Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 4 5 [6] 7   Do dołu

Autor Wątek: Szkolenie klikerowe :)  (Przeczytany 25729 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: Szkolenie klikerowe :)
« Odpowiedź #150 : 2006-02-20, 19:58 »
Ja uważam, że kliker tak czy siak nie jest całym psio-właścicielowym światem ;) I jeśli służy tylko do uczenia komend, wspólnego uczenia się i zabawy, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby w  "normalnych" codziennych sytuacjach hierarchia była jak zawsze. Alfa nie musi zdobywać swojej pozycji siłą, więc ja myśle ze kliker wcale nie wyklucza bycia dla psa alfa :)
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

betty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1676
  • Kochane pieski............. :*
    • WWW
Odp: Szkolenie klikerowe :)
« Odpowiedź #151 : 2006-02-26, 22:14 »
znalazlam super stronke z filmikami poczatkowej nauki klikerem :)

www.aboutdogtraining.com/vids.php
Zapisane
I LOVE DOGS : *
JaK WySzKoLiC PsA? MaSz KloPoTy Z pSeM ? -ZaJrZyJ
http://www.dogs.gd.pl/kliker/

zakla

  • Gość
Odp: Szkolenie klikerowe :)
« Odpowiedź #152 : 2006-02-27, 15:26 »
Filmiki spoko, ale... czy to "Triple Crown Collar Video Lessons:"(fotka labka z obroza czarna) jest klikerowy odpowiednik kolczatki?? :|
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Szkolenie klikerowe :)
« Odpowiedz #152 : 2006-02-27, 15:26 »

Vizsla

  • Gość
Odp: Szkolenie klikerowe :)
« Odpowiedź #153 : 2006-02-27, 15:57 »
Zamierzam rozpoczac szkolenie klikerowe z moja sunia, ktora niedlugo do mnie dojdzie ;)
Bardzo mi sie podoba ten sposob szkolenia, o niebo latwiejsze dla psa :)
Zapisane

zakla

  • Gość
Odp: Szkolenie klikerowe :)
« Odpowiedź #154 : 2006-02-27, 16:03 »
Viz, to ty zakladasz hodowle??:D
Super, bedzie klikerowo-agilitowa hodowla jajnikow:P
Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: Szkolenie klikerowe :)
« Odpowiedź #155 : 2006-02-27, 16:06 »
Nie jajnikowa :)
Przemyslalam wszystko i znalazlam suuuper oferte, jestem zdecydowana :)
Bo okazalo sie, ze sunki z  tamtych skjarzen sa zamowione. I klops.
Sunia bedzie rasy manchester terrier :) Pradopdobnie, zastrzegam :P
Teddy, Lupo agility. Nowa sunia również :D
Lupo (jajnik :P) bedzie tylko reproduktorem. A sunia bedzie kryta psami zagranicznymi. Przydomek hodowlany wiec jade zglaszac ;)
Zapisane

zakla

  • Gość
Odp: Szkolenie klikerowe :)
« Odpowiedź #156 : 2006-02-27, 16:07 »
Alez supcio:) Machestery mi sie podobaja:) i do agility sie nadaja :lol:
Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: Szkolenie klikerowe :)
« Odpowiedź #157 : 2006-02-27, 16:09 »
Juz rozmawialam z hodowca :) W sumie hodowli manchestów w Polsce sa chyba 3 czy 4 <lol>
Ale jedna jest calkiem blisko mnie i mają do sprzedania 5 miesięczną sunię akurat :D I przy szkoleniu pomyslalam o klikerze. Na wystawie w Bydg. Polna z fz miala kliker dla Fanty i uznalalm, ze to jest swietne :D Szkoda, ze moje potwory dwa nie uczylam od pcozatku klikerem. ALe wyprobuje i na nich :D
Zapisane

zakla

  • Gość
Odp: Szkolenie klikerowe :)
« Odpowiedź #158 : 2006-02-27, 16:11 »
Wyprobuj, ja teraz sznaucerke mojej qmpeli przstawiam na klikera(od jutra;)), bo mam trzy klikery, z czego korzystam z jednego, plany na klikerowa majowke, wiec chcemy sie wybrac razem;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Szkolenie klikerowe :)
« Odpowiedz #158 : 2006-02-27, 16:11 »

Vizsla

  • Gość
Odp: Szkolenie klikerowe :)
« Odpowiedź #159 : 2006-02-27, 16:12 »
KLikerowa majowka? Wow :D
A gdzie mozna kupic takie urzadzenie, jakim jest kliker?
Zapisane

Fala

  • Gość
Odp: Szkolenie klikerowe :)
« Odpowiedź #160 : 2006-02-27, 16:24 »
Viz super :) Jak myslicie kim jestem :D
Fanciszek ładnie na kliker idzie. Kurcze chce iśc na szkolenie wiosną i nigdzie w Łodzi nie ma treserów od klikera
a ty Viz masz świetną szkole w Gdańsku klikerową http://www.dogs.gd.pl/clicker/ zazdroszcze cholernie ;)

