Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Sama w domu  (Przeczytany 1978 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
Sama w domu
« : 2006-02-27, 17:35 »
A więc :P
W OPCJI SZUKAJ NIE ZNALAZŁAM TEGO W PEŁNI!

Belka od pewnego czasu, gdy nas nie ma w domu, strasznie ujada - dosłownie prawie bez przerwy. Jest to strasznie denerwujące i dla nas i dla sąsiadów. Proszę o pilną pomoc bo z tym dłużej nie da się wytrzymać. Chciałam jeszcze dodać, że jak m y jesteśmy w domu to Belka nie szczeka (chyba, że zadzwoni9 domofon, ale to już inna bajka).
Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Sama w domu
« Odpowiedź #1 : 2006-02-27, 18:31 »
1. wybrac sie do behawiorysty.
2. jesli behawiorysta zawiedzie, sprobowac z obroza antyszczekowa (spory wydatek)
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
Odp: Sama w domu
« Odpowiedź #2 : 2006-02-27, 21:00 »
1. wybrac sie do behawiorysty.
A kto to?? (zieleń widzę :P)
2. jesli behawiorysta zawiedzie, sprobowac z obroza antyszczekowa (spory wydatek)
Ale jednak... no to tak jakoś dziwnie... no ale najpierw jest zawsze pierwszy sposobik.
Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)

Forum Zwierzaki

Odp: Sama w domu
« Odpowiedz #2 : 2006-02-27, 21:00 »

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Sama w domu
« Odpowiedź #3 : 2006-02-28, 07:16 »
Cytuj
A kto to?? (zieleń widzę :P)

google twoim przyjacielem...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
Odp: Sama w domu
« Odpowiedź #4 : 2006-02-28, 09:24 »
Kurde nie mogę znaleść. A sprawa jest pilna... Dostaliśmy już anonim do skrzynki:
PIES STRASZNIE UJADA OD ŚWITU CAŁY DZIEŃ, PROSZĘ COŚ Z TYM ZROBIĆ.
Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Sama w domu
« Odpowiedź #5 : 2006-03-05, 11:57 »
Zapisane
IBDG Wrocław

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: Sama w domu
« Odpowiedź #6 : 2006-03-05, 12:08 »
można mu włączyć radio, często pomaga, przed wyjściem z domu nie żegnać się z nim czule i najlepiej wyjść wtedy kiedy pies je posiłek, szybko sie nie zorientuje że cie w domu nie ma, a po posiłku będzie pojedzony i se zrobi najprawdopodobniej drzemke, jeżeli twój pies w domu ma miejsce do zalatwiania się to tez nie ma problemu, a jeżeli nie to możesz kupić większą kuwete (jeżeli pies jest mały lub taki średni).

Jeżeli masz jakiegos gryzonia czy inne zwierzątko w klatce to możesz postawić je w widocznym miejscu aby pies zajął sie nim (ale pamiętaj aby nie miał dostępu do klatki)

Albo zostawić go z kimś? jakiś opiekun? Ale tez najlepsze jest wlasnie wybrac się do tego behawiorysty jak wyżej tu piszą.
Zapisane

bronczyk

  • *
  • Wiadomości: 108
Odp: Sama w domu
« Odpowiedź #7 : 2006-03-07, 18:07 »
Napisz więcej o tym ujadającym psie.Na jak długo zostaje sam,czy poprzednio przebywał w domu sam,ile ma lat,jakiej jest rasy.Radziłabym też przed zostawieniem psa w domu iść z nim na długi męczący go spacer.Zmęczony może mniej nadawać.Zaznaczam nie wierzę w behawiorystów.Jeśli ty nie znasz swojego psa to przepraszam jak ktoś obcy będzie mógł mu pomóc.Uznaję naukową wiedzę o zachowaniu zwierząt i czytam dużo na ten temat.I właśnie to skłania mnie do stwierdzenia,że dobry opiekun to ktoś,kto nie tylko da miskę jedzenia,ale i zastanowi się co potrzebne pupilowi do szczęścia.A twój pies czuje się nieszczęśliwy po waszym wyjściu z domu i dlatego ujada.On was wzywa.
Zapisane

AgaB.

  • Gość
Odp: Sama w domu
« Odpowiedź #8 : 2006-03-07, 22:54 »
Behawiorysta.Hmmmm...Będą to minimum 3-4 wizyty...Na pewno nie tanie.  :idea: Ja także nie wierzyłabym w takie metody.A tak jak napisane zostało wcześniej :Ty znasz najlepiej swojego psa:) Faktycznie ja jak miałam problem ze swoim poprzednim psem to szłam z nim na bieganie---dłuuuuuugie.Pomagało-pies zmęczony szedł spaciu albo gryzł kostkę.Ani myślał ujadać. :lol:
W jakich godzinach pies ujada??A sąsiadom jak przeszkadza to niech pomyślą nad kupnem doku jednorodzinnego-tam nie ma sąsiadów za ścianą!!!!!! :P
Pozdrawiam.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Sama w domu
« Odpowiedz #8 : 2006-03-07, 22:54 »

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
Odp: Sama w domu
« Odpowiedź #9 : 2006-03-11, 19:28 »
Mysha - nie mam jej z nikim zostawić. A co do gryzonia  - belka chce zjeść mysiora.
Bronczyk - ale ty się wymądrzasz : psa mam od 4 lat, problem szczekanai powstał dopiero od miesiąca. Długie spacery odpadają. Rano jeszcze śpię a tata nie ma czasu. Narazie tata zabiera psa ze sobą do pracy, ale w końcu ile można wytrzymać w samochodzie z godzinną przerwą na kawę i jedną zabawką??
Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)

bronczyk

  • *
  • Wiadomości: 108
Odp: Sama w domu
« Odpowiedź #10 : 2006-03-12, 20:41 »
Ja się wcale nie wymądrzam.Jeśli problem szczekania powstał przed miesiącem to może czegoś się psina przestraszyła jak była sama w domu.Jakiś remont u sąsiadów.Coś takiego.Spróbujcie iść z nią do lekarza i porozmawiajcie o problemie.Może krótkotrwałe podawanie leków pomoże suni.Nie traktuj tego jako wymądrzania.To jest po prostu rada osoby próbującej pomóc Tobie i psiakowi.Może tylko chciałaś paru słów w stylu :och,jaka biedna ,ma ujadającego psa.A tu ktoś Ci mówi,że trzeba z psem trochę popracować.
Zapisane

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
Odp: Sama w domu
« Odpowiedź #11 : 2006-03-14, 09:58 »
bronczyk nie chciałam taklich słówek - bo takich się już dość nasłuchałam. Tylko nie musisz mi mówić, że nie znam mojego psa :/ . No wiesz nic u sąsiadów nie było. Tylko teraz się dowiaduję, od sąsiadki z dołu, że jak belka szczeka to tylko jak się odszczekuje (sąsiadkja jest cały czas w domu z małym dzieckiem) już nie wiem co o tym myśleć.
A i jeszcze niedawno wisiała kartka  od kogoś kto też dostał anonim i poszedł z tym na policję...
Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.063 sekund z 26 zapytaniami.