Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: zmora  (Przeczytany 3887 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sal

  • Gość
zmora
« Odpowiedź #30 : 2004-02-25, 11:32 »
Wczoraj przebudziłam się, bo coś ciężkiego pojawiło się obok. Kątem zaspanego oka dojrzałam Dyźka, jak siedzi na moim mężu - twarzą w twarz.  :)
A że mąż za głośno oddychał przez nos Dyziek pacnął go łapą w nos. No i było po spaniu... ;) Ale cóż... skoro kotu nie podoba się świszczący oddech.  :lol:
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
zmora
« Odpowiedź #31 : 2004-02-25, 11:44 »
Cytuj

A że mąż za głośno oddychał przez nos Dyziek pacnął go łapą w nos. No i było po spaniu...  

 :lol:  :lol:  :lol:
 Moja Daisy od 3 dni co noc urządza polowania na mojego chłopaka jak śpi, biega po nim i po całym łóżku, skacze mu na twarz, gryzie i drapie go w stopy jak je wystawi spod kołdr a jak schowa to znajduje jakieś wejście i wpycha się pod kołderkę i tam kontynuuje zabawę :lol:   Biedak o 6 musi wstać do pracy ale nie ma serca wurzucić małej z łóżka tylko przez sen mówi  "bandzior,bandzior" a rano ją całuje, głaszcze i rozmawia.
Najlepsze jest to, że moja osoba w żaden sposób jej nie interesuje jako obiekt na który można zapolować, więc tylko patrze i się śmieję :lol:
Zapisane

KasiKz

  • Gość
zmora
« Odpowiedź #32 : 2004-02-25, 12:21 »
Ja doszłam do wniosku, że nasze łóżko trzeba powiększyć :) No bo ja nie mogę się położyć na poduszcze, bo od razu dostaję opierdziel od Tali, bo przecież ona musi na poduszce leżeć... Z kolei Lucjan lubi spać w nogach, koniecznie na kołdrze :) I nogami nie można ruszyć, bo co będzie jak kot się obrazi i pójdzie?? Także wyobraźcie sobie w jakich pozycjach musimy spać  :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

zmora
« Odpowiedz #32 : 2004-02-25, 12:21 »

Sal

  • Gość
zmora
« Odpowiedź #33 : 2004-02-25, 12:23 »
:lol:  :lol:
Moje się nie obrażają. Układają się w innej pozie. Ale nogami to ciężko ruszyć... Kołdra waży ładnych parę kilogramów...  :lol:
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
zmora
« Odpowiedź #34 : 2004-02-25, 12:39 »
To może trzeba drugie łóżko kupić, żeby kociambry też mogły spać wygodnie? Oczywiście łóżko musi być pięknie pościelone bo tylko takie jest dobre do spania ;)
Zapisane

KasiKz

  • Gość
zmora
« Odpowiedź #35 : 2004-02-25, 12:56 »
Cytat: Skarb
To może trzeba drugie łóżko kupić, żeby kociambry też mogły spać wygodnie? Oczywiście łóżko musi być pięknie pościelone bo tylko takie jest dobre do spania ;)


U nas to nie przejdzie. Jedno łóżko zawsze by stało puste, bo koty muszą spać koniecznie z nami :)
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
zmora
« Odpowiedź #36 : 2004-02-25, 13:03 »
No to królewskie łoże, żeby wszystkim było wygodnie ;)
rozumiem to nasza kotka też cały czas potrzebuje ciepła, i nawet jak nie śpimy a jej sie chce to wchodzi na kolana, układa się i zasypia. A jak zobaczy, że któreś z nas się kładzie to zaraz się przyłącza :lol:
Zapisane

Sal

  • Gość
zmora
« Odpowiedź #37 : 2004-02-25, 15:05 »
Cytat: KasiKz
Jedno łóżko zawsze by stało puste, bo koty muszą spać koniecznie z nami :)


Otóż to!  :)
Zapisane

truskawa144

  • Gość
zmora
« Odpowiedź #38 : 2004-02-26, 04:21 »
jeden z moich kotów mial kiedys manie spanie na mojej szyji i za chiny nie dało się go wygonić,zdejmowałam go ze 100 razy w ciągu nocy a za kazym razem i tak wracał jak tylko zasnęłam(na szczęście go tego oduczyła)

natomiast kotek któego otatnio przygranęlam uwielbia spać na podusze ze nad głową mojego chłopaka...
Zapisane

Forum Zwierzaki

zmora
« Odpowiedz #38 : 2004-02-26, 04:21 »

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
zmora
« Odpowiedź #39 : 2004-02-26, 11:25 »
Cytat: Salamandra
Cytat: KasiKz
Jedno łóżko zawsze by stało puste, bo koty muszą spać koniecznie z nami :)


