Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Pies + szczur= kumple ?  (Przeczytany 14946 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Pies + szczur= kumple ?
« Odpowiedź #30 : 2006-05-01, 22:20 »
A wiesz,ze znając moje wlochate ,przebiegłe, czworonożne kochanie -to możliwe jest :P
I pewnego dnia, gdy  szczur w najlepsze bedzie mi odgryzał rozdwojone końcówki włosów(co robi teraz ;) ) , Czarek z prędkością geparda, impetem żarłacza białego i lekkościa godną sarenki .. ba! nawet motylka ;) skoczy mi na plecy,aby dorwac gryzonia... :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Pies + szczur= kumple ?
« Odpowiedź #31 : 2006-05-04, 22:23 »
No i mam, czego sie spodziewałam. Czarek dziś cały dzień spędził przy klatce chłopaków, zaglądał,chuchał, walił łapami,szczekał... a szczury się jeżyły[ troszkę odchodząc od tematu-zjeżony szczur to przekomiczny widok :lol: ]
 I nie wiem co teraz zrobię -pies potrafi otwierać sobie drzwi, więc raczej nie mam  możliwości odizolowac go od szczurów. Zgłupiałam.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Pies + szczur= kumple ?
« Odpowiedź #32 : 2006-05-04, 22:43 »
Bafi jest za teczowym mostem

Ja mam królika, a nie szczora i goldena a nie chowka, no ale mimo to sie wypowiem :P

Królika kupilam jak pies mial ponad rok. Napoczatku Lukas, caly czas warowal przed klatka i szczekal na nowe stworzenie, nie dało sie go odciagnac. Królik byl strasznie zestresowany, ale potem sie oswoił z tym hałasem, a pies sie znudził. Przeslismy wiec, do nastepnego punktu. Wypuscilam królika, a psa wzielam na smycz i za kazde szczekniecie, czy pogonienie uchula, bylo szarpniecie smycza(moga niektorzy nie uznawac takiej metody) a nastepnie komenda "siad" przez kilka minut. To całe oswajanie trwalo gdzies z miesiac, zanim sie calkowicie zaakceptowali i moglam bez obaw zostawic ich samych(ufam swojemu psu i znam go bardzo dobrze)
Oczywiscie moj sie nie chial rzucic na królika tylko raczej bawic po psiemu, czyli gonic, podgryzac i slinic 

Na dzien dzisiejszy jest dziwnie. Pies sie boi królika. Kiedy ona lezy na środku, pies staje przed nia i zaczyna szczekac, abym jak najszybciej ja przesunela. Królik w koncu musial wzbudzic w nim respekt, tym rzucaniem sie z warkiem i pazurami  :lol:

Taak teraz wygląda:




zycze powodzenia w oswajaniu, czeka cie bardzo meczoca i dluga droga  :P
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Forum Zwierzaki

Odp: Pies + szczur= kumple ?
« Odpowiedz #32 : 2006-05-04, 22:43 »

Nanami

  • Gość
Odp: Pies + szczur= kumple ?
« Odpowiedź #33 : 2006-05-05, 10:21 »
No, to ja tez dodam od siebie fote :D

Zapisane

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Odp: Pies + szczur= kumple ?
« Odpowiedź #34 : 2006-05-05, 12:28 »
Aaaaj....  zapomniałam o tym topicku, miałam podac  maila do tej pani, ale nie wiem, potrzebny jeszcze? :P


Cytuj
Czarek dziś cały dzień spędził przy klatce chłopaków, zaglądał,chuchał, walił łapami,szczekał... a szczury się jeżyły
daj swojemu psu czas żeby na dobre przyzywczaił się do obecności gryzoniów. Te zachowania i demostracje przy kraltce (?) z czasem mu miną....znudzi  sie... :P
I jeszcze jedno:
Nie kracz!  ;p
Wszystko będzie dobrze ;)
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Pies + szczur= kumple ?
« Odpowiedź #35 : 2006-05-05, 12:55 »
Może sobie poradzę - na razie wygląda na to,że nie poluje na nie, tylko jest bardzo nimi zainteresowany(klatka jest wysoka, na dodatek szczury zwykle wylegują się na hamaczku pod samym 'sufitem' klatki -pies,zeby do nich zaglądnąć staje na palcach :P ) Gdy jeden ze szczurasów fuknął na niego, to moja bohaterska psinka podskoczyła w górę,cofnał się i zaczął poszczekiwać cieniutkim głosikiem :lol:
On nie ma pojecia co to jest i co z tym zrobić :powąchać,bawic się,czy zjesć ?
ooo jak bym chciała takich scen, jak te na fotkach z Czarkiem , Ikosiem i Fabio w roli głównej :)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Pies + szczur= kumple ?
« Odpowiedź #36 : 2006-05-09, 13:34 »
Ja od dzisiaj mam w domu: pies + kot + papuga = totalny spokój :D (przynajmniej na razie). Kota dostałam na przechowanie na dwa tygodnie i to Kleo jest "najniebezpieczniejsza". Najpierw kotka pozwiedzała cały dom (papugi nie zauważyła) oprócz pokoju, gdzie był zamknięty Raptus. Potem przytrzymałam psa, a ona na widok psa zaczeła się jeżyć, warczeć i prychać. Raptus tylko machał ogonem, ale cały czas lezał grzecznie. Gorzej jak właścicielka kotki poszła, to Kleo zaczeła na mnie prychać, więc ją zostawiłam w spokoju. Teraz Kleo wlazła do środka łóżka i śpi.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Pies + szczur= kumple ?
« Odpowiedź #37 : 2006-06-12, 17:11 »
Czarek się uparł,że szczurasa upoluje noo... stoi przy klatce,puka w nią nosem, gdy szczurek akuratnie wspina się po kratkach to moja psina kłapie zębami i przeżuwa.
Marzyciel.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.073 sekund z 24 zapytaniami.