Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: czarny kot - pechowy kot???????????  (Przeczytany 6303 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Naomi151

  • Gość
czarny kot - pechowy kot???????????
« Odpowiedź #30 : 2004-03-31, 18:38 »
czrne kociaki są przepiękne..... wyglądają jak minaturowe czarne pantery :)
A w przesądy nie wierzę i nigdy wierzyć nie będę!!!!!!
Zapisane

Mika :)

  • Gość
czarny kot - pechowy kot???????????
« Odpowiedź #31 : 2004-04-11, 22:51 »
Miałam w swoim "dorobku" 4 czarne koty w dodatku mieszkałam pod 13-tką  :lol: -to dopiero pechowy układ ;) Ja uważałam,że 13-tka + czarny kot to dopiero pełnia szczęścia.Mąż wiedząc,że lubię TYLKO czarne kotki,uratował jednego przed utopieniem-mały miał 5 dni -odratowałam go-był z nami 5 lat.Kiedy jego zabrakło czułam,że opuściło mnie szczęście i......wzięłam czarną kotkę :) Mika ma teraz 7 tygodni i właśnie śpi na moich kolanach..... Prawdę mówiąc tak kocham czarnulki że albo black albo żaden
Zapisane

Kesi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1705
    • WWW
czarny kot - pechowy kot???????????
« Odpowiedź #32 : 2004-04-11, 23:18 »
Czarny kot różni się od innego kota tylko kolorem  :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

czarny kot - pechowy kot???????????
« Odpowiedz #32 : 2004-04-11, 23:18 »

Kira

  • Gość
czarny kot - pechowy kot???????????
« Odpowiedź #33 : 2004-04-11, 23:24 »
:) tp tylko zabobony  :? wszyskie kotki przynosza TYLKO szczeście i wielka Miłośc za soba  ;)
Zapisane

Emilka

  • Gość
czarny kot - pechowy kot???????????
« Odpowiedź #34 : 2004-04-12, 11:49 »
podobno tak naprawde nie ma czarnych kotow(pomijajac te rasowe...chociaz nie mam pewnosci)  przyjzyjcie sie w sloncu swoim czarnuszkom... widzicie? one sa ciemno brunatne to tylko nam wydaje sie ze sa czarne. Ostatnio odkrylam u Szkaradki cos niesamowitego.... pyszczek rzeczywiscie jest brazowy ale widac na nim tez czarne pregi tak jak u normalnego buraska. Ale zeby je zobaczyc trzeba naprawde wyeterzyc wzrok dodatkowo spojzec w odpowiednim swietle ;)

Tak wiec mozna by stwierdzic ze czarne koty owszem przynosza pecha... tyle ze nie istnieja :lol:
Zapisane

Yzalbe

  • Gość
czarny kot - pechowy kot???????????
« Odpowiedź #35 : 2004-04-13, 21:31 »
Zwierzęta nie przynoszą pecha.. Raczej ludzie...
Zapisane

Tamira

  • Gość
frsdgsfdg
« Odpowiedź #36 : 2004-04-24, 07:11 »
Niewiem jak w to można wierzyć , czerne koty są śliczne!
Zapisane

Kira

  • Gość
czarny kot - pechowy kot???????????
« Odpowiedź #37 : 2004-04-24, 12:06 »
:roll: poprawnie to takze jesli ma sie kota czarnego w domu to przebiegajacy czarny nie przynosi pecha a jesli ktoś nima czarnuszka to przynosi pecha i to podobno w kazdy dzen a nie tylko 13 piatek ;)
Zapisane

Nataila

  • Gość
czarny kot - pechowy kot???????????
« Odpowiedź #38 : 2004-04-29, 20:34 »
Wszystkie kotki są kochane, a te przesądy to tylko czyjeś dziwne wymysły. Ja sama mam burego kotka, ale czarrrrrrne są cudowne.
Zapisane

Forum Zwierzaki

czarny kot - pechowy kot???????????
« Odpowiedz #38 : 2004-04-29, 20:34 »

Carlunia

  • Gość
czarny kot - pechowy kot???????????
« Odpowiedź #39 : 2004-05-11, 21:47 »
Ja od niespelna dwoch tygodni jestem szczesliwa podwladna czarnej, 2-miesiecznej koteczki. Jest cudna. I wlasnie takiego czarnego koteczka chcialam. I wlasnie taki maluch czekal na mnie w schronisku ;)
Zapisane

Sal

  • Gość
czarny kot - pechowy kot???????????
« Odpowiedź #40 : 2004-05-12, 12:38 »
Zapewne ten na emblemacie?
Śliczny...  :D
Zapisane

