nas. Az dziw bierze, ze dawal sie ukladac w wozku dla lalek a ja go wozilam po calym podworku. A on tak lezal bez ruchu przykryty kolderka. Drugiego takiego kota nie spotkalam do tej pory. Nie wiem jak to jest, ale z reguly koty bardzo mnie lubia. Moze czuja, ze je uwielbiam..trudno powiedziec :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Co Was wzrusza w zachowaniu swoich kotów?
« Odpowiedz #14 : 2003-12-27, 14:07 »

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
Co Was wzrusza w zachowaniu swoich kotów?
« Odpowiedź #15 : 2003-12-27, 15:37 »
Cytat: Carlunia
Nie wiem jak to jest, ale z reguly koty bardzo mnie lubia. Moze czuja, ze je uwielbiam..trudno powiedziec :wink:

Pewnie rozpoznają ludzi o dobrych sercach, którzy nigdy nie zrobiliby im krzywdy :) .
Zapisane

Gopi

  • Gość
Co Was wzrusza w zachowaniu swoich kotów?
« Odpowiedź #16 : 2003-12-28, 16:28 »
Ostatnio moja kocia imienniczka została "kotem od węgla" ;) Jak tylko sie ja zapyta :jak sie nazywa drobny węgiel?" to od razu odpowiada "miał" ;) Niby nic wielkiego, ale inne tak nie umieją, bo ona odpowiada za kazym razem! :wink: To dopiero słodkie ;)
Zapisane

sylwka_garfisia

  • Gość
Co Was wzrusza w zachowaniu swoich kotów?
« Odpowiedź #17 : 2003-12-28, 17:37 »
hm...mnie najabrdziej wzrusza ten dźwięk kiedy chce się przytulać i pieścić-mraauu bez otwierania buzi ,wtedy się od razu rozmiękczam :P ;)
Zapisane

Gopi

  • Gość
Co Was wzrusza w zachowaniu swoich kotów?
« Odpowiedź #18 : 2003-12-28, 17:42 »
Cytuj
mraauu bez otwierania buzi


Moja Marbi czasem robi wręcz odwrotnie - miauczy bezgłośnie ;)
Zapisane

sylwka_garfisia

  • Gość
Co Was wzrusza w zachowaniu swoich kotów?
« Odpowiedź #19 : 2003-12-29, 12:41 »
No moja jak miauczy to głośno,a jak mrauczy to mrauczy z zamkniętym pyszczkiem  :lol:
Zapisane

Sal

  • Gość
Co Was wzrusza w zachowaniu swoich kotów?
« Odpowiedź #20 : 2003-12-29, 13:38 »
A Dyziek po kastracji stał się najmilejszym kocurkiem na świecie.  :)  Gdy z nami śpi, to zanim pójdzie w swój zakątek na pościeli, to przychodzi najpierw do męża, siada mu nieomal na głowie i mruczy kołysankę, a potem przychodzi do mnie, poczesze mi włosy i mruczy dla mnie. Jak już nam pomruczy, to wraca na swoje miejsce i słodko śpi. Rano budzi nas mruczeniem i dotykiem łapek na policzkach.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Co Was wzrusza w zachowaniu swoich kotów?
« Odpowiedz #20 : 2003-12-29, 13:38 »

Maxim

  • Gość
Co Was wzrusza w zachowaniu swoich kotów?
« Odpowiedź #21 : 2003-12-29, 14:57 »
Mnie najbardziej podoba się jak moje kocio śpi zwinięty w kłębuszek i jeszcze sobie łapką przykrywa pysio :D
Zapisane

Gopi

  • Gość
Co Was wzrusza w zachowaniu swoich kotów?
« Odpowiedź #22 : 2003-12-29, 17:44 »
A jeszcze mi się przypomniało, że kocham tez jak moja Iwi śpi oparta brzuszkiem i przednimi łapkami na kaloryferze, a tylne łapki opiera o taboret :D
Zapisane