Otóż to!  :)
To nic nie daje :bezsilny:  łóżko 2x2 metry, TZ na łóżku, ja na TZ'cie, na mnie Hanka, na Hance kot :lol:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

myszka

  • Gość
zmora
« Odpowiedź #40 : 2004-02-26, 11:32 »
... a na was szynszyl :P
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
zmora
« Odpowiedź #41 : 2004-02-26, 11:51 »
...tiaaa, z klatką :lol:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

KasiKz

  • Gość
zmora
« Odpowiedź #42 : 2004-02-26, 13:02 »
Cytat: Myszka.xww
Cytat: Salamandra
Cytat: KasiKz
Jedno łóżko zawsze by stało puste, bo koty muszą spać koniecznie z nami :)


Otóż to!  :)
To nic nie daje :bezsilny:  łóżko 2x2 metry, TZ na łóżku, ja na TZ'cie, na mnie Hanka, na Hance kot :lol:


No i jak z utrzymaniem równowagi?? A jeszcze ten szynszyl w klatce... no, no...  :lol:
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
zmora
« Odpowiedź #43 : 2004-02-26, 13:36 »
Kwestia treningu :lol:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

KasiKz

  • Gość
zmora
« Odpowiedź #44 : 2004-02-26, 13:42 »
Cytat: Myszka.xww
Kwestia treningu :lol:


Tak też myślałam  :lol:  Sama chętnie bym potrenowała, ale nie mam szynszyla  :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

zmora
« Odpowiedz #44 : 2004-02-26, 13:42 »

Sal

  • Gość
zmora
« Odpowiedź #45 : 2004-02-26, 14:06 »
Cytuj
TZ na łóżku, ja na TZ'cie


Jak nic - znowu świntuszy!  :lol:
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
zmora
« Odpowiedź #46 : 2004-02-26, 14:50 »
... ta to wie na co zwracać uwagę :lol:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Sal

  • Gość
zmora
« Odpowiedź #47 : 2004-02-26, 14:55 »
;)
Czytam między wierszami.
Sama mnie nauczyłaś.  :wink:
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
zmora
« Odpowiedź #48 : 2004-02-26, 14:57 »
tiaaa, zwal jeszcze na mnie :roll:  :lol:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

aguś

  • Gość
zmora
« Odpowiedź #49 : 2004-02-26, 20:41 »
Cytat: KasiKz
Ja doszłam do wniosku, że nasze łóżko trzeba powiększyć :) No bo ja nie mogę się położyć na poduszcze, bo od razu dostaję opierdziel od Tali, bo przecież ona musi na poduszce leżeć... Z kolei Lucjan lubi spać w nogach, koniecznie na kołdrze :) I nogami nie można ruszyć, bo co będzie jak kot się obrazi i pójdzie?? Także wyobraźcie sobie w jakich pozycjach musimy spać  :D

Oj znam to. Śpimy całą noc w jednej pozycji bo "kotki się obudzą"
Co do drugiego łóżka - nie przejdzie. Trzeba przecież spać na nas, między nami.
Mam ciotkę i wujka. Ciotka waży 100kg wujek 120. Śpi z nimi koteczka, którą przygarnęli jak miała chyba ze 4 tygodnie. Śpi pomiędzy nimi. Ciotka mówi ,że złapali sie na tym, że obracają się przez sen równocześnie-żeby koteczce nic nie zrobić :lol:
Zapisane

KasiKz

  • Gość
zmora
« Odpowiedź #50 : 2004-02-26, 20:43 »
Cytat: aguś
Cytat: KasiKz
Ja doszłam do wniosku, że nasze łóżko trzeba powiększyć :) No bo ja nie mogę się położyć na poduszcze, bo od razu dostaję opierdziel od Tali, bo przecież ona musi na poduszce leżeć... Z kolei Lucjan lubi spać w nogach, koniecznie na kołdrze :) I nogami nie można ruszyć, bo co będzie jak kot się obrazi i pójdzie?? Także wyobraźcie sobie w jakich pozycjach musimy spać  :D

Oj znam to. Śpimy całą noc w jednej pozycji bo "kotki się obudzą"
Co do drugiego łóżka - nie przejdzie. Trzeba przecież spać na nas, między nami.
Mam ciotkę i wujka. Ciotka waży 100kg wujek 120. Śpi z nimi koteczka, którą przygarnęli jak miała chyba ze 4 tygodnie. Śpi pomiędzy nimi. Ciotka mówi ,że złapali sie na tym, że obracają się przez sen równocześnie-żeby koteczce nic nie zrobić :lol:


I to się nazywa synchronizacja  :lol:   :lol:   :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

zmora
« Odpowiedz #50 : 2004-02-26, 20:43 »
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.065 sekund z 27 zapytaniami.