Carlunia

  • Gość
czarny kot - pechowy kot???????????
« Odpowiedź #41 : 2004-05-12, 17:25 »
Tak, Klarunia jest na emblemacie a zdjecie bylo robione na drugi dzien jej pobytu u mnie. Teraz wyglada juz ladniej bo ma czyste oczka, nie cieknie jej juz z noska jak na poczatku (przechodzila koci katar). I siersc zaczyna lsnic. I oczywiscie jest strasznie kochana :wink:
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
czarny kot - pechowy kot???????????
« Odpowiedź #42 : 2004-05-17, 14:06 »
Ja mam czarną kotkę( ma tylko biały krawacik). Fakt, jest trochę wredna(yyy tylko troszkę :D ) ale pecha nie przynosi! :)  Zgadzam się-żaden zwierzol pecha nieprzynosi przdzej człowiek. A w przesądy nie wierzę to jest głupie i zmyślone :roll:
Zapisane

Patka

  • Gość
czarny kot - pechowy kot???????????
« Odpowiedź #43 : 2004-05-17, 14:19 »
ja w takie cos nie wierze moja ciocia ma 3 czarne koty i wszystkie sa ,milusie :D
Zapisane

Tamira

  • Gość
czarny kot - pechowy kot???????????
« Odpowiedź #44 : 2004-05-23, 20:32 »
jak można w przeądy wierzyć to są tylko bójdy , bójdy 1000000000000000razy bójdy czarne koty należą wedłóg mnie do najładniejszych
Zapisane

Forum Zwierzaki

czarny kot - pechowy kot???????????
« Odpowiedz #44 : 2004-05-23, 20:32 »

Ndal

  • Gość
czarny kot - pechowy kot???????????
« Odpowiedź #45 : 2004-05-23, 21:04 »
Clarunia jest przepiękna
A a pro po kotów kiedys interesowałam się przesądami w tym i kocimi - czym ja się w życiu nie interesowałam - hi hi hi - no i :
Czarny kot przynosi nieszczęście tylko jak przebiegnie drogę - wtedy trzeba poczekac az przejdzie ktos kto go nie widział - jemu nie zaszkodzi a od siebie odwrócimy pecha Ale UWAGA - jeśli czarny kot do nas podejdzie i da sie pogłaskać albo otrze się o nogi to przynosi wielkie szczęście !!! W angli zresztą uważają że nieszczęście przynosi biały kot.
Oczywiście ze w przesady nie nalezy wierzyć ale to wyjaśnia :) dlaczego ludzie których lubią koty maja szczęście ;) Bo kot nie podejdzie i nie zaprzyjaźni się z byle kim - Nie mam kota ale mam zaprzyjaźnione dwa czarne koty - jednego w pracy - rano jak tylko przyjdę pędzi wrzeszcząc do mnie do pokoju na dodatkową (karmią go panie z portierni) porcyjkę skondensowanego mleczka a poza tym w rynku we Wrocławiu jest kot w kwieciarni jak tam przychodzę zawsze do mnie przychodzi mimo że mam w domu pieski
Zapisane

Carlunia

  • Gość
czarny kot - pechowy kot???????????
« Odpowiedź #46 : 2004-05-24, 23:20 »
Ndal: Klarunia dziekuje :oops:
Teraz juz troszke urosla bo jest u mnie juz 4 tydzien. I zadomowila sie na dobre. Nadal traktuje mnie jak swoja mame i niewatpliwie wybrala sobie mnie na swoja pancie co mnie bardzo cieszy. Z reszta chyba poczula od poczatku, ze ja oszalalam jak tylko ja wzielam na rece (juz wczesniej bylam "nieuleczalnie chora" na koty, ale nie ma nic lepszego niz miec swojego koteczka w domu ;) ). Gdy jestesmy u mnie w pokoju nie ma chwili, zebym mogla sobie sama posiedziec bo od razu mam Klarke na kolanach. A droge przebiega mi srednio 20 razy dziennie ;) Na razie nie odnotowalam przypadkow przynoszenia pecha. Wrecz przeciwnie: jestem bardzo szczesliwa, ze ona jest tu ze mna :wink:
Zapisane

Przemek

  • Gość
czarny kot - pechowy kot???????????
« Odpowiedź #47 : 2004-06-02, 16:58 »
sam mam w domu czarna malutka kotke  i nie uwazam zeby byla pechowa  przesady
Zapisane

ixa

  • Gość
czarny kot - pechowy kot???????????
« Odpowiedź #48 : 2004-06-08, 09:12 »
Jakies chore psychicznie dziecko mogło tylko tak zrobić a ja czarne kotki uważam za szczęście bo nieważna jest maść płeć czy coś tam jeszcze ważne że ma się zwierze i się je kocha całym serduchem mnie w każdym bądź razie czarnuchy przynoszą szczęście miałam kiedys 2 czarne kociaki ale kidy była powudz rzka je porwala i utonęły :(  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.068 sekund z 25 zapytaniami.