P.S nie patrzcie na mój "super" nick :lol:
Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: Szkolenie klikerowe :)
« Odpowiedź #161 : 2006-02-27, 16:31 »
O wilku mowa :D
Czemu nowy nick? :>
Akurat ja szkole sama moje psiaki :) Ale jak bede miala problemy <arczej nie, bo jak udalo mi sie Tedka wyszkolic, to zaden pies nie jest mi straszny <lol>> to bym sie wybrala ;)
Choc powiem Ci, ze w kazdej szkole (a przynajmniej u nas tak jest), jesli powiesz, ze chcesz cwiczyc z klikerem to Ci na to pozwola :)
Zapisane

Fala

  • Gość
Odp: Szkolenie klikerowe :)
« Odpowiedź #162 : 2006-02-27, 16:34 »
bo mnie zbanowali xD buhehe

Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: Szkolenie klikerowe :)
« Odpowiedź #163 : 2006-02-27, 16:37 »
Looooooooooooool :P
Ty sie tak nie reklamuj z tym, bo znowu Cię zbanują <lol>
No, ale fajno, ze jestes :D
Zapisane

Fala

  • Gość
Odp: Szkolenie klikerowe :)
« Odpowiedź #164 : 2006-02-27, 16:40 »
Na prawde kupujesz Terriera, co spowodowało taki obrót akcji :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Szkolenie klikerowe :)
« Odpowiedz #164 : 2006-02-27, 16:40 »

Vizsla

  • Gość
Odp: Szkolenie klikerowe :)
« Odpowiedź #165 : 2006-02-27, 16:43 »
Polna, manchestuś zawsze mi się marzył. poza tym ten miot, jedyny w swoim rodzaju, który mi się marzył został już zajęty... Nie wiem ile musiałabym czekać na następny ;(
Na dodatek popyt na jamniki jest potwornie mały... Manchesty dopiero zaczynają być popularne... Poza tym to jest jedyna okazja, tak mi się trafiła. Nie wiem kiedy będzie kolejny miot w tej hodowli. W tej chwili nie ma szczeniaków w żadnej.
A oprócz tego, ze machest zawsze mi się marzył, to jeszce spojrzałam pod kierunkiem agility i innych sportów na niego. Byłby doskonały! A raczej byłaby. ;)
Jak sie przeprowadze to pewnie dołączy do nas sunia jamnika długowłosego, ale mój wymarzony miot zapowiada sie dopiero na wiosnę 2008... :(
Zapisane

Fala

  • Gość
Odp: Szkolenie klikerowe :)
« Odpowiedź #166 : 2006-02-27, 16:46 »
a kiedy odbierasz terriera ? ;)
Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: Szkolenie klikerowe :)
« Odpowiedź #167 : 2006-02-27, 16:49 »
To jeszce nie jest do końca pewne... Moze okazac sie, ze w koncu urodza sie 3 sunie w hod jamników... ;) Wtedy BYĆ MOŻE wezme jednak sunie... Bo 2 są zamówione. Ztymze 2 wystawowe dosk. sa zamowione, a ja tez chcialabym wystawowa, w koncu sunia hodowlana :|
Jesli bede odbierac to jakos w marcu...
Zapisane

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: Szkolenie klikerowe :)
« Odpowiedź #168 : 2006-02-27, 16:57 »
Woow, jakie plany ;) Fajnie masz, zazdroszcze :P Czasami to tak troszke jednak żałuje ze nie mam psa wystawowego :(
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

zakla

  • Gość
Odp: Szkolenie klikerowe :)
« Odpowiedź #169 : 2006-02-27, 17:03 »
Na tronie klikera masz sklepy z klikerami wypisane :P http://www.kliker.z.pl/ no i w wielu sklepach internetowych, na szczescie juz w wiekszosci :)
Polna, helow:)

Ja tez starsznie zaluje ze nie mam psa wystawowego, tak lubie psy wystawiac... Ale kiedys bede miec, tym sie pocieszam :P
Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: Szkolenie klikerowe :)
« Odpowiedź #170 : 2006-02-27, 17:05 »
Ja bede potrzebowac handlera, b bede z dwoma psami jezdzic na wystawy, i dwa praktycznie zawsze beda w tych samych godzinach :P Ztymze chetnych jest strasznie duzo, handling robi sie poularny ;P
Jak cos to bede pisac, ze na jakas wystawe potrzebuje handlera to bede mogla Wam Lupelowskiego oddac, o ile bedzie chcial isc :P Bo to teskniace stworzenie i panikujace :P