Martuusia

  • Gość
Co Was wzrusza w zachowaniu swoich kotów?
« Odpowiedź #23 : 2003-12-30, 16:31 »
Moj Maluszek jest najkochanszym kotem na swiecie!!Mozna powiedziec ze jest wierny jak pies.Niestety nie moge Go trzymac w domu dlatego mieszka u mnie na podworku.Zawsze gdy ide do szkoly albo do sklepu to zawsze mnie odprowadza do bramy i tam czeka az wroce.Potem wchodzi mi po nogach zeby sie poprzytulac-uwielbia pieszczoty i przeslicznie miaucze....
Zapisane

iwa

  • Gość
Co Was wzrusza w zachowaniu swoich kotów?
« Odpowiedź #24 : 2003-12-30, 17:34 »
Wyobraźcie sobie kota przed TV:)! Moja Mania siada na fotelu, i wpatruje się :) Jak akcja się rowija to biegnie pod szafkę z TV i puka łapką w ekran:) :wink: Oglądała już programy na Animal Planet- oczki jaj latają, jak są jakieś robaczki, albo koty. Ale też jakiś program o jeździe na deskorolce;) Jak się zmieni kanał to patrzy się, jak na zbója, który ukradł jej rozrywkę:) Słyszałam, że jeśli wychodzi się na dłużej z domu, a kot zostaje sam, to można mu włączać TV albo radio :wink:  Mania jest taka słodka przed TV, muszę jej zrobić jakieś foto:)
Zapisane

Sal

  • Gość
Co Was wzrusza w zachowaniu swoich kotów?
« Odpowiedź #25 : 2004-01-05, 12:02 »
Dyziek to też maniak telewizji.  :) Zasiada na podłodze przed ekranem i ogląda...  ;)
Zapisane

myszka

  • Gość
Co Was wzrusza w zachowaniu swoich kotów?
« Odpowiedź #26 : 2004-01-05, 13:31 »
Moja kota woli oglądać siebie w lustrze, narcyz :roll: :lol:
Zapisane

weronika

  • Gość
Co Was wzrusza w zachowaniu swoich kotów?
« Odpowiedź #27 : 2004-01-10, 12:59 »
a mnie niesamowicie wzrusza jak moj oskarek nawet gdy jest zaspany , biegnie mi na powitanie , gdy tylko uslyszy,ze wchodze do mieszkania , chociaz ledwo patrzy na zaspane slepka, ale biegnie do mnie! mam go od sierpnia i naprawde nawet raz sie nie zdarzylo , zeby nie czekal na mnie przy drzwiach , kiedy wracam do domciu. taki maly skarbeczek.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Co Was wzrusza w zachowaniu swoich kotów?
« Odpowiedz #27 : 2004-01-10, 12:59 »

koniara000

  • Gość
Co Was wzrusza w zachowaniu swoich kotów?
« Odpowiedź #28 : 2004-01-10, 13:07 »
Pazurek..gdy ide spac podchodzi do mnie biore go na rece i idziemy do lozeczka..jak sie polozymy to musze mu dac reke pod glowke a on na moja twarz wyciagniete jego lapki....;] i tak spimy..ON JEST TAKI SŁODKI:)
Zapisane

Kochatka

  • Gość
Arlenkowiec
« Odpowiedź #29 : 2004-03-21, 16:51 »
Jak wzieliśmy Arlenkę ze schroniska to miała 8 tygodni, od razu po przyjściu do domu rozłożyła się na łóżku no i było wiadomo, że o innym legowisku mowy nie ma. Była z niej taka przylepa, że nie opuszczała mnie na krok(jakby się bała, że znów zostanie sama)i można ją było zawsze wziąść na ręce i przytulać i głaskać, teraz jak nie chce to mnie olewa i sobie idzie ale zawsze śpi przy mnie w łóżeczku i sie przytula!! :lol:
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.09 sekund z 27 zapytaniami.