Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: woliera - faliste + ?????  (Przeczytany 1263 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Asia83

  • Gość
woliera - faliste + ?????
« : 2004-06-10, 00:26 »
Właśnie jestem w trakcie budowania woliery dla moich papużek falistych. Mam parkę lęgową i zastanawiam się czy można dokupić im jakąś inną papugę. Woliera będzie miała 1m wysokości, 1m szerokości i 1,5m długości z przedsionkiem do którego docelowo ptaki wstępu mieć nie będą, długość będzie 2. Może bezpieczniej będzie poczekać na potomstwo i wtedy automatycznie powiększyć stadko. Wiem że falistych nie mogę dokupić bo musiałaby znów być to parka (i może być prawdopodobieństwo, że się nie zaakceptują-pokochają). Myślałam o nimfie (lub dwóch), albo innych względnie małych. Jeśli jednak lepiej nie ryzykować zostanę przy Tuptusiu i Niuni.
Zapisane

Raffy

  • Gość
woliera - faliste + ?????
« Odpowiedź #1 : 2004-06-10, 08:28 »
W Oliwskim zoo w wolierze latają też chyba świergotki (nie pamiętam) ale ja bym nie ryzykował i wpuścił więcej falistych.
Zapisane

Monika zeberki:)

  • Gość
woliera - faliste + ?????
« Odpowiedź #2 : 2004-06-10, 11:06 »
Jeśli to ma być klatka do rozmnażania falistych to juz im tam nic nie dodawaj, bo mogą być agresywne. Wiem, że hodowcy rozmnażaja nimfy w "wolierach" metr na metr a nawet mniejszych, ale to przeciez sa klatki, nie woliery. Porządna woliera ma kilka metrów. Jak już chcesz więcej ptaków, to najlepiej faliste, albo kolejna parka lub dwie, albo czekaj na młode. Falistym ciężko sie dogadac z innymi gatunkami na małej przestrzeni.
Zapisane

Forum Zwierzaki

woliera - faliste + ?????
« Odpowiedz #2 : 2004-06-10, 11:06 »

Asia83

  • Gość
woliera - faliste + ?????
« Odpowiedź #3 : 2004-06-10, 19:48 »
No kilka metrów to woliera może będzie miała w przyszłości. Skoro faliste nie tolerują innych ptaków to zostaną.........faliste. Dzięki wielkie!!
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.048 sekund z 22 zapytaniami.