Zakla bedziesz miala kiedys, a Twoje mamuty nie rodowodowe?
Lookne na stronki :]
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Szkolenie klikerowe :)
« Odpowiedz #170 : 2006-02-27, 17:05 »

zakla

  • Gość
Odp: Szkolenie klikerowe :)
« Odpowiedź #171 : 2006-02-27, 17:09 »
Nie, moje mamuty to kundle ;) W rzeczy samej :lol:
Mam nadzieje, ze juz w tym roku doczekam sie aussie, ale nie licze na to, bo cala kasa wyfrunela z mojej kieszeni, a jeszcze pare zawodow przed nami, a tanie to to nie jest...:| No i mamusia jak zwykle sceptycznie nastawiona na trzeciego psa...
Viz, jak Ty to robisz, ze praktycznie kupujesz psa jeden po drugim i nie masz przez to przypalow??:P
Nie takie wystaraszone psy sie wystawialo :P Mialam raz szczeniaka szeltika, ktory zwiewal z ringu i nie chcial pokazac zebow, bala sie sedziego i wogole, ale zeszla z w.o. :)
Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: Szkolenie klikerowe :)
« Odpowiedź #172 : 2006-02-27, 17:17 »
Nie tak jeden po drugim <lol> Pierwszy po 8 latach męczenia, drugi po 3 latach męczenia, a trzeci po 8 msc jakoś <lol> Czyli jest coraz lepiej :D
No to jak sie spotkamy gdzies, a nie bedzie Atomic przy mnie <chetna na wystawianie> to mozes zmałęgo wystawiać :D
Zapisane

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: Szkolenie klikerowe :)
« Odpowiedź #173 : 2006-02-27, 17:22 »
Jakby co to ja też chętnie bym wystawiła Lupka :lol: Masz nadmiar chetnych :P
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: Szkolenie klikerowe :)
« Odpowiedź #174 : 2006-02-27, 18:12 »
No a ja sie "wkoncu" doczekałam wsytawowego :) sunia ma już 6 tygodni, ale odbieramy ja w 9
Szczezre mówiac to dobrze, bo ważna jest socjalka, i minie okres lękowy. Choc to juz nei bedzie takak klucha, a daleko, woch, daleko do tej hodowli. A i by mi też przydałby sie handler ;) na początku by mnie nauczył wystawiać, bo rotke, a bern to zupelnie co innego, tym bardziej ze Myszka była juz nauczona.A pierwsza wystawa Legnica 5 sierpna br. ;)

Ale nie o to chodzi.
Postanowiłam  ze najbardzoeije odpowienie bezdieszkolenie klikerowe. Dlatego będe chciała Roxy uczyć tm sposobem. Chce ja zapisać do klubu we Wrocławiu. Kiedy najlepiej? suczka urodziła sie 15 stycznia. A i przed pójściem na szkolenie najlepiej, zebym przedtem ja przyzwyczaiła do klikera? W jak sposób aby się nie zraziła?

Moze sama bym sobie dała rade jaw yszkolić, wkońcu szczeniak, a dorosły to co innego wiec łatwiej. Ale wole skorzystać z doswiadczenia szkoleniowca ;) z którym będe chciałą utrzymac dalsze kontkakty gdyz oprócz szkolenia podstawowego sama będe dalszych sztuczek uczyć małą na podstawie ksiażek  i strony klikera, no i porad na liscie dyskusyjnej :)

Wiec jak radzicie?
Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: Szkolenie klikerowe :)
« Odpowiedź #175 : 2006-02-27, 18:40 »
tarunia no problem :lol:
Kola ogrrrrrromne gratuulacje z powodu tej cudnej kuleczki! Super! :D
No i ciesze sie, ze wybralas kliker :)

Jak dla mnie najlepiej, zebys najpierw sama zaczela czegos uczyc. Np. podtawowych koemnd, jak siad z klikerem. Siad nie jest komendą skomplikowaną dla psa, więc naukę połączyć z zabawą + kliker. :)
Potem na szkoleniu będzie juz o wiele lepiej :)
Swoja droga rozpoczecie edukacji sczeniaka najlepiej rozpoczac jak najwczesniej.
Zapisane

Fala

  • Gość
Odp: Szkolenie klikerowe :)
« Odpowiedź #176 : 2006-02-27, 18:43 »
na początek rozklikanie :)
tzn. klik i dajesz psu smakołyk(powtarzasz z 20 razy mozna więcej)
Zapisane

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: Szkolenie klikerowe :)
« Odpowiedź #177 : 2006-02-27, 19:02 »
ale na kiedy zapisać małą?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Szkolenie klikerowe :)
« Odpowiedz #177 : 2006-02-27, 19:02 »

Arya

  • Gość
Odp: Szkolenie klikerowe :)
« Odpowiedź #178 : 2006-02-27, 19:12 »
mam pytanie.. nie mam ochoty przegladac tych wszystkich tematow, bo juz i tak mnie oczy bola.. czy ktos moglby mi strescic, na czym polega to szkolenie i czy jest ono potrzebne? O.o"
Zapisane

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: Szkolenie klikerowe :)
« Odpowiedź #179 : 2006-02-27, 19:18 »
http://www.kliker.z.pl/

a czy potrzebne? To od ciebie zalezy. Szkolenie jak szkolenie.
Szkolenie klikerowe jest to tak zwane "szkolenie pozytywne" bez nerwów bez kolczatek, bez siły.  Tylko dążenie do celu. Pies w rej metofdzie szybko pojmuje o co chodzi ;) Tylko należy dobrze sie do tego zabrać 9co nei ejst zbytnio moja specjalnoscią);) A tak wogule to na stronce pisze w skrócie i warto przeczytać choc częśc teori na ten temat.
Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.075 sekund z 28 zapytaniami.